spoki -stāstam

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas.
Pamanīju,ka biju izveidojusi šādu tēmu 2013., 2015. gadā un prasās atkal. :D
Ir kādi jauni, jancigi, dīvaini notikumi?

Pati laiku atpakaļ piedzīvoju ko dīvainu drauga mājā. Viņam viesistaba, virtuve un halle ir praktiski vina liela telpa, ar sienu nodalīta tikai halle no viesistabas. Bijām ciemos un tad parasti guļam viesistabā uz izlaižamā dīvāna. Reiz nakī cēlos lai aizietu uz tualeti. Izkāpu no gultas, man sanāk paiet garām rakstām galdam, atpūtas krēslam un daļēji ieejot hallē, blakus vecāku guļamistabas durvīm ir tualete. Eju garām galdam un tumsā redzu, ka kāds tur stāv. Protams samiegojusies īsti nepiedomāju un prasu, kāpec neguli?! Nezinu pat kam to prasiju un ko domāju, kas tas ir. Melnais tēls stāv, atceros vel, ka nosmējos un izteicos, ka nav ko ākstīties. Iegāju tualetē un laika tikai tad man pieleca. Es minūtes 10 negāju no telpas ārā, man bija nenormāli bail, centos kautko saklausīt, taču nekā. Kad saņemos, ātriem solīsīem gāju uz gultu un tagad istabās galā redzēju to pašu melno tēlu. Jūs iedomāties nevarat manas bailes. Palīdu ātri zem segas, pieglaudos draugam un mēģināju aizmigt. Nekustējos šķiet līdz pamošanās brīdim. Un es nezinu, man acis gļukoja vai kā. Jāpiebilst, ka viņiem visapkārt mājai ir masīvi logi, kuriem tikai dažiem naktī aizved žalūzijas. Ārā ir tikai terase un pat koku tuvumā nav no kuriem ēnas kristu. Telpa itkā tumša, bet nedaudz gaisma no neaizvērtajiem logiem bija. Kopš tā brīža man tur pārnakšņot vairs nepatīk.
26.10.2016 16:20 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Beibe.Marta a kā var zināt, ka lelle atļāvusi? :D
27.10.2016 16:16 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tagad man gribās meklēt to Robertu :D
27.10.2016 16:16 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Beibe.Marta, eju skatīties video :D
27.10.2016 16:17 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Harmony , man tieši tas pats :D
27.10.2016 16:18 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Atveru youtube video par so noladeto lelli Robertu

Kuri būs tie drosmīgie, kas skatīsies? (t)
27.10.2016 16:19 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Es pārlaidu acis pār video, visu neskatījos. vēlāk, kad būs vairāk laika :D
27.10.2016 16:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Karrrrrla
Ea nezinu, bet man skiet video tas bija apstasits :)
27.10.2016 16:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
27.10.2016 16:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
P.s. tas nebija apstastits saja konkretaa video. , par atlaujas gusanu. Bet iesaku nosjatities ghost adventures deadly pissesions par robertu, man liekas tur bija. Tur bija ari par sievieti kuras dzivi si lelle sacakarejusi un vina ludzad vinam piedosanu :)
27.10.2016 16:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Milas meitenes, piedodiet manas drukas kludas. Pat nenemsos labot, parak daudz. :D
27.10.2016 16:28 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Esmu kaut kad lasījusi par to nolādēto lelli, bet video laikam tiešām neskatīšos, problēmu jau pietiek :-D
Atcerējos dažus senus atgadījumus - man bija 14, sēdēju ārā ar vienu draugu, pēkšņi man tā kā sirdī iedūra. Es pārbijos, skrēju mājās un uzzināju, ka tikko nomirusi ome.
~12 gados pirmo reizi dzīvē dažādu iemeslu dēļ nakšņoju mājās viena. Precīzi 4:00 pamodos no tā, ka kāds zvanās pie durvīm, rausta tās, intensīvi klauvējas...iepriekš ne reizi dzīvē neviens nebija naktī zvanījies vai klauvējies. Uzreiz pārbijusies zvanīju krustmātei, viņa necēla. Nākamajā dienā pastāstīju, kas noticis un jautāju, kāpēc necēla. Viņa teica, ka neviens nav zvanījis, paskatos viņas telefonā - tiešām nebija neviens neatbildētais. Vienīgais pierādījums, ka to visu nenosapņoju bija tas, ka man telefonā rādījās, ka esmu zvanījusi.
27.10.2016 16:32 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Lasu un šausminos. Forši.
Hmm, pirms remonta visu laiku mājās redzēju kaut ko, ko var nosaukt "melnāks par melnu". Ir mājās kaķis, melns, nu un ejot uz virtuvi, pirms gaismas ieslēgšanas - likās, ka minkam virsū uzkāpšu, kāpu pāri, pie sevis vēl nodomāju, ko stāv stenderes vidū un nepalaiž. Ieslēdzu gaismu - nav nekā. Minka guļ kā gulējusi. Tad palika jocīgi. Tā bija vairākas reizes, kad reāli tumsā kāpu pāri "kaķim". Pēc remonta - nekā tāda nav bijis. Un, kad bija - nebija baiļu sajūtas.
-
Dzīvojot vēl vecajās mājās ar vecākiem pāris reizes bija gadījies, ka liekas, ka pārnāk mājās mamma. Pusmiegā dzirdu, ka atslēdzas durvis, noliek atslēgas uz plauktiņa un aiziet uz virtuvi. Piecēlos, domāju iet sasveicināties - ne viena nav un es saprotu, ka viņa taču darbā. Nodomāju, ka pusmiegā nosapņoju un nepievērsu uzmanību. Pēc kāda laika tā laika draugs palika pie manis pa nakti. Mēs tieši no ballītes - bišķi nekārtība istabā...guļam, viņš pēkšņi mani satraukts pieceļ, saka, lai eju apskatīties, liekas, ka vecāki atnākuši. Pats kaut ko tikmēr mēģina savākt. Izstaigāju dzīvokli - nav neviena. Sāku smieties, ka nosapņojis, bet tad viņš pastāstīja tieši to pašu, ko es pirms tam biju izbaudījusi - atslēdzas durvis, noliek atslēgu un aiziet uz virtuvi. Turklāt tajā laikā sajūta, ka neesi viens...ka tiešām kāds ir atnācis.
-
Tajā pašā dzīvoklī sēdēju lielajā istabā ar muguru pret ieejas durvīm. Suns uz blakus dīvāna čuč. Pēkšņi tāda baiļu sajūta, ka nevaru pakustēties, ar mokām pārskatījos pāri plecam - nav ne viena...baiļu sajūta tā pat arī pagaisa. Suns turpināja mierīgi čučēt.
-
Ir bijušas vairākas miega paralīzes...bet tas pie spocīgajiem stāstiem neiederas.
-
Atceros, ka bērnībā ar draudzeni, vai nu safantazējāmies vai kā, bet abas redzējām kādu vecu, baltu vīriņu ar garu, garu bārdu. Gan abas kopā, gan esot atsevišķi. Tagad atceroties, smieklīgi - bet tad tā nelikās. Iespējams, ka tas pats vecais vīriņš apciemoja mūs pļavā, kad spēlējām paslēpes ar citiem bērniem. Es tieši stāvu ar aizvērtām acīm, kamēr visi paslēpjas - sāku meklēt...skatos, ka tālāk no manis tālāk draudzene - saucu viņas vārdu, viņa kā neceļas no pļavas augšā, tā neceļās. Saku lai beidz muļķoties, ka atradu - tā pati meitene, ko biju domājusi redzam - pa visam no citas puses atsaucās. Paslēpes vairs spēlēt pļavā, krēslā negribēju. Neteicu iemeslu, kāpēc.
-
Tās pašas vasarnīcas, kur vīriņš ar bārdu. Sēžam nelielā mājiņā ar vienu istabu. Kārtis spēlējam, kaut ko runājam...un te pēkšņi - apkārt visai telpai no ārpuses kāds noklaudzina visā perimetrā...tik ātri apskrēja apkārt, ka cilvēkam tas nav iespējams, jo starpsienas. Tad sabijāmies ne pa jokam un mukām uz "lielo" māju pie vecākiem.
27.10.2016 16:35 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man bijusi divi gadijuumi lidz sim diezgan pabailigi, bet cik tur taa taisniba gruti spriest. Vienu reizi it kaa guleeju biju aizmigusi un likaas ka mani znaudz nost..,bet neko neieraudziju tas bija diezgan biedejosi biju bez alpas. Otro reizi redzeju it kaa istabaa taadu blaavu staavu vins tur staaveeja un pec briza pazuda. Gruti spriest vai tiesam spokojas vai nee. Dzivokli kur dzivoju agrak mans vectevs mira un velak ome slimnicaa nomira ..briziem redzu vinus sapnos sakaam ''neuztraucies es te esmu'' apt diezgan reali paraadas sapnos ne no kaa taadi mirgojosi reali taa kaa dzivokli izskataas. Divaini. Varbut kaads var izskaidrot ko nozimee tie sapni un taas znaugsanas sajutas ko izjutu aizmiegot. varbut miega paralize? paldies dievam taa tik 1x gadijies.
27.10.2016 16:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Olivia
Klausies, man ari ta periodiski notiek. Par kapsanu "pari kakim". Interesanti
27.10.2016 16:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
MAD
Man ari reizi tada znaugsana bijusi un cik nopratu, tiesam miega paralize. Un tas bija man loti stresains periods, varbut tas to veicinaja. Bet sikak nav nacies intereseties.
27.10.2016 16:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
par dzivniekiem man kakis ir reizem pa nakti modinaajis raudot pret sienu kaut ko kerstot. itaa zinu ka ir mits ka dzivnieki redz paraelo pasauli ko mes neredzam, bet cik taa taisniba nezinu. Vel apr aderem ir dzirdets.
27.10.2016 16:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lasijos Olivia stastu un atcerejos gadijumu. Ar draudzeni izdomajam guley telti tacu telti uzcelam tuksaja malkas skuni. Jau vels, patumss, vasaras nakts. Draudzene dzivoja vieta kur ir tris vienstavu majeles, visad loti tuvu viena otrai. Tualete sausaa, asraa un skunisiem pasa gala. Atceros, gajunuz tualeti un aicinaju draudzeni lidz, bail tak pustumsa :D Sezu, pacuraju, draudzene stav turpat pie wc durvim. Peksni vina atrauj durvis vala un panika iekrampejas ieksa. Abas sabijusas, bet ka jau jauniem skukiem (gadi 13 moz) smiekli ar nak. Sezam un nezinam ko darit, ara iet bail. Un peksni dzirdam, ka vienkarsi milziga atruma kads skrien apkart tualetes budinai. Un nebija spraugu soenas lai ko redzetu. Ari lodzina durvis bija dikti augsts. Es protams saprotu, ka vai nu kads dzivnieks vai kaiminu dzeks mus baidija. Tad kad jau atgriezamies telti, draudzenes mammitr atnesa mums cepumus,citus naskus. Sedejam runajam. Japiebilst, ka skunisa durvis ciet. Un peksni kads kartigi sapurina telti. Jezus muzu kliedziebu noteikyi sadzirdeja. Durvis tacu bija ciet un klusu atvert un atri aizvert tas nav iespejams, ciksteja. Ari spraugu lielu nebija. Gan jau izskaidrojums bija logisks, tacu tas bailes, neizstastamas.
Sai pasai draudzenitei, maja kura vina dzivoja, bija traki veca. Netalu dzelzscela sliedes, stacija kur jau seeeen nekad nenotiek. Vinas mate stasija, ka reiz pamodusies no vilciena skanas, skitis, ka majai virsu uztrieksies. Nav iemesla vinai neticet, loti ticiga gimene.
27.10.2016 17:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
MAD
Es ticu, ka dzivnieks redz vairak ka cilveks
27.10.2016 17:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šaaausmas... Tādām lietām neticu, jo nekad ar to neesmu saskārusies. Un palasot jūsu stāstiņus, ceru, ka nekad arī nesaskaršos :D
Niks, Tu vispār vari šausmu grāmatu sarakstīt :D
Bet nu vienreiz draudzene stāstīja, ka viņai lauku mājā dzīvo mājas gariņš. Un viņu var sajust tikai naktī, ja paliek nakšņot tur - lēkā uz kājām, u.c. It kā ir miermīlīgs. Un pats interesantākais, ka burtiski pāris dienu pirms tā stāsta viņa piedāvāja palikt pie viņas laukos, beta atteicu, jo kaut kas man tur nesanāca. Un labi, ka tā :D Es tādām lietām neticu, bet vienu zinu noteikti - viņas lauku mājā pa nakti nepalikšu nekad :D
28.10.2016 08:36 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man ir bijis vairākas reizes, ka suns naktī sāk riet un katru reizi sēž un skatās un vienu un to pašu sienu. Un viņa vispār nav no vaukšķīgajiem suņiem.
28.10.2016 09:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!