Dzirkstele

 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Sveikas meitenes! :)
Vēlējos uzzinat ko jūs domājat par šo tēmu.
Tātad, vai ir iespējams, ka attiecību sākumā dzirkstele starp abiem uzreiz neparādās, bet ar laiku?
Šeit vairāk domāta nevis kaisle, bet tieši tā ķīmija(?),kaut kāds pievilkšanās spēks, kas izveidojas starp abiem.
28.10.2016 15:01 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
*Bella* jā, tas gan. Es biju izšķīrusies ar iepriekšējo draugu un sāku ļoti daudz dauzīties apkārt, patika atpūsties, bet tad sapratu, ka vajag bišķi nomierināties, jo bija jau par daudz un ar viņu es paliku rāmāka, lai gan man pat negribējās reizēm ar viņu sadoties rociņās vai vispār mīlināties :D Jutos ļoti neērti un īstenībā nesapratu vai viņš uzskata, ka esam kopā vai neesam, jo visu laiku likās, kad randiņojam. Un es kā stulbāka pajautāt ar nespēju, ko viņš gaida no mūsu tā brīža attiecībām. :D Likās viņš riktīgs džentelmenis, sasodīti glīts un tā, bet tad vēl nejutu vai man vispār ir vajadzīgas attiecības un ar viņu, jo kaut kas atgrūda. Bet kaut kā turpinājām un tad viņš aizbrauca un ar laiku sapratu, ka viņš ir ideāls priekš manis, ka ilgojos pēc tā, kas kopā mums bija. Un viss notika! :)
28.10.2016 15:26 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
marissa
Ar simpātijām, fizisko pievilkšanos un to miera un stabilitātes sajūtu ir par maz?
28.10.2016 15:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ar cilvēku, ar kuru nav nekādas dzirksteles, nemaz attiecības neesmu veidojusi, ja man nav bijis tā, ka acis jau deg un pa vēderu kukaiņi dejo, nemaz nopietnās attiecībās neesmu saistījusies. Nu vienalga kaut kam tur ir jābūt.
28.10.2016 15:20 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
karrrrla_1
Interesanti, ka tev tā dzirkstele parādījās laikā, kad viņš pat blakus nebija. :)
Kāpēc vispār tēma "uzcepās", no draudzenes dzirdēju ka satikusi puisi, kurš nu ļoti patīkot, tieši tāds, kādu viņa vienmēr vēlējusies, bet neesot dzirksteles.
Man personīgi šķiet, ka dzirksteļošana ir tāda mainīga ,šodien viņa var būt, rītdien pazust, bet vai tas būtu iemesls, lai laistu garām tādu cilvēku- nedomāju gan.
28.10.2016 15:17 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Jāsaka, ka tur, kur dzirsteles un lielā kaisle bijusi uzreiz, viss tikpat ātri ir beidzies. Man visas nopietnās attiecības ir sākušās bez baigajām dzirkstelēm, sākumā eju vnk pavadīt labu laiku, un tad uzdzirksteļo. Nujāāaaa, bet redz ka tāpat beidzas ar puņķiem un asarām, diez vai ir tāda viena veiksmes formula :)
28.10.2016 15:14 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Man tā bija ar tagadējo draugu. Sākumā es viņu neņēmu nopietni, biju domājusi, ka tā būs tikai izklaide vai labi pavadīts laiks. Lai gan draugs jau no paša sākuma to uztvēra ļoti nopietni. Lielu faktoru nospēlēja man tas, ka zināju, kad pēc mēneša viņš dosies uz ārzemēm tāpēc tā visu neņēmu nopietni. Bet pēc kāda laika bija liels bams un dzirsktele bija! Bet sākumā es diez gan aturīga biju un vispār neko īsti negribēju
28.10.2016 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits