Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviete kā agresors attiecībās.

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Es nesaprotu kas ar mani notiek. Mēs esam ļoti saskanīgs pāris, kopā dzīvojam, viss iet kā pa diedziņu. Ir mums kopīgi mērķi, nākotne. Līdz pirmajiem strīdiem...esmu ārkārtīgi liels agresors. Ja man kaut kas nepatīk, es paceļu rokas. Man ir diezgan smaga roka, situ bez žēlastības. Es to nevaru kontrolēt. Iespējams pie vainas ir mana pagātne, kad skolas laikos tiku atstumta un visas bēdas turēju sevī, kad vēl dzīvoju pie vecākiem viņi bija alkoholiķi un man bija bailes kad viņi sakāvās, man bija kauns par savu ģimeni jo dzīvoju nabadzībā. Taču tagad es pati strādāju, pati pelnu un esmu pametusi vecāku ligzdu. Tomēr pagātnes notikumi neliek mieru jau vairākus gadus un tas izpaužas uz cilvēka ādas. Ir tāda sajūta ka varētu atriebties visiem par manu pagātni.
Esmu to stāstijusi puisim, viņš teica ka tāpat cīnīsies un mīlēs lai kāda psihopāte es būtu. :-( esmu neskaitāmas reizes novedusi viņu līdz asarām un situsi tā ka nevar pakustēties bet viņš tāpat saka mīlēs mani...es nezinu ko domāt un kā rīkoties. :-(
11.09.2016 11:35 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Palasot n-tās Tavas diskusijas, izskatās, ka Tev ir labi, kā ir, ja jau gadu laikā neko neesi lietas labā darījusi, meklējusi palīdzību. Diemžēl, bet neviens no malas Tev nespēs palīdzēt, kamēr pati nevēlēsies ko mainīt savā dzīvē.
Ja ne sevis, tad vismaz puiša dēļ vērsies pie psihiatra. Ja jau pati esi ko tml dzīvē piedzīvojusi, ļoti labi vari saprast, kā viņš jūtas.
Un palīdzību meklēt nav nekāds kauns, drīzāk jākaunas, ja to nemeklē, kad tas ir nepieciešams.
13.09.2016 11:31 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Es bērnībā arī esmu redzējusi šādas tādas lietas ģimenē u.t.t.
Nekad neviens attiecībās pret mani nav cēlis roku, un tā arī bija līdz šim.
Kad pēdējā laikā runājot ar draudzenem saklasījos lietas kuras nekad neesu darījusi, bet viņas ir.
Un tad sanāc attiecībās strīds un pirmo reizi iepļaukāju otru pusi, viņš neko nedarīja, pēc tam turpinājām strīdēties u.t.t.
Runājām par to un viņš pateica, ka varbūt vajag, bet man ir divējādas jūtas, es kaunos par to ko es izdariju, bet no otras puses uz to mirkli palika labāk.
Pēdējā laikā iet kā pa kalniem un pa lejām, un nevaru saprast ko iesākt.
Saistībā par tevi, varu ieteikt iekšēji padomā ko tu dari, kapēc tu tā dari.
Aizej pie psihologa, kamēr tas viss nav šausmīgi beidzies, sakrāj naudiņu pamēģini psihologu, viņš varbūt tev palīdzēs saprast kas par lietu un kā tev to valdīt.
Otra lieta, sports- ja esi uz Jūs ar sportu tad pamēģini kko kas tev varētu interesēt, kas palīdzētu izlaist enerģiju.
Un bieži vien darbs ir liels iemesls kapēc mājās esam agresori(sievietes)
Ja darbā saņem lielu devu morālās vardarbības, tad var gadīties ka tu to pašu nes uz mājām.
Ja baidies no Bosa, padomā varbūt vajag izrunāties pateikt, vai arī jāmaina darbs.
Redzu mazas paralēles ar savām darbībām un savu dzīvi.
Turies.
13.09.2016 11:00 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Miss Joker ++
Te būtu pavisam citas runas, ja šeit vīrietis rakstītu, ka sit savu sievieti līdz mirklim kad šī nevar pakustēties.
11.09.2016 20:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu ja, vīrietis pats vainīgs ka sit.. Ko vel aplamāku var pateikt. Ja sievieti sistu, tad viņa arī pati būtu vainīga? Tas ka cilvēks pieder konkrētam dzimumam nenozīmē ka viņam arī ir visas šis raksturīgās dzimuma iezīmes.
Vīrieši arī pasaulē tiek sisti, apbižoti, noniecināti un pazemoti, tikai tādiem vīriešiem ir vel grūtāk, jo ja viņi ko teiks, tad par viņiem vel pasmiesies un neviens nepalīdzēs.
http://www.upworthy.com/a-french-film-showing-men-what-being-a-woman-feels-like-kinda
11.09.2016 20:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jācer vienīgi, ka nākamreiz autore nepañems rokā kaut ko smagu. Bet nu, atsaucoties uz Naomis komentāru, pats vainīgs, vai ne?
11.09.2016 20:31 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
tas, kas Tev, autore, ir- to sauc par dusmu kontroles problēmām. Šī klīniskā stāvokļa izcelsmi parasti skaidro ar psiholoģisku traumu vai ar depresiju. (var jau būt arī citi iemesli, bet šie ir populārākie)
Tam ir lēkmjveida raksturs un tam vienmēr ir trigeris. (respektīvi, ne vienmēr, kad cilvēks ir dusmīgs tas kļūst fiziski agresīvs, bet pie konkrētiem apstākļiem tas notiek) Katram tas trigeris ir citādāks.
Man arī bija tāda problēma, bet to man izsauca tikai viens cilvēks ar konkrētiem trigeriem. Man to saasināja psiholoģiska un emocionāla pazemošana, kas nonāca līdz tam, ka vienā momentā es vairs nespēju to nokontrolēt.
Es nezinu, protams, kādi Tev trigeri, bet mani sita bērnībā mājās un skolā arī.
Jāiet pie ārsta, ja vēlies ar šo puisi būt kopā. Nepieciešama psihoemocionālas stabilitātes klātbūtne. Citādāk netiksi galā un tas saasināsies vēl vairāk.
11.09.2016 20:22 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Pasadena, nē, neiedrošinu. Vienkārši neticu, ka tā maģiski šīs diskusijas iespaidā tas nekad mūžā vairs nenotiks. Līdz ar to, ja/kad tā sanāk ir vērts piedomāt, jo tieši šajā brīdī var atklāties domas/sajūtas, kas pēcāk apdomājot situāciju prātā neienāk.
Protams, sevis analīze ir laba un ieteicama jebkurā gadījumā. Un nevis balstīties uz atrunu "jā, man bērnībā bijis šā un tā, tāpēc notiek tā", bet meklēt risinājumus, kā nākamreiz to novērst.
11.09.2016 19:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atvaino, Inky, ceru, ka es pārpratu - Tu taču neiedrošini autori mesties atkal draugam virsū, lai varētu paanalizēt sevi? Neškiet, ka puisis jau ir pietiekoši cietis?
Lai gan piekrītu Alexai, par uzvedības paternu, man tiešām liekas, ka šāda fiziska vardarbība ir bīstama apkārtējiem un, ja autore tiešām ir gatava mainīties (nevis attaisnot sevi), ir steidzīgi jāmeklē palīdzība.
11.09.2016 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Mazi bērni arī nesaprot, ka nedrīkst otram sist, ka sāp, līdz paši dabū pretī.
Vispār dīvains vīrietis- ļauj sevi sist, raud... Ta pieturēt rokas var sievišķim, kamēr nomierinās, pats jau arī vainīgs tomēr, ka ļauj sev tā kāpt uz galvas- kurš galu galā stiprāks?
11.09.2016 19:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nav jēgas domāt par pagātni, pēti šobrīdējo situāciju un centies strādāt ar to. Ja pašas spēkiem nespēj, meklē speciālistu

Vieglāk ir vainot kādu citu savās problēmās, šinī gadījumā vaina ir pagātnē, bet pirmais galvenais cēlonis ir jāmeklē sevī. Kad sapratīsi ,ka jāmeklē iemesls sevī,tad būs vieglāk pārvarēt agresiju.
11.09.2016 16:49 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Mēģini noķert brīdi tieši pirms - kas tieši Tevi tā saniknoja? KĀPĒC tas Tevi tā saniknoja? Tieši pirms iekaustīšanas centies sevi noķert un apstādināt, padomā, kāpēc neapstājies? Kāpēc vispar to dari?
Šajos jautājumos var slēpties risinājums, ja esi gatava ar to strādāt ;)
Nav jēgas domāt par pagātni, pēti šobrīdējo situāciju un centies strādāt ar to. Ja pašas spēkiem nespēj, meklē speciālistu.
11.09.2016 16:42 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Nav ko meklēt attaisnojumus. Tā sieviete vienkārši pa galvu grib. Sadomājusies, ka var pizģīt kādu un nesaņemt pretī.
Sievietes un mazi bērni psiho tad, kad nejūt sev spēcīgu muguru, aissardzību. Psiho, lai redzētu, ka aizbildnis arī spējīgs uz aktīvu agresiju attiecībā pret ārēju netaisnību.
11.09.2016 16:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pievienojos domai par profesionālu palīdzību.
Jau sen vairs nav noslēpums, ka bērns kopē sabiedrību ap sevi. Ja autore bērnībā redzēja tikai vienu uzvedības modeli - par katru sīkumu agresija līdz kautiņam, viņa to instinktīvi atkārto pat apzinoties, ka tā nav pareizi. Uzsāk pirmā, tāpēc ka uzbrukums viņai ir iemācīts kā labākā aizstāvība. Tādejādi viņai šķiet, ka nenonāks upura lomā. Zina, ka nepareizi, bet neprot citu uzvedības modeli. Konstruktīvu diskusiju, kā metodi problēmas risināšanā itkā zina, bet nav iemaņu, kā to izmantot. Tas ir kā ar kafijas automātu - itkā zināms, ka tajā ieber kafiju un dabū dzērienu, bet, ja nav instrukcijas, kur kafija jāber, kur ūdens jālej, cilvēks samulst un atgriežas pie karsta ūdens liešanas uz biezumiem krūzē, jo zina to kā vienīgo veidu, kā pie tās kafijas tikt.
Lai to mainītu, bez profesionālas palīdzības neiztikt un viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ārstēšanā būs nepieciešams - cilvēks, kas atbalstīs, viņai jau ir.
11.09.2016 16:26 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nu jā. pievienojos viedoklim, ka vajag meklēt profesionālu palīdzību.
mīlošās attiecībās, nevajadzētu pat aiziet tik tālu līdz strīdam ar balss pacelšanu.
visiem kādreiz gadās domastarpības, gadās sadusmoties, sastrīdēties, bet tad vajag uzreiz atcerēties, ka šis ir tas cilvēks, kuru sāpināt būtu mans pasaules gals (nedaudz dramatizēju :) ) un iet prom, paskriet, izlādēties, ieturēt distanci vienam no otra, kamēr nomierinaties un varat parunāt bez balss pacelšanas. nu nav normāli ne kauties, ne bļaut, ne aizvainot.
11.09.2016 15:34 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
sakramejis savas mantiņas pēc kārtējās tavas agresijas lēkmes.

- ja vien nav ar mazohisma tieksmēm.
11.09.2016 15:17 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nevajag meitenīt manīt pašai sevi! Neko saskanīgu tur neredzu. Tu sit cilvēku,kuru kā saki mīli,kurš tevi mīl.Acīmredzot tev tas cilvēks nav tik svarīgs ,ja spēj būt agresīva un sist otram tik ļoti,ka noved līdz asarām. Bet atceries, katram cilvēkam ir savs pacietības mērs, un neraudi pēc tam vai nesit dūres pret sienu,kad viņš būs sakramejis savas mantiņas pēc kārtējās tavas agresijas lēkmes.
11.09.2016 14:46 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Nē- tā nav norma, un tā ir jāizslēdz no ģimenes dzīves.
11.09.2016 14:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kā Tu to domā, Wilkiraine?
11.09.2016 14:31 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Nu, ja kaušanos uzskata par normu...?
11.09.2016 14:29 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Cik tad ilgi jūs esat kopā, ja citas tavas attiecības ilga 2 nedēļas? Vai nu meklē palīdzību (psihoterapeits, ja vari atļauties, tas nav nekas apkaunojošs) vai arī sāc novērtēt to, kas tev ir. Brīnums, ka šis puisis tevi pacieš, laikam cer, ka vēl labosies. Jebkurš cits nepieļautu, ka tu viņu sit. Citās diskusijās vēl raksti, ka visi vīrieši ir cūkas, bet kāda tu pati esi? Sakārto savu iekšējo pasauli. Vari sākt ar to, ka vari izpaust savu agresiju sportā, piemēram, skriet tik ilgi, kamēr noskrien visas savas dusmas.
11.09.2016 14:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits