Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nevajadzīga?

 
Reitings 33
Reģ: 19.09.2009
Profils neīsts, bet problēma patiesa...
Man ir 25. Nesen pabeidzu augstskolu, ir maģistra grāds filoloģijā, darbspējas vecums un vēlme strādāt. Problēma - jau gadu ik dienas aizsūtu 2-3 pieteikumus uz vakancēm, taču šī gada laikā esmu bijusi uz apmēram 5 pārrunām, pēc kurām man sola piezvanīt tuvāko dienu laikā, bet nu, kā izrādās - nekad. Un nav problēma manā CV vai manā attieksmē, izskatā. Es nemeklēju darbu, kas saistīts ar filoloģiju, vēlos atrast nu jau jebko, kur ir normāls darba laiks (8-17), jo man ir bērns, kuram vakaros nav kur palikt. Biroja administratore, lietvede, sekretāre, grāmatvedes palīdze... Šī ir tā sfēra, kurā man ir vairāku gadu darba pieredze, bet šobrīd darbu nevaru dabūt. Vakances ir, tām piesakos, bet šķietami tieku ignorēta. Parādi un kredīti tikai turpina augt, jo nauda dzīvošanai ir nepieciešama. Jā, ar savu maģistra grādu labprāt ietu strādāt par kasieri, pārdevēju, apkopēju... Bet atkal ir problēma - darba laiks. Nu tiešām man nav kur atstāt bērniņu brīvdienās un vakaros, lai varētu strādāt maiņu darbu. Kaut gan aizsūtīju uz netālu esošo Maximu savu CV, lai pieteiktos zāles darbinieka vakancei. Pēc pāris dienām saņēmu atbildi, ka konkurss ir noslēdzies, paldies par piedalīšanos, bet es neatbilstot prasībām.
Biju arī NVA, izsklāstīju savu problēmu. Saņēmu jauku atbildi, ka varu iegūt bezdarbnieka statusu, bet jēgas man no tā nekādas, jo kvalifikācijas celšanas kursus viņi drīkst man piedāvāt tikai nākamgad vasaras beigās - tad būs pagājuši tieši 12 mēneši no tā brīža, kad ieguvu savu izglītību. Tādi esot noteikumi.
Pārņem izmisums. Mācījos kopumā 18 gadus, lai tagad balansētu uz izdzīvošanas robežas. Lai par mani un manu izglītību paņirgātos veikalu tīkls. Lai pavadītu savas dienas pie datora, atkal un atkal atjaunojot ss.lv un tamlīdzīgas sludinājumu portālu lapas.
Labprāt brauktu lasīt zemenes, strādāt uz lauka, darīt dajebko, lai tik izbeigtu šo stagnāciju. Bet nevaru, ir problēmas ar muguru un nevaru veikt ilgstošu fizisku darbu, arī kājās nostāvēt ilgāk par 2-3h ir ļoti grūti.
Es pat nezinu, ko es no jums gribu. Izkratīt sirdi un pajautāt, varbūt kāda zina atbildi, kā rīkoties tālāk...
24.09.2016 18:21 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
uap es atceros sludinājumu, kur prasīja minimums 2 gadu pieredzi vadošā amatā kādā no Āzijas valstīm, lv, rus + kādu no Āzijas valodām un alga bija 700-1000. reāli alga, ko var pelnīt bez visām šīm zināšanām. interesē ko viņi ir atraduši, metuši mieru vai trīskāršojuši algu.
29.09.2016 09:50 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Jā, nereti ir interesanti - ja prasa, piemēram LV val ar perfektu stilu + RUS kā minimums C2 līmenī, nepabeigtu augstāko vai augstāko, kaut kādu pieredzi un piedāvā, piem 330€ /mēn pēc nodokļiem. Kad cilvēka ar ideālu CV neatrod, saka ka tauta negrib strādāt. Bija tāds gadījums.
29.09.2016 09:42 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
_ilona man patiess prieks par tevi :)
29.09.2016 09:41 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
virssraksta sakarā- nevis
NEVAJADZĪGA
! Bet , vajadzīga , seksīga , un savu laiku mīloša, lai to nedotu kuram katram darba devējam 8-)8-)8-)8-)8-)
29.09.2016 08:23 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
un vēl kas..
labāk būt meičai.. kurai ir čalis, vai kas zin, mby vairāki. Kuram vienmēr var paprasīt ..
Labāk tāda meiča. Nekā tāda.. kura skumst, ja maximā neaicina uz pārrunām !
tas skan ļoti, ļoti skumji !
ja cilvēks raisa žēlumu. nav nepatīkamāka nekā ..
:-/
29.09.2016 08:15 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
un algas cipars, normālā gadījumā, ne vienmēr būs pats primārais.. Ko jūs te visas uzsverat.. Un tad cepjās, ka sūdīgs darbs, jāstāv kājās, sāp kājas, besīgas kolēģes.
nevajag sūtīt pa labi pa kreisi CV !
Vajag vnk savādāk attiekties pret to visu !
Šī ir jūsu pašu izraisīta problēma, un nekas cits!
29.09.2016 07:58 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
un tie 500 eur ir kapeikas IRL, un tik pat lielas kapeikas arī LV.
tas gan nenozīmē, ka lieki 500 ir zemē metami.
Te nav jādzīvo, te ir - jāiedzīvojas ! Ne velti saknes ir te dažiem .. Lai nebūtu, kaut vai- jāīrē ..
29.09.2016 07:54 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
Beidz muldēt ;)
Jau apnicis lasīt.
29.09.2016 07:49 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
reāli pretīga tēma..
Stulbi ir tas, ka jūs smirdīgām darba vietām sūtat kaudzēm CV
Un vēl atļāvās forumā pārmest meitenēm, kuras strādā par dīlerēm.. Viņas vismaz ir skaistas, un ar pašlepnumu.. :-P
29.09.2016 07:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kirsi, kur es teicu, ka es? Es runaju visparigi. 1200 ir minimala pienemama alga ja esi viens, samaksa par dzivokli apm. 500, elektriba videji 100 ik pa diviem menesiem, nets apmeram 60 euro menesi. Tas viss ta rupji rekinot. Un tev katru menesi paliek apmeram 500 ar kuriem dari ko gribi. Partikai vienam ar neaiziet tik daudz.
Nevis ka LV. Sanem uz rokas savus 250 euro un tagad izdzivo menesi samaksajot rekinus. Tas ir smiekligi.
Man alga bija loti laba visos darbos kur esmu stradajusi. UN ja strada abi, dzivo cepuri kuldami un iekraj ar daudz. Tiesi tadel es so 7 menesu laika vel nespeju iebraukt ka te LV laine tikai izdzivo, bet dzivo
29.09.2016 07:45 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
Mazliet kaitinoši, draudzene arī par šo ''cepās'' , viņas problēma gan ir tāda, ka nesaprot latviešu valodu labā līmenī, tagad reāli čīkst par kaut kādu diskrimināciju ! :-D Bet būs labi !
Nu nafig, piemeram, kasierei vai noliktavas parzinei jabut minimums videjai izglitibai? Tur praktiski katrs mulkis var iet stradat, galvenais atpazit ciparus un burtus. Un stradat tas slimigi garas stundas pa minimalo algu, ai tak iet di**t.

WTF !?
Tu īrijā, saņemot 400/nedēļā juties ok? Laikam īpaši attīstīta un gudra sajuties. (t)
29.09.2016 07:39 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.09.2016
WTF !?
Es mazliet palasīju...
Ja meklē darbu caur sludinājumiem, tad meklē kaut ko ļoti specifisku, savai profesijai, darba pieredzei atbilstošu, savām vēlmēm atbilstošu!
Bet te , reāli ! Nav jāsūta savs CV uz 50 vietām! Nolāpīts, neviens tā nedara ..
Kas es vēlējos strādāt, aizsūtīju 2 CV sev interesējošām vietām. Un uz abām saņēmu uzaicinājumu, izvēlējos sev piemērotāko tajā laikā.
Jūsu pašu vaina, ja sūtat visur savus CV, citas dara to pašu !
Tādus SS.LV darba piedāvājumus pat atvērt nevajag!
cv.lv var vēl ieskatīties.
Darbs ir ! Un normāla meitene, sieviete var atrast labu darbu , patīkamu. Nevajag liet ūdeni !
29.09.2016 07:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pati ari sobrid esmu jauna darba meklejumos un teiksu ta, es tiesam nesaprotu ka cilveki te Lv dzivo. Lasot sludinajumus reali jasmejas. Nu nafig, piemeram, kasierei vai noliktavas parzinei jabut minimums videjai izglitibai? Tur praktiski katrs mulkis var iet stradat, galvenais atpazit ciparus un burtus. Un stradat tas slimigi garas stundas pa minimalo algu, ai tak iet di**t.
Labi, izglitiba nav mana personiga problema, bet si tendence ir reali smiekliga. Vispar si valsts ir smiekliga.
Atceros kad vasara nosrdadaju bridi ka viesmile, kad satiku prieksnieci, vina teica, ka cilveki nelabprat nem tos kuri arzemes npdzivojusi ilgaku laiku. Tapec, ka tur lielakas algas un te cer sagaidit to pasu. Bet vai tas tas nav elementari? Vini grib lai cilveki ruka 10 h un sanem smiekligu naudu.
Irija darbu vareju atrast praktiski uzreiz. Ne viniem intere tava izglitiba, galvenais velme macities. Es protams nerunaju par kautkadiem specilistiem, bet darbs ka viesnicas administrators, nav problemu. Darbs jebkada veikala, partikas vai apgerbu, nekadu problemu. Darbs ofica ka administratorei, nav problemu. Nemaz nerunasim par viesmliem utml., ieej un izej ara ar darba vietu. Un tu sanem savus minimums 400 euro nedela.
Es vnk nevaru beigt cepties par so temu. Te ir pakalaaa. Nirgasanas par cilvekiem. Uznemumi iedomajusies sevi Dieva vieta, vini tik kruti, tik kruti, tadas iespejas piedava, bet kad jauta par algu, klus nopikst, ka sakuma bus tikai minimala.
29.09.2016 07:12 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Ilona, apsveicu! Sekoju līdzi diskusijai un tiešām priecājos, ka viss ir atrisinājies. Un met malā tās domas par to, ka kaut kas varētu noiet greizi, nepiesauc to! Tu esi pelnījusi labu darbu, viss Tev izdosies un būs lieliski :) Es atceros, ka man arī bija skumji par tām vakancēm, kur netiku, bet tad, kad atradu pašreizējo darbu, man kļuva pilnīgi skaidrs, ka nekas no tā iepriekšējā man nebūtu derējis un nebija man paredzēts. Un visi atteikumi bija domāti tikai tāpēc, lai es tiktu līdz šim darbam, kuru mīlu :)
27.09.2016 19:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Apsveicu!!!
27.09.2016 19:02 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Tagad tik izlasīju diskusiju, bet forši, lai veicas jaunajā darbā! :)(l)
27.09.2016 16:31 |
 
Reitings 33
Reģ: 19.09.2009
Vakar no rīta zvanīja, pēcpusdienā jau braucu ar līgumu mājās.
Viss liekas pārāk skaisti, lai būtu patiesība, tagad gaidu, kas noies greizi. Neticās, ka gadu meklēju darbu, vēl pie tam pēdējos 3 mēnešus ļoti intensīvi, bet nekā. Un pēkšņi, kad izdomāju sevi norakstīt kā nevērtīgu darba tirgum, šitā paveicas... Mana pesimistes daba saka, ka nebūs labi :D
27.09.2016 16:23 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pa kuru laiku tu paspēji uz pārrunām aiziet un līgumu parakstīt? :D
Veselu gadu neko neatradi, a te bladākš - 6dien pasūdzas, bet 2dienas rītā jau līgums kabatā :D
27.09.2016 16:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 19.09.2009
cy - Jā, manuprāt dažādie ieteikumi pamudināja kritiskāk uzlūkot savu CV, lai izvērtētu ko tur atstāt un kas ir lieks. Izņēmu ārā dzīvesvietu, palaboju darba pieredzi. Noformulēju kā grāmatvede/lietvede un papildināju pienākumu sarakstu. Atteicos no lieku valodu atspoguļojuma CV.
Bet vai tiešām šie pāris nelielie uzlabojumi bija tik nepieciešami, lai DD manī saskatītu potenciālu darbinieku? Jocīgi...
27.09.2016 16:04 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Apsveicu! :) (l)
Man interesē vai ņēmi vērā kādu ieteikumu un tāpēc atradi darbu, vai arī neko tomēr nemainīji CV? :)
27.09.2016 15:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits