spoki -stāstam

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas.
Pamanīju,ka biju izveidojusi šādu tēmu 2013., 2015. gadā un prasās atkal. :D
Ir kādi jauni, jancigi, dīvaini notikumi?

Pati laiku atpakaļ piedzīvoju ko dīvainu drauga mājā. Viņam viesistaba, virtuve un halle ir praktiski vina liela telpa, ar sienu nodalīta tikai halle no viesistabas. Bijām ciemos un tad parasti guļam viesistabā uz izlaižamā dīvāna. Reiz nakī cēlos lai aizietu uz tualeti. Izkāpu no gultas, man sanāk paiet garām rakstām galdam, atpūtas krēslam un daļēji ieejot hallē, blakus vecāku guļamistabas durvīm ir tualete. Eju garām galdam un tumsā redzu, ka kāds tur stāv. Protams samiegojusies īsti nepiedomāju un prasu, kāpec neguli?! Nezinu pat kam to prasiju un ko domāju, kas tas ir. Melnais tēls stāv, atceros vel, ka nosmējos un izteicos, ka nav ko ākstīties. Iegāju tualetē un laika tikai tad man pieleca. Es minūtes 10 negāju no telpas ārā, man bija nenormāli bail, centos kautko saklausīt, taču nekā. Kad saņemos, ātriem solīsīem gāju uz gultu un tagad istabās galā redzēju to pašu melno tēlu. Jūs iedomāties nevarat manas bailes. Palīdu ātri zem segas, pieglaudos draugam un mēģināju aizmigt. Nekustējos šķiet līdz pamošanās brīdim. Un es nezinu, man acis gļukoja vai kā. Jāpiebilst, ka viņiem visapkārt mājai ir masīvi logi, kuriem tikai dažiem naktī aizved žalūzijas. Ārā ir tikai terase un pat koku tuvumā nav no kuriem ēnas kristu. Telpa itkā tumša, bet nedaudz gaisma no neaizvērtajiem logiem bija. Kopš tā brīža man tur pārnakšņot vairs nepatīk.
26.10.2016 16:20 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Atceros vēl vienu.
Pirmā stāvā dzīvoja pensionāru pārītis, kur vīrietim ļoti patika ieraut. Palika agresīvs. Bija reizes, kad gulēja treptelpā, kā arī demolēja kaimiņu durvis...arī ceturtā stāvā. Pēc laika nomira sieva un šim slūžas vaļā, aknu mazspēja un lielas sāpes - kliedza un brēca aiz mocībām. Tā nu vienu dienu nāku mājās, dzirdu, ka viņam slikti. Uzeju augšā, prasu mājiniekiem, vai nevajadzētu izsaukt ātros , jo cilvēkam slikti?! Uz mani visi paskatījās jocīgi un pateica, ka viņa jau kādas 3 dienas nav. Vot tad man palika super jocīgi, jo taču dzirdēju.
31.10.2016 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!