Kā cīnīties ar stresu?

 
Reitings 5
Reģ: 15.04.2016
Visu laiku esmu patstāvīgā spriedzē. Sen cenšos to jau risināt. Esmu izmēģinājusi jogas, sporta zāli, masāžas. Apmeklēju dažādus pasākumus un satiekos ar draugiem. Man šķiet, ka esmu izmēģinājusi visādas lietas, bet stress nemazinās. Tas jau ir palicis ļoti traucējoš ikdienas dzīvei. Neesmu pieradusi, jo vēl dažus gadus atpakaļ mani bija ļoti grūti uztraukt par kādām lietām un stresu tāpat vien neizjutu. :'-(
Saprotu, ka ir kaut kas kardināli jāmaina, jo neesmu harmonijā ar sevi. Varbūt tā būtu pilsētas maiņa vai valsts maiņa, vai varbūt pievēršanās kādai reliģijai u.t.t.
Kā jūs tiekat galā ar stresu?
30.08.2016 10:26 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Viss atkarīgs no tā, kāda veida stress. Ikdienā vispār man nav stresa, taču pirms dzīvei svarīgiem brīžiem (eksāmeni, svarīga runa lielas publikas priekšā u.t.t.) uznāk neliels stress. Ja Tu pastāstītu konkrētāk, būtu vieglāk ko ieteikt. :-)
30.08.2016 11:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ma palidz muzika un garas pastaigas /izdejosanas. Ari alko reizem palidz bet parak lielas devas vel vairak varu uzvilkties. Ja ir konkreti cilveki kuru delj stress ir iesaku meginat pec iespejas izvairities.
30.08.2016 10:31 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Man tas pats :-|
30.08.2016 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits