Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīga neizpratne

 
Reitings 4
Reģ: 05.03.2016
Labdien!
Tā nu sanācis, ka arī es izmēğinu foruma daudzpusējo domu izteikšanas spēku, jo iestājusies neliela nesaprašana un ar kādu privāti, pēc vajadzības, parunāties vēl paspēšu. Tad, nu ķeršos pie lietas.
Mācos un strādāju, dzīvoju ar vecākiem, jo dzīvot atsevišķi, finansiālu apstākļu dēļ, šobrīd nav iespējams. Ar māti man ir nosacīti tuvas attiecības, daudz par privātām lietām, konkrēti attiecību, nerunājam, taču citas tēmas, visbiežāk ikdienišķas, pārrunājam daudz un bieži. Kopā ar patēvu dzīvojam 7 gadus, nekādas tuvās attiecības man ar viņu šo gadu laikā nav izveidojušās, parasti arī pārrunājam vispārīgas tēmas, neko vairāk. Nekādu tēva lomu viņš manā dzīvē nespēlē un nav arī spēlējis, vismaz neko tādu īsti neesmu izjutusi. Uzskatu, ka mums ir neitrālas attiecības, draudzīgas, īpaši konfliktējuši nekad neesam.
Tad, nu kādu dienu, patēvs, steidzoties pienāk pie manis, pasniedz kastīti un saka, ka skat, ko viņš esot atradis. Pirmajā mirklī apjuku, paņēmu rokās kastīti, viņš vēl paspēja pateikt, lai izmēğinot, ja esot interese un, nesakot mātei, tad sāku pētīt, ka man iedevis, izrādās iepakojumā atrodas vibrējošais gredzens. Apskatot, ko iedevis, kļuva ļoti savāda sajūta, tinu bildi atpakaļ. Seksuālās audzināšanas stunda jau sen kā garām, jāpiemin, ka man ir 20 gadi, bet arī to pirms pāris gadiem, ātru roku, novadīja patēvs sakot, ja ir kādi jautājumi, vai, kas nepieciešams, varu vērsties pie viņa ( uzskatu, ka toreiz tās tiešām bija draudzīgas rūpes). Kopš tā laika privātas dabas tēmas neesam skāruši.
Liela attiecību pieredze man nav, šo gadu laikā arī nevienu puisi neesmu iepazīstinājusi ar vecākiem. Patēvs pirms kāda neilga laika gan painteresējās, vai es ar kādu tiekos, uz ko godīgi atbildēju, ka nē.
Ir dīvaina sajūta, esmu pilnīgā neizpratnē, vai tas tiešām bija domāts, kā neizdevies "draudzīgs" žests, vai jau īsti nevesalas psiholoğiskas problēmas/domas/novirzes (?). Laikam vienkārši gribu dzirdēt citu viedokļus, lai , iespējams, sakārtotu savas domas šajā notikumā un saprastu, ko darīt. Kā jau minēju, pārņēmusi pilnīga neizpratne, tā, it kā kāds ar neaicinātām muļķībām, ielauzies manā telpā.
P.S. Pagarinot teksta palagu, atvainojos par to.
28.08.2016 13:34 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
trolloloo, es šādu rakstu esmu lasījusi pirms gadiem 5.. varēji izdomāt ko jaunu..
28.08.2016 20:17 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Es noteikti arī bùtu apjukusi,tomēr daudz nespriedelējot aizietu ar kastīti pie patēva un pateiktu,ka šādas dāvanas man nevajag un no viņa nevajadzēs. Uzprasītu gan- vai ņems pats atpakaļ,vai aiznest mammai,lai tā doma kad likt lietā?
"Nesaki mammai" uz mani nedarbotos. Ja tas ir tika nekaitīgi un kastītē atrasts hz kur,tad neredzu kāpēc tas jātur noslēpumā.
Var jau uztaisīt joku- kopīgi pie galda izstāsti,ka ar draudzeni esat nosmējušas par to,kādas gan lietas tiek atrastas un noprasītu,kur tad atradis. Mammi pateikt turpat "joka veidā". Kā jau teicu- es uzakatu,ka ja viss ir balta un pūkains,tad neredzu iemeslu kāpēc tas ir jāslēpj.
Jāpiebilst,ka mūsu ģimenē starp mani un tēvu nekādi "nesaki mammai" nav notikušiun nenotiks.
28.08.2016 20:14 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Vispār, atceros,kad pirms vaieākiem gadiem, kad biju vēl skolā, mēs ar klasesbiedreni gājām uz maximu pirkt viņai prezervatīvus un toreiz, tie vibrējošie gredzeni nāca līdzi. Mēs vēl kārtīgi izsmējāmies...
Bet par tēmu, piekrītu vidoklim, ka pašam nav kur likt un domāja vnk atdot, stulbi ja tā sanāca. Tavā vietā novērotu situāciju, ja izsaka piezīmes utt, tad jā tas bijis speciāli, ja turpina tevi kā sievieti ignorēt, kā līdz šim, viss ok.
28.08.2016 20:03 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Tad, nu kādu dienu, patēvs, steidzoties pienāk pie manis, pasniedz kastīti un saka, ka skat, ko viņš esot atradis.

Tā kā viņš saka, ka ir to gredzenu atradis, tu varētu vismaz pajautāt - kur viņš to atrada. Ja šis patiesi ir tāds izvirtulis kā vairums viedokļu šeit apgalvo, tad droši vien, ka atrada veikalā. Bet varbūt, ka atrada mājās un tā kā tas nebija viņa, tad cerēja, ka tas ir tavs, nevis mammas, tāpēc atdeva tev.
Bet vispār jau interesanti, ja viņš domā, ka atrastu intīmo rotaļlietu vajadzētu vēl pamēģināt kādam citam. Varbūt, ka uz ielas atrada?!
Neredzu problēmu ar viņu normāli aprunāties un noskaidrot kur viņš to gredzenu dabūja un kāpēc to deva tev.
28.08.2016 20:00 |
 
Reitings 328
Reģ: 21.01.2013
Draudzenei (23 gados) bija līdzīga situācija tikai vecis pēc tam sāka arī uzmākties un pierādīt vairs neko nevarēja. Šobrīd tev, autore, ir pierādījums, ej pie mātes un stāsti, cik apmulsusi esi par šādas dāvanas saņemšanu. Tikai neapvaino viņu izvirtībā, citādi šis pateiks, ka tu izdomā, ka šis jau to tā nebija domājis. Pastāsti, ka nezini, kā šo dāvanu pieņemt un uztvert, jo patēvi/tēvi tādas lietas meitām nedāvina. Kā viņa iesaka rīkoties utt. Tad pati māte noliks veci pie vietas.
Bez tam neviena dāvana nav slēpjama no tavas mātes, kaut vai tas būtu pērļu rota vai bezgaumīgs džemperis, ko tavs patēvs domā, ka tev patiks. Un to viņam arī liec saprast, ka starp tevi un māti noslēpumu nebūs.
28.08.2016 19:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Muļķīgs jautājums: "Kāpēc gribēja noslēpt no sievas?" Spriediet pēc sevis: tāpat kā jūs uztaisat traci uz līdzenas vietas, tāpat arī patēva sieva to izdarīs. Un neizskatās, ka patēvs ar šādu mājienu uzmāktos autorei. Kāpēc visur uzreiz jāsaskata kaut kas slikts vai aizdomīgs?
28.08.2016 18:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kaut vai viņš nezināja, kas tas ir, lai gan apskatījies un izlasījis uz iepakojuma gan jau bija, bet nu labi, vai arī viņam uzdāvina un gribēja tikt vaļā no tās dāvanas, bet tāpēc jau tu nenes un neatdod savas sievas meitai to, kas tev nav vajadzīgs, it īpaši jau nu šādu dāvaniņu. Man arī būtu pilnīga neizpratne un sāktu domāt, kas par lietu.
28.08.2016 18:04 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es aizietu pie patēva un skaidri un gaiši noprasītu - kādā sakarā viņš ko tādu Tev iedeva. Pēc tam pateiktu, lai tas nekad neatkārtojas!
28.08.2016 17:02 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Es bûtu pajautājusi kāpèc izdomāja man ko tādu atdod. Bet viñu attiecïbās nejauktos, lai paši tiek galā ar savām problèmām. Tomèr pieauguśi cilvèki.
28.08.2016 17:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vismaz man tas nebūtu pieņemami. Dāvanu atdotu patēvam atpakaļ, bez nekādiem komentāriem. Mammai uzreiz neteiktu, bet turpmāk censtos no patēva ievērot distanci un uzmanīgi vērot viņa attieksmi, uzvedību.
28.08.2016 16:59 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Es bûtu pajautājusi kāpèc izdomāja man ko tādu atdod. Bet viñu attiecïbās nejauktos, lai paši tiek galā ar savām problèmām. Tomèr pieauguśi cilvèki.
28.08.2016 16:59 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nezinu, kā tas notiek ģimenēs ar patēviem un pamātēm, bet man savā ģimenē ir normāli teikt, lai "nesaka mammai" vai "nesaka tētim", mums ir savi noslēpumiņi un par visām lietām netiek visi informēti.
Man šķiet, ka tu baigi lielo ziloni izpūt. Rodas sajūta, ka bez maz vai pati gribi, lai tā dāvana kaut ko nozīmē. :D
28.08.2016 16:50 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Paprasi, vai mamma ir lietas kursā par šo dāvaniņu, ko tev patēvs uzdāvināja|-)
Otrs - pajautā vai mamma priecātos,ja šādu dāvanu saņemtu no sava vīrieša (šajā gadījumā-tava patēva).
28.08.2016 16:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņš neatļaujās Tev tā vienkārši ņemt un uzmākties.. tāda dāvana ir kā testēšana, cik tālu Tu ļaut iet viņam...
Es droši vien aizietu pie mammas ar ''dāvanu'' un pateiktu, ka reāli apjuku tajā brīdī, tāpēc pasaki savam vīram, lai man vairs tādas lietas nedāvina.. (e)
28.08.2016 15:53 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es noteikti pateiktu mammai
28.08.2016 15:52 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
*virtuvē
28.08.2016 15:51 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es būtu atstājusi, piemēram, vietuvē uz galda. Lai pats skaidrojas mātes priekša, ko ar to tieši ir domājis. Man arī neliekas, ka tas ir ok.
28.08.2016 15:51 |
 
Reitings 4
Reģ: 05.03.2016
Mani arī nepamet doma, ka situācija nav normāla un sajūta, ka varbūt tiešām tik vienkārši to nevar atstāt, jo man tas īsti nav pieņemams. Tiešām sajūta, ka kaut kāda robeža, bez iemesla, mājiena, ir pārkāpta.
Varbūt, pēc šeit jau ieteiktā, atdot lietu atpakaļ bez gariem tekstiem, bet ar skaidri pateiktu domu, ka nesaprotu šādus žestus un nevēlos, lai kaut kas tāds tiktu atkārtots. Vai vienkārši, kā jau minēju, aprunāties ar māti, jo man arī nepatika īpašais teksts, lai viņai nesaku. Ja jau tas ir tā pat vien, kāpēc, kaut kas tāds vēl ātrumā jāpiemetina.
28.08.2016 15:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādas tur novirzes... vecais runcis izpildās! (vismaz man tāds iespaids)
Pieņemot šādu dāvanu Tu ļauj viņam pārkāpt kaut kādu robežu.. turklāt vēl noslēpums no mātes... situācija nav normāla katrā ziņā.. :-/
28.08.2016 15:24 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Sliecos piekrist šim
varbūt viņam kāds draugs, kolēģis uzdāvinājis vai pats prāta aptumsumā nopircis, bet viņš zina, ka sievai šādi palīginstrumenti nešķiet forši, tāpēc izdomājis atdāvināt pameitai.

un
varbūt viņš nemaz nezina, kas tas ir?

Jo ja tiešām būtu kādas novirzes, tās būtu iznākušas ārā daudz ātrāk, nevis tikai pēc veseliem 7 gadiem.
28.08.2016 14:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits