rimi

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Šodien google play pie jaunumiem ieraudzīju aplikāciju rimi, meitenes tik laba, izvēlies sev tuvāko rimi, redzi produktu aprakstus un alternatīvas. Man ļoti patīk
31.08.2016 20:00 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
uap kurš te sūdzas? Es vnk izmantoju iespēju publiski nolamāt tādus pircējus. Neizaudzinās cūkas par cilvēkiem. Bet nolamājot vismaz sava veida dusmu izlādēšana.
Kas ir ātričkas?
Un kurš te runā par bīstamību? Te iet runa par pircēju attieksmi! Es gribētu redzēt kad kāds pircējs nopērk gaļu, aiziet mājās un iemet, teiksim pie makaroniem lai pūst.
Vai nopirkt saldējumu un atstāt lai kūst.
Bet protams tā neviens nedarīs, jo tak tās būs viņu lietas, pirktas. Bet veikalā tā dara uz nebēdu. Lopi ne kas vairāk!
31.08.2016 23:41 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Šodien kasē "iesita" par 3€ lētāku cenu manai precei. :-D Nav viss tik melns, citreiz arī paveicas. :-D
31.08.2016 23:42 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Nu bet neviens nespiež tur strādāt ar pircējiem. Viņiem ir pavāru un strādnieku vakances, ja gribi, piesakies tur, nebūs kases.
31.08.2016 23:44 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Maximā man iepirkties nepatīk, neskatoties uz cenām. Bieži vien gadās tā, ka tiek pārdoti produkti ar vakardienas derīguma termiņu. Man problēmu ar to nav. Paskatījos un noliku vietā, bet kāda pensionāre ar sliktu redzi to nemaz nepamanīs. Mazajās Maximās VIENMĒR jāseko līdzi pārdevējiem, bieži mēģina apkrāpt. Piemēram, manas piemājas Maximas pārdevēja periodiski mēģina iedot mazāku atlikumu. Ja man ir jāmaksā 8 eiro, un es viņai iedodu 50 eiro banknoti, viņa čekā izsitīs, ka iedevu tikai 20 eiro, un atlikumu izdos 12, nevis 42. Un gadījumā, ja viņai aizrāda, tad izliekas, ka paskatījusies čeku un sapratusi savu kļūdu (lai gan tur arī rakstīts, ka iedevu 20). Otrs gadījums ir citā Maximā, arī mazajā. Pārdevējs vienmēr atlikumu izdod monētās pa 1 eiro, un vienmēr iedod par vienu eiro mazāk. Un to naudu, kuru viņš neizdod, viņš tur saspiestu starp pirkstiem, lai gadījumā, ja pircējs pamanīs kļūdu, uzreiz iedotu. Esmu sūdzējusies par šiem pārdevējiem miljons reižu, un nekas vienalga nemainās. Tāpēc Maxima atstāj tādu nepatīkamu iespaidu.
31.08.2016 23:45 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ophelia zelta vārdi!
Robert vismaz Rimi nav tāda iespēja pat teorētiski iespējama, jo pat ir ļoti sarežģīti Rimi nocenot preces kam tuvojas derīguma termiņa beigas.
Neviens jau apzināti neatstāj nepareizas cenas, vnk kādu iemeslu dēļ attiecīgais darbinieks nav to izdarījis. Ir simts un 1 iemesls kas par vainu var būt. Ja pamana laikus kļūdu, tad vnk nepērk, ja vēlāk, tad vnk atdod atpakaļ, pamatojoties uz tādu kļūdu. Viss ir tik vnk, nav nekādas brēkas jātaisa.
31.08.2016 23:49 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Nu nē, man maxima patīk, viss atlikums precīzs bijis!
Tikai neko lētāk kā imi tur nesanāk pirkties to ko parasti pērku.
31.08.2016 23:50 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Dianna tu domā, ka viņiem liek tur šmaukties ar naudu?
31.08.2016 23:50 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Nedomāju, bet esmu pārliecināta, ka tas Maximā netiek tik stingri kontrolēts, cik citos veikalos.
31.08.2016 23:52 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nu bet neviens nespiež tur strādāt ar pircējiem. Viņiem ir pavāru un strādnieku vakances, ja gribi, piesakies tur, nebūs kases.

Es no tevis neko nesaprotu... tu to man vai kādam citam saki? Ja man, tad atvaino es pie kases nekad neesmu strādājis un Rimi vairs nestrādāju, tā kā neuztraucies. Un kas tad strādās par pārdevējiem? Kā minēju, tad pamatā visi lamā savā starpā šādus pircējus, esmu dzirdējis arī no priekšniecības neglaimojošus epitetus par šiem lopiem.
Ne jau pārdevējos vaina, bet gan pircējos.
31.08.2016 23:53 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Nabaga paardeveeji, kurus muuzhiigi aiztiek stulbie pirceeji :D reiz bija gadiijums RIMI - braucu pie draudzenes ciemos uz arzemeem, vinja paluudza man nopirkt kaut kaadus sushi ikrus (pati tos needu, negatavoju,nebija ne jausmas kur tadus mekleet un kaa izskataas, bet vinja man pateica, ka RIMI ir). Nu luuk, ieeju veikalaa,pieeju pie darbinieces, pieklaajiigi pajautaaju kur tos ikrus var atrast un vai taadi vinjiem vispaar ir, bet pretim dabuuju indiigu skatienu un ar tadaam dusmaam tekstu : " Acu nav? Gastronomaa meklee!". Es, maigi sakot, noshokeejos - tas ir tavs darbs paliidzeet pirceejiem atrast preci, ne reekt virsuu un skatiities kaa uz peedeejo meeslu, piedeevaam ar attieksmiiti " ko tu te vispaar esi iedomaajusies mani uzrunaajot un uzdodot jautaajumus". Taaka nevajag te par nabaga paardeveejinjiem, kuri ir balti un puukaini un tikai pirceeji ir tie lopi un cuukas!
31.08.2016 23:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nezinu, iepērkos gan Maximā, gan Rimi. Supernetto nesanāk, jo ir pārāk tālu no manis. Bet nevienā no šiem veikaliem neesmu novērojusi īpašu smaku. Veikalam vienmēr ir raksturīga smarža, kuru es nevaru nosaukt par nepatīkamu (izņemot brīdi, kad dodos garām zivju stendam). Kā arī runājot par krāpšanos ar naudu, es sevi pasargāju no tā un vienmēr maksāju ar karti. Skaidru naudu 99% vispār neizmantoju. Vienīgais mīnuss, ja ir jāieskrien kādā mazā veikaliņā, kur nav iespējams samaksāt ar karti, tad jāmeklē tuvējais bankomāts.
31.08.2016 23:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Arī man šķiet, ka krāpšanās skaidrās naudas darījumos ir ļoti reta parādība veikalu kasēs. Pirms gadiem esmu piedzīvojis situāciju, kad saņemu mazāku atlikumu, taču ātri to izdevās atrisināt. Ir bijuši arī gadījumi, kad manam pirkumam pieskaita liekus produktus.
Katrā ziņā Centrāltirgū krāpšanās novērojama krietni biežāk.
01.09.2016 00:03 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Oj jopcik, kā te viena satrakojies. :D nedrīkst iet uz Rimi, skaitīsies stulba uzreiz. Jābrauc uz Pārdaugavu pakaļ tam 2 centus lētākajām auzu pārslām. Tas tā, ka Rimi bieži vien lielākas atlaides, līdz ar to sanāk iztērēt mazāk. Bet nu labi, forši, ka skaitos bagatniece, jo, lai arī visu pērku uz atlaidēm, iepērkos dārgajā rimi, nevis maximaa, kuras gaļu pat mana kaķene neēd.:D (neapgalvoju, ka tādas ir visas maximas, bet nu manā piena/ gaļas produkti izskatās uz smaržo kā nedēļām stāvējuši.)
01.09.2016 00:04 |
 
Reitings 82
Reģ: 25.07.2016
Haha, liktena vestnesis sacepies :D :D Man domat, ka veikalos produktus izvietot ir darbinieku pienakums. Tapec nevajag dusmoties par saviem darba pirnakumiem un savakt aiz pirceja. Vins maksa tev algu. :)
01.09.2016 00:05 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Svaiga gaļa, manuprāt, vispār nav gluži lielveikalu produkts: to iegādājos pārsvarā Centrāltirgū.
01.09.2016 00:06 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
It kā nebūtu citu darbu, kur klienti ir smagi. Pat papīru darbos.
01.09.2016 00:10 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Iepērkos pārsvarā Rimi. Lai gan dārgāk ir, bet tuvāk mājām. Aplikācija arī man patīk, jauki apskatīt cenas. Vismaz var mājās izdomāt visu un doties uz veikalu ar skaidru ideju. Par krāpšanām, ja jau te iesākās, mani parasti mēģina Maxima apšmaukt. Nesen pārdevēja kaut kā uzdabūja, ka man par pirkumu, kam bija jābūt ap 8 eur, jāmaksā 29 eur. Tad vēl viņa čeku ar nepareizo summu izsita kā skaidras naudas darījumu - teica, lai maksāju to summu. Beigās jau pārskanējot sanāca tie 8 eur, bet tomēr, ja pagadās pircējs, kam galva kaut kur citur un kas ar karti maksā. Smuki Maxima uzvārās. Labi, ka Maximu reti apmeklēju. Kopš tur nopirku malto gaļu vairāk neko no tādiem produktiem tur neņemu. Nu pat maltā gaļa ar dienas pēc termiņa beigām nesmirdēja tik ļoti kā tā. Vispār piena un gaļas izstrādājumi no Maximas plauktiem man īpašu ticību vairs neievieš.
01.09.2016 00:14 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Pirms pāris mēnešiem nopirku konfektes Maximā, kuras bija sapelējušas, bet diemžēl pamanīju to tikai pēc tā, kad konfekti jau biju pārkodusi. Viss jau būtu labi, ja vien man nebūtu alerģija no pelējuma. Žēl, ka nebiju saglabājusi čeku.
01.09.2016 00:22 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Mani neviens nekur, nekad nav apkrāpis ar atlikumu. Pat tirgū ne.
Malto gaļu arī nekur vecu nenopirku nekad. Patīk pašam malt, jo tad 100% skrimšļu nebūs! Malto pērku reti.
01.09.2016 00:23 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Drusku par daudz te tiek žēloti nabaga darbinieki un,šausmas, kādi tie pircēji ir lopi. Strādāju tirdzniecībā un labi zinu, ka liela dała cilvēku ir idioti un veikalā bieži ar žēlumu skatos uz tiem pārdevējiem, kam garas stundas jāstrādā pie kases. Bet ne par to ir stāsts. Lai gan esmu pieklājīgs cilvēks, manā tuvējā Rimi strādā tiešām nelaipni cilvēki- 80% tur tādi ir. Vairs jau neprasu, ja kko specifisku nevaru atrast, bet nevaru ciest brīžiem to attieksmi arī no vińu puses. ja gribu kādu kūku, pie stenda neviena nav, zvanu zvanińu un pārdevēja atnāk ar tādu seju-" nu ko tu te atvilkies ?" Tas pats arī vienreiz bija, kad tajā maizes sagriezējā baigi bija iesprūdusi kāda cilvēka maize. Palūdzu laipni, vai nevar atbrīvot, lai varu sagriezt savu, a darbiniece ar tādām dusmām nosvieda to lupatińu, ar ko tīrīja plauktu un bubinādama atnāca. Un tādus gadījumus varu pastāstīt daudz un dikti. Tiesa, ir jau arī patiešām jaukas pārdevējas, ko esmu ievērojusi. Tāda pati attieksme tad arī nāk no manis.
01.09.2016 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits