Adoptācijas problēma - kuru ?

 
Reitings 14
Reģ: 27.07.2016
Vecāki izlēma adoptēd 3. bērniņu. Viss ir okey, bet lieta tāda, ka nevaram izlemt ko ņemt. Vecāki in brālis grib puisīti, bet es - meitenīti. Nekādā gadijumā nepiekāpjos. Varbūt man tomēr piekāpties? Jo drīz mums sūtīs pieejamo bērnu sarakstu. Ja es palikšu pie sava, mēs beigās varam paņemt puisīti, un es būšu ļoti sarūgtināta. Bet ja es tik un tā nepiekāpšos, paņemsim meitenīti, brālis būs apbēdināts. Vienam no mums jāpiekāpjas. Bet kuram? Ir domq piekāpties, bet dziļi sirdī tomēr gribas meitenīti. Un labāk ir izlemt tagad, lai vēlāk vieglāk. Ko darītu/ieteiktu jūs?
27.07.2016 20:27 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nevajag savu istabu, vajag savu vietiņu mājā, savu gultasvietu un savu mācību galdu :) neprasa jau arī neko super ūber, tikai normālus apstākļus.
autore, beidz fantazēt, jau aizdmājusies, ka 2gadīgs nevarēs viens pagulēt un tavā istabā tiks iestumts. tavi vecāki gan jau tiks galā, divus bērnus jau izaudzināja, ir sava pieredzīte ;)
cilvēki jau var visu ko izdomāt, dzimumu, vēlamo matu un acu krāsu, bet, kad reāli satiksiet bērnus, tad jau jutīsiet ar kuru izveidojās saikne.
10.08.2016 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!