Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atņemt bērnu

 
Reitings 18
Reģ: 27.02.2016
Sveikas! Varbūt Jums ir kāds padoms šādā situācijā. Mana māsa ir precējusies, viņai ar vīru ir kopīgs 2 gadus vecs bērns. Māsa grib šķirties no vīra, taču viņš viņai draud ka atņems bērnu jeb panāks sev aizbildniecības tiesības. Cik reāla ir šāda iespēja? Kā galveno māsas vīrs pamatojot to ka viņš varot nodrošināt bērnam labākus dzīves apstākļus. Viņam ir savs dzīvoklis - iegādāts pirms laulības. Šobrīd viņi visi dzīvo tajā dzīvoklī. Viņš pelna uz rokas ap 1000 mēnesī. Māsai sava īpašuma nav. Pelna savā profesijā ap 700 uz rokas, šobrīd nestrādā. Dēls bērnudārzā vēl neiet, viņa sēž mājās ar viņu. Ko varat teikt par šādu situāciju? Cik vienkārši ir atņemt bērnu?
26.10.2016 22:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kad viens vecāks ar bērnu komunicē pāris h darba dienu vakaros, bet otrs pavada ar viņu katru dienu divus gadus, tur nevar būt runa par kaut kādu vienlīdzību.

Piekrītu. Un vispār divgadīgam bērnam mamma ir vistuvākais cilvēks, ja vien tas nav kaut kāds izņēmuma gadījums, kur mamma mirusi vai nerūpējas par bērnu. Bet tā parasti mamma bērnam ir vistuvākā, jo pavadījusi ar viņu visvairāk laika kopš pašas dzimšanas un jau pirms tās. Atņemt bērnam mammu šai vecumā ir liela psiholoģiska trauma. Starp citu, tā var rasties jauns sieviešu nīdējs (aizvainojums pret mammu, kas "pametusi", projicējas uz sievietēm).
28.10.2016 11:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Te arī parādās galvenā problēma - tavā uztverē nevar būt dažādi viedokļi, eksistē tikai viens - pareizais -, kas ir tavs viedoklis.

++++
Par to jau arī strīds! Tiem pāris apbižotiem vīriešiem (lai LV būtu beidzot miers, ļoti daudzi vīrieši šajā forumā ir adekvāti, bet viņi reti komentē, tā teikt pa ķeksi, nevis vārīšanas pēc, pret kuriem man ir cieņa). Bet daži labi - LV & Co., kuri jebkuru savu viedokli pamato ar pašizdomāto statistiku un lamāšanos manās acīs nav ņemami nopietni. Un cik smieklīgi lasīt, ka vīrieši šajā forumā tiek nonīcināti! Puikas, aļļo, kad jūs sapratīsiet, ka tiek nīcināti tikai daži no jums, un pelnīti, starp citu :D
Un tiklīdz kāda izsaka pretējo viedokli vai norāda, ka nepiekrīt - uzreiz pārtop par duru, cacu un pala***. Un tie 'vārdi plūst no apbižoto mutēm, kuri saka, ka viņus apvaino!! :D Reāli joks.
28.10.2016 08:14 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Galu galā mēs abi zinām, ka man ir taisnība:-D

Te arī parādās galvenā problēma - tavā uztverē nevar būt dažādi viedokļi, eksistē tikai viens - pareizais -, kas ir tavs viedoklis.
27.10.2016 22:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es tikai norādīju, ka es nevaru konkrētajā gadījumā pateikt savu vērtējumu jo nav zināmi daudzi faktori.

Smieklīgi, ka esi vienīgais, kas par šo tik daudz un gari te diskutè, rakstot garos palagus :D
27.10.2016 22:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja godīgi, šajā situācijā es ceru, ka abi, gan autores māsa, gan viņas vīrs ieklausīsies psihologā un mēģinās labot savas kļūdas attiecībās. Tas būtu ideālais variants. Galu galā, mēs neviens neesam perfekti un katram ir savi tarakāni, ar ko jācīnās. Un bērns, es domāju, ir pietiekoša motivācija censties attiecības uzlabot. Ja arī tas nelīdz, tad šķiršanās procesam vajadzētu būt pēc iespējas civilizētākam, respektējot, gan otro pusīti, gan bērna vajadzības.
27.10.2016 22:18 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
piemēram palasot par vīriešu apģērba izvēli, tad 90% iestājas, ka jāuzspiež vīram/draugam stils.

Ja tā ir tā pati diskusija, par kuru es domāju, tad es tomēr atceros pilnīgi pretēju situāciju un komentārus. Bet, lūdzu, nekautrējies pamatot savu procentuāli izteikto apgalvojumu ar reāliem aprēķiniem.
Un tāpēc, ka es domāju ārpus rāmjiem esmu sieviešu nīdējs?

Tava regulārā iespraušanās ar kaut kādiem negatīviem faktiem par sievietēm, kas visbiežāk ir vienkārši nevietā, nav domāšana ārpus rāmjiem.
Apzīmējums palaistuve nav domāts tev kā pretējā viedokļa paudējai, bet gan kā manis nozākājošai personai.

Es izteicu savus novērojumus, nepieminot nevienu aizskarošu vārdu. Ņemot vērā, ka tevi tas aizskāra tik ļoti, ka atļāvies nosaukt mani tādā vārdā, būšu trāpījusi desmitniekā. Bet, ja pievērš uzmanību visai rindkopai, tad var saprast, ka par "prastām palaistuvēm" tu nosauci nevis konkrēti mani, jo esmu tevi aizvainojusi, bet gan visas sievietes, kas nedzīvo, pamatojoties uz kaut kādu TAVU personīgo vērtību sistēmu. Jeb citiem vārdiem - sievietes ar citādāku viedokli.
Cilvēka rakstītās domas viegli atklāj otra personību. Ja ir cilvēks kurš uzskata, ka mātei ir priekšrocības uz bērnu tad kā šis cilvēks var būt cilvēcīgs? Cilvēcīgs cilvēks nekad neko tādu neteiktu, jo labi saprastu, ka mātei ir tādas pašas tiesības uz bērnu kā tēvam. Tas ir pamatprincips tādai elementārie lietai kā cieņa.

Ļoti interesanti, ņemot vēra, ka es par šo tēmu vispār nevienu vārdu neesmu pateikusi.
Tu galu galā ar saviem komentāriem pati savu tēvu necieni...

Tikai tāpēc, ka es par spīti visam cienu un mīlu savu tēvu, man ar viņu ir kontakts un pietiekami labs un tuvs. Bet tam ar šo vispār nav nekāda sakara. Pat, ja es, atvainojos, dirst viņu sūtītu, tā būtu tikai mana un viņa darīšana, jo tikai tāpēc, ka man bērnībā ir bijuši smagi brīži, es neuzskatu un neuzskatīšu, ka visi vīrieši ir slikti tēvi vai ka bērnam ar tēvu nevajadzētu palikt.
27.10.2016 22:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
labumu
ļaunumu
27.10.2016 22:01 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mistel uz viņas komentāru man nav ko atbildēt. 50% viņas rakstītajam piekrītu. Par pārējo neredzu jēga vel rakstīt, ja esmu savu viedokli izklāstījis ļoti plaši.
Bet atbildot uz tavu repliku: Ja tu lasītu uzmanīgi, tad tu redzētu, ka esmu rakstījis, ka konkrētajā gadījumā grūti izvērtēt situāciju bez papildus info, bet nu visticamāk labāk būtu pie mātes.
Bet tev jau patiesība neinteresē, bet gan kā tik man nomelnot...bet tu esi kā nekaitīga čūska, kas var tikai šņākt, bet nekādu labumu nevar nodarīt. Galu galā mēs abi zinām, ka man ir taisnība:-D
27.10.2016 22:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Pilnīgi nebrīnītos, ja pēc tava, Rowan, komentāra LV atkal sāktu pieminēt kaut kādas situācijas (labi, ja vēl konkrētas, lai gan visbiežāk tas ir vienkārši nepamatots kaut kur dzirdēts vai izdomāts situācijas vispārinājums), kurās divgadniekam ar māti nav labi, lai gan tas vispār uz šo situāciju neattiecas.
27.10.2016 21:54 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mistel es rakstu asi to es nenoliedzu, bet negatīvismu gan nē!
pret sievietēm vērstiem negatīviem piemēriem, ko tu pasniedz kā ikdienu

???Tu varbūt domā situācijas, kad daļa cosmiešu nolamā vīriešus un es dodu ''pretī'' piemērus, kad sievietes dara tieši tāpat kā iepriekš nolamātie vīrieši?
Daudzās situācijās tieši esmu vērsies pret vīriešu rīcībām. Piemēram slavenie ķīseļa nedarbi. Daļai tak simpatizēja visas tās bildes un stulbības. Kaut kā tieši es ar Raivi visasāk iestājāmies pret to indivīdu.
Tāpat šajā tēmā arī ir piemērs no apgrieztās jūsu domāšanas. Vīrs tika nolamāts par to, ka ir par daudz privātīpašniecīgs. Bet šajā forumā ir bijušas daudzas tēmas kur atklājas, ka citas sievietes arī ir tādas. Citās pat vairākums ir atbalstījis tādu viedokli...piemēram palasot par vīriešu apģērba izvēli, tad 90% iestājas, ka jāuzspiež vīram/draugam stils. Ja notiek pretējā situācija tad skan, ak dievs kā viņš tā var.
Un tāpēc, ka es domāju ārpus rāmjiem esmu sieviešu nīdējs?
Kāds iemesls bija izcelt

Elementāri...tāpēc, ka šeit valda gaisotne, ka pie mātes ir labāk un, kas galvenais tās ir viņas tiesības, ka bērnam jādzīvo pie viņas. Pat neizskata domu, ka pie tēva bērnam būtu labāk. Bet ir pietiekoši daudzas situācijas, kad bērnam būtu labāk pie tēva. Tāpēc arī izcēlu to vārdu.
Kas tur vērsts pret sievietēm? Tas komentārs tieši apgāž tevis teikto, jo es norādu uz to, ka abiem ir vienādas tiesības, un ka jāraugās kur labāk bērnam.
Par vīrieti tevi pat kauns saukt, ja jau sievietes ar viedokli pretēju tavam ir palaistuves

Es kaut kā neredzu, ka pretējā viedokļa paudējus nolamātu...mani gan par pretējo viedokli lamā.
Apzīmējums palaistuve nav domāts tev kā pretējā viedokļa paudējai, bet gan kā manis nozākājošai personai. Patin uz atpakaļ un izlasi ko tu man raksti. Latviešiem ir teiciens: dots devējam atdodas. Vai: ko sēsi to pļausi.
Šajā gadījumā tu sāki mani personiski zākāt, kā rezultātā pretī to saņēmi. Nepatīk, kad pati saņem nelabus vārdus? Nākošreiz padomā par izteicieniem.
Vēl arī interesanti, pēc kā tu izspriedi par manām vērtībām un to (ne)esamību?

Cilvēka rakstītās domas viegli atklāj otra personību. Ja ir cilvēks kurš uzskata, ka mātei ir priekšrocības uz bērnu tad kā šis cilvēks var būt cilvēcīgs? Cilvēcīgs cilvēks nekad neko tādu neteiktu, jo labi saprastu, ka mātei ir tādas pašas tiesības uz bērnu kā tēvam. Tas ir pamatprincips tādai elementārie lietai kā cieņa. Tu galu galā ar saviem komentāriem pati savu tēvu necieni...
27.10.2016 21:49 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Rowan es neesmu teicis, ka šajā gadījumā labāk nav pie mātes. Es tikai norādīju, ka es nevaru konkrētajā gadījumā pateikt savu vērtējumu jo nav zināmi daudzi faktori. Brīnos, kā jūs te visas varat zinot, ka ir daudzas neskaidrības par konkrēto situāciju. Visticamāk šajā gadījumā ir labāk pie mātes lai dzīvo, bet to droši nevar apgalvot, ja nav visa aina zināma.

LV, neviens jau arī nesaka, ka 100% labāk pie mātes. Saka, ka labāk ir pie mātes, ja māte nav alkoholiķe, varmāka, narkomāne vai kas tāds. Jo būtu jābūt tiešām nopietnam iemeslam, lai šķirtu mazu bērnu no galvenā aprūpētāja. Kaut kādi darba laiki, hobiji, tas viss ir mazsvarīgi. Ja bērna māte strādātu, piemēram, uz kruīza kuģiem, domājams, autore to būtu pieminējusi.
Šajā jautājumā nevar būt pilnīga vienlīdzība. BKA parasti iet sievietes, nevis vīrieši. Kāpēc? Cita starpā varbūt, piemēram, tāpēc, ka sievietes ir spējīgas barot zīdaini ar krūti? Cits iemesls, jo daudzi vīrieši paši nemaz to nevēlas. Kad viens vecāks ar bērnu komunicē pāris h darba dienu vakaros, bet otrs pavada ar viņu katru dienu divus gadus, tur nevar būt runa par kaut kādu vienlīdzību.
Ar lielāku bērnu ir pavisam savādāk, situācija izlīdzinās. Piekrītu, ka vīrieši tiek diskriminēti, ja aizgādība par 10 gadus vecu bērnu tiek piešķirta mātei tikai dzimuma dēļ, ignorējot citus apstākļus, bērna viedokli. Piekrītu, ka vīrieši tiek diskriminēti, ja tiek pieļauta situācija, kur māte liedz tēvam tikties ar bērnu bez pamatota iemesla. Bet šādā situācijā teikt, ka divgadnieku varbūt vajag šķirt no mātes, jo "vienlīdzīgas tiesības", tas ir vienkārši absurds.
27.10.2016 21:40 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Likteņa vēstnesi, tu izstaro pārāk lielu negatīvismu, kad "cīnies par vienlīdzību un taisnību". Bieži vien tas tiek darīts ar pret sievietēm vērstiem negatīviem piemēriem, ko tu pasniedz kā ikdienu.
Varu paskaidrot, kā radies mans viedoklis. Kaut vai šajā diskusijā - vīrietis draud "atņemt" bērnu, manipulē. Uz ko seko tavs
Bērnam jāpaliek pie tā vecāka dzīvot kurš var nodrošināt labākus dzīves apstākļus + rūpēsies. Un daudzos gadījumos tā nav māte.

Kāds iemesls bija izcelt (tavā gadījumā pasvītrot vārdu "nav", treknrakstu atļavos ielikt pati, lai pievērstu uzmanību vietai, kur es redzu sava veida kompleksus) šo tevis no zila gaisa izvilkto faktu? Tik pat daudzos gadījumos (ja ne pat vairāk) tas nav tēvs.
Ir vēl citi piemēri šajā pašā diskusijā.
Bet to tādām prastām palaistuvēm nesaprast, ka dzīve nesastāv tikai no prastām lietām bet arī pēc vērtību sistēmas, kura diemžēl tev nav.

Šis teksts vienkārši pierāda to, ka tu esi nožēlojams, nenobriedis lupata. Par vīrieti tevi pat kauns saukt, ja jau sievietes ar viedokli pretēju tavam ir palaistuves. Vispār zini, ko tas vārds nozīmē? Vēl arī interesanti, pēc kā tu izspriedi par manām vērtībām un to (ne)esamību?
27.10.2016 21:23 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mistel, pilniigi piekriitu. LV ir kompleksi, kaa ari liels naids pret sievietem kopumaa, ko vins lepni pasviitro katraa teemaa, kur komentee
Un kaa tad izpauzas vienaadas tiesiibas? Viena diena pie mammas, otra pie teeva? Kaadas sekas tas atstaas uz beerna psihi? Ne, nu var jau lepni blaut par tiesibam un vienaadibu, tikai realitaate tas viss notiek citaadi.

Lūdzu pierādījums manam iepriekšējam komentāram:-D
........
Es pat izrādās uzsverot savu naidu pret sievietēm. Lūdzu tad citātus;-)
..........
Vienādas tiesības izpaužas tā, ka nevar būt vienam vecākam priekšrocības dēļ dzimuma lemjot par bērna aizbildniecību. Un nevajag pārspīlēt ar piemēru, ka vienu tur, otru tur. Likumā tas viss ir atrunāts. Ja tev rūpētu cilvēki, bērni tad tu painteresētos kā tiek tas pildīts. Bet tā tu tikai izgāz savu žulti un pataisi mātes tiesības pārākas par tēva.
27.10.2016 21:22 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Diskusiju nelasīju.
No savas radinieku pieredzes zinu gadījumu, kur visu izšķīra nauda par labu tēvam. Ja zina kam maksāt un ir ko... Pēc gada māte panāca savu un bērns tagad pie viņas, bet nu ņemšanās tur bija ne pa jokam, policija,tiesas utt.
27.10.2016 21:19 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Beibe.Marta ja tu palasītu visu ko esmu rakstījis šajā forumā tad tu redzētu, ka ļoti ļoti reti es kādu lamuvārdu izmantoju. Nav mans stils publiski lamāties, pie sevis tā cita lieta. Bet ja tu izlasītu tajās tēmās kur esmu rakstījis, tad zinātu, ka pret mani gan tiek ļoti bieži izmantoti necenzēti vārdi un apvainojumi. Piemēram tu pati savā pēdējā komentārā to esi izdarījusi.
% es esmu viens no ''godīgākajiem'' foruma lietotājiem šajā ziņā.
..........
Un pat ja es kādu nolamāju, tad es varu vienmēr ar pamatojumu paskaidrot iemeslu. Bet ko jūs? standarts jums visās situācijās man ir piedēvēt kompleksus un sieviešu nīšanu. Uz kāda pamatojuma? Nekad neesmu saņēmis strukturētu atbildi. Tā kā padomā pati kuru komentārus nevajadzētu uztvert nopietni dēļ pretīgās uzvedības foruma vidē.
Es izsakos bieži vien asi, dzēlīgi, bet viss pieklājības robežās.
27.10.2016 21:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mistel, pilniigi piekriitu. LV ir kompleksi, kaa ari liels naids pret sievietem kopumaa, ko vins lepni pasviitro katraa teemaa, kur komentee
Un kaa tad izpauzas vienaadas tiesiibas? Viena diena pie mammas, otra pie teeva? Kaadas sekas tas atstaas uz beerna psihi? Ne, nu var jau lepni blaut par tiesibam un vienaadibu, tikai realitaate tas viss notiek citaadi.
27.10.2016 21:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Likteni, tak jadoma tev. Te tiek mierigi diskutets, bet tu ka tads sacikstejis zagis pa vidu. Atslabsti.
Un es piekritu, ka mazam bernam labak primari ir pie mates. Ar nosacijumu, ka matei viss normali. Protams, tevs ir vajadzigs, to neviens nenoliedz.
27.10.2016 21:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Likteni, tu bez tas tizlas dirsanas maki izrunaties? Tiesi tadel tevi gruti uztvert nopietni. Tu vari runat cik gudri gribi, bet viens tads pretigs vards un viss, man tu esi njunjnja. Un nulle interese par tevis turpmak rakatito lai vim skaisti izklausitos.
27.10.2016 21:08 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ak jā, tām kuras uzskata ka šī brīža situācija, ka pamatā tiesā par labu mātēm, tad manam uzskatam par nepareizu situāciju pievienojas viena sieviete, mana bijusī skolotāja, kas daudzus gadus bija strādājusi bāriņtiesā!
Ak jā, laikam jau viņa te arī ienīst sievietes, ja tā uzdrošinās domāt, ka nav pareizi, ka tiesa diskriminē tēvus?
Tā kā padomājiet.
27.10.2016 21:07 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Beibe.Marta kā autore ir jau paskaidrojusi, tad tas ir nepareizs izteiksmes līdzeklis.
Rowan es neesmu teicis, ka šajā gadījumā labāk nav pie mātes. Es tikai norādīju, ka es nevaru konkrētajā gadījumā pateikt savu vērtējumu jo nav zināmi daudzi faktori. Brīnos, kā jūs te visas varat zinot, ka ir daudzas neskaidrības par konkrēto situāciju. Visticamāk šajā gadījumā ir labāk pie mātes lai dzīvo, bet to droši nevar apgalvot, ja nav visa aina zināma.
Mistel kādi vel mani kompleksi? Tas, ka es aizstāvu vienādas tiesības ir kāds noziegums? Un ja, kas tad es pēc horoskopa esmu vēzis. Domājams zini vienu rakstura īpašību šai zīmei, kas arī man piemīt. Tas tēmas sakarā.
Naids pret sievietēm? Nepatīk meitenes? Es kāds slimais gejs? Sry, esmu pareizi orientēts. Un es cilvēkus nešķiroju pēc dzimumiem (tādā ziņā) vērtējot vai ir labs vai slikts un tamlīdzīgi.
Braucu virsū? Šajā tēmu uzbraucu vienai slimai, kas izjūt naidu pret vīriešiem un uzskata laikam tikai par spermas donoriem nevis tēviem. Tā visi pārējie komentāri ir vērsti par tēmu, par to, ka jāskatās pēc konkrētās situācijas un ka abiem vecākiem ir vienādas tiesības.
Interesanti...kad esmu vīriešu pārākumu šajā forumā deklarējis? Manuprāt tieši otrādi esmu uzvēris daudzas reizes vienlīdzību.
Un saistībā ar sievietēm man nav nekādi kompleksi.
...........
Par citiem cosmo vīriešiem nevaru apgalvot, bet vismaz par mani tu kļūdies. Visu dzīvi esmu bijis ideālists, vienlīdzības un taisnības cīnītājs. Bet to tādām prastām palaistuvēm nesaprast, ka dzīve nesastāv tikai no prastām lietām bet arī pēc vērtību sistēmas, kura diemžēl tev nav. Vai pareizāk būtu tev ir tikai samaitāta.
Un galu galā šeit es neesmu lai kādam izpatiktu, bet gan lai būtu es pats.
27.10.2016 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits