Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju motivētu cilvēku "ekstrēmajām" pārvērtībām

 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Čau,
esmu kādu laiku šai forumā kā topošais fitnesa treneris, sniedzu padomus diskusijā "bezmaksas padomi no trenera" :)
Meklēju motivētu cilvēku, kas vēlās zaudēt lieko svaru. Ieteicams 15+ kilogramus.
Piedāvāju bezmaksas uztura plāna sastādīšanu un treniņprogrammu.
Tas, ko vēlos saņemt no jums:
1) Motivāciju - paturu tiesības pārtraukt konsultēšanu, ja redzu, ka cilvēks nav motivēts un neievēro manus ieteikumus. Centīšos gan iespēju robežās turpināt konsultēt, bet nevarēšu vairs piedāvāt tik individuālu pieeju.
2) Anonīmus foto. 3 foto (no priekšas, sāniem, aizmugures). Nav jāfotografējas apakšveļā - pilnībā pietiks ar pieguļošu apģērbu, piemēram, legingi un krekls bez rokām, sejai nav jābūt redzamai, ja to nevēlies.
Konsultēšu saistībā ar uzturu, sastādīšu/regulāri atjaunošu programmu treniņiem mājas apstākļos.
Sastādu arī programmas svaru zālei, bet ar nosacījumu, ka cilvēkam jau ir pieredze ar bāzes vingrinājumiem - pietupiens ar svaru stieni, vilkme (deadlift), utt.
Ja neesi trenējies trenažieru zālē, programmu tai nesastādīšu, jo uzskatu, ka tas jādara trenerim uz vietas, jo vingrinājumi ir tehniski sarežģīti un neuzskatu, ka izpildes tehniku var apgūt youtube.
Ja ir interese, raksti man šeit vai (ieteicams) uz manu blogu, norādot, ka esi no cosmo foruma :)
Paldies!
https://www.facebook.com/Athletic-fitness-1791759717719374/
07.08.2016 16:03 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Piedāvājums atkal kļuvis aktuāls.
Šobrīd praktizējos trenažieru zālē Mežaparkā - ideālā scenārijā trenēsimies un sasniegsim mērķi kopā.
Ne tik ideālā scenārijā palīdzēšu mērķi sasniegt attālināti - diemžēl nevarēšu dot programmu trenažieru zālei, jo nespēšu klātienē iemācīt vingrinājumu izpildes tehniku.
Piedāvāšu vingrinājumu kompleksu mājas apstākļiem, kas, ievērojot arī pareizu diētu, sniegs gandrīz vai tik pat labus rezultātus kā diēta+ trenažieru zāle.
Raksti uz manu blogu
https://www.facebook.com/Athletic-fitness-1791759717719374/
14.01.2017 19:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.08.2016
Sveiki!
Vēlos pieteikties šim izaicinājumam! ;)
Man ir 16 gadi un 70+ nesmuki kilogrami.. Ar jauno mācību gadu gribu iesākt dzīvi veselīgi un nomest 10-15 kg, tomēr bez kāda cilvēka atbalstat to nevaru izdarīt. :-/
30.08.2016 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 918
Reģ: 03.08.2011
Kristap, Tev PM!
19.08.2016 00:14 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es domāju, ka šī tomēr ir lieliska iespēja, dažus gadus atpakaļ pati būtu izmantojusi. Iegūst gan diskusijas autors, gan interesents. Es gan nezinu kā šeit ir ar aktivitāti, dažs labs neko vairāk par negatīvismu nespēj, bet, ja nu tomēr tev trūkst dalībnieku, pameklē cāli. Tur ir ļoti daudz grupas un diskusijas šajā jautājumā, pati kādreiz biju aktīva lietotāja un daudzām tas tiešām noderētu, jo vienā brīdī aptrūkstās ideju, tāpēc tāds plāns būtu tikai pluss. Lai veicas!
14.08.2016 20:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ja cilvēks grib notievēt, tad viņam tās specifiskās programmas kā ratiem 5 ritenis vajadzīgas. :) Jāmaina savi ēšanas paradumi, un jāsāk ar pašu vienkāršāko - savas tuškas muskuļu un saišu nostiprināšana, parasti bāzes vingrinājumi un kardio treniņi.
Krūšu un kā tur vēl novērtēšana - sasmējos... :D
14.08.2016 16:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Kabanam tikai naudu gribās un vairāk neko. Grib sastādīt plānu, dabūt naudinju, bet fiziskās sagatavotības līmenis neinteresē :)
14.08.2016 15:55 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Lasu un brīnos, krūts iztaustīšana, lai noteiktu treniņa programmas progresu?
Kas tas par sviestu, bet laikam ne par ko šeit varu nebrīnīties.
Pirmkārt krūtīs nav muskuļaudu, lai pašu krūts dziedzeri varētu trenēt vai uztrenēt; otrkārt treniņi būtu jāvērš uz muskuļiem ap krūtīm, lai būtu vērojamas kādas pozitīvas izmaiņas. Pat vismaz man zināmajā ārstnieciskajā krūškurvja masāžā pašas krūtis masētas netiek, bet gan reģions ap.
Informatīvais materiāls: http://www.cancer.ca/en/cancer-information/cancer-type/breast/anatomy-and-physiology/?region=on
Ne pirmo reizi lasu, kaut ko, kas no medicīniskā viedokļa ir galīgi ne tā (runājot par Kabana komentāriem), parasti vienkārši nekomentēju, bet nu šis jau ir galīgi par daudz.
Ceru, ka meitenes/sievietes, kas vēršas pēc palīdzības pie Kabana, tiešām izvērtē un ir paškritiskas.
Par diskusijas autoru nekomentēšu, bet izklausās daudz saprātīgāks, spriežot pēc rakstītā.
14.08.2016 13:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ai, nu, kaban, nevajag, ja? :-D:-D:-D
Tad, kad pašam prasa uzrādīt jelkādus diplomus, klientu bildes, savas leģendārās presītes bildes, utt, tad tu atbildi, ka tādas lietas tu rādi tikai nopietniem klientiem. Acīmredzot krūšu taustīšanas starplaikos (jeb arī tu to sauc par "masāžu"?). Tu par sevi šeit esi radījis ārkārtīgi neprofesionālu iespaidu un neesi arī pacenties to jelkā produktīvi izlabot. Tā lapa "draugiem.lv" arī ir pilnīgs izsmiekls! (t)
Kristap, patīkami lasīt, cerams, ka tev izdosies palīdzēt kādai jaukai dāmai! :-)
14.08.2016 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
un velviens .. ko esu jau minejis te cosmo vismaz 10x.. es sevi neuzskatu par vigudrako.. esu teicis ka p[at tepat lv zinu nu vismaz 4-5 vel manuprat gudrakus un pieredzes bagatakus trenerus.. tas iur no tiem kurus zinu... ari tepat no cosm lietotajiem esu reiz jau izteicies kurus uzskatu par gana zinoshiem.. vismaz 3 tadi bijuis
14.08.2016 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Story
ja katrs jau var treneri meklet un verte petrs saviem ieskatiem.. tas ir tiaki normaali.. teiksu ka man ir .. lielaka dalja klientu piramis ko visaugtsak verte ir - pieredze un klientu rezultati.. tiaki pectam nak vai tev ir sertifikats un cik tu smuks un labi runaa... nezinu - katram ta vertesanas meraukla ir citadaka....
jautajums ko biji domajusi ar vardu - izskats? cik muskulains? cik smuka seja?
nez ko tad teiktu ja es izarditos 105kg svaraa beta r presiti uz vedera... vasara kad eju piespiletaka t-krekla nu katreiz redzu kadu kas atskataas jo laiakm jau izceloss :-)
14.08.2016 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
K.C.
Neajau klientu skautam ir nozime.. bet gan cik no siem klientiem ir ko vera nemmau ssaniegushi... var trenet kaut 30 cilvekus kuri visi neko isti nesaniedz un var trenet tiaki 3 cilvekus kuri starte pat sacensibaas un guts panakumus... luk kur ir vissvarigakai aspekts uz ko butu jaskataas no klienta skata punkta...
Kristaps Rungis
skan jau labi.. bet zini ka ir.. parzinot so sporta veidu jajauta taas iegutas vietas ir no cik dalibnieceem ? piemeram viena lv cempi bija ta ka viena kategorija bija tiaki 3 dalibnieki un protams tad 3., vieta bez paskaidrojumiem izkaluass graujosi laba :-D
14.08.2016 12:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kaban, jaatziist, ka esmu stradaajusi 6gadus lielaa kompaanijaa un man bija daaaaudz saskares ar fitnesa treneriem, grupu treneriem utt., un varu pateikt vienu - cilveeki izveelesies sev simpaatiskaako (izskata, runas zinjaa) treneri. Vismaz sheit tu esi ne paaraak simpatisks, taa kaa pasham ir daaudz ko maaciities ;)
14.08.2016 12:14 |
 
Reitings 69
Reģ: 16.06.2016
Pēkšņi pāris dienās 30+ komentāri.
Sākšu ar pieredzes aspektu.
1) Man ir 24 gadi, esmu bijis ar sportu uz Tu visu savu mūžu līdz šim. No hobija līmeņa (treniņi basketbolā, nedaudz arī volejbolā), līdz jau augstākam līmenim - fizisko spēju attīstīšana (spēks,ātrums, ātrumspēks). Pēdējā kategorijā ietilpst eksplozīvas darbības ar svariem - pietupiens ar svaru uz muguras + palēciens, hang cleans, power cleans, dažādu vingrinājumu eksplozīvas variācijas. Apgūstot treniņ-metodikas, kas saistības ar šo īpašību attīstīšanu tehnika ir kritiska, jo eksplozīvi vingrinājumi ar svaru ir traumatiskāki kā to ierastās variācijas bez eksplozīvā aspekta.
Pieredze, trenējot citus. Šeit minēšu tikai 1 piemēŗu, jo šim cilvēkam ir reāli rezultāti, citādāk jau varu sarakstīt sazin ko :) Bet trenējis esmu vairākus interesentus :)
Šī gada decembrī sāku trenēt vienu meiteni, kas vēlējās startēt bikini fitness sacensībās. Pa pāris mēnešiem progress bijis labs un sasniegtas augstas pozīcijas pāris sacensībās (sākot ar padsmitajām vietām pavasarī, līdz top5 vasarā)
Tie, kas vēlēsies būt droši par šo, kad konsultēsies ar mani , varu iedot meitenes kontaktus, lai pārliecinās paši. Jāpiebilst gan, ka no jūlija vairs viņu netrenēju, jo pēc vienām no sacensībām viņa tika "pamanīta" un nu trenējas kopā ar bikini fitness meitenēm un pieredzējušu ifbb treneri :)
Par programmas sastādīšanu mājas apstākļos un tehnikas apgūšanu
Cenšos iespēju robežās informēt cilvēku par izpildes tehniku. Te ietilpst izskaidrošana + video paraugdemonstrējumi.
Jāatceras gan, ka tehnikas aspekts treniņam mājas apstākļos ir maznozīmīgāks kā darbam ar svariem, jo traumu risks ir daudz,daudz mazāks (tāpēc, ja, taisot pietupienus, mugura nedaudz ieapaļota, vai, taisot muguras hiperekstenzijas, kājas nav perfekti paceltas no zemes, skāde nebūs nekāda, jo noslodze ir maza dēļ tā, ka nav papildus svara) Tāpat iekļauju daudz rehabilitējošos/stiprinošos vingrinājumus mugurai/pleca locītavai/ cirkšņa reģionam. Un vingrinājumi nav domāti masas palielināšanai, bet gan muskuļu saglabāšanai, zaudējot svaru.
Un te ir liela atšķirība - vismaz iesācējam. Cilvēks, bez pieredzes, taisot pietupienus ar savu svaru, kaloriju deficītā varēs panākt tuvu rezultātu tam,. ko panāks jau pieredzējušāks sportists, taisot pietupienus ar svaru stieni uz muguras (rezultāts domāts - muskuļu zuduma minimizēšana kaloriju deficītā). Tas tā ir tāpēc, ka muskuļi nav pieraduši pie slodzes ;)
Trenažieru zālē arī pirmo mēnesi dodu strādāt tikai ar savu svaru un tukšu stieni (pietupieniem, vilkmei utt), lai tiktu apgūta tehnika un nostiprinātas saites.
14.08.2016 12:13 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Ja ārsts rakstītu kā pokemons, jā, es apdomātu vai vēlos pie viņa iet (ir starpība vai tu sevi reklamē vai esi random cilvēks internetā) bet tava gadījumā atbaida tas, ka tu noliec šito čali, jo redz tu vienīgais esi gudrs, viltus profilu veidošana un sarunāšanas pašam ar sevi, jo no īstiem cilvēkiem atsauksmes laikam dabūt nevari, un, ja viss forums zinātu, ka krāpju savu sievu, būtu vismaz to viltus profilu izdzēsusi, ja ne pazudusino foruma. Jo spriežot pēc taviem izmisigajiem mēģinājumiem parādīt savas zināšanas sarunājoties pašam ar sevi, ar klientiem īpaši labi neiet. Bet veiksmi, jo lai saka. :D
14.08.2016 12:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piemetīšu savu, sakarā ar pieredzi. Dažkārt neliela pieredze (pie nosacījuma, ka ir labas pamatzināšanas) nav automātiski negatīvs punkts, jo cilvēkam ir augsta interese, aizrautība un viñš ir vairāk gatavs atdot energiju klientam nekā pieredzējis. Lūdzu nepārprast, tas ir dažos gadījumos, vienmēr ir izñēmumi un viss ir atkarīgs no indivīda attieksmes. Kā arī, nepazīstu ne Kristapu, ne Kabanu, tāpēc šis mans piemetums nav tēmēts uz viñiem, vienkārši mazs aizstāvības punkts pieredzes trúkumam (maybe ne pārāk stiprs un vairāk balstīts uz manu personīgo pieredzi).
14.08.2016 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
K.C.
manispec vari par mani domat ko vien velies... pec tavas logikas ari tad arsti nav gudri un zinoshi sava profesija jo redz smuki un saprotami rakstit nemaak :-D
14.08.2016 11:57 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Pff, un pašai teksts kļūdains. :D autocorrects, pardon.
14.08.2016 11:56 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es nedomāju, ka tu gudri izklausies, nē tuvu ne. :D veljovairak neievērojot ne pareizrakstību, nē interpunkciju.
14.08.2016 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Apple_pie
ja tiesi ka saki.. parpildits ar info.. vieniga lielaka probelma ar loti dazadau un pretrunajosu info... musdienaas ir tik daudz marketinga radita greiza informacija ka nezinishi pasi uz savuy galvu ko darot nevares izsecinat kurs info ok un kurs neee....... nu spilgtakie piemeri;
taurenishi .. visadas jostas kuras palidz notieevt neko nedarot... tabletes kuyras dabigas un sola dazu dienu laika vairakus kg zaudeet... utttt.... ari dietas ir neskaitama tipa kur lielaka dalja ir ja ne manishanaas tad neefektiavs vai neveseligas.... asinsgruaps dieta , olu dieta, kefira dieta, stokholmas dieta.. utt.. neskaitamas
14.08.2016 11:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ātri un pareizi*
14.08.2016 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!