Fobija uzstāties

 
Reitings 64
Reģ: 10.01.2016
Labvakar! Diemžēl man šajā jomā nav paveicies. Kad augstskolā jāuzstājas ar kaut vai īsu prezentāciju, jau solā pirms prezentācijas sāku uztraukties. Kā izeju priekšā, galīgi nejūtos savā ādā- jūtos kā ekstrēmā situācijā, jo man ir bail. 90% man tā ir fobija, kursabiedrs pēc manas uzstāšanās pat teica, lai neuztraucos. Man ir neērti no tiem, kam jāskatās uz manām stresa samocītām prezentācijām. Zinu, ka šo fobijas simptomu atvieglo antidepresanti. Bet pie psihiatra neesmu griezusies, jo antidepresanti veicina cilvēku aptaukošanos un vēlos saglabāt kaut cik slaidu figūru. Vai kāda, kurai ir līdzīgi, varētu padalīties pieredzē- kādi medikamenti vai kas cits palīdz? Varbūt mazliet viskija vai 50g var līdzēt, lai es spētu noprezentēt normāli? Man nevajag uzstāties izcili, bet vienkārši bez panikas.
11.09.2016 21:31 |
 
Reitings 64
Reģ: 10.01.2016
Herbastresu izmēgināju, kad bija streisains darba un mācību periods- nejutu nekādu efektu. Jāprezentē katru otro nedēłu vai trešo. Prezentēšanas pieredze man ir, bet tā neko nedod. Varbūt retās reizēs nezināmu iemeslu dēł panika neuznāk un tad pēc prezentācijas brīnos. Vispār parasti daudz vārdu nenāk no manis, kad jāizsaka savs viedoklis lekcijas laikā vai viesos, protams, izñemot, kad auditorijā pajautā kaut ko, ko zinu un kur nav daudz jārunā.
11.09.2016 21:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Cik bieži tev ir tās prezentācijas?
Bet nu, neieteiktu antidepresantus pirms uzstāšanās - vari palikt miegaina, un ja acis kritīs ciet, nekas labs nesanāks. Alkoholu... es neriskētu, sevišķi tukšā dūšā :) Labāk pamēģini visādus herbastresus utml., kā arī atkārto mantru: kursabiedriem īstenībā ir pilnīgi vienalga, ko es saku un kā es uzstājos... Kyrsabiedri manas prezentācijas laikā vai nu uztraucas par savu prezentāciju, vai skatās kaķu video telefonā...
11.09.2016 21:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man ir ļoti līdzīgi. Pilnīgi panikas lēkmes nāk virsū no uzstāšanās un gribās mukt prom. Man pašai palīdz kādu laiciņu iepriekš iedzert balderjāņus vienkārši. Citiem palīdz vienkārši bieža uzstāšanās, ar laiku pierodot, bet ne uz visiem tas arī strādā.
11.09.2016 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits