Vai jūs sabarat?

 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Šodien braucot mājās no darba, sabiedriskajā dzirdēju kā jauna sieviete skarbi bāra savu raudošo bērnu, lai tas izbeidz pinkšet vai paliks viens tramvajā un tālāk varēs braukt viens, tulīt lidos ārā utt,un vispār loti bieži dzirdu kā mammas bar savus mazos raudošos bērnus un diezgan skarbi. Vēlējos uzzināt vai jūs arī tapat barat savus sīkos, kad tie raud publiski vai nē?
28.09.2016 19:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Askepott- Tas ir vecāku PATS galvenais uzdevums, savaldīt savu atvasi vienalga sitot, sabarot, mierīgā celā un ja ar to pat nevar tikt galā tad tādām mammam ir jataisa aborti un bērni vienkarsi nav jadzemde
Tu vismaz vinam pateici/uzblavi/ jebka lai uzvedas klusak, mierigak?
28.09.2016 20:45 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
TalisQualis- pilnigi nepiekrītu, labāk tad jau smirdīgs bomzis nekā kērcošs sīkais. Smirdonu ir iespējams izturēt, bet to blausanu praktiski neiespējami, vismaz man.
28.09.2016 20:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kopš kura laika tēvi visu atļauj? (t) Parasti ir kā reiz otrādāk.
Bet anyway, pašos pamatos problēma ir vecāku lēmumu nekonsekvence, nespēja nospraust un ievērot atļautā/aizliegtā robežas.
Bērns konstanti šīs robežas mēģinās pārbaudīt un pārbīdīt. Tāda ir viņu daba un tā ir jābūt. Ja vecāki reaģē pareizi, tad pēc pāris reizēm šie mēģinājumi paliek arvien nekaitīgāki un bērns pārliecinoties, ka nekas nav mainījies, pat neiesprings savu enerģiju tērēt uz kaut ko kas tāpat nedos rezultātu. Bet kliegt par to uz viņu ir vnk stulbums. Jūs te lielas tantes nespējat ar savām emocijām tikt galā, bet prasāt, lai 4-gadnieks to jau būtu iemācījies un pārvaldītu? :D Raivis par emociju kontrolēšanu vispār varētu paklusēt... :D
28.09.2016 20:48 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Rīdzinieks ja es varētu samainīt visus raudošos bērnus, ko tev dzīves laikā nāksies piedzīvot, pret visiem smirdīgajiem bomžiem, ko man nāksies sastapt, tad pasaule būtu skaista un mums abiem mierīgāk ar nerviem :D jo es to smirdoņu vnk nespēju, bieži vien kāpju ārā, kaut esmu samaksājusi (daudz, atšķirībā no bomža)
28.09.2016 20:51 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
PATS galvenais uzdevums, savaldīt savu atvasi vienalga sitot, sabarot, mierīgā celā un ja ar to pat nevar tikt galā tad tādām mammam ir jataisa aborti un bērni vienkarsi nav jadzemde

A, kā Tu domā, ko darīt mātei, kurai dēls divdesmitgadnieks regulāri sieviešu forumā neadekvāti izsakās? Dzemdēt atpakaļ?
Raivi, Tev kaut kas ļoti nav kārtībā un nebrīnītos, ja Tu reālajā dzīvē kādā brīdī kļūsi citiem un sev bīstams.
28.09.2016 20:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
pēc Raivja teiktā sanāk , ka bļaut un bārt nav labi , bet ja savādāk nevar nu tad neko ... nu tu vēl iesaki uzšaut , ja nevar savādāk paklusēt ....
28.09.2016 21:00 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
TalisQualis- ja tik loti traucē smaka, var tak džemperi vai jakas apkakli pielikt pie deguna vai apsēsties kaut kur tālāk, turpretīi tā sīko kērkšana pat otrā galā ir loti neciešama
marissa- neko, jo pilngadīgam cilvēkam neko nevar aizliegt, viss uz paša sirdsapzinjas. Jo man nepatīk brēcoši sīkie un mammas kuras nevar vai nemāk vinus nomierināt?
28.09.2016 21:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tad man ir tā, ka gribas kādu nosist, jo pēc smagas darba dienas pēdējais ko gribas dzirdēt ir kā kāds svešs bērns spītīgi kliedz pilnā balsī gandrīz vai ausī

lai arī man ir bērns , bet ļoti piekrītu ;-)
28.09.2016 21:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
wee- jā, tu precīzi saprati manu domu, citu cilvēku komfortu un mieru nedrīkst atlaut traucēt.
28.09.2016 21:03 |
 
Reitings 957
Reģ: 15.11.2015
jā, tu precīzi saprati manu domu, citu cilvēku komfortu un mieru nedrīkst atlaut traucēt.

Bet teorētiski, Tu drīksti, jo Tev jau ir 18 :D
28.09.2016 21:05 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
protams ka neko sliktu nesaskatu arī uzšaut, ja savādāk nevar? Ir bērni kas tikai tā saprot un neko sliktu tur nesaskatu, ja tas ir ar nodomu vinu pārmācīt vai apklusināt. Cita lieta ja vecāki ir dzērāji kas regulāri sit savu bērnu, tad nē, to protams neatbalstu nekad un nekādā gadijumā.
28.09.2016 21:05 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu tad kapēc tapa šī diskusija, tu taču uzskati , ka viss čotka .... Nākamreiz pieej klāt un arī sabrēc uz to bērnu , neklausa vecākus , varbūt tevi paklausīs ....
28.09.2016 21:05 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Tas ir vecāku PATS galvenais uzdevums, savaldīt savu atvasi vienalga sitot, sabarot, mierīgā celā un ja ar to pat nevar tikt galā tad tādām mammam ir jataisa aborti un bērni vienkarsi nav jadzemde
Tu vismaz vinam pateici/uzblavi/ jebka lai uzvedas klusak, mierigak?

Es atvainojos, bet ko tu te tikko pateici? Viena no visstulbākajām lietām, ko tu esi pateicis. Mans PATS galvenais uzdevums NAV izdabāt citiem cilvēkiem ar savu bērnu.
Tu arī neesi tiesīgs par audzināšanu izteikties, tev tie kādu laiku arī nebūs. Kā pats minēji, uz 50 gadiem, tas ideālais vecums bērnam, ja?
Mans uzdevums kā mātei ir izaudzināt laimīgu, pašpietiekamu cilvēku, kuram nebūs nepieciešamība sēdēt forumā un čīkstēt par savu dzīvi.
28.09.2016 21:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ir bērni kas tikai tā saprot un neko sliktu tur nesaskatu, ja tas ir ar nodomu vinu pārmācīt vai apklusināt.

nu tagad skaidrs , kur tu tāds gadījies , atsities ne tikai vecākos , bet arī 3x pret sienu !
28.09.2016 21:06 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
callmetwisted- nē, tavs GALVENAIS uzdevums SABIEDRISKAS vietas ir netraucet citu cilveku mieru. Majas vari darit ko gribi, netraucejot kaiminiem protams.
wee- nu doma ta, bet visatlautiba nav pienemama un reizi pa reizei sadot tam bernam lai saprot, man liekas ka to dara gandriz visi vecaki, kaut vai ar siksnu pa dupsi 20x vai ieplaukat, biezi redzu ka mammas ieplauka savus bernus,ari publiski,parasti tikai sak vel vairak raudat.
28.09.2016 21:16 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Visi bērni agrāk vai vēlāk cenšas pārbaudīt robežas,cik tālu var iet un kas sekos tad- no vecāku puses.
Un neviens bērns nav izaudzis bez kāda niķa,gražošanās utt.
Man ir bērns,bet es nevaru ciest,kad pa visu veikalu kāds sīkais pilnā balsī ķērc un mētā preces no plauktiem,bet mamma pretī tikai: kas noticis? Kāprc tu tā dari? Kāds ir iemesls? Kā tu jūties?
Goda vārds,par pārdevējas šnāca un pūta darba dienas beigās.
Es uzskatu,ka vai nu iemāci jau saknē uzvesties, vai arī iemācies pati apklusināt savu atvasi,ja jau tā ir izdomājusi spītēties un histērijas taisīt publiskās vietās,kur visiem nav jāklausās,kā tu veikalā audzini savu bērnu.
Audzināt vajag mājās,nevis publiskās vietās.
28.09.2016 21:27 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Ja kādam tik neciešamas emocijas izraisa mazu bērnu emocijas sabiedriskajā transportā, ieteiktu sākt iet pie psihologa un mājās doties citādāk.
Bļaušana vai kaut kāda absurda iekaustīšana nav akceptējama gandrīz nekad. Bērnus jācenšas saprast un bēdas novērst citādi. Vecāku ikdiena pamatā pirmajos gados ir nonstop analizēšana un mācīšanās, jo katriem niķiem ir savi cēloņi.
28.09.2016 21:31 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, redz nesen bija gadījums, kad patēvs nosita savu 10 mēnešus veco audžudēlu par to, ka tas viņam uzčurāja pampera mainīšanas brīdī.
Tas arī bija pārmācīšanas nolūkā un negribas pat domāt par kādām lietām vēl tas zīdainis ir iekaustīts.
Sist, bļaut, draudēt vari.. būs tūlītējs efekts.. vienīgais vai tas bērns saprot kāpēc pret viņu tā izturas!
Mana audzināšanas metode - visi līdzekļi atļauti, izņemot fizisku un morālu vardarbību pret bērnu!
Vispār nevaru iedomāties, ka mans bērns tā ārdītos, ka nevarētu viņu savākt ar normālu izturēšanos pret viņu. Līdz šim mēs labi saprotamies un nekādas histērijas vēl nav iemācījies taisīt
Ir taču daudz veidu kā novērst bērna domas no raudāšanas..var uzspēlēt kādu spēli, stāsīt, ka jāpaciešas un galā būs omīte vai tētis.. vai, ka mājās ceps pankūkas un viņš varēs likt bļodā miltus..
28.09.2016 21:36 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ja bērns veikalā taisītu histēriju un bardaku, tad ņemtu viņu padusē un ietu uz mašīnu. Tur tad arī skaidrotu kas viņam kaiš un kas ne. Ja sarunātu, ka uzvedīsies labi, tad ietu atpakaļ, ja ne, tad uz veikalu neietu, kamēr nesaprastu, ka tur nav īstā vieta psihošanai.
28.09.2016 21:40 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Undiya- neesmu dzirdējis par tādu gadijumu, bet es domāju parastu, pašsaprotamu nopēršanu nevis brutālu sisanu ka pieaugusu cilvēku
Tava audzinasanas metode ir vienlidziga visatlautibai, kaut kadam skarbumam no vecaku puses ir jabut ja tomer grib savu bernu izaudzinat par cilveku.
Redzi tu varbut ar savu siko saproties, bet ne visam mammam ta ir noveicies, tapec vinas lieto tadas metodes kadas uzskata par visefektivakajam.
28.09.2016 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits