Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
A ko Rīdzinieks tādu izdarīja?
Apšaubīja "svētos un neaizskaramos" sieviešu mītus, kuriem pateicoties var daudzko dabūt un panākt? :-D
23.10.2016 22:23 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu, ja, jo tagad liela daļa vīriešu jau vairs vispār neko nedara (ja palasa cosmo attiecību problēmas un vīrieškārtas pārstāvju komentārus).
Sievietei tagad jāvar viss - pelnīt naudu, būt skaistai, rūpēties par mājokli, būt jaukai pret nogurušo dzīvesbiedru, jādzemdē bērni.

Varones atradušās! :-D:-D:-D Nu, nu. "Jādzemdē bērni"! Kurai te ir vairāk par vienu vai diviem? Lielās dzemdētājas! :-D:-D:-D
23.10.2016 22:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Debīlais atkal spridzina :-D
24.10.2016 14:33 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Atceries, ka Tevi dzemdēja sieviete. Nebūtu viņas, nebūtu arī Tevis. Lai gan, lasot šo murgu, šķiet, ka tā pat būtu bijis labāk. Es tiešām ļoti ceru, ka Tu nevairosies, žēl to sievieti, kam nāktos visu savu dzīvi ar Tevi sasiet.

+++
Tiešām jābrīnās, no kurienes tādi indivīdi rodas? Pilnīgi nav nekādas cieņas pret sievieti.
24.10.2016 14:56 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
kurai ir bijis padaudz vīriešu
tapec ari ir bijis padaudz (l)mosh nespeja davilkt finanses vecis, ka tik maz turas
24.10.2016 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Man kā sievietei pilnīgs bullšits šķiet apgalvojums, ka sieviete tak dāvina vīrietim bērnu (vai VAR uzdāvināt), tāpēc vīrietim nemaz nav citu variantu kā viņu apdāvināt.

+
24.10.2016 15:28 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un atkal par sīkajiem. Tur piedalās ABI. Tā nav nekāda dāvana, da fak jo ipasi, ja viriesa darbs tur ir daudz lielaks neka sievietes. Besii tada pilnigi nepareiza salidzinasana.

Pilnīgi pareizi, - ABI.
24.10.2016 15:55 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Kā tur bija par vīrieti.. :-/ Ak, jā - vīrietim vienīgais risks ir 5 sekunžu kontakta zudums ar ārpasauli orgasma laikā. :-D
Nu TĀDS neaptverami smags darbs ieguldīts, ka bail. Ak, nabadziņš, ka tikai neatstiepj kājas. :-(:-D
24.10.2016 16:36 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Savu viedokli jau formulēju daudzas lappuses iepriekš, tādēļ to neatkārtošu.
Savādi, cik ļoti liela popularitāte ir konkrētajai diskusijai. Nu, nevarētu taču būt tā, ka daļa no Cosmo.lv lietotājām jūtas "norūpējušās", ka viņām tie nelietīgie vīrieši neko nedāvina? :-)
Bērni - tas ir vienkārši lielisks arguments. Pirmkārt, vai, uzsākot attiecības, sieviete uzreiz dzemdē? Otrkārt, vai vīrietis spiež sievietei dzemdēt? Cik esmu dzirdējis, bērnus vairāk vēlas sievietes, savukārt liela daļa vīriešu mierīgi iztiktu bez tiem. Jā, ir izņēmumi - nenoliedzu.
Treškārt, dāmas, ja tiešām neatzīstat feminismu, tad atsakieties no balsstiesībām, tiesībām par vienādu darbu saņemt vienādu algu utt. Re, tagad jau visas atkal ir feministes! :-)
Citiem vārdiem sakot, šī diskusija kārtējo reizi parāda, cik (daudz vai maz) mūsu sabiedrībā ir infantilu, trulu cacu, kuras vienīgais mērķis dzīvē ir atrast kādu, kas tās uzturētu.
Nē, es nenosodu attiecības, kurās viena puse pārdod, bet otra - pērk. Manuprāt, tas ir tīri lietišķi.
24.10.2016 16:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Citiem vārdiem sakot, šī diskusija kārtējo reizi parāda, cik (daudz vai maz) mūsu sabiedrībā ir infantilu, trulu cacu, kuras vienīgais mērķis dzīvē ir atrast kādu, kas tās uzturētu.
Nē, es nenosodu attiecības, kurās viena puse pārdod, bet otra - pērk. Manuprāt, tas ir tīri lietišķi.

Tu man ļoti atgādini vienu šī foruma pārstāvi, kuru ik pa reizei mēdzi apsmiet, bet nu mats matā. Jā, smagi gan sēdēt forumā, kur lielāka daļa ir pērkamas cacas, bet otra - pelēkas peles ar vidusmēra spējām
Turklāt.. ja es par visiem vīriešiem spriestu pēc cosmo foruma stiprā dzimuma pārstāvjiem, tad jau sen varētu būt liekama vienā maisā ar tām, kuras saka, ka visi vīrieši ir cūkas
24.10.2016 16:53 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Kā tur bija par vīrieti.. Ak, jā - vīrietim vienīgais risks ir 5 sekunžu kontakta zudums ar ārpasauli orgasma laikā.
Nu TĀDS neaptverami smags darbs ieguldīts, ka bail. Ak, nabadziņš, ka tikai neatstiepj kājas.

Tieši tādu vīrieti, kuram viss sīkā radīšanā patērētais aprobežojas ar 5 sekundēm, Tev un pārējām pārgudriniecēm arī novēlu! :-D:-D:-D Esat godam pelnījušas.
24.10.2016 17:02 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
... smagi gan sēdēt forumā, kur lielāka daļa ir pērkamas cacas ...

Kurā mirklī esmu teicis, ka lielākā daļa? Šobrīd Tu paud savus uzskatus, ne manējos.
... bet otra - pelēkas peles ar vidusmēra spējām ...

Kāds tam sakars ar šo forumu? Tev jāvaino Kārlis Frīdrihs Gauss vai evolūcija, jo nav mana vaina, ka populācijas IQ līmeni raksturo Gausa līkne.
... tad jau sen varētu būt liekama vienā maisā ar tām, kuras saka, ka visi vīrieši ir cūkas...

Ir jau arī kādi 80% - tāpat kā sievietes.
Starp citu, forumā piedalos maz, jo galvenokārt komunicēju privāti ar interesantām, gudrām meitenēm, nevis kaut kādām foruma "ķērcējām". :-)
24.10.2016 17:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ahh, un jūs te joprojām vāraties :-D
24.10.2016 17:06 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es par Raivja komentāriem nemaz nebrīnos. Tur nemaz nav vērts tērēt savu enerģiju priekš tāda auna, kuram šķiet, ka apaugļot sievieti un iznēsāt/dzemdēt ir vienā kategorijā. Vēl lielāku murgu es laikam nebiju lasījusi. :-D
24.10.2016 17:17 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Te tiešām kāda uztver nopietni cosmo vīriešu parodiju komentārus? :-D Tak skaidrs, ka šie uzvarētāji, kuri caurām dienām tup cosmo, varētu uzturēt labākajā gadījumā kāmi, tāpēc jau ir tāda sāpe, ka katrā naudas diskusijā jākaunina 'cacas un golddiggeres'.
24.10.2016 17:46 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tu gribi teikt, ka lai drīkstētu nicināt golddigeres, ir jāspēj viņas uzturēt? :D Man jau šķiet jebkuram normālam cilvēkam viņas kaut nedaudz riebj.(t)
Tas, ka cilvēks to pastiprināti uzsver un izliek internetā, tikpat labi var liecināt, ka viņš vai viņam tuvi cilvēki ir cietuši no tādām, vai viņam piemīt pārspīlēta taisnīguma izjūta vai viņš ir vnk emocionāls...
24.10.2016 18:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nicināt golddigeres drīkst, bet histēriski brēkt, ka meitene, kas mīļotajam ceļojumus un vērtīgas dāvanas dāvina, bet pretim nesaņem neko diži vairāk, kā puķīti un vilnas cimdus, un par to pārdzīvo, ir baigā golddigere, kam to vien vajag, kā no veča naudu slaukt, gan nedrīkst.
.
Viens teikums un tik daudz info! :D
24.10.2016 19:02 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Pēc šī foruma vīriešu kārtas pārstāvju loģikas, golddiggere ir tāda, kura no drauga/vīra saņem vairāk par mazu puķu pušķi, kā arī ļauj draugam izmaksāt vakariņas. :-D
Es pat neteiktu, ka tā visos gadījumos ir nabadzība, bet visos tas ir skopums un maziskums. Ja vīrietim ir daudz līdzekļu, bet notiek centu skaitīšana ik uz soļa, tad tas tiešām no malas izskatās nožēlojami. Tomēr jāsaka, ka tiem, kuri nepavada dienas, skricelējot naidīgas sieviešnīdēju muļķības cosmo, tā parasti nav problēma, jo naudas netrūkst. Galanta uzvedība un vēlme lutināt nāk līdz ar panākumiem dzīvē.
24.10.2016 19:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Haha, nu histēriski brēkt vispār nav ieteicams. Pat internetā ne. :-D
24.10.2016 19:12 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... un tad, kad argumentu nav ... sievietes pārslēdzas uz personiskiem apvainojumiem (auns, idiots, impotents, utml.) :-D:-D:-D Cik pazīstams tas viss! :-D:-D:-D Ne pirmā, ne pēdējā reize. :-D
24.10.2016 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits