30. jūlija BEZTĒMA

 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Labrīt sestdienā! Kādi plāni? :)
Šodien atkal gaidāms lietus, bet, atceramies, nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

Lai skaista atpūta tām, kam brīvdienas, un radoši darbīga tām, kam jāstrādā! (l)
30.07.2016 09:52 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pheonix - lidzjutiba par tevu :-(
Zane, fuj cik briesmigi..Sitadus kroplus nokert un cietumaa mest(e)(e)(e)(e)
Pretigi ka tadi moralie idioti staiga apkart pa ielam,..Mammai veselibu.
Mani pirms nedelas apzaga,izrava sominu aizbega paliku bez nekaa principaa...ari so cilveku nav izdevies atrast..;/
Dzivei sadus ir jasoda
30.07.2016 23:18 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Story, vàks, es laikam vinju ellè ratà pasùtītu. Manam bijušajam mamma bija tàda pati, pat varbūt vèl trakàka. Tàpèc vińš ir mans bijušais, jo es sapratu, ka tá ragana vèl ilgi dzīvos :D kad es uzzinàju, ka esmu nopietni slima, un vairàkus mènešus dzèru antibiotikas un mocījos ar dažàdàm zàlju blaknèm vinja teica, ka es tèloju, ka esmu slima, lai vińas dèlinsh brīvdienàs paliktu Rīgà pie manis, nebrauktu pie viñas. Kaut es to pat neprasīju un pat staigàju slima uz darbu. Plus noklausījos lekcijas, cik esmu slikta, slinka utt :D varu derèt, ka vinja pat taisīja vudu lelles, lai tik es neizàrstètos :D
:-D bija jautri
30.07.2016 23:20 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
varbūt kāds no radiniekiem var ļaut padzīvot pie sevis?

nē, diemžēl nav šādas opcijas pašlaik
30.07.2016 23:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
cherette, pie kadas draudzenes nav iespejams palikt?
30.07.2016 23:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
virdzinija, vinai ir ne tikai forsh dels, bet shausmiigi forsha, jauka, skaista meita!! Veiksmiga, miilja un visadi citaadi no vinjas jutama liela milestiba pret mani un maniem berniem.
Es nezinu kadlej vinja taada ir, varbut tadelj, ka vinai pashai bija gruuti vinjas laikaa ar 2 berniem un vienai, jo aizgaja no sava viira, varbut tadelj, ka nepiepildijas kadi vinas dzives sapni.
Bija jau ieprieksh reizes, kad vinja teica, vinjam, lai ar mani nekadus ipasumus kopaa neperk, jo ja nu mes izskirsimies utt.
Viens iemesls, kadelj vinja tada ir, jo vinju vairak neviens neuztur. Kadreiz mes vinjai devaam papildus naudinju, vinjas meita veljoprojaam dod un tie nav 50 euro, ne pat 100euro. Varbut vinjai liekas, ka esmu vinju par tiem 300 euro menesi apzagusi?
Man gruuti atbildet uz sho visu, jo man ir savadaka gimene. Mani vecaki saviem mazberniem loti daudz dod, lutina, perk drebites, tetis mani shad tad kaut kur aizveda, mamma palika majas ar berniem.
Ehh, laikam es 1x sudzos ieksh cosmo :D
30.07.2016 23:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
cherette
kur tu pati dziivo tagad? Riigaa?
30.07.2016 23:34 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es dzīvoju Rīgā, jā, bet štelle ir tāda, ka vienīgā draudzene, pie kuras es varētu itkā mēģināt palikt ir pati tikko izšķīrusies un viņai iet reāaaali grūt ar naudām.
Man ar pārvākšanos būs jānoliek kāds 1500 nākammēness ar visām drošības naudām un papildus mēbeļu piepirkšanu klāt, tāpēc es neuzprasos palikt pie tās draudzenes, jo tad viņai būs augstāki komunālie un man tiešām negribās papildus izdevumus pašlaik. Kā arī, es dzīvoju centrā, jaunais dzīvoklis arī centrā un darbs man ir PAVISAM pašā centrā, ka vairāk centrā vairs nevar būt.
Es laikam esmu gatava samierināties vēl divas ar pus nedēļas ar viņa klātbūtni, ja tas atsver papildus finanšu izdevumus.
Bet pačīkstēt jau gribās. Piemēram, šodien mēs ar bijušo bļaustījāmies saistībā ar mēbeļu sadali.
30.07.2016 23:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Cherette, bet paruna ar vinu. Ja draudzene ir labaaka tad neliks tacu tev maksat komunalos.. vai ari samaksas akut ko velak,..
30.07.2016 23:42 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Nu, tas nebūtu smuki, es jau zinu, ka viņa neprasītu, bet es pagājušmēness viņai vedu kastes ar pārtiku, tik štruntīgi viņai iet.
Vēl mīnuss ir tāds, ka tad man būtu daudz agrāk jābrauc uz darbu, nekā es parasti braucu, jo viņa strādā valsts iestādē un sāk darbu astoņos... es esmu izlepusi un uz darbu dodos uz pāri 10...pus 11 ;D
Tas laikam saucās fiziskā komforta priekšroka pret morālo komfortu :D
30.07.2016 23:46 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
cherette, bet tak tiiik lielus komunalos vasara nu nevar uztaisit :D max 20-30 euro vairaak.
30.07.2016 23:47 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Vai saprātīgāk nebūtu vispirms "nostabilizēties" dzīvē, piemēram, nopirkt, nevis īrēt dzīvokli, un tikai pēc tam veidot nopietnas attiecības, kopdzīvi?
Personīgi es ar zināmu neizpratni raugos uz pāri, kurā abi partneri knapinās dzīvokļa īrei.
30.07.2016 23:52 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Vai saprātīgāk nebūtu vispirms "nostabilizēties" dzīvē, piemēram, nopirkt, nevis īrēt dzīvokli, un tikai pēc tam veidot nopietnas attiecības, kopdzīvi?

:D
atkal izcēlies. ir cilvēki, kas dzīvokļus nepērk, jo netaisās dzīvokļos visu mūžu dzīvot, es esmu viena no tādiem cilvēkiem. māju nopirkt es nevaru vēl...bet man tas šķiet absurdi, kāpēc lai cilvēki nedzīvotu kopā. es nevarētu teikt, ka man alga ir slikta, bet ja jau Tev nesagādā problēmas vasaras sezonā pēc festivāla nolikt nākamajā mēnesī 1500 par štruntiem vien, nemaz neskaitot ēšanu un citus izdevumus, tad man rodas jautājums... ko tu dari sieviešu portālā sestdienas vakarā, nevis dzer pinacoladas un mauc strīpiņas Abudabī? :D
30.07.2016 23:58 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
ir cilvēki, kas dzīvokļus nepērk, jo netaisās dzīvokļos visu mūžu dzīvot, es esmu viena no tādiem cilvēkiem.

Nerunāju konkrēti par Tevi, bet tendenci kā tādu. Ja pāra kopējie ienākumi mēnesī tikai nedaudz pārsniedz tūkstoš eiro, bet no šīs summas viņi miteklim atvēl 300-400 eiro, tad man tas liekas savādi.
Cilvēks vispirms izaug, nostabilizējas, bet tikai tad domā par kopdzīvi - tikai mans viedoklis.
31.07.2016 00:06 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Robert dzivoklus nemaz tik viegli nevar nopirkt dargs prieks, vel nenomt vera ka visa iedzive japerk ja nav savas mebeles.
Cherette, pameginat jau vari parunat ar vinu un pie reizes vismaz viena otru varesiet atbalstit. DaUDZ VIEGLAK taa butu un draudzene ar nejustos vientula,tapec jau draugi ir vajadzigi. Isti draugi. Butu tu mana draudzene labprat uznemtu tevi pie sevis.
31.07.2016 00:09 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Augstāk minētais nebūs mans gadījums.
Patiesībā, jau cilvēki nemēra, kad sākt kopdzīvi, tā, naudiskā izteiksmē, ja tas ir iespējams, tad to dara. Naudiski mēra laulību un ģimenes pieaugumu. Tā kā man ne pirmais, ne otrais variants ar nu jau bijušo vīrieti nebija tuvāko 4 gadu perspektīvā no iepazīšanās un kopdzīves sākšanas, tad neredzu iemeslu, kāpēc skaitīt kapeikas. Plus, ja divi cilvēki ir attiecībās, tad noteikti ir lētāk dzīvot kopā, nevis dzīvot atsevišķi :)
31.07.2016 00:10 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Btw, pagājušreiz, kad es izšķīros no iepriekšējām attiecībām, es sāku dzīvot kopā ar draudzeni...un mēs abas tiešām pa daudz lietojām alkoholu kopā dzīvojot. Principā, ledusskapī nekā cita nebija, kā alkohols un piens kafijai.
Šoreiz jaunajā dzīvoklī, viesistabā kādu laiku pie manis padzīvos mans brālis, sastādīs man kompāniju :)
31.07.2016 00:13 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
ak kungs, Robert...(s)
es nācu uz Rīgu studēt un sāku dzīvot kopā ar draugu. man vajadzēja teikt nē, es eju uz kojām, jo mamma man nevar nopirkt dzīvokli, kur pēc tam aizmukt, ja nu izšķirsimies?
taču situācijas ir dažādas un no tiem visiem ideālajām paraugrīcībām šķebina. tu dzīvo pēc kaut kāda itāļu dzīves modeļa, kad 40 gados, kad vari nopirkt māju, tad arī domā par nopietnu partneri? ir cilvēki, kas nekad nenopelnīs savam dzīvoklim, kas viņiem uz klosterī iet?
31.07.2016 00:17 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Piekrītu, ka jauniem (un ne tikai jauniem) cilvēkiem iegādāties kaut vai to pašu dzīvokli ir ļoti problemātiski, jo vidējais atalgojums ir niecīgs, salīdzinot ar NĪ cenām.
31.07.2016 00:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Pagatavoju supergardas vakariņas, paklausījos SWH tiešraidi no Summersounda, kur tobrīd Ozole fonā rīmēja Rajonu un atcerējos, cik sen un cik jaudīgi tas bija - mamma ravēja biešu lauku, es kā stārķis bradāju pa tuvējām pļavām, bet brālēns no sava tēta mašīnas neatņemdamies atskaņoja Ğirta pirmo ierakstu " Cieņa un mīlestība". Es, mazs vienpadsmitgadnieks, toreiz domāju atklājamies pavisam jaunu pasauli...
Līdzjūtība un spēka vārdi tām, kam tādi nepieciešami.
31.07.2016 00:20 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
ir cilvēki, kas nekad nenopelnīs savam dzīvoklim, kas viņiem uz klosterī iet?

:D :D :D :D :D
Btw, prātīgs cilvēks nemaz sev nepirks dzīvokli pirms nopietnām attiecībām, jo...ja nu sanāk 2 bērni, vai pat vairāk...ko tad...ņemsies un tirgos vienu dzīvokli pēc otra?
31.07.2016 00:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits