Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jūs sabarat?

 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Šodien braucot mājās no darba, sabiedriskajā dzirdēju kā jauna sieviete skarbi bāra savu raudošo bērnu, lai tas izbeidz pinkšet vai paliks viens tramvajā un tālāk varēs braukt viens, tulīt lidos ārā utt,un vispār loti bieži dzirdu kā mammas bar savus mazos raudošos bērnus un diezgan skarbi. Vēlējos uzzināt vai jūs arī tapat barat savus sīkos, kad tie raud publiski vai nē?
28.09.2016 19:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Besame.
Mams arī nekad nav metis ēdienu, tikai tik cik nokrīt ēdot, bet bija karotītes mešana, kad bija pavisam maziņš.
Vispār mazi bērniņi ēd baigi veselīgi un kārtīgi kamēr nesāk iet bērnudārzā. Viss ir garšīgs un nekas nav pretīgs :D
Bija saklausījies ka tas un tas nav garšīgs un iemācījies atraugaties. Pats labākais jauno mākslu ( atraugu ) iepazīt sabiedriskā vietā :D
30.09.2016 16:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
mana tieši otrādi mājās neko sakarīgu neēd , bet dārziņā visu ēd... :-D:-D:-D
30.09.2016 16:26 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Runa gan bija par situāciju, kad bērns manipulatīvi ar ēdiena mētāšanu cenšas tikt pie sava. Tas, šķiet, bija skaidri saprotams.

Vecāki bieži pārprot sava bērna uzvedību, bet ja nu tas tiešām tā ir, tad problēma ir pašos vecākos, kas šādu uzvedību ir ielaiduši.
Tas savs, visbiežāk gan ir vecāku uzmanība, viņam jau svarīgi, ka šajā procesā ar viņu ir kopā, nevis vecāki kaut kur tur virtuvē darbojas.
Un mans bērns speciāli ēdienu nav metis lejā, pāris reizes karotīti, necēlu, ēda ar pirkstiem, saprata ka ar karotīti foršāk, nemeta vairs lejā.
a viņai sākas nezinu-no dārziņa vai vēl kur-visi tie man tas negaršo, tas ir pretīgs, fui, pē.
Tieši no dārziņa, manam arī tāpat bija.
30.09.2016 16:32 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Wee.
Mēs te cīnamies.
Lielkoties visi ēdieni ir negaršīgi pat nepagaršojot. Arī tie kurus no bērnības ir ēdis.
Piemēram vienā dārzinā deva biezpienu ar cukuru. Pagāja kāds laiks kamēr pieradināju atpakaļ bez cukura.
30.09.2016 16:50 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Jā, es arī iedomājos līšanu pie vadiem. Jā, cits bērns varbūt uzreiz saprot - nē, nē, cits varbūt par spīti gribēs pirksteļus iebāzt.
Un ar uzšaušanu pa dibenu es nedomāju to darīt 7, 8 vai pat 5 gadu vecumā, bet tad, kad īsti vēl izskaidrot nevari, kāpēc nedrīkst. Varat saukt mani par topošo slikto māti, bet man tā nebūt nešķiet vardarbība, bērna psihes traumēšana un neuzticības vairošana.

Apple_pie, ja tu runā par līšanu pie vadiem, iespējams, pie vainas ir tas, ka tev nav bijis pietiekami daudz saskarsmes ar bērniem, un tu gluži vienkārši nezini, kādi viņi ir. Ne trīsgadnieks, ne divgadnieks, un arī ne gadu vecs mazulis nav tik stulbi, lai neko nesaprastu. Jā, varbūt nesapratīs, kā tieši elektrība darbojas un var viņam kaitēt, bet vārda "nedrīkst" nozīmi gan iemācīsies. Vienkārši ir muļķīgi domāt, ka viņš, trīs reizes dzirdējis, mūžīgi iegaumēs un klausīs, un ja pēc tam dara vēl, tad ir izlaidies spītnieks, kuram vajag sadot. Ir vajadzīga pacietība, un nenāk par ļaunu arī painteresēties, kā veidojas bērna izpratne par pasauli, kā darbojas bērna smadzenes, atmiņa. Arī man ir bijis tā, ka bērns, dzirdot vārdu "nedrīkst", smaida, speciāli dara vēl un vēro manu reakciju, bet tā ir pilnīgi normāla daļa no attīstības procesa, un lai es viņam par to sistu, tur man pašai būtu jābūt ar apdauzītu galvu.
01.10.2016 12:33 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es vispār nesaprotu ko šeit nozīmē "līst pie vadiem"? :-O Normāli elektroierīču vadi nevienam nav bīstami un "lai dabūtu štromi" parastā kontaktā ir vielaicīgi jāiebž 2 naglas, pirkstu bāšana ir pilnīgi nekaitīga. Savukārt, ja jums mājās kaut kur karājas neizolēta elektroinstalācija, tad pa pakaļu vajag jums nevis bērnam. (e)
01.10.2016 12:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mēs te cīnamies.
Lielkoties visi ēdieni ir negaršīgi pat nepagaršojot. Arī tie kurus no bērnības ir ēdis.

Tas ir normāli , es atceros sevi bērnībā , man šķiet vienu brīdi , gāja 4 ēdieni pa riņķi un tā ļoti ilgu laiku :-D:-D
01.10.2016 19:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits