Sekss, attiecības. HELP

 
Reitings 2
Reģ: 11.12.2016
Hey. Jau labu laiku ņemos ar vienu situāciju, esmu pārrakusi visu internetu, meklējot varbūt kādai ir, kas līdzīgs bijis, bet nekā. Tātad, mani interesē jūsu viedoklis, situācija ir it kā maksimāli vienkārša, bet taja pašā laikā maksimāli sarežģīta, bet par visu pēc kārtas.
Vairak kā pus gadu atpakaļ sāku satikties ar puisi (pazīstami esam jau ļoti sen), kādreiz bieži kontaktējāmies, bet ar laiku kontakts pazuda, jo viņam parādijās draudzene, kas ir maksimāli greizsirdīga un jā. Kopš dienas, kad satikamies, visu laiku pavadījām kopā, visu laiku paliku pie viņa, praktiski dzīvojām kopā, sapratāmies perfekti, nestrīdējāmies, es viņu nekotrolēju, neko neaizliedzu, attiecības bija perfektas. (vismaz man tā likās). Sekss lielisks, bieži vien pat 5-6 reizes dienā. vienigais mīnuss bija tas, ka es sākumā iepatikos ar viņa labakajma draugam, nu un pašsaprotami, ka ar laiku tas labākais draugs sāka mani neieredzēt :D pagāja vairaki mēneši, izsķīramies. Ne no kā, ne no šā, vienkārši izdomāja, ka negrib attiecības. Nu labi, dzīvē visādi gadas, grūti bija, bet pieņēmu. Tomēr pēc šķiršanās turpinājām satikties, tiri seksam. Tad kaut kāda brīdī vairs nekontakteejāmies, viņam parādijās jaunas attiecības. Atkal sākām slepus satikties, visu laiku pavadīt kopā, tai otrai meitenei nezinot. Labi pavadījām laiku, sekss, gluži viss tapat kā tad, kad bijām kopā, bet bez ta ''mēs esam kopā'', izsķīrās viņš ar to savu draudzeni. Kad es prasiju kāpēc satiekas atkal ar mani, teica, ka spēju dot viņam to, ko viņam nespēj dot citas. Gan fiziski, gan morali. Tagad jau atkal kādu laiku satiekamies. Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu. Pati baidos uzsākt to tēmu par attiecībām, es nemaz īsti nezinu vai vēlos to tēmu uzsākt, bet atkal no otras puses dzīvot tāda neziņā arī ir stulbi. No vienas puses mani maksimāli velk pie viņa, no otra, es domāju, ka tas ir vienkārši pieradums, ta patika, ka viņš ir blakus, ka aizmiegot samīļo utt, bet es arī apzinos, ka tā vairs nav tik stipra mīlestība, kā bija iepriekš, pat nezinu vai ta vispār ir mīlestība.
Tiešām grūti saprast ko ma darīt. Ar galvu saprotu, ka kaut kas ir jāmaina, sirds saka- atstāj visu kā ir, tu tak negribi lai viņš atkal pazūd. Izklausās jau pēc tada, kā izmisuma :D
Varbūt kādai ir bijis lidzīgi un ko jūs darītu manā vieta?
Arī tagad mēs saprotamies ļoti labi, nestridamies, uzvedamies ta it kā būtu paris, jūtamies kopā perfekti, bet es saprotu, ka , ja piemēram, viņš pārgulētu ar citu, es viņam nevarētu pārmest krāpšanu, jo teorētiski kopā neesam.
Ceru, ka vispār sapratāt kaut ko :D
11.12.2016 13:13 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Man bija līdzīga situācija. Viņš mani iepazīstināja ar savu ģimeni, draugiem.. uzvedāmies kā pāris. Es domāju, ka esam kopā. Līdz vienā dienā pamanīju ko tādu, kas lika saprast- nē, mēs neesam kopā. Viņš nedomā, ka esam kopā. 2x liku visam punktu, bet nepieliku līdz galam. Pienāca trešā reize, kad gāju prom no viņa, bet viņš pateica, ka negrib mani zaudēt. Zināju visu viņa attiecību pieredzi un pārdzīvojumus un sapratu, ka viņš vienkārši baidās no attiecībām. Viņš pat savā ziņā baidījās no manis, jo biju tā teikt viņa sapņu meitene..
Mēs mēģinām būt kopā.. Viss ir jauki un skaisti, bet es viņu pamazām sāku uztvert kā ļoti labu draugu, ne kā savu vīrieti. Taču viņam tas ir pretēji. No manas puses dzirkstele dziest, bet viņš tikai sāk uguņot. Šķiet, ka mūsu emocijas ir samainījušās vietām.
13.12.2016 01:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kopā it kā neesam, bet uzvedamies tā it kā būtu.

Un ko Tev no vēl viņa vajag? To jautājumu "Vai Tu būsi mana draudzene?"
To Tu vari arī nesagaidīt un, mēģinot pati dabūt mutisku apstiprinājumu attiecību statusam, sabojāt visu, kas jau ir. Ir vīrieši, kam šitās formalitātes rada sajūtu, ka uzdodot tādu jautājumu, viņš būs spiests pēc gada/trim/pieciem, cik nu formalitāte prasa, precēt Tevi, pēc tam vēl pēc laika, ko nosaka formalitāte, audzināt kopīgus bērnus. Tas rada sajūtu, ka attiecības veidosies nevis dabīgi, bet pēc kādiem ārēji noteiktiem normatīviem. Ir cilvēki, kas to nevēlas. Ar vienu no tādiem es dzīvoju.Tāda veida sarunas attiecības tikai sarežģī, nevis padara vienkāršākas. Un problēmas tādās attiecībās risina ar sarunu "Man nepatīk ... , kā mēs varam šo atrisināt tā, lai ir labi abiem?", bez argumenta "jo es taču esmu Tava meitene".
13.12.2016 02:59 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Hmm, ko jūs darīsiet, ja paliksi stàvoklī?
Ja tevi apmierina friends with benefits attiecības, turpini, ja nee, pàrtrauc
13.12.2016 04:41 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Es satiekos ar savu bijušo, bet ne seksam, vienkārši runājam, darām lietas kopā, skatāmies filmas, seriālus un jūtamies lieliski. Protams, ne katru dienu, bet reizi nedēļā, tā kā abi nodarbojamies ar dejām, dodamies arī uzdejot.
Agrāk neticēju, ka tā varēšu, pati esmu pārsteigta.
17.12.2016 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!