Kā tas var būt?

 
Reitings 145
Reģ: 13.04.2016
Sīks jautājums man :D
Es veselīgi ēdu, skrienu 3-4 reizes ned. pa ~8km katrā reizē un tomēr mans svars kāpj un kāpj! No 63kg esmu tikusi līdz 66kg! :'-( Kā?? Izskatā it kā izmaiņas neredzu, bet varbūt esmu vnk pieradusi jau...:-/
24.08.2016 15:54 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Tikko nomērījos. Zinu, esmu resna govs

Jā, esi gan! :-) Tavā vietā sāktu badoties. Kamēr nesvērtu 50 kg, vispār no mājas ārā neietu.
24.08.2016 22:58 |
 
Reitings 145
Reģ: 13.04.2016
Mistel, nu manam augumam normāls svars ir 60kg. No mājas ārā jau rādīšos, bet resna jau skaitos gan :D
25.08.2016 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Arī es domāju, ka Tev vajag paskaktīt kcal, man visērtākā aplikācija ir MyFitnessPal. Domāju, ka pienācis laiks pamainīt vingrinājumus, jo ķermenis ir pārāk pieradis, ja nav laika pēc lieredzes iesaku ShaunT programmu T25, tikai 25min bet cardio apvienots ar spēku, pasvīdīsi nepajokam:-D
25.08.2016 23:54 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Neesat dzirdējušas to teicienu, ka "weight is just a number"? Svars nekādā veidā nenorāda uz to, cik labi trenētas jūs esat. Šo īpaši tagad popularizē visas tās instagrama fitnesa dāmas.
Ja tevi māc šaubas vai tavā ķermenī ir kādas izmaiņas, uzņem bildes pirms un pēc.
Un te arī izskaidrojums kapēc svars iet uz augšu:
When you start training, you’re going to burn fat but also put on muscle, which is denser than fat. Even though a pound of muscle and a pound of fat weigh the same amount, if you looked at portions of muscle and fat that appeared to be the same size, the muscle would actually weigh more because it’s made of more compact tissue. That means as you add muscle, your body might physically look slimmer even though your weight may go up. It’s not about the overall number, it’s about your body composition, which is how much muscle versus how much fat you have,.
26.08.2016 01:06 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Tagad paturpinot par manu personīgo pieredzi- arī es vienā dienā sapratu, ka man no sēdošā darba sāk augt gurni un dibens. Esmu 1.60m un svars vienmēr ir bijis 50 kg robežās. Sāku skriet. Papildus taisīju pietupienus, u.c. vingrinājumus augšstilbiem un dibena muskuļiem. Uzņēmu bildes pirms. Likās, ka nekas daudz nemainās. Okey, tā starpa starp augšstilbiem sāka parādīties lielāka un dibens kļuva tvirtāks, bet likās, ka nekas cits nemainās. Pamazām sapratu, ka nelienu vairs savos 32 izmēra džinsos, kaut arī aktīvi skrienu. Arī kleitas pamazām kļuva apspīlētākas tieši dibena daļā. Pēc kādiem 4 mēnešiem uzņēmu pēc bildes sporta aktivitātēm un atšķirība bija manāma. Laikam pati biju tik ļoti pieradusi pie sava ķermeņa, ka atšķirību ikdienā nemanīju. Svars bija pakāpies uz 52 kg.
Un tad vienā no vasaras dienām, pludmalē, draudzene ar ko biju kopā izteicās- ka arī gribētu tik uzkačātu dibenu kā man, jo forši izskatoties. Tas bija tas moments, kad sapratu, ka nav jāuztraucas par drēbju izmēru vai savu svaru, galvenais ir tas, kā tu jūties un izskaties.
26.08.2016 01:21 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
1) Ja skriešana ir intensīva, tiešām var pieaugt muskuļu masa nedaudz kājām. Atkarīgs gan ļoti no ģenētikas. Piemēŗam, trenažieru zālē, konsultējot vienu sievieti, baidījos dot pietupienus un citus vingrinājumus kājām (ieteicu pildīt profilaktiskos apjomos), jo meitenei augšdaļa ķermeņa tieva, kājas ģenētiski ļoti attīstītas. Tā kā viņa vēlējās uztrenēt dibenu, bija jāizmanto alternatīvas stratēģijas, lai , attīstot dibena muskulatūru, līdzi neaugtu arī kājas.
2) Apēd vairāk kā nodedzini. Lai arī saki, ka apetīte pēc skriešanas nav, tas nenozīmē, ka kopumā apetīte nav pieaugusi. Tas nav nemaz tik rets fenomens - sākt skriet ar mērķi nomest svaru, bet, neiedomājoties par skriešanas izraisītu apetītes pieaugumu, aplauzties un svaru uzaudzēt :)
Vai nav citi apstākļi izmainījušies? Veselības problēmas, hormonāli medikamenti utt?
26.08.2016 01:34 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Cik trenēta tu esi?
Skriet ar ātrumu 10km ~50min ir labi trenētas sievietes rādītājs treniņu skrējienā.
Ja tev nav liela skriešanas pieredze, tad visu skrējienu pavadi anaerobajā zonā. Tas ir galīgi garām stāvoklis organismam, kur nu vēl par tauku dedzināšanu runājot.
Un varbūt tur arī visa atbilde.
Pulsometru vajadzētu, noderētu pie tik regulāras skriešanas;-)
26.08.2016 09:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja viņa nebūtu izturīga, tad diez vai viņa tik labā laikā noskrietu tos 10 km.
26.08.2016 09:53 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Apple_pie, un kā vēl var noskriet. Tikai bez elpas, ar lielu nogurumu pēc skrējiena, pienskābēm muskuļos utt.
Varēt noskriet (arī regulāri) un būt cilvēkam ar trenētu sirdi ir divas dažādas lietas
26.08.2016 09:56 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, bet, ja ir tāda reakcija, tad diez vai viņa atkal ietu un tādā pašā ritmā skrietu. Vismaz es tā nedarīu. :D
26.08.2016 09:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Bet ir cilvēki, kas tā dara:
"Ja es noskrējos līdz nemaņai, riktīgi izpumpējos - tad jau superīgs treniņš!"
26.08.2016 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits