Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
NordicBelle- Esam jā, bet tas nenozīmē, ka mums jābūt tādiem pašiem. Katram cilvēkam būs piemērotāks citāds attiecību modelis un tā tam ir jābūt.
20.10.2016 22:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
NordicBelle, paldies!!!Šis nudien ir kaut kas iedvesmojošs.. bumbieri.. lavanda (l)(l)
20.10.2016 22:42 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
man sagribējās bumbieru sidru :D
20.10.2016 22:42 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nē, mums nav jābūt tādiem pašiem, bet tajā pat laikā mēs nevaram noliegt, ka eksistē noteiktas uzvedības struktūras, kuras mūs vada instinktu līmenī.
20.10.2016 22:52 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Cik savādi, ka te lielākie bļāvēji ir cosmo veči, kuri vienmēr uzvelkas pie katras tēmas, kur saož "zeltraces". :-D
Sievietes vēlme pēc materiāli nodrošināta, spēcīga un spējīga vīrieša ir gēnos un tam ir tikai un vienīgi neapzināts sakars ar dzimtas turpināšanu. Kā NordicBelle rakstīja. Un, lai cik sieviete nebūtu pašpietiekama, materiāli nodrošināta, utt, viņai nekad nebūs vajadzīgs vīrietis, kurš ir vājāks par viņu. Face that, zēni.
20.10.2016 23:08 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Katrs jau izlasa, ko grib izlasīt... Cosmo vīrieši dzīvo ar pārliecību, ka pasaulē čum un mudž ar golddigerēm, tad nu arī jebkuru izteikumu un rīcību tādā veidā tulko. Tas gan pasaka vairāk par pašiem, nekā par sievietēm.
Autorei sāpe ir nevis par to, ka gribas zeltu un briljantus, bet gan par to, ka citas saņem no saviem vīriešiem dažāda veida uzmanību, bet viņa ne... Kas varbūt liek justies nenovērtētai.
Un es labi saprotu, kāpēc sieviete no sava vīrieša labāk saņemtu kādu rotaslietu vai skaistu kurpju pāri, nevis vienmēr tikai siltus cimdus (lai nabadzīte nesalst nost) vai virtuves kombainu, kas nav speciāli palūgts (no sērijas "tas tev, lai vari mani garšīgāk paēdināt"). Ja dāvina tādas dāvanas vien, tad varbūt neviļus sāksi domāt, vai tevi gadījumā neuzskata par garlaicīgu čāču :D Es protu novērtēt dāvanu no sirds un to arī daru, bet labi, ka mans draugs to neuzskata par signālu dāvināt, ko pagadās, nepadomājot, kāda es esmu un kas man patīk.
Starp citu, vienkārši Swarovski auskari nemaksā nemaz tik dārgi, ja nemaldos, tad ap 20-40 eiro. Upes pērlēs ir skaisti dabīgo pērļu auskariņi, rokassprādzes un kaklarotas no apmēram 15 eiro... Ja grib, tad var iepriecināt un dāvināt no sirds
20.10.2016 23:56 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
manuprāt, ka tādā veidā, ierasti, tiek izrādīta novērtēšana.
un tas ļoti izriet no tā, kā pats cilvēks, šis apdāvināšanas objekts, attiecās pats pret sevi. ja šis cilvēks rada tādu iespaidu, ka tam ir nepieciešama novērtēšana ar dāvānām, šis cilvēks arī satiks tādus vīriešus, kam tā patīk un, kas tā dara.
man ir vairākas jaukas dāvanas pasniegtas, ceļojumā gan vesta neesmu, bet es esmu vedusi otru pusi ceļojumā, kā dāvanu dzimšanas dienā :)
21.10.2016 01:09 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Autores draudzene gan nedaudz izklausās pēc papucīšu luteklīša (Dzīvokļa apmaksa uz to pavilka, tā jau vairs īsti nav dāvana), bet tas, ka sieviete saņem dārgas dāvanas un ceļojumus, ne vienmēr to nozīmē.
Kā sevi pasniegsi, to arī saņemsi. Turklāt, jā - dāvanas ir jāprot saņemt. "Ai, nu nevajadzēja jau!" vīrieši uztver diezgan burtiski - nevajag, tātad nevajag, neies uzbāzties ar to, ko viņa negrib.
Vēlme pēc kādas rotas vai cita tāda nieciņa nav nekas pārcilvēcisks. Tikai Cosmo vīrieši nekad nesapratīs starpību starp pašas pirktu un no mīļotā cilvēka saņemtas rotas vērtību. Ja cilvēkam nav finansiālu problēmu (Minētā 150€ alga ir diezgan pamatīgs arguments dārgu dāvanu nedāvināšanai), tad neredzu problēmu arī pa reizei kādu nieciņu uzdāvināt. Swarowski kuloniņš, kopā ar ķēdīti būs kādi 40-50€ (Informācija domāta Cosmo vīriešiem, kas, noteikti, ir iedomājušies vēl pa nullītei pie šiem cipariem, vismaz raksta tā, itkā būtu 3 minimālās algas vienam tādam kuloniņam jāatliek). Vai tiešām finansiāli stabilam cilvēkam būtu problēmas tādu uzdāvināt? Turklāt, ja vīrietim naudas pietiek, bet sieviete dāvanas saņem galīgi ne tādas, kā vēlētos, jādomā par to, cik labi tas vīrietis viņu pazīst - vai tiešām viņš zina, ka viņa vēlētos saņemt rotaslietas (Vai te jau atkal nostrādājis "Ai, nu ko man tādas dāvanas!", bet pie sevis cer, ka pats tomēr nolems dāvināt par spīti tekstam) vai vienkārši pēdējā brīdī nopērk, kas pagadās, lai tikai būtu izpildījis pienākumu dāvināt, bez īpašas intereses, vai sievietei tas patīk, vai nē.
21.10.2016 01:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cik savādi, ka te lielākie bļāvēji ir cosmo veči, kuri vienmēr uzvelkas pie katras tēmas, kur saož "zeltraces".

:D
Kā naglai uz galvas
21.10.2016 08:20 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Parasti sievietes par zeltracēm sauc tie vīrieši kuri neko negrib savās sievietēs ieguldīt kā arī šiem tipiem ir arī augstākās prasības.
Mans vīrs nav bagāts,bet iespēju robežās dāvina dāvanas, ved uz restorāniem. Nenoliegšu,ka pati esmu inciatore tamko vēlos saņemt dāvanā. Ja vīrietis nav skops,tad arī es esmu dāsna.
21.10.2016 08:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Diskusiju pašu nelasīju.
Nu tas, ka pēc pāris nedēļu pazīšanās dāmai vienai apmaksā dzīvokli, man izskatās pēc pakalpojumu apmaksas, bet citādi-manuprāt, tas atkarīgs no vīrieša, ir vīrieši, kuriem patīk, kuri vēlas, var atļauties iepriecināt savu sievieti. Daudz ko nosaka audzināšana. Mana vīra tēvs vienmēr apdāvinājis vīra mammu, vīrs apdāvina mani, es visu dzīvi esmu redzējusi, kā tētis vienmēr lutinājis manu māsu un mani, lutina, dāvina arī dāvanas manai mammai, es vienmēr esmu uzskatījusi, kas tā ir jābūt, līdz ar to esmu ar vīrieti, kurš domā tāpat.
21.10.2016 12:16 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
To var pagreizt nedaudz savādāk, kapēc tad sieviete pati sev nevar nopirkt to kas vainai patīk? Kas vinai sagādā šādas grūtības?

Nē, to nevar pagriezt savādāk, jo tēma ir par dāvanām, nevis par to, ko sieviete var vai nevar sev nopirkt. Tad jau arī puķes dzimšanas dienā var pati sev nopirkt un pati sevi apsveikt. Runa ir par to, kā iepriecināt mīļoto cilvēku.
21.10.2016 12:39 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Rowan-Apsveikšana svētkos ir tīri mīlestības un cienas izrādīšana,bet ja vina grib dārgas,ekskluzīvas lietas,tad lai iet strādā un nopelna,nevis diedēle to no vīrieša. Tāds ir mans un daudz man pazistamu cilvēku (ari sieviesu) uzskats.
21.10.2016 13:46 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Rowan-Apsveikšana svētkos ir tīri mīlestības un cienas izrādīšana,bet ja vina grib dārgas,ekskluzīvas lietas,tad lai iet strādā un nopelna,nevis diedēle to no vīrieša. Tāds ir mans un daudz man pazistamu cilvēku (ari sieviesu) uzskats.

Es vienkārši intereses pēc pajautāju, kas, tavuprāt, ir normāla dāvana? Jau minētā Swarowski rota nav nekas baigi ekskluzīvs. Kāpēc tā ir nepieņemama dāvana? Ko tu parasti dāvini sievietēm?
21.10.2016 14:13 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Rowan- Normālas= parastas, nedārgas, ne baigi luxury utt. Piemēram neliels puškis ar ziediem, kāds nedārgs bet labs vīns/šampis vai sudraba kuloniņš/ķēdītē.
21.10.2016 14:19 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Piemetīšu savus 2 centus. :D
Mani fascinē sieviešu iedomas, ka ar dzemdēšanu viņas vīrietim izdara kaut kādu mega pakalpojumu! Tāpat kā daudzas uzskata, ka sekss arī ir viņas "dāvana" vīrietim. Vai tiešām tas ir tas, kas vajadzīgs tikai vīrietim? Vai tiešām Jūs bērnus dzemdējat vīrieša dēļ? :D
Es teiktu, ka nekādā ziņā. Vnk jūsu būtība ir atrast vīrieti, kurš jūs uzturēs un pasargās, lai jūs piepildītu savu SŪTĪBU - tikt pie bērna. Un pēc tam ar vīriešiem, izmantojot seksu un bērnus, tiek manipulēts vairāk vai mazāk, apzināti vai neapzināti, lai panāktu to ko vēlaties.
Es domāju, ka kā minimums 50% vīriešu nebūtu problēmu izturēt tos 9 mēnešus, lai tikai nebūtu jādzird šis stāsts, kā viņi tagad ir mūžīgie parādnieki. :D
Attiecībā uz dāvanām - es dāvinu tāpēc, ka vnk gribās iepriecināt cilvēku, kurš Tev rūp. Bet, ja es justu, ka otrai pusei dāvanas ir svarīgākas par mani, tad tas vnk nav to vērts...
21.10.2016 14:24 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
NordicBelle viedoklis šajā diskusijā bija perfekts!!
Un nav jau tā, ka es savu vīrieti nelutinu, arī viņam svētkos ir iespēja tikt pie kādas kārotas lietas, kaut tā maksātu vairākus simtus, tā ir abpusēja vēlme iepriecināt! Bet nenoliegšu, ka es esmu tā, kas biežāk saņem kādas skaistas lietas, un manu vīrieti tas neapgrūtina, tieši pretēji.
Nedaudz smieklīga Cosmo "vīriešu" sūdzēšanās par zeltracēm. Visticamāk īstu zeltraci tikai no attāluma esat vai sliktākā gadījumā kādā bildē redzējuši. :-D
21.10.2016 14:53 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Carpe Diem- Ja var atlauties un sieviete to neuzskata par kaut kādu viriesa pienākumu, ka tagad vinu jāaber ar dārgām dāvānām reizi pusgadā, un prot priecāties arī par lētiem nieciniem vai vienu rozīti, tad viss ok.
Nu ja finanses lauj un abi viens otru var tā apdāvināt ar dārgām dāvanām, tad viss ok, diemzel lielākā dala to nevar atlauties.
21.10.2016 15:15 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Mani patiik viira daasnums tajaa briidii,kad es izveelos pati ko gribu iegaadaaties sev,vai saviem tuviniekiem ,un tad vins samaksaa!(l)Tas mani tiesaam iepriecina!
21.10.2016 15:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Jāpiebilst, ka samērā bieži tieku arī pie salabšanas dāvanām, kad ar vīru sastrīdamies un viņš mēģina pielabināties. :-D Protams, ka ne pēc katra sīkākā kašķa, bet reizi pa reizei gadās. :-D
21.10.2016 16:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!