Fobija uzstāties

 
Reitings 64
Reģ: 10.01.2016
Labvakar! Diemžēl man šajā jomā nav paveicies. Kad augstskolā jāuzstājas ar kaut vai īsu prezentāciju, jau solā pirms prezentācijas sāku uztraukties. Kā izeju priekšā, galīgi nejūtos savā ādā- jūtos kā ekstrēmā situācijā, jo man ir bail. 90% man tā ir fobija, kursabiedrs pēc manas uzstāšanās pat teica, lai neuztraucos. Man ir neērti no tiem, kam jāskatās uz manām stresa samocītām prezentācijām. Zinu, ka šo fobijas simptomu atvieglo antidepresanti. Bet pie psihiatra neesmu griezusies, jo antidepresanti veicina cilvēku aptaukošanos un vēlos saglabāt kaut cik slaidu figūru. Vai kāda, kurai ir līdzīgi, varētu padalīties pieredzē- kādi medikamenti vai kas cits palīdz? Varbūt mazliet viskija vai 50g var līdzēt, lai es spētu noprezentēt normāli? Man nevajag uzstāties izcili, bet vienkārši bez panikas.
11.09.2016 21:31 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Cik savādi, bet es dievinu uzstāties un runāt auditorijas priekšā. Nē, nē, nevēlos izklausīties iedomīgs! Arī man gadījušies dažādi kuriozi un smieklīgas situācijas (lasi - paša pieļautas kļūdas), taču tas ir tik aizraujoši, kad varu komunicēt ar saviem klausītājiem, pajokot, pakoķetēt. Uz šādu uzstāšanos allaž dodos ar smaidu un prieku.
Ieteikums diskusijas autorei: darba māca darītāju. Respektīvi, jo vairāk uzstāsies, jo mazākas bailes pārņems - tas ir pieradums.
14.09.2016 11:49 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nevajag nekadu alkoholu un antidepresantus tur nepricom. Es kad uzstajos ar prezentacijam pati censos pie sevis veidot to sarunu jau un pieturos pie galvenajiem punktiem. Atri sanemos izeju, nolasu u tad miers. Pieturos pie taa ka viss bus ok. Man vienigaaa tendence kad uztraukums tad runaju par atru.
14.09.2016 12:32 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Priekštam tu tur trennējies lai pēc tam viena pati aizstāvētu darbu.
14.09.2016 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!