Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Akne

 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2009
Sveiki,
Aptuveni 2,5 gadus cīnos ar šo briesmīgo slimību. Izmēģinātas "simtiem" zāles un dažādas smēres, bet diemžēl bez rezultātiem... uz kādu brīdi ir uzlabojumi, bet tad atkal viss ierastajās sliedēs atgriežas :(
Biju pie ginekologa pārbaudīt hormonus, tur it kā viss ok, mēģināju ierobežot arī atsevišķas ēdienu grupas, bet bez rezultātiem. Pie imunologa arī viss normā. Tagad esmu pieteikusies uz endoskopiju, varbūt kaut kas ar kuņģi...
Pēdējo gadu esmu uzskaitē pie Maijas Briežes, ārste laba, bet diemžēl uzlabojumu man nav :(
Esmu dzirdējusi par "brīnumzālēm" ar baisiem blakusefektiem, to negribas mēģināt.
Varbūt kāda var ko ieteikt vai padalīties savā pieredzē. Esmu dzirdējusi, ka pret akni var cīnīties ar laba kosmetologa palīdzību, tā ir?
Ļoti gaidīšu kādus ieteikumus, ko mēģināt darīt, kur mēģināt griezties...
04.12.2016 23:04 |
 
Reitings 190
Reģ: 21.10.2014
Analīzi uz ērcīti esi taisījusi? Dažreiz, kad akne grūti ārstējama, pie vainas ir ērcīte. Es savulaik arī gāju uz to pārbaudīties, NMS labaratorijā bez ārsta nosūtījuma. Samaksāju pāris Ls.
22.12.2016 05:18 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Arī es iesaku jau iepriekšpieminēto Kristīni Zabludovsku (Dr Maurina lāzerklīnika, Kokneses prospekts ja nemaldos). Daktere fantastiska, pret darbu attiecas atbildīgi. Akni tiešām nevar izārstēt dažās dienās vai pāris mēnešos, turklāt nereti ir ielaists jau tik tālu, ka ar smērītēm vien par maz. Tā tas bija arī manā gadījumā. Ja vēlies vari uzrakstīt privāti, esmu gāju cauri gan dažādiem krēmiem, lāzerprocedūrām, arī pieminētajam Roakutānam (nebēdz, nav tik traki. tas, ka ir uzskaitītas teju 100 blaknes, nenozīmē, ka tev tādas būs), turklāt rezultāts ir neticams, kā arī fotodinamiskajai terapijai. Process ilga teju 2 gadus, katru mēnesi intensīvi apmeklējot dakteri, kā arī nereti vairākas nedēļas nerādoties ārā no mājas pēc lāzerproc.
Veiksmi!
22.12.2016 02:51 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Autohemoterapiju pret akni lieto jau labi sen. Jautājums gan vai viņa to darīs "pa vienkāršo" vai arī asinis ar kaut ko apstrādās?
19.12.2016 21:21 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
man kā papildus līdzekli ziedēm un losjoniem ieteica kriomasāžu, kas palīdz pret akni, blogā mana pieredze http://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/testejam-kriomasaza-cina-ar-akni-69/
19.12.2016 21:14 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2009
Sveikas!
Uztaisīju endoskopiju, neko īpašu neatklāja ir mazas kaites ko ar smiltsērkšķu eļļu un gastromix var ārstēt. (t)
Bet ģimenes ārste ieteica vienu procedūru kas saucās autohemoterapija, jo vienai pacientei palīdzēja atbrīvoties no pumpām.
Es arī mēģināšu, sliktāk jau nebūs ;-)
19.12.2016 21:09 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
Es jau gadiem cīnos ar pumpam uz kakla un žokļa līnijas. Nav gan visu laiku,bet saasinajumi ir tieši rudeni un pavasari.Vai kādai arī nav šāda problēma? Līdzīgi kā katherin ,ārsti uz zāles lietotas ļoti daudz,bet problēma tāpat īsti nepazūd (s)
06.12.2016 08:07 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.10.2010
Ieteikt neko īpaši nevarēšu, jo pašai par laimi šāda problēma nav bijusi. Bet pēdējos mēnešos sekoju youtube.com šādam profilam https://www.youtube.com/channel/UCAHufvd02viJSRdt3ojdPOg Šī meitene arī ir cīnījusies ar to pašu problēmu ko Tu un varbūt, ka Tev noder kāds no viņas padomiem + viņa ir super pozitīva.
05.12.2016 22:44 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Vēl var mēģināt uztaisīt uzsējumu no pumpas, varbūt tur kāds stafilokos sēž, un tas jau būs jāarstē ar antibiotikām iekšķīgi..
05.12.2016 22:35 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Iesaku dermatoloģi Inesi Kolontaju Zaubi. Viņa gan arī piedāvāja tabletes, bet es uzreiz atteicos. Bet kopumā, viņa ir oki.
05.12.2016 22:27 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Gan neiroloģ, gan nefroloģe teica, ka hormonālās tabletes ir visīstākās šausmas!! Kad pateicu, cik ilgi lietoju(pagātnē), tad vispār bija šoks! Nefroloģe pat saķēra galvu.
05.12.2016 22:24 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Liva Liva, nu nu, nav taču tik traki. Tie ir atseviški gadījumi, nevis ikdienas rutīna. Man arī no OK bija tādi s...i, ka maz neliekas, bet es taču nesaku, ka visām tā būs.
05.12.2016 22:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nu it kā jau viña nav slikta ārste un vajadzētu zināt, ko dara. Par medikamentiem runājot-nu visiem ir iespējami kaut kādi blakusefekti, bet taču katras zāles registrējot tiek izvērtēts tas ieguvums/risks un Roaccutane ir viens no tiem, kuram ieguvums, lietojot pie pareizas diagnozes, pareizā devā un ilgumā, ir lielāks nekā risks. Domāju, ka nav tik łoti no tā jābaidās, daudzi to lieto, lai āstētu akni, bet to jau,protams, jāvērtē ārstam. Vienīgais, ko te varu Tev ieteikt ir pareiza kopšana, kas ietver sejas tīrīšanu ar saudzīgu, atbilstošu micelāro ūdeni un/vai putojošs gēls, atbilstošs krēms, kaut kāda papildus terapija kā reizi nedēłā ne-agresīvs pīlings vai kāda maska. Noteikti neaizmirsti par mitrināšanu. Pacenties izvairīties no piena produktiem un saldumiem, un paskaties, kas notiek. Nekrāmē uz sejas lētos Drogu tonālos, kas tikai kaitē. Un nelēkā no viena līdzekła uz otru, jo visi dermatologi Tev pateiks, ka pēc pāris nedēłām aknes gadījumā vēl nevar spriest, vai līdzeklis strādā vai nē. Pie aknes rezultāts nāk lēni. Tev ir diezgan sarežgīts ādas stāvoklis. Manuprāt, ka tur, kur strādā dr.Brieže, ir arī kosmetologs un viñas sadarbojoties varētu Tev piemeklēt kādas procedūras. Noteikti nevajadzētu iet pie kura katra kosmetologa, jo viñi arī šad un tad mēdz vēl vairāk sačakarēt ādas stāvokli. Pašpasludinātu "izcilu" speciālistu mums netrūkst. Diemżēl:-/
05.12.2016 22:12 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
un ar OK es biju domājusi orālo kontracepciju :D
05.12.2016 21:58 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
Bēdz no roaccutane kā no uguns!!! Mans organisms pacieta viņu tieši 4 dienas, kad sākās vienkārši mutantiskas blakusparādības, un labi vien ir, ka uzreiz pārtraucu, daudz Gaiļezera ginekoloģijas nodaļas meitenēm bija tur jāguļ tieši roaccutane izraisītu parādību dēļ- vienai meitenei pat bija iekšējā asiņošana līdz gandrīz neatgriežamajam :/
05.12.2016 21:58 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2009
Itsme, par Roaccutane esmu dzirdējusi arī no ārstes, bet pat viņa tos nereklamē un manā gadījumā es tos negribētu lietot jo drausmīgi bail no blakusparādībām.
05.12.2016 21:45 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2009
Itsme, no 2.5 gadiem gandrīz 2 gadus sadarbojos ar Maiju Brieži, visas zāles un smēres ir lietotas pēc viņas sastādīta plāna un es visu stingri ievēroju. Viņa uzreiz mani brīdināja ka izveseļošanās process būs ilgs un vajadzēs daudz pacietības, lai nenolaižu rokas ja neredzu rezultātu. Kosmētiku lietoju tikai atbilstošu savai diagnozei, sarakstu jau minēju augšā. Seju tīru ar micelāro ūdeni divas reizes diena un tad speciālie nakts un dienas krēmi, un krēmi tikai pumpiņām utt... Viņa mani sūtīja i pie ginekologa i uz analīzēm visādam, tagad lūk iešu kuņģi pārbaudīt, jo vairs nevaram izdomāt kas provocē... jo ir momenti kad seja paliek tīrāka , bet tad atkal sākas viss no jauna.
Piena produkti man tiešam garšo, varbūt tā būs mana problēma.
Sauli neesmu ´redzējusi´kopš sāku ārstēties... un visu laiku lietoju krēmus acne+max spf.
Pavasarī kad pumpu bija mazāk taisīju ķīmisko pīlingu, rezultāts likās labs, bet sākoties vasarai ādas stāvoklis pasliktinājās.
05.12.2016 21:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Aizmirsu pieminēt, ka labi rezultāti ir sasniedzami ar fotodinamisko terapiju. Ja no medikamentiem, tad Roaccutane, bet obligāts nosacījums ir stingri aizliegta grūtniecības iestāšanās.
05.12.2016 21:30 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Iesaku aiziet pie dr. Roznieces vai Zabludovskas uz konsultāciju (dermatologes). Labs dermatologs arī sastādīs ārstēšanas plānu un nosūtīs uz vajadzīgajiem izmeklējumiem.
Šausmas-2.5 gadu laikā esi lietojusi veselu Mendelejeva tabulu(t) Vai Tu tos medikamentus, kā arī kopjošo kosmētiku lietoji pietiekami ilgi, lai spriestu par to lietderīgumu t.i. nepārtraukti vismaz 2 nedēłas un rūpīgi vairākas reizes dienā? Jo cilvēkiem ir łoti mīła tendence kaut ko pārtraukt darīt, ja nepalīdz uzreiz. Bet, jo seviški aknes gadījumā, jāsagatavojas uz ilgu un rūpīgu darbu. Vai Tu kārtīgi attīrīji sejas ādu 2x dienā ar līdzekłiem, kas nestur spirtus, ziepes? To pašu darīji ar labiem krēmiem kombinācijās ar zālēm? Ja tā,nu tad brīnos, ka Tev nekas nav palīdzējis un noteikti ej pie laba dermatologa.
Kā jau te minēja, piena produkti un saldumi obligāti jāizslēdz no ēdienkartes. Vasarā obligāts nosacījums ir saules aizsargrēms, jo, lai arī pirmajā momentā liekas, ka saule samazina pumpas, realitātē tā sabiezē ādu, bet aknes attīstība jau ar to nebeidzas un, kad saulītes vairs nav tik daudz, var novērot tādu kā atsitiena efektu. Noteikti rūpīgi izvēlies arī dekoratīvo kosmētiku-tai jābūt nekomedogēniskai, lai vēl vairāk nenosprostotos poras. Vari pameklēt kādu labu kosmetologu, kas Tev pa reizei uztaisa kādu kīmisko pīlingu, bet vari arī pati kādu reizi nedēłā taisīt ar gommāžas tipa pīlinga līdzekłiem (jo Tev ir arī rozācija un uz tādas ādas nevajadzētu likt visus tos skrubjus utt.kam ir graudiñi).
05.12.2016 21:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2009
Liva Liva, ja pareizi sapratu tad tu raksti par SPM-ok? Šos 3 mēnešus lietoju...
05.12.2016 21:10 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
Varbūt pamēģini pakonsultēties ar savu ārstu par OK? Protams, tas nav ilgtermiņa variants, taču var palīdzēt.
05.12.2016 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!