Kā tikt galā ar situāciju?

 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Sveiki!
Dzīvojam vienā ciemā ar manu vecmāmiņu. Nesen mums ģimenē ienācis mazulis. Tā kā vecmāmiņai darīt nav ko, viņa izdomā gandrīz katru vai katru otro dienu iemeslu nākt ciemos, vai "garām ejot" ienākt. Kaut ko atnest, it kā pakavēt laiku. Es jau citreiz pa telefonu atbildu, ka esmu ārā, guļu vai tml, bet teikšu godīgi, ka tā uzbāzība dien dienā truacē, katru dienu zvana un prasa "ko tad šodien darat?" vai "vai mazais jau rāpo?", tas ir kaitinoši, jo daram to pašu, ko vakar un, ja kas būs mainījies, es pateikšu. Un mazais pa pusdienu neiemācīsies rāpot četros mēnešos!
Citādi man vecmāmiņa vienmēr bijusi mīļa, laba, es nevaru viņai acīs pateikt "nenāc pie manis katru otro dienu" . Nebribu sabojāt attiecības un aizliegt viņai satikties ar mazmazbērnu, jo tas viņai tāds prieks. Bet kā savādāk to atrisināt? Varbūt jūs no malas varat ieteikt kaut ko.
Vīrs saka, lai vispirms mēģinu pati tikt galā, jo ja viņš iejauksies, tad teiks skarbi.
09.12.2016 07:49 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es pilnīgi saprotu autores situāciju. No vienas puses ir liels pluss, ja netālu dzīvo kāds tuvinieks, kas var ik pa laikam izpalīdzēt, bet ir nogurdinoši, ja kāds nepārtraukti ciemojās, vai zvana ar nemainīgiem jautājumiem, vienalga vai tā ir ome, mamma, vai kāds cits tuvinieks, un tas nav jāuztver personīgi, ka tādēļ esi slikts, nevajadzīgs. Noteikti ka mīļi jāparunā ar omi
09.12.2016 09:38 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
veci cilvēki bieži vien nav runājami. domāju, ka šī būs tā situācija. viņai šobrīd visa pasaule griežas ap mazo, tā pat kā tev, es droši vien vienkārši samierinātos vai pa reizei nepaceltu klausuli.
09.12.2016 09:16 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Piekrītu, pasaki, kā jūties par šo visu.
09.12.2016 08:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, ko ieteikt, jo pati būtu sajūsmā, ja mana mīļā babiņa būtu sagaidījusi savu mazmazbērniņu..
Bet droši vien atliek tikai runāt. Citādi jau nekā neatrisināsi situāciju.
09.12.2016 08:33 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Būtu priecājusies, tik daudziem cilvēkiem nav šādas iespējas - satikt vecmāmiņu katru dienu! Un pie tam izbaudi, ļauj mazajam, un vecmāmiņai izbaudīt laiku kopā kamēr vien ir iespējams. Neviens nedzīvo mūžīgi un, ka tik pēc tam, pašai nav jānožēlo!
09.12.2016 08:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!