darbs

 
Reitings 47
Reģ: 19.10.2014
Nezinu ko lai iesāk, kā lai risina radušos situāciju.
Strādāju par brokeri, tātad darbs nav grūts bet ļoti atbildīgs un nopietns jo no mana darba perfektuma atkarīgs cik nopelnīšu.
Darbs man ir no mājām pie datora. Viss bija ļoti labi, kā draudzene aizgāja uz darbu tā māja tukša un klusumā varu darboties. Bet viss krasi mainījās tiklīdz peiteicās bērns, attiecīgi draudzene tagad diendienā ir mājās bērna kopšanas atvajinājumā. Bērns kā jau pieņemts daudz raud, skraidelē pa māju un grābj rokaš vius kas pagadās.
Jau mēnešiem nespēju vairs pilnvērtīgi koncentrēties darbam ja fonā bieži vien ir troksnis, ik pa laikam draudzenes lūgums kaut uz 3min pieskatīt mazo kamēr pati aiziet uz wc vai piemēram pagatavot mazajam ēdamo jo viņa aizņemta utt. Ir brīži ka mazais ielaužas istabā kurā strādāju un rausta datoru. Šie momenti visvisādie ir daudz un dažādi.
Iznākums tāds ka, mans darba ražiguma kritums labi atspoguļojas manā darba algā un ciparios atskaitēs.
Protams pašsaprotami būtu meklēt sev citu darba telpu-biroju, bet tam visam man īsti nav lieku finanšu līdzekļu. Cik pētīju teju vai visur prasa slēgt vismaz gada līgumu un tūlītēju pirmo 3 mēnešu apmaksu + komunālie. Bet man šis birojs aktuāls būs tikai 9-10mēnešus jo tas ir alisk kad mazais ies bērnudārzā un draudzene atgriezīsies darbā. Un tāpat man nav lieku finanšu līdzekļu jo 6 mēnešus jau esu nomocījis strādājot mājās saņemot krasi samazinātu algu (vidēji alga kritusies par 25-30%).
Meklēt citu darbu - manuprāt visai muļķigi pamest darbu kas man patīk un kuru strādāju jau gadiem tikai dēļ salīdzinoši īsa laiak perioda kas rada problēmas normāli strādāt.
Ko varat ieteikt?
01.10.2016 12:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
01.10.2016 20:21 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Mis Take,
Tino ir kabans, man skiet, tas jau sen bija izrunats. Vinam laikam bija vel vairaki profili par vienu un to pasu temu, kur figure sieviete, mazs berns un vina darbs.
02.10.2016 20:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits