Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
zinu dažas sievietes, kurām atliek tikai pačivināt lai dabūtu to ko grib.
nu ja viņas ir to vērtas, tad karogs rokās tiem, kas ar viņām kopā :D
mani patīkami pārsteidz ja izrāda labo gribu. nesen tā gadījās, bet tā kā vīrietis nesaista tad kamēr es domāšu tikmēr haļava noteikti jau būs garām :D
10.06.2017 22:46 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
caramel
Nu, meitene ir dikti komunikabla un daudz d...š pa telefonu, pārāk neiedziļinoties apkārt notiekošajā.. Grūti nedzirdēt, neredzēt un neizdarīt secinājumus :)
10.06.2017 20:10 |
 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Federika. Tu stāsti, ka pazīsti tādu meiteni, kura grib, lai viņai vīrietis nopērk visu, kas tikai iepatīkas. Interesanti, ja tu tik daudz apraksti, viņa tev atskaitās vai kā? Kā var zināt par otru tik daudz, kur gāja, ko prasīja, ko pārdevējam prasīja? Nesaprotu.
10.06.2017 18:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Golddigeres, vai nē..tēmas autore jautāja ka to panāk. Gan jau arī kādai citai tas interesē..
Katrā gadījumā, jo vīrietis iegulda un lutina, jo mazāk viņam gribas no sievietes aiziet (ja neņemam vērā tos, kuri paši sievieti tikai izmanto, tie ar nekur neiet, kamēr netrāpās kāda, kurai viņš ir Dievs).
Tas, ka sievietei no vīrieša kautko vajag, liek viņam justies vajadzīgam, bet ja viņai neko nevajag, tad viņš jūtās īsti nenovērtēts un lieks...
Tas, ka sieviete no vīrieša kautko prasa, liek viņam censties un sasniegt, vairāk pelnīt, meklēt iespējas, augt..sasniegumi ceļ vīrieša pašapziņu ilgtermiņā.
10.06.2017 17:39 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Mani kaitina tādas gold diggeres, nopērc man to un šito nē labāk to, ā un vēl šo arī :-D
Pretīgas izmantotājas. Es savam puisim neatļauju man pirkt pat šokolādes, jo man vienkārši tas nepatīk. Nesaprotu, kā var prasīt, lai visu nopērk ko vien grib.
Visu kopā būšanas laiku man nav arī neko pircis, jo es neļauju. Man pašai ir nauda un pati varu nopirkt visu. Besī šitās ''vārgulītes'' kuras nevar pat iestāties darbā, lai puisim nav jāpērk viss ko iegribās. :-D
10.06.2017 16:58 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tur puisim slēpjas 'mūža mīla'.
10.06.2017 16:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Interesanti, ka tie ultimāti vēl darbojas.
10.06.2017 15:53 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
kādi 2 gadi varētu būt.. skaidri nezinu
10.06.2017 15:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Crimson, cik viņi ilgi ir kopā?
10.06.2017 15:44 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Zinu vienu meiteni, kas rīkojas identiski kā Frederika aprakstīja, tikai viņai ir draugs un viņa katru reizi pietam uzstāda ultimātu - ja nedarīs vai nepirks to un šito, tad šķirsimies, jo nu, kas tu par veci, ka nevari man nopirkt un apdāvināt, jo es jau esmu tik īpaša un, ja tu to nedarīsi, tad atradīšu citu labāku... čalis nabags dara, normāli pabāzts zem tupeles. Bet tā meitene un viņas attieksme, diezgan briesmīgs radījums.
10.06.2017 15:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja man piederētu suši restorāns, tad Federikas paziņa man būtu sapņu klients :-)
10.06.2017 15:35 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Pazīstu vienu tādu meiteni. Regulāri saņem dāvanas, regulāri ietusē ta ar vienu, ta ar citu, telefons viņai neklusē..
Uzvedība..nu..brīva? Nezinu ko viņa tur pretī dod, vai nedod, bet pieeja apmēram tāda:
-Gribu suši! Nē, negribu es uz turieni, es gribu uz suši restorānu, davai aizejam! Ko nevari? Aj, nē, ja tu mani nevari aizvest suši paēst! Nu labi, davai rītā sazvanīsimies!
-Oj kāda kleitiņa, re! Gribu sev tādu! Man draudenei draugs tadu nopirka, tīīīīīk forša, es arī tādu gribu, tikai šitādā krāsā! Oj kādas kurpes!..arī tadas gribu! Nu un, ka viņas 180 eur maksā! Labiem apaviem ir dārgi jāmaksā! Es sev sakrāšu un nopirkšu tādas vēlāk, pēc kāda pusgada..Tīīīk smukas, man baigi patīk!!!
-Oj es arī gribu uz Kanāriju salām! Tik superīgi! Re, visi brauc! Es arī tur gribētu būt. Žēl, ka man tagad nav atvaļinājums, bet es varētu paņemt atvaļinājumu un aizbraukt, bet naudas nav..A davai braucam kopā? Aizved mani uz Kanāriju salām! Davai nākammēnes! Nevari aizvest? Nu davai pēc 2 mēnešiem! Nē, negribu es uz Ēģipti! Tur nekā nav ko redzēt, vot uz Kanāriju salām...jā, gribūūūū, tur tik superīgi...!!! Āaaa...
-Oj kāds gredzentiņš, es arī gribu tādu, nē, savādāku! Ejam, paskatīsimies! Es gribu paskatīties! Re, šitāds man patīk! Un šitais! Pārdevēj, parādiet! Redzi, cik forši izskatās!? Jā, gribu, gribu, gribu!...Nu labi, ejam, Ejam paēst suši! Nē, uz Makdonaldu negribu, nē, negribu uz parasto, uz suši gribu! Nu labi, nopērc man limonādi, rītā uz suši aiziesim!.../ātri vien saņem arī to kāroto gredzentiņu un suši ikdienā un Kanāriju salas un vēl viskautko.../
10.06.2017 15:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. P
atkal nauda un skatisanas citu makos
07.06.2017 16:30 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
... un tad, kad argumentu nav ... sievietes pārslēdzas uz personiskiem apvainojumiem (auns, idiots, impotents, utml.) Cik pazīstams tas viss! Ne pirmā, ne pēdējā reize.

vienīgais kas tā dara ir Rīdzinieks :-D:-D:-D:-D kad nav vairs ko teikt tā tikai nāk pērles pār lūpām. Diez šīs pērles arī tiek ap stūri? #bethereorbesquare
25.10.2016 08:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, es pārāk lēni rakstu :-) neredzēju Tavu pēdējo komentu un piekrītu Tev
24.10.2016 23:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, piem., LV komentārā brīnās kā man (esmu sieviete, kura piedalās Cosmo forumā - cosmiete? Nu, tā sanāk) nav pretīgi uz sevis no malas skatīties (nē, nu baigā sajúsmā jau par savu izskatu neesmu, var būt tiešām vajag pašokēties, bet, uzvedības ziñā, īsti nesaprotu kā esmu nogrēkojusies) un dod mājienu (kā saprotu negatīvu) par manu audzināšanu. Ne tikai manu, visu sieviešu, kuras var pieskaitīt Cosmietēm. Jā, jā, zinu, ir sievietes, kuras vispārinās vīriešus - cik saprotu, tas ir iemesls kāpēc man ir jāturpina klausīties kā mani sauc par zeltraci in mantrausi (vēl jāpriecājas, ka tas nav ĪSTI rupji).
24.10.2016 23:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rowan
Nu redz kāda Tu prātīga, es gan biju ideālists un piekritu reģistrēt uz pusēm, kaut gan viņa piemeta maybe 15%. :D :D Nu nekas, visi mēs maksājam par skolu... :)
Pasadena
Mhm, tā jau ir. :)
Daudz jau tādu nav (cerams), bet bieži vien pietiek ar vienu, lai sačakarētu visu. :)
24.10.2016 23:02 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
... un tad, kad argumentu nav ... sievietes pārslēdzas uz personiskiem apvainojumiem (auns, idiots, impotents, utml.) Cik pazīstams tas viss! Ne pirmā, ne pēdējā reize.

Jā, šādu dīvainu parādību šajā forumā esmu novērojis. Un, kas vel dīvaināk: ja tas skan no mazākuma puses, tātad parasti šeit esošo vīrieši, tad tiekam noēsti bez sāls. Bet ja tas izskan no cosmietēm, vairākuma, tad viss ir ok.
Ja nemaldos šajā tēmā izskan apzīmējums ''morālais kroplis'' vai kas tamlīdzīgs. Tikmēr pretī izskan vārdi ''zeltrace'' un ''caca''. Nezinu kā jums, bet sieviešu izmantotais apzīmējums ir teiksim kā ir - salīdzinoši rupjš. Kamēr abi pārējie neskaitās lamuvārdi, bet gan savienojumā ar noteiktu domu, kā apzīmējumi un/vai apvainojumi.
Nezinu kā pašām cosmietēm nav pretīgi no malas uz sevi paskatīties...laikam audzināšanas vaina.
.............
Jums vai man var nepatikt citu viedoklis, bet tas nedod tiesības otru nolamāt. Bet to var skaidrot un skaidrot, bet ja nesakritīs ar ekskluzīvā klubiņa dogmām, tad būs nepareizs viedoklis, tātad - jānolamā. Kāpēc? Tāpēc, ka argumentēt nevarat savu viedokli:-D
Piemēram ja es kādu šajā forumā nolamāju, tad es sīki detalizēti varu uzrakstīt pamatojumu izskanējušam vārdam kāpēc es attiecinu pret konkrēto personu. Vai jūs varat? Nē, tā ir vnk jūsu aizsargreakcija, kas vēsta par argumentu trūkumu.
Vnk te dažām sakāpis galvā...
...............
Un nobeigumā: Tēma ir bezjēdzīga. Īstām zeltracēm nevajag lūgt forumos palīdzību ar padomiem kā izvilināt piķi no drauga kabatas. Viņām tas ir iekšā (un ārā).
P.S. Kamēr rakstīju atcerējos daudzās reizes kad šajā forumā nicinoši (viss pareizi) ir izskanējis viedoklis par vīriešiem, kas dzīvo uz sievietes rēķina. Diezin kāpēc vairākums sieviešu tā patās nerunā par pretējo situāciju? Tas jums ko padomāt;-)
24.10.2016 22:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Caloo, man arī tā reiz likās, bet šāda veida diskusijās nevar īsti saprast, pat par sevi nav skaidrs, jo tiek aktīvi izmantoti teksti kā "99% komentētājas (sivietes, tātad)", "lielākais vairums (ja tiek kas negatīvs teikts), "łoti maz (ja ir kas pozitīvs)", nemaz nerunājot par "sievietes ir/domā/dara...(liec, ko vēlies) utt.
Starp citu, nemaz dzīvē tik bieži tādus izteikti zemiskus cilvēkus nesanāk satikt (varbūt if palaimējies), bet drīzāk -OK cilvēks izdara kaut ko zemisku.
24.10.2016 22:46 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Caloo, piekrītu. Bet tās tiešām ir divas galējības. Esmu bijusi identiskā situācijā kā tavs draugs (mans tagadējais vīrs, toreiz vēl draugs, gribēja pirkt dzīvokli ar saviem iekrājumiem, un es piemestu nelielu daļu + remonts un iekārtošana). Man ar uzticēšanos vien nebija gana, un nepiekritu tādam variantam. Protams, ka sevi ir jāpasargā, ir tādas iespējas, un tas viss ir normāli. Bet tas nevar attiekties uz pilnīgi visu, un nopietnās attiecībās kaut kādā brīdī ir arī jāsāk veidot kaut kas kopīgs, nevar VISS būt katram savs. Ja notiek kaut kas tāds kā:
"Nedāvināšu viņai dārgas dāvanas, jo ja nu viņa ir zeltrace, būs žēl iztērētās naudas..."
"Nepirkšu to lietu/īpašumu/utt uz sava vārda, jo ja nu sieva pamet un pierasa pusi..."
"Nedzemdēšu bērnu no viņa, jo ja nu viņš pamet un būšu vientuļā māte..."
"Nesēdēšu mājās ar mūsu bērnu, jo ja nu viņš pamet, būšu zaudējusi vērtīgus karjeras gadus..."
...ja ir šādas domas, tad attiecības vai nu nav gana nopietnas, vai arī tajās galīgi kaut kas nav kārtībā, un tur vispār nevajadzētu nonākt tuvumā kaut kādai situācijai ar kopīgiem īpašumiem.
24.10.2016 22:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits