Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss, attiecības. HELP

 
Reitings 2
Reģ: 11.12.2016
Hey. Jau labu laiku ņemos ar vienu situāciju, esmu pārrakusi visu internetu, meklējot varbūt kādai ir, kas līdzīgs bijis, bet nekā. Tātad, mani interesē jūsu viedoklis, situācija ir it kā maksimāli vienkārša, bet taja pašā laikā maksimāli sarežģīta, bet par visu pēc kārtas.
Vairak kā pus gadu atpakaļ sāku satikties ar puisi (pazīstami esam jau ļoti sen), kādreiz bieži kontaktējāmies, bet ar laiku kontakts pazuda, jo viņam parādijās draudzene, kas ir maksimāli greizsirdīga un jā. Kopš dienas, kad satikamies, visu laiku pavadījām kopā, visu laiku paliku pie viņa, praktiski dzīvojām kopā, sapratāmies perfekti, nestrīdējāmies, es viņu nekotrolēju, neko neaizliedzu, attiecības bija perfektas. (vismaz man tā likās). Sekss lielisks, bieži vien pat 5-6 reizes dienā. vienigais mīnuss bija tas, ka es sākumā iepatikos ar viņa labakajma draugam, nu un pašsaprotami, ka ar laiku tas labākais draugs sāka mani neieredzēt :D pagāja vairaki mēneši, izsķīramies. Ne no kā, ne no šā, vienkārši izdomāja, ka negrib attiecības. Nu labi, dzīvē visādi gadas, grūti bija, bet pieņēmu. Tomēr pēc šķiršanās turpinājām satikties, tiri seksam. Tad kaut kāda brīdī vairs nekontakteejāmies, viņam parādijās jaunas attiecības. Atkal sākām slepus satikties, visu laiku pavadīt kopā, tai otrai meitenei nezinot. Labi pavadījām laiku, sekss, gluži viss tapat kā tad, kad bijām kopā, bet bez ta ''mēs esam kopā'', izsķīrās viņš ar to savu draudzeni. Kad es prasiju kāpēc satiekas atkal ar mani, teica, ka spēju dot viņam to, ko viņam nespēj dot citas. Gan fiziski, gan morali. Tagad jau atkal kādu laiku satiekamies. Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu. Pati baidos uzsākt to tēmu par attiecībām, es nemaz īsti nezinu vai vēlos to tēmu uzsākt, bet atkal no otras puses dzīvot tāda neziņā arī ir stulbi. No vienas puses mani maksimāli velk pie viņa, no otra, es domāju, ka tas ir vienkārši pieradums, ta patika, ka viņš ir blakus, ka aizmiegot samīļo utt, bet es arī apzinos, ka tā vairs nav tik stipra mīlestība, kā bija iepriekš, pat nezinu vai ta vispār ir mīlestība.
Tiešām grūti saprast ko ma darīt. Ar galvu saprotu, ka kaut kas ir jāmaina, sirds saka- atstāj visu kā ir, tu tak negribi lai viņš atkal pazūd. Izklausās jau pēc tada, kā izmisuma :D
Varbūt kādai ir bijis lidzīgi un ko jūs darītu manā vieta?
Arī tagad mēs saprotamies ļoti labi, nestridamies, uzvedamies ta it kā būtu paris, jūtamies kopā perfekti, bet es saprotu, ka , ja piemēram, viņš pārgulētu ar citu, es viņam nevarētu pārmest krāpšanu, jo teorētiski kopā neesam.
Ceru, ka vispār sapratāt kaut ko :D
11.12.2016 13:13 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Es satiekos ar savu bijušo, bet ne seksam, vienkārši runājam, darām lietas kopā, skatāmies filmas, seriālus un jūtamies lieliski. Protams, ne katru dienu, bet reizi nedēļā, tā kā abi nodarbojamies ar dejām, dodamies arī uzdejot.
Agrāk neticēju, ka tā varēšu, pati esmu pārsteigta.
17.12.2016 19:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Hmm, ko jūs darīsiet, ja paliksi stàvoklī?
Ja tevi apmierina friends with benefits attiecības, turpini, ja nee, pàrtrauc
13.12.2016 04:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu.

Un ko Tev no vēl viņa vajag? To jautājumu "Vai Tu būsi mana draudzene?"
To Tu vari arī nesagaidīt un, mēģinot pati dabūt mutisku apstiprinājumu attiecību statusam, sabojāt visu, kas jau ir. Ir vīrieši, kam šitās formalitātes rada sajūtu, ka uzdodot tādu jautājumu, viņš būs spiests pēc gada/trim/pieciem, cik nu formalitāte prasa, precēt Tevi, pēc tam vēl pēc laika, ko nosaka formalitāte, audzināt kopīgus bērnus. Tas rada sajūtu, ka attiecības veidosies nevis dabīgi, bet pēc kādiem ārēji noteiktiem normatīviem. Ir cilvēki, kas to nevēlas. Ar vienu no tādiem es dzīvoju.Tāda veida sarunas attiecības tikai sarežģī, nevis padara vienkāršākas. Un problēmas tādās attiecībās risina ar sarunu "Man nepatīk ... , kā mēs varam šo atrisināt tā, lai ir labi abiem?", bez argumenta "jo es taču esmu Tava meitene".
13.12.2016 02:59 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Man bija līdzīga situācija. Viņš mani iepazīstināja ar savu ģimeni, draugiem.. uzvedāmies kā pāris. Es domāju, ka esam kopā. Līdz vienā dienā pamanīju ko tādu, kas lika saprast- nē, mēs neesam kopā. Viņš nedomā, ka esam kopā. 2x liku visam punktu, bet nepieliku līdz galam. Pienāca trešā reize, kad gāju prom no viņa, bet viņš pateica, ka negrib mani zaudēt. Zināju visu viņa attiecību pieredzi un pārdzīvojumus un sapratu, ka viņš vienkārši baidās no attiecībām. Viņš pat savā ziņā baidījās no manis, jo biju tā teikt viņa sapņu meitene..
Mēs mēģinām būt kopā.. Viss ir jauki un skaisti, bet es viņu pamazām sāku uztvert kā ļoti labu draugu, ne kā savu vīrieti. Taču viņam tas ir pretēji. No manas puses dzirkstele dziest, bet viņš tikai sāk uguņot. Šķiet, ka mūsu emocijas ir samainījušās vietām.
13.12.2016 01:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Arī tagad mēs saprotamies ļoti labi, nestridamies, uzvedamies ta it kā būtu paris, jūtamies kopā perfekti,

Nezinu par misteru perfekto, bet izklausās, ka viss bija tīri labi. Es gan neuzskatu, ka būtu jāskrien otram pakaļ, ja Tevi pa īstam negrib, bet padomat vai ir vērts vismaz kko darīt lietas labā var.
12.12.2016 20:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varētu padomāt, ka normāli čaļi tā vnk uz ielas mētājas - beri, ņehoču.
Šis gadījums neatstāja mistera perfektā iespaidu :)
Man jau šķiet, ka attiecībā uz partneri cilvēkam jābūt vēl izvēlīgākam nekā meklējot kurpju pāri :D
12.12.2016 20:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Jā, es arī labprāt palasītu, kas vēl 57 days sakāms. :D
Bet par stulbāko ieteikumu topu nepiekritīšu. Varētu padomāt, ka normāli čaļi tā vnk uz ielas mētājas - beri, ņehoču. Un ja viņa vienīgais trūkums ir, ka neesi spējusi viņu piesaistīt tā ļoti, ļoti nopietni, tad variants saprast, kāpēc ir tā ir noticis, nav nemaz tik briesmīgi slikts. (t)
12.12.2016 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es tomēr ieteiktu nevis uzreiz viņu norakstīt, bet paanalizēt, kāpēc puisis nevēlās veidot ar Tevi attiecības? Neviens džeks negribētu palaist vējā princesi. Līdz ar to, noteikti ir pie kā piestrādāt.
No savas pieredzes varu ieteikt Tev turpināt satikties ar šo džeku, bet paralēli pirmkārt aktīvi pilnveidoties (jo labāka Tu kļūsi, tad vairāk puisis sagribēs Tevi paturēt)

Šitas varētu būt reāli stulbāko ieteikumu topā šogad. :D Žēl, ka 57days nav neko asprātīgu iekomentējusi. :D
12.12.2016 19:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
paanalizēt, kāpēc puisis nevēlās veidot ar Tevi attiecības? Neviens džeks negribētu palaist vējā princesi.
Kas vienam ir princese, tas citam var būt bezmaz krupis :) Gaumes ir tik dažādas! Manuprāt, būtu bezgēdzīgi sākt analizēt, kāpēc.. :)
12.12.2016 19:09 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Beigās, protams, es paliku lielā maita,un kā es uzdrošinājos viņu pamest, un blablabla. Un tā nu viņš noteikti kautkur turpina klīst apkārt un gulēt ar visām pēc kārtas, bet man ir laimīgas attiecības! Bet es neteikšu,ka tas bija velti iztērets laiks- es daudzko no viņa iemācījos.
12.12.2016 18:58 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Man šis stāsts beidzās ar to, ka ar laiku man palika garlaicīgi, simpātijas un interese sāka zust, un puisis sāka likties "tukšs". 3 reizes mēģināju aiziet, viņš nelaida, stāstīja, ka beidzot sapratis kā mīl,un kā muļķis bija.. devu iespēju mēģināt, bet sapratu,ka man vairs viņu nevajag. Ja mani nenovērtē kad esmu,tad pēctam jau man nevaajg
12.12.2016 18:56 |
 
Reitings 100
Reģ: 24.12.2014
Alisepurpple
Man pirms dažiem gadiem arī bija ļoti, ļoti līdzīga situācija. Jā, protams, es viņam simpatizēju, BET man viņš bija svarīgāks, nekā es viņam, tāpēc biju ļoti viegli manipulējama, tikāmies, tad, kad viņš grib u.tml. Nedari tā! Nav jēgas. Man palīdzēja tas, ka es paliku tā, kura sāka kontrolēt, kad tikties u.tml. Iesaku Tev arī ņemt visu savās rokās, ieviest kādu konkrētību, tad arī pati redzēsi, kas un kā. Man tas viss beidzās tā, ka viņš sāka gribēt attiecības, bet es biju sapratusi, ka gribu ko labāku.
Ja vēlies kādu padomu, droši raksti pm.
12.12.2016 17:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Manuprāt, šajā situācijā jau nemaz nav diži daudz variantu. Vai nu autore pieņem šādu attiecību modeli un līdz ar to rēķinās ar to, ka jebkurā mirklī var tikt nokrāpta vai pamesta, jo attiecības to klasiskajā izpratnē viņiem nav, vai nu arī jāiet prom, jo ja konkrētais čalis būtu izrādījis kaut mazāko interesi par to, lai jūs būtu kopā kā pāris (tai skaitā - viens otram uzticīgi), viņš to sen jau būtu izdarījis. A tagad, nekādu problēmu! Sekss ir, bet ja gribēs izklaidēties ar kādu citu, varēs to darīt bez sirdsapziņas pārmetumiem! Mīļā meitene, lūdzu, saglabā kaut mazliet sava pašlepnuma un sūti viņu trīs mājas tālāk.
Pati savulaik, savos 18-19 gados, esmu izgājusi cauri tieši šādām attiecībām. Biju jauna un dumja, un tolaik tajā čalī samīlējusies līdz ausīm, līdz ar to piedevu n-tās krāpšanas un skrēju pie viņa katru reizi, kad viņš pasauca, lai tikai būtu tuvāk, lai būtu blakus, jo dziļi, dziļi iekšā sēdēja tā pati doma - bet ja nu tomēr kļūšu viņam par to īsto un vienīgo? Arī man tolaik bija piedziedātas pilnas ausis par mūsu lielo dvēselisko saikni un to, ka esmu vienīgā, kura viņam liek justies labi. Un es, protams, ticēju, ka būšu tā liktenīgā, kuras dēļ viņš atteiksies no saviem sānsoļiem. Ja tagad varētu pagriezt laiku atpakaļ, es nekad mūžā pat nepieļautu iespēju iesaistīties tādās attiecībās, kur nu vēl pazemotu pati sevi, piedodot krāpšanu un melus. Tie bija gandrīz 3 gadi mana laika, kuru vairs, diemžēl, atpakaļ neatgūšu. Lūdzu, neizdari tādu pašu kļūdu un neļauj kaut kādam čalim sevi izmantot.
12.12.2016 00:34 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
*fundamentu
12.12.2016 00:05 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Pirmkārt, es šādā situācijā nenonāktu, jo neatbalstu "friends with benefits" attiecības. Vai nu ir kopā simpātiju/mīlestības dēļ, vai nav vispār. Drošvien mani tūlīt noraks, bet uzskatu, ka tikšanās tikai seksa labad ir dzīvnieciska un attiecību funadmentu degradējoša.
Runājot par to, ko tu šobrīd vari darīt. Atzīsti pati sev faktu, ka esi viņam vajadzīga tikai seksam. Kad būsi to sapratusi, varēsi domāt-tev tas ir pieņemami vai nē, ja jā, tad vari turpināt tādā pašā garā, ja nē, tad izsvītro šo cilvēku no savas dzīves.
12.12.2016 00:05 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ja autorei jūstos ērti šāda tipa "attiecībās", diez vai tāda diskusija būtu radīta
11.12.2016 22:54 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Perfektas "attiecības" autorei ir tad,kad puisis dod viņai ziņu.
Kāda velna pēc viņai censties "būt labākai" un izdabāt vienam pimpītim,ar cerību,ka šis varbūt reiz pēc gadiem desmit,gribēs ko vairāk par seksu,tā vietā,lai atrastu puisi,kam viņa patiktu tāda,kāda ir un gribētu ko vairāk par seksu? Hello pašcieņa.

Kāpēc džeks ir pimpītis? Džekam nevajag nopietnas attiecības, viņš to skaidri parāda, tas viņu par pimpīti nepadara, pimpītis viņš būtu, piemērām, ja viņš autorei melotu.
Ja autorei ir labi ar viņu, tad varbūt ir vērts arī izdarīt kādu proaktīvu rīcību no savas puses. Vienmēr var atrast vainu citos, bet jāskatās arī uz sevi. Neviens džeks nepārtrauks attiecības tāpat vien, vienmēr ir noteikti iemesli. Ja tiks atrastas nepilnības sevī un tās uzlabotas, tad tas nākotnē var krietni atvieglināt dzīvi.
11.12.2016 22:51 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Perfektas "attiecības" autorei ir tad,kad puisis dod viņai ziņu.
Kāda velna pēc viņai censties "būt labākai" un izdabāt vienam pimpītim,ar cerību,ka šis varbūt reiz pēc gadiem desmit,gribēs ko vairāk par seksu,tā vietā,lai atrastu puisi,kam viņa patiktu tāda,kāda ir un gribētu ko vairāk par seksu? Hello pašcieņa.
11.12.2016 22:42 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Lielākā daļa cilvēku komentē tīri no savas subjektīvās pieredzes, dzīves uzskatiem un mērķiem, tāpēc ieteiktu Tev nevis ieklausīties komentāros, kas lielā mērā atspoguļo sociāli pieņemamu uzvedību, kas nebūt nav a priori pareiza, bet gan padomāt, ko Tu pati vēlies.
No vienas puses Tu pati raksti, ka jūsu attiecības ir perfektas tādā veidā, kādā tās ir, tad priekškam tās mainīt? Ja Tu vairs netiktos ar to džeku, vai Tu justos labāk? Ja tādās attiecībās Tu jūties lieliski, tad būtu tīri loģiski ļauties šādam attiecību modelim.
No otras puses, tīri no racionāla skata punkta, ir redzams, ka džeks šobrīd nevēlās nopietnas attiecības ar Tevi. Es tomēr ieteiktu nevis uzreiz viņu norakstīt, bet paanalizēt, kāpēc puisis nevēlās veidot ar Tevi attiecības? Neviens džeks negribētu palaist vējā princesi. Līdz ar to, noteikti ir pie kā piestrādāt.
No savas pieredzes varu ieteikt Tev turpināt satikties ar šo džeku, bet paralēli pirmkārt aktīvi pilnveidoties (jo labāka Tu kļūsi, tad vairāk puisis sagribēs Tevi paturēt) un otkrārt aktīvi meklēt alternatīvus variantus attiecībām (principā darīt to pašu, ko minētais džeks).
11.12.2016 22:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es partrauktu kontaktu! Vai nu ir attiecibas vai nav. Es vinam.pasvietu ideju meklet meicas gribugribu.lv vai tamlidzigos saitos.
11.12.2016 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)