30. jūlija BEZTĒMA

 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Labrīt sestdienā! Kādi plāni? :)
Šodien atkal gaidāms lietus, bet, atceramies, nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

Lai skaista atpūta tām, kam brīvdienas, un radoši darbīga tām, kam jāstrādā! (l)
30.07.2016 09:52 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Story, protams, bet - neviens jau nesaka, ka ar tādiem tempiem tas iepazīšanās posms neievilksies uz vēl 10 randiņiem :-D
Blanša, es neuzskatu, ka tml attiecības ir kas slikts, kamēr abi tajās jūtas labi. Ja vairāk nejūties ok, tad tiešām labāk ir to pārtraukt, citreiz tā turēšanās pie kāda dēļ bailēm, ka nebūs nekas labāks, tieši liedz iespēju dzīvē ienākt kam jaunam, tas arī pēc manas pieredzes.
Man arī vienmēr licies, ka nebūs man tikai uz seksu balstītas attiecības (ok, nav jau tā, ka tkai sekss, bet tādas attiecības, kur skaidrs, ka turpinājums nebūs un arī nevajag, no abām iesaistītajām pusēm), bet pēc attiecību izjukšanas tas likās tik pašsaprotams un labs variants. Gan ātrāk tiku pāri attiecībām, gan vienkārši jutos labi, esot tādā modelī, neko nenožēloju, bija forši arī tā. Tagad - nezinu, vai gribu attiecības, bet iepriekšējo "attiecību" modeli arī nē. Varbūt arī Tev tas posms ir garām, un jāsāk skatīties uz citu pusi :)
30.07.2016 12:17 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Blanša, tad jau varbūt ļausi man Tevi uzaicināt uz kafijas randiņu kādreiz? :)
30.07.2016 12:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cau !
No rita domaju, ka man ir nenormala poha , bet padzeru kafiju uuuuuuuuuun skiet ir labi , esmu pat gatava iedzert glazi turku granatabolu vina .....
Del 4dienas ballites , man nez kapec ir sajuta , ka sodien ir 7diena :D :D
Laiks izskatas labs , domaju , ka jaaizcapo ar meitu lidz Daugavai .... un varbut kada zin vai Mola var izdrukat A4 lpp ?
30.07.2016 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Sisley, jā, es zinu, ka nu esmu gatava jaunām, nopietnām attiecībām. Man arī tagad neliekas, ka tas būtu slikti (agrāk likās), sāls laikam tajā, ka jūtu vairs nav (kaut gan - kas tur pakrūtē notrīsēja, kad braucu garām un redzēju viņu pieturā?). Pieturu drošībai, jo viņš ir reāli labs. :D Katrā ziņā viņu es nenožēloju ne par mata tiesu. Vienkārši nepatīkami būtu, ja jaunais puisis uzaicina uz randiņu, bet es pirms, teiksim, 2-3 dienām esmu tikusies ar iepriekšējo. Aij, putra galvā. Skaidrs ir tas, ka man pašai nav skaidrs. :D
Diversija - Pilnīgi noteikti! :)
30.07.2016 12:28 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Meitenes, kā jums šķiet - ir reāli apskatīt Aglonu, Rēzekni un Daugavpili vienā dienā? Ne jau no A līdz Z, bet no visa pa biki? :)
30.07.2016 12:43 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
KristīnA!, mums nesen bija ceļojums pa Latgali, mēs braucām uz 3 dienām, un, ja godīgi - ne tuvu visu nepaspējām paskatīt pat no plānotā :-D
Blanša, kamēr Tev ar kādu citu nekas nav, tas noteikti nav grēks, ka pirms 2 dienām esi tikusies ar kādu citu :) Bet, ja dēļ tāda iespējamā scenārija jūties slikti, tad varbūt tiešām ir īstais bŗidis atstāt pag;atni pagātnē, lai netraucē nākotnei. Lai veicas tikt skaidrībā ar sevi! :-)
30.07.2016 13:22 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
Labrīt meičuki !
aww, cik foršs rīts (l)(l) , kārtējo nakti lieliski izguļos !
Pozitīvas tendences visapkārt vērojamas! Īpaši manā dzīvē (l)
Juku jums dieniņu
30.07.2016 13:22 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Sisley, kur tieši bijāt,ko skatījāties utt? :)
Aizmirsu piebilst, ka startēsim no Kokneses. Tā tad nav ilgās stundas ceļā :)
30.07.2016 14:01 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
KristīnA!, es Tev vēlāk uzrakstīšu (ja nu pieirstu, tad atgādini :) ), pošos uz randiņu. Redzēs, kā ies šoreiz :-D
30.07.2016 14:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Čau!
Šodien jau daudz kas izdarīts, vēlāk jāiet kopā ar bērnu uz rotaļlaukumu, ja vien nelīs.
Lai garšīga diena! Mēs mājās mielojamies ar šo kēksu:
30.07.2016 14:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Story, nezinu, kas jums tur bija par traci, bet varbūt malacis, ka noklusēji. Es esmu izlēmusi, ka vairs nekad neklusēšu, ja mana vīramāte vēl kādreiz atļausies kādu izlēcienu. Pietiek, ka jau 6,5 gadus esmu klusējusi. Viss!
30.07.2016 14:40 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Annie, izskatās tīīīk gardi! :-)
Sisley, veiksmi! (l)
30.07.2016 14:50 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
es nevaru izturēt to, ka neskatoties uz to, ka esmu izšķīrusies, man vēl nedaudz vairāk kā divas nedēļas jādzīvo kopā ar savu bijušo, līdz varēšu pārvākties..
30.07.2016 14:58 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
cherette - varbūt kāds no radiniekiem var ļaut padzīvot pie sevis?
30.07.2016 15:03 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
čau. jau nedēļu cīnos ar savu slimību. Dzeru antibiotikas un nekas neuzlabojas. Tad nu atliek pēdējais variants - šovakar eju ballēties :D
30.07.2016 15:22 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Čau!
No rīta pārāk daudz sakreņķējos, kā rezultātā dabūju izbaudīt augļus - reiboņus, stipras galvassāpes un vēdersāpes. Riebjas.(t) Bet nu it kā kaut cik garastāvoklis normalizējies un varu turpināt dzīvot.
Pieņemu, ka šodien varētu aiziet līdz vecajām mājām, lai paņemtu pāris sīkumus. Un es vispār gribu saldējumu. :-D Kā arī šodien vajadzētu sakārtot skapi ar pieslēgtu racionālo domāšanu - ko vilkšu un ko nē - un gribētu arī sakārtot mūzikas plejlisti telefonā. Nu redz, ko darīt vienmēr atrodas, un galvenais ir arī izdarīt. :-D
Patīkamu sestdienu, meitenes! (l) (es tikai tagad sapratu, ka šī ir pēdējā haļavas diena līdz pat oktobra beigām :'-(:-D)
30.07.2016 15:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Annie,
Apmeram taa- pateica, ka tadu sievieti kaa es - nekartigu, nerupigu, nenormaalu nekad nekur nav redzejusi! Vinjai nepatika tas, ka paludzu plauktus drebem. Vina man iedeva 3 plauktus, kur bija jasaliek visas manas drebes, vira un pats lielakais - bernu drebes! Mes proma esam 3 menesus! Man ir 4 cemodani lidzi, jo pashas zinat kaa ir ar berniem, ir japanem lidzi bikses, sorti, kreklini, siltaka jaka, planaka, pamperi, shampuni utt. Zaales un viss no taa izrietoshais. Ko vareju saliku tur, ko nee atstaju cemodanos, kas vinai nepatik!! Tad saka piesieties kapec man ir vajadziga TIK darga adas jaka? Kadel man ir vajadzigs taads telefons? Mes esam 4 cilveki pie vinas ciemos, vienaa mazaa istabinaa!!! Tur nav kur apgriezties!!! Un esmu apvainojusies, jo es esmu kartiga!!! Ja es negribu uztureties ar vinu vienaa telpaa, jo vinja visu laiku piipee, tur es neko nevaru padarit! Kapec mana berns mantas nav sakartotas? Baac! Tas ir berns!! Es katru vakaru visu sakartoju un salieku, visu daru peec tiraakaas sirdsapzinjas! Aa parmeta man lapec es negludinu! Kapec??? Tapec ka man meita nelauj gludinaat, es varu gludinat tikai tad, kad meita gulj, bet tad kad berni gulj, virs grib ar mani pasedet un parunat un vins negrib, lai es gludinu, ja vajag izgludinasu, kad vajadzes.
Es vinu uzaicinaju pie sevis, lai atlido un paskatas, ka paklajus sucu katru dienu, ka gludinu un gatavoju un rupejos par berniem!! Man majas vienmer tada kartiba, ka man nav kauns uznemt cieminus.
Visskumjakais, ka to man parmet sieviete, kurai maaja uz pirmo skatu izskatas kartiga, bet tas puteklju kaartas zem mebelem un divaniem ir loti lieli puteklju kushkji! Aa un vispar- kapec es nestradaju??? Vina tak taa darija un visi taa dara! Protams, virs manaa pusee un vinai ari apskaidroja, ka mums majas nav pat sturitis, kur ir netirs, nav sturis, kur ir bardaks.
Ja tas viss butu taisniba, es nepardzivotu, bet tas ko vina man sarunaja nav normaali. Pec tam telo ka viss ir kartiibaa.
Paldies par uzmanibu :-D juutos labaak :-D
30.07.2016 16:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
KristīnA! jā, var vienā dienā apskatīt gan Rēzekni, gan Aglonu, gan Daugavpili. Man tās reiz bija divas dienas, bet apmeklējām arī Koknesi un stādu tirgotavas. Galvenais, lai ir konkrēts plāns un nelīst lietus.
Man šodiena grūta.. sāp galva, gandrīz nekam nevaru saņemties, bet vismaz vakardiena bija laba! 8-)
30.07.2016 16:52 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Story,fū! Cik neglìti! :-/ Riebekle,ka tā izrunājās. Es tik varu priecāties,ka man ir superìgākā vīramāte.
Scandinavian,paldies! :-)
30.07.2016 17:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Story, bāc, kā es tevi saprotu!!! Man šobrīd ir the same story! Un vēl visvisādi pārmetumi un kritika, komentāri un replikas par mani, bērniem, manu laiku, attieksmi, audzināšanu, ēdināšanu utt. Ne tikai no vīrenes, bet arī no manas mammas... (t) Ir pagājis mēnesis, bet es tiešām jau ļoti gribu atpakaļ uz Kanādu, jo nu neesmu es tik briesmīga kā mani te pataisa un sāku jau nogurt no "pacietīgas mutes turēšanas". Citreiz gribas visus uzspert te gaisā un pateikt, ko es par viņiem domāju tādā pašā manierē kā attiecas pret mani!
Lai es vēl kādreiz atlidotu uz tik ilgu laiku - nekad vairs!!! (e)
30.07.2016 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits