Nodokļu celšana

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Ko domājat par to , ka cels nodokļus ? Vai vispār Latvijai ir kāda nākotne?
26.10.2016 16:34 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
raven, tu iesaki staigāt kājām, nerīkot konferences, braukt netīros auto, nedzert ūdeni, neuzkopt telpas un neremontēt tās utt.? Vai ko tu biji domājusi? Varbūt uzskati, ka cenas ir neadekvātas pakalpojumam un tā apmēram?
26.10.2016 18:46 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
vienspats- es minēšu Tu dzīvo pilsētā? Ja jā tad tur arī tā nauda tikai plūst, tāpēc es kā laukos dzīvojošais neuzskatu ka man būtu jāmaksā par pilsētnieku komfortu saņemot pretī neko.
Tūlīt gan jau mani apēdīs bez sāls:-D Bet tādas ir manas domas.
26.10.2016 18:48 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Niks1, dzīvoju, bet IIN aiziet uz pašvaldību, kurā tu esi deklarējis savu dzīvesvietu, tā kā tu, dzīvojot laukos, nemaz nemaksā par manām ērtībām, bet gan par savām.
Par ceļa nodokļa piesaistīšanu degvielai gan pilnīgi piekrītu - vairāk lieto, vairāk maksā.
26.10.2016 18:51 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kādēļ gan pats neiestājies partijā un nekandidē Saeimas vēlēšanās, ja jau tur neviens neko nedara?

Varbūt tāpēc, ka, ja arī ievēlēs, tad visdrīzāk nonāks opozīcijā un opozīcija Latvijā, atšķirībā no, piemēram, Norvēģijas, vispār neko neietekmē. Norvēģijā, ja opozīcija nepiekrīt, tad lēmumus nevar pieņemt, bet Latvijā opozīcija vispār tiek ignorēta. Un gadījumā, ja opozīcijā ir partija, par ko ir vēlējuši vairums iedzīvotāju, šo iedzīvotāju vēlmes tiek pilnībā ignorētas.
26.10.2016 18:53 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
vienspats Ja visa tā nauda ko es un pārējie pašvaldības iedzīvotāji samaksā nodokļos paliktu tikai manā pašvaldībā tad dzīvotu mēs labāk. Tāpat tā nauda aiziet prom no tās pašvaldības uz rajonu centriem kur tā atkal tiek sadalīta tādejādi sanāk gan kā es minēju, bet varbūt es kļūdos.
26.10.2016 18:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
vienspats, valdība par valsts nodokļiem izglāba banku, un pēc tam pārdeva par grašiem. Tas tev šķiet normāli?
http://nozagts.tomstv.lv/valsts-kontrole-ka-valsts-pazaudeja-75-miljonus/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1660284856
26.10.2016 18:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Šim es nepiekrītu. Drīzāk es piekristu ka degvielas cenā būtu iekļauts nodoklis jo tas būtu godīgāk. Tas kas vairāk brauc vairāk izmanto ceļu tādejādi to vairāk bijājot , bet tas kas brauc mazāk izmanto ceļu mazāk tādejādi viņam nevajadzētu maksāt tādu pašu summu kā tas kas brauc vairāk.

+++
Šī ideja ir ļoti laba. Arī par to esmu domājusi.
26.10.2016 18:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Niks1, dzīvoju, bet IIN aiziet uz pašvaldību, kurā tu esi deklarējis savu dzīvesvietu, tā kā tu, dzīvojot laukos, nemaz nemaksā par manām ērtībām, bet gan par savām.

Ja sapratu, tas bija domāts par ceļu kvalitāti. Tā kā tiek gan tev komforts no viņa maksātā ceļa nodokļa, bet laukos ceļi vispār tiek ignorēti.
26.10.2016 18:58 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt tāpēc, ka, ja arī ievēlēs, tad visdrīzāk nonāks opozīcijā un opozīcija Latvijā, atšķirībā no, piemēram, Norvēģijas, vispār neko neietekmē. Norvēģijā, ja opozīcija nepiekrīt, tad lēmumus nevar pieņemt, bet Latvijā opozīcija vispār tiek ignorēta. Un gadījumā, ja opozīcijā ir partija, par ko ir vēlējuši vairums iedzīvotāju, šo iedzīvotāju vēlmes tiek pilnībā ignorētas.

Pat tu ar savu viedokli un ideju vari daudz ko ietekmēt, nav pat obligāti jānonāk Saeimā. Valsts pieder mums - tautai, mēs varam savas idejas iesniegt un tās virzīt, nav pat jānokļūst Saeimā. Galvenais, lai attieksme nav - man viss ir vienalga, viss tāpat ir un būs slikti, neko nevar mainīt, visi zagļi utml. Bet nokļūstot Saeimas opozīcijā tavs viedoklis tiktu sadzirdēts krietni ātrāk kā tur nenokļūstot.
Partija (vai partijas) par kuru ir vēlējuši iedzīvotāju vairākums nevar būt opozīcijā.
vienspats, valdība par valsts nodokļiem izglāba banku, un pēc tam pārdeva par grašiem. Tas tev šķiet normāli?
http://nozagts.tomstv.lv/valsts-kontrole-ka-valsts-pazaudeja-75-miljonus/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1660284856

Banka bija jāglābj (manuprāt) un bija arī jāpārdod - nebija izvēles. Ļoti iespējams gan, ka varēja un vajadzēja to izdarīt izdevīgāk.
Ja sapratu, tas bija domāts par ceļu kvalitāti. Tā kā tiek gan tev komforts no viņa maksātā ceļa nodokļa, bet laukos ceļi vispār tiek ignorēti.

Ceļa nodokli nebūtu godīgi maksāt pēc dzīvesvietas, jo arī laucinieks, iespējams, brauc uz Rīgu un rīdzinieks un laukiem. Tā kā man tiek komforts no viņa, viņam no manis (ja ne tieši, tad man no viņa, viņam no A, A no Z, Z no Y, bet Y no manis).
26.10.2016 19:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man nebūtu iebildumu maksāt 30-50-70 eiro vairāk nodokļos, ja es redzētu ATDEVI no šiem nodokļiem - katru dienu braucu pa 2 ceļa posmiem, kas vienkārši raud pēc asfalta seguma. Slimnīcas drausmīgā stāvoklī un trūkst personāla. Izglītība drausmīgā stāvoklī un trūkst kvalitatīva personāla.
Bet kamēr man jālasa ziņās, ka Barona ielas remontētājus teju vai tiesā sūdzēs, jo multimiljonu produkts ir, kā vienmēr, iznācis kaka, vai kad man jāstāv uz idiotiski izplānotā Dienvidu tilta sastrēgumā, tad kaut kā viss nodokļu maksāšanas entuziasms izplēn ...
27.10.2016 07:12 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Valdībai mazāk jābāž savās kabatās, tad būs daudz naudas, ko budžetam piesaistīt. Un tagad vēl Vējonim lapu taisīs par nez cik tūkstošiem. Smieklīgi. Te jau laikam studenšu nav, bet budžetu izglītībai ar grib lāpīt, atņemot budžeta vietas studentiem. Kauns par mūsu valdību, zagļu banda, nekas vairāk.
27.10.2016 07:49 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man jau patīk tautas sašutums, bet kā vēlēšanas klāt, tad atkal it kā akli paliek un tos pašus fenderus ievēl.
27.10.2016 08:16 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nākotne jau ir, jā.
es tieši aizdomājos par to, vai nodokļu samazināšanai nebūtu pozitīvāks efekts. nu, piemēram, vairāk ārvalstu uzņēmumi varētu vēlēties reģistrēties šeit, pārcelt savus birojus uz šejieni. varētu atrast kaut kādu vienkāršāku mehānismu mikronodoklim, autoratlīdzībai, lai nav tā, ka cilvēki, kuriem idejiski vajadzētu strādāt līguma darbu, ir spiesti būt pašnodarbinātie, jo uzņēmuma grāmatveži ir izshēmojuši, ka tas viņiem izdevīgāk. NIN jau nu vispār sviests, kāda atdeve ir no tāda nodokļa..
27.10.2016 08:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sūda valdība!!!!!
Paliks sliktāk, braukšu atkal prom un neatgriešanos. Jau 10 gadus nodzīvoju ārpus Lv, nebūs nekas neparasts.
27.10.2016 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
cik es saprotu, cilveku algaas tas neko nemainiis, tas nodoklis bus jamaksaa darba devejam. ir viens nodoklis ko mums nonjem no bruto algas, bet ir veel kkaads nodoklis,ko darba deveejs maksaa, kas muus teoreetiski neskar.

Jā, mīļā, darba devēji ieķļīlās savus dzīvokļus, mājas un pārdos automašīnas, lai tikai nomaksāt uagstākus nodokļus un tas nekādi Tevi neskartu! Turpini sapņot vaļējām acīm!:)
27.10.2016 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
raven, tu iesaki staigāt kājām, nerīkot konferences, braukt netīros auto, nedzert ūdeni, neuzkopt telpas un neremontēt tās utt.? Vai ko tu biji domājusi? Varbūt uzskati, ka cenas ir neadekvātas pakalpojumam un tā apmēram?

Es jau, protams, nezinu, varbūt, ka Tevi darba devējs arī ēdina, dzirdina un apkārt vadā šoferis, bet lielajam vairumam sabiedrības tā tomēr nav, gluži otrādi -līdz ko VID kaut ko tādu konstatē, atsūta nodokļu uzrēķinu.
27.10.2016 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!