Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
vienspats- bet ko tu gribi pateikt? Ka sieviete ir stiprāka, vaorošāka un vinas ieguldijums ir lielāks taja zina par virieti?
21.10.2016 21:38 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
virietis taja perioda nemainas atskiriba no sievietes. tapec nekada paciesana no sievietes puses tur nav, bet otradi gan.
21.10.2016 21:40 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
vienspats- bet tur tā lieta, vīrietis pat iegulda daudz vairāk ja to nerēkina fiziologiski!! Un tā nevajag to vērtēt, jo daba ir lēmusi ka dzemde sieviet un citadi tas vnk nav iespejams, tadel vien, sieviete ne ar ko nav cienijamaka par virieti saja procesa. Un paciest sievieti- grutnieci tos 9.menesus ari ir varondarbs! Stradat vairak lai sieviete varetu panemt BKA, tadejadi pazaudejot daudz briva laika un izdodod daudz vairak energijas kopuma, neka sieviete to pus h dzemdejot, kas pilnigi nekas nav! Es to vismaz verteju pec tadas skalas un uzskatu ka tas ir pilnigi godigi!

Kāpēc vīrietim vairāk jāstrādā? Vai tad sieviete BKA naudu nesaņems? Tieši otrādi, var mazāk strādāt, ar zīdaini droši vien nebrauks uz Maldīvu salām.
21.10.2016 21:40 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Raivi, tā problēma ir tajā, ka tu paltlaban apskati niecīgu procentu visā "vairošanās stāstā" - tu runā par pāriem mūsdienās , rietumu kultūrā. Visi pārējie, un īpaši es, runā par ilgākiem laika posmiem, piemēram, vairākiem miljoniem gadu. Un mēs vispārinām, abstrahējoties no indivisuālām situācijām, lai varētu runāt par trendiem evolūcijā, psiholoģijā un partneru izvēlē.
Vienspats - iečeko "parental investment theory" :-)
21.10.2016 21:43 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Varbūt mēs vienkārši varam palikt pie tā, ka pasaulē ir pietiekami daudz vīriešu, kuriem nevajag piepūlēties, lai atrastu iemeslus, kāpēc cienīt, mīlēt un lolot savas sievietes. Pieņemu, ka viņiem ir laimīgāka un apmierinātāka dzīve, tāpat kā viņu sievietēm.

LIELS PLUSS!!!
21.10.2016 21:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Izlasot šo diskusiju, sapratu, ka esmu nekam nederīga materiāliste :D
Bet, nu, jācer, ka no šiem cosmo "vīriešiem" neviena nekad bērnus nedzemdēs. Jo tās nabaga sievietes dzīve nebūs rožu dārzs.
21.10.2016 21:47 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Maija- kāda man dala kas notika miljons gadu atpakal? Es runāju par mūsdienam. Tapat ka tas ka virietis rupejas par mamutu musdienu attiecibas jau sen ir izzudis un tikai loti maza procenta vel pastav.
21.10.2016 21:53 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Jo tās nabaga sievietes dzīve nebūs rožu dārzs.

Sievietes dzivei arī nav jabut rozu darzam, tapat ka jebkura cilveka dzivei. Bez grutibam dzive, mes neko neiemacitos un neattistots!
Bet par to novēlejumu, labi parāda cik zemiska esi, jo es pat vislaunakajaiem cilvekiem pasaule nekad neko tadu nenoveletu! Jebkurs, kurs velas atvasi, ir to pelnijis, neatkarigi no vina personibas un slitkajam ipasibam.
21.10.2016 21:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja, jo tagad liela daļa vīriešu jau vairs vispār neko nedara (ja palasa cosmo attiecību problēmas un vīrieškārtas pārstāvju komentārus).
Sievietei tagad jāvar viss - pelnīt naudu, būt skaistai, rūpēties par mājokli, būt jaukai pret nogurušo dzīvesbiedru, jādzemdē bērni.
21.10.2016 21:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tāda daļa, ka, lai cik dīvaini tas arī neizklausītos, arī tu esi veiksmīgas evolūcijas rezultāts. (t)
21.10.2016 22:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manis pēc Tev var būt kaut 10 bērni, ja vien būs sieviete, kura būs ar mieru, ka viņas vīrietis uzskata, ka viņai grūtniecības laikā pašai jātaisa remonts, jāstiepj smagumi, ka bērna iznēsāšana un dzemdēšana tāds nieks vien ir.
21.10.2016 22:02 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Maija, par sevi es nebrīnos, vienmēr esmu un būšu labākais un daru visu iespējamo lai to pierādītu! Dzīve ne jau ble cosmo! Bet ka tu, tas gan ir diezgan neticami un pat šokējoši :-O
21.10.2016 22:02 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Annie- Nu ja liela dala grūtnieču paliek kopā ar viriesiem kas vinas taja periodā regulāri sita (tepat cosmo to var biiezi izlasīt) tad tas tads nieks vien ir...
21.10.2016 22:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man atkal liekas, ka jebkura necieņa ir iemesls, lai nebūtu kopā kādu. Un sišana vispār jau nebūtu pat apspriežama, jo sevi cienošs cilvēks nekad ar to nesamierinātos.
21.10.2016 22:07 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Annie- To ko tu uzskati par necienu, kāda cita uzskatīs par cienu. Tas ir looti subjektīvs jēdziens. Nu bet cosmietes loti daudzas paliek, tāda mums te tā auditorija...
21.10.2016 22:09 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tas NAV nekāds varondarbs un nekas cienas pelnits izspiest sīko. Ar to sieviete nekada veida neklust cienijamaka par virieti, jo bez vina, tas auglis vedera vispar nebutu radies.

Atceries, ka Tevi dzemdēja sieviete. Nebūtu viņas, nebūtu arī Tevis. Lai gan, lasot šo murgu, šķiet, ka tā pat būtu bijis labāk. Es tiešām ļoti ceru, ka Tu nevairosies, žēl to sievieti, kam nāktos visu savu dzīvi ar Tevi sasiet.
Dzemdēt arī manā skatījumā nav varoņdarbs, esmu to šeit jau iepriekš minējusi, taču cieņas vērts tas fakts ir viennozīmīgi.
Stradat vairak lai sieviete varetu panemt BKA


Sievietei BKA pienākas pēc likuma. Šajā laikā viņa saņem pabalstu no valsts, kas tiek aprēķināts no viņas algas. Vīrietim, nabadziņam, nekas tur vairāk nav jāstrādā un nekāds brīvais laiks nav jāzaudē.
neka sieviete to pus h dzemdejot, kas pilnigi nekas nav!

Palasi par dzemdībām - 30 min dzemdības būtu jebkuras sievietes sapnis! Dabā gan tā notiek reti.
Un uncināties vajadzētu ap vīrieti pēc sīka piedzimšanas, nevis sievieti,ja vien sieviet nav lūzere.

Jā, jā. Protams. Nez, ko tādu tas vīrietis ir izcietis, lai ap viņu ucinātos? Viņš stundām mocījās sāpēs? Viņš mēģināja mēģināt nesajukt prātā un caur to pusģīboņa stāvokli, kas ir no sāpēm, vēl saklausīt, ko ārsti saka? Viņam sarāva visu apakšgalu tā, ka jālāpa un pēc tam nedēļām nevar normāli pasēdēt? Viņam jau pāris stundas pēc dzemdībām iedod rokā bēbi, lai baro? Nabadziņš, stāvēt blakām un visu to vērot ir tiešām grūti. Ja vēl vispār klāt ir.
21.10.2016 22:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Būšana "veiksmīgam evolūcijas rezultātam" nav tavs nopelns un tam nav nekāda sakara ar būšanu labākajam. Bet jā, ir lietas, kurās tu esi nepārspējams un tas nav kompliments. :-)
21.10.2016 22:12 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Alexxa- Atvaino, bet tu esi smagi sista pret galdu?! Piedomā pie tā ko tu raksti... (t) Tas ka es VARBŪT domāju savādāk nekā domā iespējams tu,nekādā mērā nav iemesls lai mētātos ar tādām preteklībām, ak dievs :-/ tu neesi ne ar ko labāka un es neesmu nearko sliktāks par tevi. Esam vienlīdzīgi, abi esam parasti cilvēki, abiem ir savs viedoklis, bet piedod, šādas lietas es pat visbriesmigakajam cilvekam kads vien eksiste, nespetu nekad pateikt, kur nu vel tiem kuri vienkarsi doma savadak (t)
21.10.2016 22:18 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Maija, es to saprotu, par to busanu labakajam nedaudz parspileju (ok daudz) jo apnika jau seit bezjedzigi diskutet, kad tavu viedokli nevis uzklausa un respekte,lai kads ari tas nebutu, ka tada inteligenta sabiedirba, bet censas pieradit pretejo par visam varitem un vel, atvainojos parmest, del viedokla nesakritibas (t) Nekad neesmu ne gribejis ne meginajis but labakais. Esmu kads esmu, dzivoju ka gribu, censos visu tvert viegli un nosplauties par neveiksmem un citu domam ;-)
21.10.2016 22:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ko gan es tādu pateicu? To, ka Tev nevajadzētu vairoties? Cilvēkam, kam ir šāda attieksme pret bērna dzimšanas procesu, tiešām nebūtu jāvairojas. Nez, ko Tava mamma par šo te saka. Esi parādījis, ko te raksti? Turklāt, te no Tevis tādas pērles ir nākušas, ka tiešām nevajag man pārmest, ka acīs pasaku, ka pasaule būtu labāka, ja Tu vispār nebūtu piedzimis. Visas tās izpildīšanās, draudot te meitenēm un viņu mēnešu vecajiem bērniem, turklāt vēlāk vēl paziņojot, ka nenožēlo, ka draudējis izrēķināties ar zīdaini, zini ko - Tu esi un būsi morāls kroplis. Pasaule bez tādiem būtu labāka.
21.10.2016 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits