Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā kliedēt garlaicību un rutīnu?

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Meklēju ieteikumus, kā padarīt savu ikdienu foršāku, interesantāku :)
Aprakstīšu mazliet savu ikdienu... Dzīvojam divatā ar vīru. Ikdiena ir pilnīgs borings... no rīta piecelies, darbs, pēc tam brauc uz mājām. Mājās atavojam vakariņas, paēdam, paguļam dīvānā un kaut ko paskatāmies Facebook, tad jau vakara procedūras un miegs. Un katru vakaru viens un tas pats.
Brīvdienas arī ne ar ko labākas nav. Pieceļamies, brokastis, kaut kādi mājas darbi un tīrīšanas darbi. Paguļam uz dīvāna ar telefoniem rokās. Sirdsapziņa brēc, ka vajag iziet no mājas, bet vienīgais, kur izejam, ir auzbraucam uz kādu alfu iepirkt pārtiku nākamajai nedēļai.
Ko es varētu mainīt savā ikdienā, lai tā būtu interesantāka? Vēlams, lai nav nauda jātērē. Ja ir nauda, tad, protams, var daudzko darīt.
Ko jūs darāt ikdienā un brīvdienās kopā ar otro pusīti?
28.10.2016 11:32 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Izlasīju tēmas pieteikumu un ar nodomāju- prasās pēc ģimenes pieauguma:-D Bet, ja nopietni, ļoti daudz labas idejas izskanēja. Braucienu uz jūru vai mežu var papildināt ar tēju termosā un pašgatavotiem celumiem, desmaizēm. Pastaiga pa rajonu ar tēju termokrūzē vai vienreizlietojamajās krūzītēs. Mums iecienīti filmu vakari, katrs lasām grāmatas, es nodarbojos sr rokdarbiem, vīrs mācās valodu. Skriešana!
Variantu ļoti daudz, tikai jāpieceļas no dīvāna!
29.10.2016 13:58 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mēs ar vīru arī esam mājās sēdētāji, bet garlaicīgi kaut kā tapēc nav. Mēs padarām interesantas obligātās ikdienas darbības - kopā gatavojam (un interesējamies par ēdienu, dažādām tehnikām, kulinārajām tradīcijām un kulināro vēsturi), kopā ēdam (bieži pieskaņojam fona mūziku un galda klājumu tam ko ēdam - ir mums bijis "īru krogs" ar fish'n chips uz avīzes un the Dubliners fonā, ir franču akordeons pie kruasānu brokastīm vai šlāgeris ar jodelēšanu pie cūkas šķiņķa ar kāpostiem). Arī mazgāties kopā ir interesanti ;-)
Kopā labiekārtojam mājokli - pārkrāsojam un pārbīdam mēbeles, pārstādam puķes. Mums patīk "mūžu dzīvo, mūžu mācies" filosofija, tapēc parasti pa vakariem fonā ir kāds podkāsts vai universitāšu lekcijas (openculture.com var dabūt daudz brīnišķīgu studiju kursu par brīvu). Šobrīd aktīvi sekojam vēlēšanām ASV un tas noteikti ir "cirks par brīvu", kur arī kādu baiļu krampi var ik pa laikam ieraut :-D
Sportojam pārsvarā atsevišķi, bet interesējamies par otra režīmu un rezultātiem un par to diezgan "ņemamies". Šad tad ejam kopīgās pastaigās (kā sportiskā aktivitātē) - ejot tā, ka jūti pulsu, nav arī auksti ;-)
29.10.2016 12:55 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Personiigi es vareetu katras briivdienas braukt uz dazhaadaam Latvijas muizhaam, piliim. Ir populaaraas, bet ir mazaak zinaamas, tad nu no saakuma atrodam internetaa informaaciju un tad braucam skatiities, taadas peerles var atrast, loti interesanti! Turklaat pa celam arii var daudz ko apluukot. Vispaar Latvijaa ir daudz visaadu objektu, taku, vietu, kas nav plashi zinaamas, bet loti interesantas.
29.10.2016 12:29 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Ja nav naudas,tad ir kā ir,jo tad pat uz citu pilsētu nevar aizbraukt.
Mēs darba dienu vakarus parasti mājās pavadām,vīrs padarbojas ap savu hobiju un es savu, pagatavojam reizēm kopā vakariņas, filmas paskatāmies vai ciemos aizbraucam. Siltajā laikā brīvdienās vīrs padarbojas dārzā, aizbraucam ar auto pie dabas pastaigāt, restorānus apmeklējam, man ir savi hobiji un viņam. Šobrīd sanāk diezgan daudz kopā dažādas lietas darīt dēļ jaunā mājokļa.
29.10.2016 11:47 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Bet paldies, meitenes par ieteikumiem! esmu jau šo to sadomājusi brīvdienām ;)
29.10.2016 11:25 |
 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Nē, mēs jau neesam nabagi, es vienkārši teicu, ka pēdējā gada laikā bija milzīgi izdevumi, kāzas, dzīvokļa iegāde, dzīvokla remonts. esam arī šo to aizņēmušies, līdz ar ko tagad prioritāte ir atdot parādus, tāpēc tās naudas nav
29.10.2016 11:25 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ir daudzas nodarbes, kuras var darīt divatā un bezmaksas (vai lēti).
Mēs esam gājuši skriet kopā, braukuši 30 km izbraucienā ar riteņiem, miljoniem reižu gājuši pastaigās, reizēm esam visu nakti vienkārši nopļāpājuši, tad vēl gatavojuši kopā, sadalot darbiņus, spēlējuši galda spēles, spēlējuši pašizdomātas spēles ar basketbola bumbu, nesen azartā iegājām spēlējot spēli, kur jāpasaka 2 patiesības un 1 meli...un tā varētu turpināt un turpināt.
28.10.2016 22:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ko jūs darījāt, kad bija nauda?
28.10.2016 22:10 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Es sapratu pareizi? Jums nav naudas pat kino, bet strādājat pie berna? Kā tad ratiņus nopirksiet, pamperus un visu pārejo?????

++++++ (t)
28.10.2016 21:50 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Skatījāmies seriālus internetā, tos, ko par brīvu dar dabūt. Braucām vienīgajā brīvdienā uz Ogri fočēties (esam no Rīgas). Taisam spēļu vakarus sev un ģimenes draugiem.
28.10.2016 21:10 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Ir tik daudz visādu pasākumu, izstāžu, kuros naudu nemaz nevajag. :-) Te jau meitenes izteica vairākus priekšlikumus, tāpēc neatkārtošos.:-)
28.10.2016 18:41 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Es sapratu pareizi? Jums nav naudas pat kino, bet strādājat pie berna? Kā tad ratiņus nopirksiet, pamperus un visu pārejo?????:-/
28.10.2016 18:29 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
ok, neiedziļinājos naudas grūtībās.
28.10.2016 17:35 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Iestājies augstskolā - par garlaicību nudien nesūdzēsies!
28.10.2016 17:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mani tieši attiecības vilka ārā no rutīnas, kad bija draugs, tad visu laiku gājām "ekskursijās pa ierastām vietām" :) tas ir superīgi. (tagad, esot viena, gan ciklējos uz darbu, pietrūkst kāds, kas izved pastaigā :D ) tā pati Rīga un citas Latvijas pilsētas tik daudz ko piedāvā. Aizbrauciet uz Salaspils botānisko dārzu, tik skaisti! Vai uz kādu dabas taku, jā tagad ir draņķīgs laiks, bet tur jau tā romantika :D
skraidīju pa mežaparku un redzēju daudz pārīšus kopā sportojam, ļoti jauki :)
kaut ko var kopīgi pārtaisīt/atjaunot mājokļa interjerā.
dubultrandiņi ir forša lieta. uzaiciniet draugu pāri vakariņās, pagatavojiet ko neierastu. un uzprasieties ciemos uz nākamajām vakariņām :D
un tiešām patversmē var izvest suņus pastaigā. un paši piespiesties izstaigāties tādā veidā.
28.10.2016 17:28 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2009
Jūsu pilsētā nav dzīvnieku patversmes? Varētu izvest pastaigā suņus ;-)
Man ļoti iepatikās Daenerys1 variants par karstvīnu parkā :-)
Man ļoti patīk spēlēt galda spēles. Daudz ko izšķir ko esat gatavi darīt, zinu pārus kam liekas bērnišķīgi spēlēt cirku, bet mums patīk :-)
28.10.2016 12:55 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka lielākā problēma jums ir tie telefoni, izklausās, ka viens ar otru nemaz neesat, vairāk katrs savā telefonā.
Varu pastāstīt, kādas bezmaksas izklaides ir mums ar vīru.Kopā skatāmies filmas, ejam staigāt ar suni, regulāri runājam visādas muļķības, piemēram, kas būtu, ja notiktu tā un tā...tad viss aiziet kaut kādā pašiem nesaprotamā absurdā un vienkārši esam pārsmējušies, vienu vakaru starp kurināmām avīzēm atradām vecas TV programmas ar sudoku mīklām, tad aizgājām azartā, pildījām katrs savu un sacentāmies. Reizēm esam tādi pensionāri, ka kopā pildām vienu krustvārdu mīklu.
Man vispār patīk visādi deju raidījumi, tad saskatos visādus trikus, pacēlienus un pierunāju (piespiežu) vīru tos izmēģināt. Reizēm neveicas un es nokrītu jau pusceļā. :-D
Reizēm viņš spēlē klavieres, kaut ko dzied un es klausos. Kad man tāds ampelīgāks noskaņojums, tad arī dziedu un izbojāju visu dziesmu, jo dziedu ļooooti šķībi un viņš nevar noturēties, viņam nāk smiekli.
It kā neko tādu īpašu nedarām, bet vienmēr kopā ir interesanti.
28.10.2016 12:41 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Zinu, ka ir pāri, kas izvēlas kopīgu grāmatu un uz maiņām lasa viens otram priekšā skaļi. Pēc tam ir papildus tēma, ko apspriest un arī laiks kopīgi pavadīts kopā. Bet domāju, ka lielākā sērga, šajā gadījumā, ir tie telefoni, jo jūs absolūti nepievēršat viens otram uzmanību.
Varat iet ārā skriet, tas neko nemaksā un uzlabo gan fizisko stāvokli, gan emocionālo. Nedomāju, ka visa esence slēpjas naudā. Tā, protams, ir svarīga, bet ne vienīgais līdzeklis atpūtai un izklaidei kopā. Tak krustvārdu mīklas var kopā minēt! Nu tak mazliet iztēles, radošuma un uz priekšu brīnišķīgie rudens vakari! :-)
28.10.2016 12:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu nedomāju, ka nauda ir par iemeslu jūsu mājās sēdēšanai. Liekas, ka jūs pa dzīvi tādi sēnes un mājās dzīvotāji. Personīgas intereses kādreiz ir bijušas? Hobiji? Naudas arī jums dzīvē nekad nav bijis? vai arī lielajām kāzām krājāt gadiem ilgi un tāpēc tādi mīnusi un izkrišana no aprites?
28.10.2016 12:39 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Sāciet ķert pokemonus, ja jau naudas nav.
Bet, ja tā nopietni, meitenes te ieteica kaudzi ar nodarbēm, kurām nevajag mantiskos līdzekļus. Vairāk liekas, ka problēma nav naudā, bet gan nevēlēšanās atraut pakaļu no dīvāna.
28.10.2016 12:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits