Atņemt bērnu

 
Reitings 18
Reģ: 27.02.2016
Sveikas! Varbūt Jums ir kāds padoms šādā situācijā. Mana māsa ir precējusies, viņai ar vīru ir kopīgs 2 gadus vecs bērns. Māsa grib šķirties no vīra, taču viņš viņai draud ka atņems bērnu jeb panāks sev aizbildniecības tiesības. Cik reāla ir šāda iespēja? Kā galveno māsas vīrs pamatojot to ka viņš varot nodrošināt bērnam labākus dzīves apstākļus. Viņam ir savs dzīvoklis - iegādāts pirms laulības. Šobrīd viņi visi dzīvo tajā dzīvoklī. Viņš pelna uz rokas ap 1000 mēnesī. Māsai sava īpašuma nav. Pelna savā profesijā ap 700 uz rokas, šobrīd nestrādā. Dēls bērnudārzā vēl neiet, viņa sēž mājās ar viņu. Ko varat teikt par šādu situāciju? Cik vienkārši ir atņemt bērnu?
26.10.2016 22:43 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Pilnīgi nebrīnītos, ja pēc tava, Rowan, komentāra LV atkal sāktu pieminēt kaut kādas situācijas (labi, ja vēl konkrētas, lai gan visbiežāk tas ir vienkārši nepamatots kaut kur dzirdēts vai izdomāts situācijas vispārinājums), kurās divgadniekam ar māti nav labi, lai gan tas vispār uz šo situāciju neattiecas.
27.10.2016 21:54 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mistel uz viņas komentāru man nav ko atbildēt. 50% viņas rakstītajam piekrītu. Par pārējo neredzu jēga vel rakstīt, ja esmu savu viedokli izklāstījis ļoti plaši.
Bet atbildot uz tavu repliku: Ja tu lasītu uzmanīgi, tad tu redzētu, ka esmu rakstījis, ka konkrētajā gadījumā grūti izvērtēt situāciju bez papildus info, bet nu visticamāk labāk būtu pie mātes.
Bet tev jau patiesība neinteresē, bet gan kā tik man nomelnot...bet tu esi kā nekaitīga čūska, kas var tikai šņākt, bet nekādu labumu nevar nodarīt. Galu galā mēs abi zinām, ka man ir taisnība:-D
27.10.2016 22:00 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
labumu
ļaunumu
27.10.2016 22:01 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
piemēram palasot par vīriešu apģērba izvēli, tad 90% iestājas, ka jāuzspiež vīram/draugam stils.

Ja tā ir tā pati diskusija, par kuru es domāju, tad es tomēr atceros pilnīgi pretēju situāciju un komentārus. Bet, lūdzu, nekautrējies pamatot savu procentuāli izteikto apgalvojumu ar reāliem aprēķiniem.
Un tāpēc, ka es domāju ārpus rāmjiem esmu sieviešu nīdējs?

Tava regulārā iespraušanās ar kaut kādiem negatīviem faktiem par sievietēm, kas visbiežāk ir vienkārši nevietā, nav domāšana ārpus rāmjiem.
Apzīmējums palaistuve nav domāts tev kā pretējā viedokļa paudējai, bet gan kā manis nozākājošai personai.

Es izteicu savus novērojumus, nepieminot nevienu aizskarošu vārdu. Ņemot vērā, ka tevi tas aizskāra tik ļoti, ka atļāvies nosaukt mani tādā vārdā, būšu trāpījusi desmitniekā. Bet, ja pievērš uzmanību visai rindkopai, tad var saprast, ka par "prastām palaistuvēm" tu nosauci nevis konkrēti mani, jo esmu tevi aizvainojusi, bet gan visas sievietes, kas nedzīvo, pamatojoties uz kaut kādu TAVU personīgo vērtību sistēmu. Jeb citiem vārdiem - sievietes ar citādāku viedokli.
Cilvēka rakstītās domas viegli atklāj otra personību. Ja ir cilvēks kurš uzskata, ka mātei ir priekšrocības uz bērnu tad kā šis cilvēks var būt cilvēcīgs? Cilvēcīgs cilvēks nekad neko tādu neteiktu, jo labi saprastu, ka mātei ir tādas pašas tiesības uz bērnu kā tēvam. Tas ir pamatprincips tādai elementārie lietai kā cieņa.

Ļoti interesanti, ņemot vēra, ka es par šo tēmu vispār nevienu vārdu neesmu pateikusi.
Tu galu galā ar saviem komentāriem pati savu tēvu necieni...

Tikai tāpēc, ka es par spīti visam cienu un mīlu savu tēvu, man ar viņu ir kontakts un pietiekami labs un tuvs. Bet tam ar šo vispār nav nekāda sakara. Pat, ja es, atvainojos, dirst viņu sūtītu, tā būtu tikai mana un viņa darīšana, jo tikai tāpēc, ka man bērnībā ir bijuši smagi brīži, es neuzskatu un neuzskatīšu, ka visi vīrieši ir slikti tēvi vai ka bērnam ar tēvu nevajadzētu palikt.
27.10.2016 22:17 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja godīgi, šajā situācijā es ceru, ka abi, gan autores māsa, gan viņas vīrs ieklausīsies psihologā un mēģinās labot savas kļūdas attiecībās. Tas būtu ideālais variants. Galu galā, mēs neviens neesam perfekti un katram ir savi tarakāni, ar ko jācīnās. Un bērns, es domāju, ir pietiekoša motivācija censties attiecības uzlabot. Ja arī tas nelīdz, tad šķiršanās procesam vajadzētu būt pēc iespējas civilizētākam, respektējot, gan otro pusīti, gan bērna vajadzības.
27.10.2016 22:18 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es tikai norādīju, ka es nevaru konkrētajā gadījumā pateikt savu vērtējumu jo nav zināmi daudzi faktori.

Smieklīgi, ka esi vienīgais, kas par šo tik daudz un gari te diskutè, rakstot garos palagus :D
27.10.2016 22:23 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Galu galā mēs abi zinām, ka man ir taisnība:-D

Te arī parādās galvenā problēma - tavā uztverē nevar būt dažādi viedokļi, eksistē tikai viens - pareizais -, kas ir tavs viedoklis.
27.10.2016 22:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Te arī parādās galvenā problēma - tavā uztverē nevar būt dažādi viedokļi, eksistē tikai viens - pareizais -, kas ir tavs viedoklis.

++++
Par to jau arī strīds! Tiem pāris apbižotiem vīriešiem (lai LV būtu beidzot miers, ļoti daudzi vīrieši šajā forumā ir adekvāti, bet viņi reti komentē, tā teikt pa ķeksi, nevis vārīšanas pēc, pret kuriem man ir cieņa). Bet daži labi - LV & Co., kuri jebkuru savu viedokli pamato ar pašizdomāto statistiku un lamāšanos manās acīs nav ņemami nopietni. Un cik smieklīgi lasīt, ka vīrieši šajā forumā tiek nonīcināti! Puikas, aļļo, kad jūs sapratīsiet, ka tiek nīcināti tikai daži no jums, un pelnīti, starp citu :D
Un tiklīdz kāda izsaka pretējo viedokli vai norāda, ka nepiekrīt - uzreiz pārtop par duru, cacu un pala***. Un tie 'vārdi plūst no apbižoto mutēm, kuri saka, ka viņus apvaino!! :D Reāli joks.
28.10.2016 08:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kad viens vecāks ar bērnu komunicē pāris h darba dienu vakaros, bet otrs pavada ar viņu katru dienu divus gadus, tur nevar būt runa par kaut kādu vienlīdzību.

Piekrītu. Un vispār divgadīgam bērnam mamma ir vistuvākais cilvēks, ja vien tas nav kaut kāds izņēmuma gadījums, kur mamma mirusi vai nerūpējas par bērnu. Bet tā parasti mamma bērnam ir vistuvākā, jo pavadījusi ar viņu visvairāk laika kopš pašas dzimšanas un jau pirms tās. Atņemt bērnam mammu šai vecumā ir liela psiholoģiska trauma. Starp citu, tā var rasties jauns sieviešu nīdējs (aizvainojums pret mammu, kas "pametusi", projicējas uz sievietēm).
28.10.2016 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)