30. jūlija BEZTĒMA

 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Labrīt sestdienā! Kādi plāni? :)
Šodien atkal gaidāms lietus, bet, atceramies, nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

Lai skaista atpūta tām, kam brīvdienas, un radoši darbīga tām, kam jāstrādā! (l)
30.07.2016 09:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Annie
mums bija norezerveets dzivoklis, bet virs izdomaaja, ka vecvecaakiem jabut kopaa ar mazberniem un mes dazhas dienas varam paciesties!!!! Nu es domaju, ka varesim, BET - nekaa....
Protams, es saprotu, katram ir sava dzive un ritms kaa kas ko dara, vina eed brokastis uzreiz kaa pamostaas, mees taa nedaram. Mes atmozhamies, nodushojamies, padzeram kafijas, tad taisam brokastis. Tas vinai nav labi, nekas vinai nav labi. Un taa manas adas jaka!!!! Kapec es vel nestradaaju utt.
Bet, palasot meitenju beedas, manas bedas vien ir sikums!
Phoenix turies!!!!!
30.07.2016 22:12 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Zane240, kur tas notika?
Vispār briesmīgi lasīt kas notiek apkārt :(
30.07.2016 21:37 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Phoenix izsaku tev līdzjūtību. Virtuāls samīļojiens. :'-(
Zane240 , arī tev izturību! Ceru, ka mamma drīz izveseļosies.
Vispār ,ja paklausās, kas tik nenotiek, ārprāts. Manu vecāku kaimiņa dēlu noslepkavoja Salaspilī pirms vairākām dienām. Kaimiņiene šo pasaukusi palīdzēt izdzīt no mājas kaut kādu dzērājdrauģeli (pati ar meitu arī iemetējas) . Šis aizgājis, izvedis to veci ārā, pats iegājis atpakaļ savā mājā, kad laiciņu vēlāk čalis pieklauvē pie durvīm un sauc palīdzēt mašīnai kaut ko sataisīt uz ielas, puisis, protams, aizgājis, un tikmēr no busa izlec vēl pāris čaļi ar beisbola nūjām un sāk klapēt to puisi par to, ka izmetis no mājas to dzērušo veci. Un puisis sasists tik tālu, ka pat morga darbinieki nezin kā seju "sataisīt" ,lai bērēs zārku varētu atvērt. Cik gan degradējušies cilvēki var būt, ārprāts!
30.07.2016 21:16 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Eu nu kas notiek!??:-/
Zane240 - jūtu līdzi. :-(
30.07.2016 20:14 |
 
Reitings 37
Reģ: 13.06.2013
Sveikas.
Esmu neizgulējusies dēļ nakts notikumiem.Mammu ar nazi sadūra kājā un piekāva.Vēl jo projām nevaru attapties....:-/
30.07.2016 19:52 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Phoenix - izsaki līdzjūtību! :-(
Es nesaprotu kā par savu mazbērnu var tik negatīvi izteikties. :-/
30.07.2016 19:50 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Phoenix, izsaku līdzjūtību! Turies!
30.07.2016 19:45 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Sveikas!
Esmu izraudājusies un vēl joprojām jūtos drausmīgi, ka šodien aizgāja tēvs, taču nu zinu, ka viņam miers! Bet neko citu nevaru šodien saņemties! Liekas, ka man vajadzēja vēl aizbraukt, kaut kā spēt palīdzēt, bet viss beidzies! Tagad jāgatavojas bērēm, kas man vispār uzdzen šausmas!
30.07.2016 19:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Story, nevarat dzīvot pie Taviem vecākiem? Ja nē, es laikam pārvāktos uz viesnīcu. Man tagad savi nervi dārgāki. Es nekad pie vīramātes neesmu palikusi nakšņot, man jau pietiek ar dažām stundām. Tagad gan ir nedaudz rimusies, jo ir laikam sapratusi, ka viņai ir ko zaudēt, man nav. Bet tāpat jau kritizē, kā vien var. Pēdējās lietas, kas man izbesīja, ka uzbrauca man caur puķēm virsū, ka, redz, pati nevarēju bērnu piedzemdēt (man bija ķeizars nepareizas guļas dēļ) un ka salīdzinot stāsta, ka citi bērni daudz ko dara ātrāk un labāk nekā mūsu bērns, jo mūsu bērns 6 mēnešos vēl nesēdēja, kamēr kaiut kāds tur draugu bērns jau 4 mēnešos varot stāvēt :-O
30.07.2016 18:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Salomē,
Es kad to klausijos, Es biju sokaa. Tadelj neko nepateicu. Neticeju tam ko dzirdeju. jo vina nekad nav audzinajusi savus bernus varda tiesaja noziimee. Bet, lai tik kko Pasaka!!! (e)
30.07.2016 18:23 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu taktiskākais un iecietīgākais cilvēks, bet šo klusēšanu gan es nesaprotu. Pašas taču sev sliktāk nodarāt, ļaujot sev kāpt uz galvas. :-/ (tas par vecāku sieviešu attieksmi)
30.07.2016 18:15 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
BTW, mana darba diena tlt beigsies. Gribas atpūtu, bet nespīd. Vrb 1dien paņemšu pauzi no visa.
Šodien bija daudz laika apdomāt dzīvi, nevaru saprast, izlikt visas sāpes uz papīra, ar kādu parunāt vai meklēt psihologu. Liekas, ka man galvā ir sagājis kaut kas uz īso, pati ar sevi vairs netieku galā. Esmu stipri mainījusies, un gan jau, ka arī citi to izjūt.
30.07.2016 17:54 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Es sava drauga mammu arī ciest nevaru. Nu, precīzāk, viņas izgājienus. Vairāk vajadzētu jokus par vīramātēm nevis sievasmātēm.
30.07.2016 17:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Story, bāc, kā es tevi saprotu!!! Man šobrīd ir the same story! Un vēl visvisādi pārmetumi un kritika, komentāri un replikas par mani, bērniem, manu laiku, attieksmi, audzināšanu, ēdināšanu utt. Ne tikai no vīrenes, bet arī no manas mammas... (t) Ir pagājis mēnesis, bet es tiešām jau ļoti gribu atpakaļ uz Kanādu, jo nu neesmu es tik briesmīga kā mani te pataisa un sāku jau nogurt no "pacietīgas mutes turēšanas". Citreiz gribas visus uzspert te gaisā un pateikt, ko es par viņiem domāju tādā pašā manierē kā attiecas pret mani!
Lai es vēl kādreiz atlidotu uz tik ilgu laiku - nekad vairs!!! (e)
30.07.2016 17:31 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Story,fū! Cik neglìti! :-/ Riebekle,ka tā izrunājās. Es tik varu priecāties,ka man ir superìgākā vīramāte.
Scandinavian,paldies! :-)
30.07.2016 17:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
KristīnA! jā, var vienā dienā apskatīt gan Rēzekni, gan Aglonu, gan Daugavpili. Man tās reiz bija divas dienas, bet apmeklējām arī Koknesi un stādu tirgotavas. Galvenais, lai ir konkrēts plāns un nelīst lietus.
Man šodiena grūta.. sāp galva, gandrīz nekam nevaru saņemties, bet vismaz vakardiena bija laba! 8-)
30.07.2016 16:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Annie,
Apmeram taa- pateica, ka tadu sievieti kaa es - nekartigu, nerupigu, nenormaalu nekad nekur nav redzejusi! Vinjai nepatika tas, ka paludzu plauktus drebem. Vina man iedeva 3 plauktus, kur bija jasaliek visas manas drebes, vira un pats lielakais - bernu drebes! Mes proma esam 3 menesus! Man ir 4 cemodani lidzi, jo pashas zinat kaa ir ar berniem, ir japanem lidzi bikses, sorti, kreklini, siltaka jaka, planaka, pamperi, shampuni utt. Zaales un viss no taa izrietoshais. Ko vareju saliku tur, ko nee atstaju cemodanos, kas vinai nepatik!! Tad saka piesieties kapec man ir vajadziga TIK darga adas jaka? Kadel man ir vajadzigs taads telefons? Mes esam 4 cilveki pie vinas ciemos, vienaa mazaa istabinaa!!! Tur nav kur apgriezties!!! Un esmu apvainojusies, jo es esmu kartiga!!! Ja es negribu uztureties ar vinu vienaa telpaa, jo vinja visu laiku piipee, tur es neko nevaru padarit! Kapec mana berns mantas nav sakartotas? Baac! Tas ir berns!! Es katru vakaru visu sakartoju un salieku, visu daru peec tiraakaas sirdsapzinjas! Aa parmeta man lapec es negludinu! Kapec??? Tapec ka man meita nelauj gludinaat, es varu gludinat tikai tad, kad meita gulj, bet tad kad berni gulj, virs grib ar mani pasedet un parunat un vins negrib, lai es gludinu, ja vajag izgludinasu, kad vajadzes.
Es vinu uzaicinaju pie sevis, lai atlido un paskatas, ka paklajus sucu katru dienu, ka gludinu un gatavoju un rupejos par berniem!! Man majas vienmer tada kartiba, ka man nav kauns uznemt cieminus.
Visskumjakais, ka to man parmet sieviete, kurai maaja uz pirmo skatu izskatas kartiga, bet tas puteklju kaartas zem mebelem un divaniem ir loti lieli puteklju kushkji! Aa un vispar- kapec es nestradaju??? Vina tak taa darija un visi taa dara! Protams, virs manaa pusee un vinai ari apskaidroja, ka mums majas nav pat sturitis, kur ir netirs, nav sturis, kur ir bardaks.
Ja tas viss butu taisniba, es nepardzivotu, bet tas ko vina man sarunaja nav normaali. Pec tam telo ka viss ir kartiibaa.
Paldies par uzmanibu :-D juutos labaak :-D
30.07.2016 16:36 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Čau!
No rīta pārāk daudz sakreņķējos, kā rezultātā dabūju izbaudīt augļus - reiboņus, stipras galvassāpes un vēdersāpes. Riebjas.(t) Bet nu it kā kaut cik garastāvoklis normalizējies un varu turpināt dzīvot.
Pieņemu, ka šodien varētu aiziet līdz vecajām mājām, lai paņemtu pāris sīkumus. Un es vispār gribu saldējumu. :-D Kā arī šodien vajadzētu sakārtot skapi ar pieslēgtu racionālo domāšanu - ko vilkšu un ko nē - un gribētu arī sakārtot mūzikas plejlisti telefonā. Nu redz, ko darīt vienmēr atrodas, un galvenais ir arī izdarīt. :-D
Patīkamu sestdienu, meitenes! (l) (es tikai tagad sapratu, ka šī ir pēdējā haļavas diena līdz pat oktobra beigām :'-(:-D)
30.07.2016 15:38 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
čau. jau nedēļu cīnos ar savu slimību. Dzeru antibiotikas un nekas neuzlabojas. Tad nu atliek pēdējais variants - šovakar eju ballēties :D
30.07.2016 15:22 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
cherette - varbūt kāds no radiniekiem var ļaut padzīvot pie sevis?
30.07.2016 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits