Nesavaldība pret mazuli

 
Reitings 4
Reģ: 11.10.2016
Labvakar !
Gribu pastāstīt par savu situāciju , mazulim ir mēnesis bet ir ļloti lielas problēmas ar niķošanos. Kad sāk,citreiz pārstāj pēc kādas stundas ! Visu laiku histēriski raud! Dodu pudelīti , neēd!
Vai tas ir normali varbūt zināt kā mierināt ?
Bieži skatos uz mazuli ,un domaju ,cik ilgi izturēšu ,dažkārt liekas ,neizturēs nervi un izdarīšu viņam pāri. Jāapmeklē psihologs !
Vai es vienīgā tāda?:'-(
11.10.2016 22:33 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Rita humora deva.

Idiotisma deva.
Es tik ceru, ka autore vēl lasa un ieklausīsies Alexxas rakstītajā.
02.01.2017 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Jaa, jaa, mēnesi vecs bērns niķojas un vēl pasūdzies, ka neklausa! Sviests.
Žēl, ka jaunajām māmiņām tiešām tik maz info par bērniem, to attīstību un "uzvedību". Ir pieejami ļoti daudzi speciālisti, pep mammas, osteopāti, pediatri, pie kuriem griezties, ja kas satrauc. Nerunājot jau pa pieejamo online informāciju. Un tas būs vērtīgāk kā diskusijā kaut ko vaicāt, vispār tad bija kaut kādā apjomā PIRMS grūtniecības/dzemdībām jāapgūst.
Paradti bērns pirmās 2-3nedēļas ir samērā mierīgs, pēc tam sākas nemierīgāks posms un ap 1,5-2 mēnešu vecumu nomierinās. Protams, bērni dažādi, varbūt gāzes, varbūt cits diskomforts. Barot, uzskatu, labāk ar savu pienu, ja sakrīt tam labvēlīgi apstākļi, bet nešaubos, ka ir veselīgi un laimīgi mazuļi arī mākslīgi baroti. Man viennozīmīgi barošanas brīži nomierināja, satuvināja un asociējās ar abpusēju labsajūtu, jo tā tomēr nav tikai plika barības uzņemšana.
Mēs nezinam, ko Tu ar to bērnu dari, vai nēsā uz rokām/glāsti/turi klēpī utt...tas ir pie kādiem apstākļiem un darbībām viņš stundu no vietas brēc. Ir bērni, kuri vēdersāpju dēļ arī pa 2h bļauj.
02.01.2017 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits