Kā kliedēt garlaicību un rutīnu?

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Meklēju ieteikumus, kā padarīt savu ikdienu foršāku, interesantāku :)
Aprakstīšu mazliet savu ikdienu... Dzīvojam divatā ar vīru. Ikdiena ir pilnīgs borings... no rīta piecelies, darbs, pēc tam brauc uz mājām. Mājās atavojam vakariņas, paēdam, paguļam dīvānā un kaut ko paskatāmies Facebook, tad jau vakara procedūras un miegs. Un katru vakaru viens un tas pats.
Brīvdienas arī ne ar ko labākas nav. Pieceļamies, brokastis, kaut kādi mājas darbi un tīrīšanas darbi. Paguļam uz dīvāna ar telefoniem rokās. Sirdsapziņa brēc, ka vajag iziet no mājas, bet vienīgais, kur izejam, ir auzbraucam uz kādu alfu iepirkt pārtiku nākamajai nedēļai.
Ko es varētu mainīt savā ikdienā, lai tā būtu interesantāka? Vēlams, lai nav nauda jātērē. Ja ir nauda, tad, protams, var daudzko darīt.
Ko jūs darāt ikdienā un brīvdienās kopā ar otro pusīti?
28.10.2016 11:32 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Ja nav naudas,tad ir kā ir,jo tad pat uz citu pilsētu nevar aizbraukt.
Mēs darba dienu vakarus parasti mājās pavadām,vīrs padarbojas ap savu hobiju un es savu, pagatavojam reizēm kopā vakariņas, filmas paskatāmies vai ciemos aizbraucam. Siltajā laikā brīvdienās vīrs padarbojas dārzā, aizbraucam ar auto pie dabas pastaigāt, restorānus apmeklējam, man ir savi hobiji un viņam. Šobrīd sanāk diezgan daudz kopā dažādas lietas darīt dēļ jaunā mājokļa.
29.10.2016 11:47 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Personiigi es vareetu katras briivdienas braukt uz dazhaadaam Latvijas muizhaam, piliim. Ir populaaraas, bet ir mazaak zinaamas, tad nu no saakuma atrodam internetaa informaaciju un tad braucam skatiities, taadas peerles var atrast, loti interesanti! Turklaat pa celam arii var daudz ko apluukot. Vispaar Latvijaa ir daudz visaadu objektu, taku, vietu, kas nav plashi zinaamas, bet loti interesantas.
29.10.2016 12:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mēs ar vīru arī esam mājās sēdētāji, bet garlaicīgi kaut kā tapēc nav. Mēs padarām interesantas obligātās ikdienas darbības - kopā gatavojam (un interesējamies par ēdienu, dažādām tehnikām, kulinārajām tradīcijām un kulināro vēsturi), kopā ēdam (bieži pieskaņojam fona mūziku un galda klājumu tam ko ēdam - ir mums bijis "īru krogs" ar fish'n chips uz avīzes un the Dubliners fonā, ir franču akordeons pie kruasānu brokastīm vai šlāgeris ar jodelēšanu pie cūkas šķiņķa ar kāpostiem). Arī mazgāties kopā ir interesanti ;-)
Kopā labiekārtojam mājokli - pārkrāsojam un pārbīdam mēbeles, pārstādam puķes. Mums patīk "mūžu dzīvo, mūžu mācies" filosofija, tapēc parasti pa vakariem fonā ir kāds podkāsts vai universitāšu lekcijas (openculture.com var dabūt daudz brīnišķīgu studiju kursu par brīvu). Šobrīd aktīvi sekojam vēlēšanām ASV un tas noteikti ir "cirks par brīvu", kur arī kādu baiļu krampi var ik pa laikam ieraut :-D
Sportojam pārsvarā atsevišķi, bet interesējamies par otra režīmu un rezultātiem un par to diezgan "ņemamies". Šad tad ejam kopīgās pastaigās (kā sportiskā aktivitātē) - ejot tā, ka jūti pulsu, nav arī auksti ;-)
29.10.2016 12:55 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Izlasīju tēmas pieteikumu un ar nodomāju- prasās pēc ģimenes pieauguma:-D Bet, ja nopietni, ļoti daudz labas idejas izskanēja. Braucienu uz jūru vai mežu var papildināt ar tēju termosā un pašgatavotiem celumiem, desmaizēm. Pastaiga pa rajonu ar tēju termokrūzē vai vienreizlietojamajās krūzītēs. Mums iecienīti filmu vakari, katrs lasām grāmatas, es nodarbojos sr rokdarbiem, vīrs mācās valodu. Skriešana!
Variantu ļoti daudz, tikai jāpieceļas no dīvāna!
29.10.2016 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits