Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Pilnībā piekrītu Feline. Ir vīrieši, kas ir dabiski ieaudzināti lutināt sievieti, ar dāvanām vai uzmanību.. Katram tas ir savādāk un katrs arī protas izprast savas mīļotās vēlmes. Man ļoti patīk tā doma, ka viņš domā par to, kas man varētu patikt un tik dabiski man to pasniedz. Ziedi un sīkumi ir bieži, esmu iemācijusies pieņemt dāvanas un nekad neuztvert kā pašsaprotamu.
Protams, dāvinu arī viņam, bet ne pārāk daudz tieši konkrētas dāvanas, jo tas viņam nepatīk.
Nekas nevar likt vīrietim kaut ko dāvināt, ieteiktu izrunāties, jo brutāls mājiens var atbaidīt.
20.10.2016 17:04 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Nezinu, vai kāda ir jau šeit pieminējusi, bet viens no svarīgākajiem faktoriem, lai vīrietis gribētu tevi apdāvināt - jāprot pieņemt dāvanas. Jā, izklausās jau tā dīvaini, bet ļoti daudzas vērojot tajā apdāvināšanās brīdī - pēkšņi samulst, sāk tēlot pelnrušķītes - nevajadzēja jau, ai , vai, ko, neko, paldies, bet tas tak ļoti dārgi. Nemaz nerunājot par precētām dāmām, kuras bieži vien tai vietā lai priecātos par skaistu, dārgu lai arī pilnīgi nepraktisku dāvanu sāk vaimanāt, ka pirekš kam tādi tēriņi, ja drīz ziemas apavi bērniem jāpērk (mana māte ar no tādām).
20.10.2016 17:04 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Tad nu gan divkosiiba. :D man laikam tads raksturs, Bet ja iisas pazisanaas laikaa meitene prasitu pec davanaam, pasutitu 5 majas talak. Man patik davinat ja tas izraisa sajusmu, negaiditas emocijas utt. Nevis pienakuma pec
20.10.2016 17:46 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Carpe Diem, ko uzdāvināja, ja nav noslēpums?
Meitenes, ko jums virieši parasti dāvina?
20.10.2016 17:49 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Keds, neviens re nerunā par prasīšanu! Neesmu prasījusi. Runa ir par vēlmi saņemt dāvanas!
20.10.2016 17:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pirmkart, ir viriesi, kuriem tas liekas passaprotami: iepriecinat sievieti ar davanam un celojumiem, par regularam vakarinam nerunajot.
Otrkart, ir sievietes, kuras izraisa velmi davinat. Ja sieviete rosina viriesa fantaziju , tad vins vizuali iedomajas vinu taja kleita/ ar tam kurpem/ ar tiem auskariem/ taja apaksvela. Un attiecigi vinai to
davina. Protams, viss ieprieksminetais attiecas uz viriesiem ar attiecigajam finansialajam iespejam.
Man pasai vispar nav pieredzes ar viriesiem, kuri neko nedavina. Vienmer esmu sanemusi davanas( gan vienkarsi simboliskas, gan loti dargas) vienmer ir bijusi celojumi un viss parejais.
Es gan nekad neko neesmu prasijusi. Domaju, ka tas ari no vides atkarigs: viena vieta tas ir ta pienemts, citur retais ko tadu dara.
Latvija, manuprat, problema ir naudas trukuma un , otrkart, audzinasana. Nav ieaudzinata pareiza attieksme pret sievieti.
20.10.2016 18:19 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Dāvināt ir forši, bet nesaprotu kur radusies ideja, ka meiteņu apdāvināšana ir audzināšanas jautājums. Svētkos apsveikt, jā tas ir audzināšanas jautājums. Es tagad esmu meitene- kur manas dāvanas? Ko Jūs dārgu esat uzdāvinājušas vīrietim?
Vispār esmu pamanījis, ka daudzas mūsdienu jaunās sievietes ir zeltraces, laikam tāda paaudze :)
20.10.2016 18:38 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ko Jūs dārgu esat uzdāvinājušas vīrietim?

Bērnus! Mēs bērnus viņiem dzemdējam! Un pat ja nedzemdējam, tad pastāv iespēja, ka varētu. Savukārt bērnu dzemdēšana sievietei ir daudz laika un enerģijas ietilpīgāks pasākums nekā vīrietim. Šeit savukārt bildē ienāk dāvanas - kā kompensācija un iedrošinājums uzņemties šīs klapatas, lai vīrieša ģenētiskais materiāls tiktu nodots nākamajām paaudzēm. Tas tā, no sociāldarvininisma/evolucionārās psiholoģijas viedokļa. Es patlaban lasu "Moral animal" by Robert Wright. :-P8-)
20.10.2016 18:47 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ir mentalitates un beigas ari sabiedribas, kuras ir pienemts lutinat sievieti, taja skaita vinu apdavinot. Ta nav ne atpirksanas, ne pielisana. Ta vienkarsi ir, jo sieviete ir kads , par kuru ir jarupejas, jaatbalsta un jaiepriecina.
Un si izpratne tiek ieaudzinata.
20.10.2016 19:11 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Ta vienkarsi ir, jo sieviete ir kads , par kuru ir jarupejas, jaatbalsta un jaiepriecina.
Un si izpratne tiek ieaudzinata.

Un sievietei par vīrieti nav jārupējas, jaatbalst, jāiepriecina?! Manuprāt normālās attiecībās abi viens par otru rūpējas (normas robežās) un iepriecina, nevis viens tikai dod un otrs tikai izbauda.
20.10.2016 19:18 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Sievietes, kurām vīrieši visu laiku kaut ko dāvina un viņas uztur man asociējas galvenokārt tikai ar seklām piegulētājām. Tāda "suga" un viss.
Bet citādāk uzskatu, ka viss atkarīgs no vīrieša izdomas un vērtībām un sievietes prasmes pieņemt dāvanas tā, lai vīrietis justu, ka viņa centieni iepriecināt mīļoto tiek novērtēti.
20.10.2016 19:34 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Taču tu nevari zināt kā šie vīrieši izturas pret to meiteni. Iespējams viņi emocionāli neko nedod,tad tām dāvanām ir 0 vērtība. Es vienu brīdi tikos ar ļoti turīgu vīrieti, materiālā ziņā bija forši,protams, bet emocionāli jutos viena,tāpēc arī attiecības tika pārtrauktas. Dārgas dāvanas uzreiz nenorāda par attiecību kvalitāti.
20.10.2016 19:36 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Nordic- Idiotisms. Jūs bērnus mums neuzdāvinat. Mēs tur stipri piedalāmies (jā, jā ir arī citi veidi) Tas ir tas pats, kas- es tev iedošu naudu un tu man nopērc dāvanu :D Nav jau tā, ka piepilda tevi, tad pēc 9 mēnešiem atnes bērnu.
Vīrieši nodrošina iztiku, mājvietu, drošību utt, a redz, jūs 9 mēnešus iznēsājat bērnus un jāapdāvina visu mūžu.
Gribu velreiz piebilst, ka nenoliedzu, ka sievietes ir jālutina, jāmīl..... bet tas veids, kā te lielākā daļa pasniedz- kur ir manas dārgās dāvanas.... ir zemisks.
20.10.2016 19:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Keds, autore taču jau minēja, ka mēdz dāvināt.
Man pašai patīk gan dāvināt, gan sañemt, turklāt nereāli tracina tie izteicieni, ar mājieniem, ka dārga dāvana nav no sirds vai atpirkšanaas (t) Man personīgi nepadodas kaut kādi DIY varianti un mēginu arī ieklausīties, kas cilvēkam patīk utt (kas parasti ietver pēcāk rūpīgu dāvanu izvēli). Nedomāju, ka autores pārdomas ir kaut kāds pierādījums mantrausībai, dāvanas parasti ir pozitīva lieta un kāpēc gan noliegt, ja tomēr vēlies būt arī palutināta (ne tikai pati lutināt).
20.10.2016 19:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Par minēto draudzeni - savā ziñā piekrītu Catleyai - ir sievietes, kuras izraisa apkārtējos vīriešos vēlmi apdāvināt un, protams, būs cilvēki, kuriem tas būs kā dadzis acīs (manā uztverē tas gan veicina ekonomiku :-)). Pati pazīstu vienu attālu paziñu - nevaru noliegt, ka meitene ir łoooti šarmanta.
20.10.2016 19:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Uz skopiem viriesiem nav jega teret savu vienigo dzivi.
20.10.2016 19:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man liekas, ka tas ir baigi atkarīgs no tā, kādus vīriešus sanāk tai sievietei satikt. Kā arī...domas materializējas, dažreiz. Kas meklē naudu, tas to arī atrod.
20.10.2016 19:49 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Pasadena-
Es ne tikai par autori, bet par kopējo diskusijas viedokli.
Protams, ka dārgas dāvanas ir labākas, patīkamākas un arī, noteikti, noderīgākas. Labai DIY dāvanai ir labi jāpazīst cilvēks un pašam jābūt pietiekoši radošam.
Man nepatīk tas šeit paustais uzskats- esmu sieviete, mani jāapdāvina, vēlams ar dārgām dāvanām.
Man patīk sievietes, kuras pašas cenšas visu sasniegt (ne ar vagīnu). Arī randiņā piedāvāšana dalīt čeku uz pusēm, manuprāt, ir ļoti cienoša rīcība. Es nekad nepiekristu, bet cienītu sievieti, kas piedāvātu. Kopumā, laikam heitoju zeltraces un tādus cilvēkus kopumā :D
20.10.2016 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ja nekad dzive nav bijis ta ka virietis neizmaksatu. Skopiem idiotiem nav verts teret laiku.
20.10.2016 19:53 |
 
Reitings 92
Reģ: 12.07.2015
Noķertu zivi ar sliekām neviens nebaro!
Man arī nedāvina vairs neko, vienkārši mīl no sirds un atstāj savu karti. :-D
20.10.2016 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits