Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu bet kā tas ir likt vīrietim kaut ko dāvināt? Jābūt jau kādam iemeslam. Zinu pārus ,kad vienkārši dāvina no sirds, jo mīl cilvēku, kā jau minēju, kad tas sagāda prieku cilvēkam, ka viņš arī var atļauties un ka viņš spēj apdāvināt savu sievieti.
Nedomāju, ka uzpūtīgām sievietēm kāds labprāt gribētu kaut ko dāvināt. Ir jau arī gadījumi,kad puiši daudzām pēc kādas dāvina, uzpērk tā teikt. Ir visādi.
Ir tādi cilvēki,kas saņem dāvanas tāpat vien, paši brīnās, bet piekrītu, jāmāk ir pieņemt,priecaties ka cilvēks ko tādu tev sniedz.
20.10.2016 14:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
manuprāt, tas viss ir atkarīgs no sievietes vai vīrieša tipa. ir sievietes, kas ir pašpietiekamas, idejiski pašas var nopirkt sev lietas un dāvanas no vīrieša ir tikai tāds foršs bonusiņš, bet tajā pašā laikā ir sievietes, kas nekautrējas prasīt vai dot nepārprotamus mājienus un vīrietim, kam ar finansēm nav problēmu, tas liekas pašsaprotami - izpatikt savai sievietei. un tāpat ir ar vīriešiem - ir tādi, kas dāvanas, ziedus utt uzskata par lieku naudas izmešanu, un ir tādi, kam dāvanas, dārgas vai mazāk dārgas, liekas liekas normāla sadzīves sastāvdaļa, lai iepriecinātu savu mīļāko. un ir tādi, kas ar dāvanām atpērkas, notur mīļāko, pieprasa apmaiņā pret pavadīto laiku un tādā garā..
man personīgi ļooti patīk dāvināt dāvanas un redzēt to prieku otra acīs, kad esi iepriecinājis un padarījis dienu foršāku. un patīk arī saņemt, bet to es tikai mācos, jo līdz šim nebiju pieradusi pie pastāvīgas iepriecināšanas :)
20.10.2016 14:20 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Bet kā lai es parādu to, ka priecājos par dāvanu, ja man netiek dāvinātas tās dāvanas?
Iemesls - dzimšanas diena, vārda diena, tagad ziemassvētki tuvojas, draudzēšanās jubilejas, iemeslu jau vienmēr var atrast.
Un es neesmu uzpūtīga :)
20.10.2016 14:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, pag, ziemassvētkos arī nedāvina? :-O
20.10.2016 14:25 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Uzdāvini Tu viņam kaut ko.
20.10.2016 14:26 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

Neteikšu.
20.10.2016 14:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Anete128, uzsāc informatīvo kampaņu!
"Vai, Jāni, Aijai viņas jaunais puisis uzdāvināja ceļojumu uz Madīvām, cik viņa tagad laimīga!"
"Atecros, Jāni, kā Aijai viņas bijušais, tas uzņēmējs Pēteris, visu laiku brendīgas somiņās dāvināja - kā viņa toreiz priecājās!"
(rezultātu gan negarantēju) :D
20.10.2016 14:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kas meklē, tas atrod ;)
20.10.2016 14:35 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Tagad tā padomāju, esmu no viņa saņēmusi tikai divas dāvaniņas, vienu uz dzimšanas dienu, otru uz Ziemassvētkiem, abi tādi vairāk simboliski nieciņi. Bet gribas saņemt kaut ko tādu... sievietei piemērotāku, no sērijas swarovski rotas, nevis vilnas cimdus.
Uz vārda dienu, piemēram, neko nesaņēmu. Es viņam uz vārda dienu gan dāvanu uzdāvināju.
Es savukārt viņam esmu jau vismaz kādas desmit dāvanas uzdāvinājusi. Diezgan bieži braukāju komandējumos, tad nu no katra ceļojuma obligāti kaut ko atvedu viņam. Bet, kad es atbraucu, kaut kā nesaņemu pat ziedus lidostā.
20.10.2016 14:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet, kad es atbraucu, kaut kā nesaņemu pat ziedus lidostā.

Kas tev liedz pus pa jokam pus nopietni uzjautāt: a kur puķes?
20.10.2016 14:37 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
57days, starp citu, es vienreiz tieši tā arī pajautāju. Atbildē saņēmu atvainošanos, ka nav ziedu un ka pa ceļam neesot paguvis.
20.10.2016 14:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...ko es gribu teikt - varbūt vīrietis nav informēts, ka tu vēlies saņemt dāvanas? Pareizi par tām mīlestības valodām saka, man arī ekstravagantu dāvanu dāvināšana NAV mīlestības izpausme (es tā vietā kā pele regulāri stiepšu mājās Jāņa mīļāko ēdienu, atstiepšu ne no šā ne no tā foršu dušas želeju, tos pašus vilnas cimdus, ja man liksies ka Jānim salst).
Informē čali! Varbūt viņš pat nenojauš, ka tev tā pietrūkst!
20.10.2016 14:40 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man šķiet tas diez gan daudz atkarīgs, kā puiša ģimenē ir bijis, piemēram, vai tētis ir dāvinājis mammai ziedus. Ja viņam nekā tāda nav bijis, džeks varbūt nemaz neaizdomājas līdz kaut kam tādam, ka vajadzētu.
20.10.2016 14:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Uzskatu, ka atslēga ir apvienojumā no tā, ko teica Dolls un Rene.
Svarīgi ir prast saņemt, izrādīt prieku par dāvanu, kā arī kāds cilvēka "tips".
Mans vīrietis reti dāvina rotas, bet katru nedēļu dāvina puķes, ved vakariņās, dāvina ceļojumus un vispār ļoti, ļoti mani mīl un lutina. Par katru saņemto dāvaniņu es izrādu īstenu prieku un es redzu kā viņam no tā mirdz acis (l)
20.10.2016 14:58 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Man ir viena tāda radiniece, kura meklē bagātniekus.
Pagaidām vēl nav atradusi savu īsto, bet viss mazpilsētas vīriešu materiālais stāvoklis ir labi zināms viņai.
Vot, es šito nesaprotu, kā tā var???
20.10.2016 15:02 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
es arī zinu sievietes, kas ļoti mērķtiecīgi meklē sugar daddys, kas viņai apmaksā visu - sākot no rotām, ceļojumiem un apģērba, līdz lūpu injekcijām, suņiem un mācībām augstskolā. mans variants ir tāds, ka viņa labi sūkā :)
20.10.2016 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
Man tādi varianti vairāk izklausās pēc mīļākās statusa, nu kka tā. Viņi gan jau saņem labu seksu, kko emocionāli iespējams..ir ar ko kopā atpūsties...nu uztur kā tādu piegulētāju, laika kavēkli.

es arī vairāk piekrītu šim.
20.10.2016 16:25 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Jāskatās arī vīrieša finansiālo stāvokli, ja sanāk tikai izdzīvošanai, tad jau laikam dārgas dāvanas nemaz nav jēga gaidīt. Vai ja rūpīgi krāj kam lielam..
Par laimi man nav vīrs jāmudina uz dāvanām. Šajā dzimšanas dienā saņēmu pat divas un viena diezgan dārga. Arī ikdienā ziedi tiek dāvināti, uz restorāniem vesta, spa, ceļojumos. Bet tā viņam ieaudzināt ģimenē. Tētis arī mammu lutina, arī mans vīrs savu mammu svētkos lutina! Es par to priecājos un ja kādreiz būs dēls, centīšos iemācīt!
20.10.2016 16:40 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
no sērijas swarovski rotas, nevis vilnas cimdus.

OMG, ko tad tu neteici, ka esi no Tām?(t) Es jau domāju, ka neko nedāvina, bet redz kā dāvina gan, tikai šī grib akmentiņus:-D Eh, kas ar to pasauli notiek...
................
Tad atbilde ir vienkārša: laikam neesi tik laba bagātnieku copētāja, jo nocopētie tevi neuztver, kā nopietnu, bet gan vairāk...pati saproti par ko.
...............
Bet ja nopietni, tad iesaku tev pašai mainīties, jo vaina ir tevī nevis tavos vīriešos. Mīlestībai ar dārglietām ir 0 sakars. Ja tu sagaidi, ka tevi apbērs ar dārglietām, tad tu viņus nemīli, bet gan gribi izmantot.
......................
P.S. Cosmo foruma dalībnieces nu vai beidzot nav pierādījums, ka ir arī šāda tipa sievietes?;-)
20.10.2016 16:54 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Lai šādas apdāvināšanas vispār būtu iespējamas, ir daži nosacījumi bez kuriem tas nakādi nesanāks- vīrietim jābūt pietiekami turīgam, lai šādas dāvanas vispār varētu atļauties + vīrietis nav skops un viņam patīk dāvināt dāvanas.
Tava draudzene noteikti pamanās atrast tieši šādus vīriešus, kam patīk simpātijas izrādīt apdāvinot. No skopa vai no tāda, kas knapi pats galus savelk, nekādas lielās dāvanas nesagaidīsi.
Vēl ir tāda kategorija vīriešu kam tas vienkārši nav svarīgi, dāvanu iegāde drīzāk izraisa stresu un nepatiku, tādēļ nekas netiek dāvināts. Šādā gadījumā parasti dāvināšana notiek reti un īpašos gadījumos.
Īsāk sakot - Tu gaidi dāvanas no vīriešiem, kam nav vēlēšanās vai iespējas tādas dāvināt...
20.10.2016 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits