Veiksmīgi cilvēki

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Disklaimeris: viss šeit rakstītais ir tikai mans viedoklis; apzinos, ka cilvēki ir dažādi un dažādas arī ir to vērtības, mērķi dzīvē un ambīcijas.
Cik būtiski ir jums potenciālā partnera panākumi un sasniegumi dzīvē, veidojot attiecības? Ar panākumiem un sasniegumiem nedomāju tikai akumulēto kapitālu naudas izteiksmē, bet, pirmkārt, izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu.
Kādēļ tāds jautājums?
Šodien piedzīvoju traģikomisku atgadījumu, tādēļ sāku domāt par šīm lietām.
Ja man pašam būtu jāatbild uz paša uzdoto jautājumu, tad es teiktu, ka ārkārtīgi būtiski. Mani vienkārši fascinē veiksmīgi cilvēki, un tam nav tieša sakara ar viņu, brutāli izsakoties, "bagātību", bet gan personību. Kas mani varētu piesaistīt 30 gadus vecā sievietē, kura strādā par grāmatveža palīdzi un mēnesī saņem 500 eiro lielu atalgojumu? Šis cilvēks (sieviete) savā dzīvē, visticamāk, neko daudz vairāk nesasniegs; tādu cilvēku ir vairums. Tajā pašā laikā es nekad nesatiktos ar nepievilcīgi un neizglītotu sievieti tikai tādēļ, ka viņa mantojumā saņēmusi ievērojamus līdzekļus. Man nepieciešams pats cilvēks, nevis viņa nauda.
P. S. Ja meitene studē un paralēli strādā vienkārši darbu, tad viņas vērtība manās acīs tikai aug. Zinu cilvēku, kurš nāk no nelabvēlīgas ģimenes; viņa pirmais darbs bija saistīts ar iepirkšanās ratiņu atgriešanu lielveikalā, bet tagad viņš ir ieguvis izglītību un kļuvis pat ļoti labi situēts. Cienu šo cilvēku!
27.07.2016 14:35 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Excite, secinājums - veiksmīgs ne vienmēr nozīmē, ka labs cilvēks. Un tas arī izsaka manu nostāju - es nevērtēju cilvēkus pēc naudas. Tā es esmu audzināta.
27.07.2016 22:58 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Mani allaž smīdina, kā daudzi lieto vārdu "zaglis" attiecībā uz cilvēkiem, kuri neko nav nozaguši - vismaz ne KL izpratnē. :-)
Manuprāt, lielākie kritiķi būtu pirmie, kas mestos "zagt", ja vien rastos tāda izdevība un viņiem pietiktu prāta. ;-)
27.07.2016 22:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Amanda Aizpuriete nesen stradaj veiklaina par pardeveju lai gan dzejnieces gramats tulkotas pasaules 15 valodas! Nu vienkarsi neiet cilvekam, tada kamra vai liktenis. Kamer ita dzejniece pateicoties vira naudai dzivo zali un meitu izprecinaja ari labi;-)
27.07.2016 22:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu par dału tā saucamajām slavenībām. Protams, ka, ja kādam sasniegums ir popularitāte, tad jau ir veiksmīgs (plus, dod darbu žurnālistiem). Mani personīgi tas diez vai saistītu. Tā pat arī noziedznieki, lai cik veiksmīgi viñi būtu savā 'profesijā'.:-)
27.07.2016 22:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzilim ir slava un bohema, nuadas vina sen ka nav, tikai lieli paradi. Un ka cilveks loti interesants. ;-)
27.07.2016 22:49 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Jā, piemēram, visādi zagļi, bagātnieku mantinieki, prostitūtas, pasūtījuma slepkavas, narkodīleri ir visspējīgākie, bet talantīgs sava aroda meistars sanāk nejēga, jo viņa nozarē ir konkrēti atalgojuma griesti.
Labs piemērs.. Lembergs. zaglis un tik talantīgs sava aroda meistars, ka viņu apbrīno pusvalsts. Zagļi, pasūtijuma slepkavas un narkodīleri var arī nebūt slikti cilvēki. Arī Džeimss Bonds ir nekas vairāk kā pasūtījuma slepkava politiskajās spēlītēs. Manu uzskatu pasvītro tas, ka Dž.Dž. Džilindžers tik un tā atrod kārtējo sievu ko noprecēt- ja viņš būtu tukšinieks- tādam būtu krusts pāri pēc trešajām laulībām. Ir simti tikpat talantīgu cilvēku, bet viņš ir tas laimīgais, kuram ir dota iespēja. Kur ir pārējie? Iespējams, kož kādā bārā šai pašā mirklī. UN neviens pat neuzdrošinās viņus salīdzināt, jo ir vienotā mēraukla. Piķis.
Un talantīgs sava aroda meistars, piemēram, virtuozs galdnieks, pavisam noteikti kapitālisma pasaulē ir niekkalbis un nejēga, salīdzinājumā ar puiku, kas treknajos gados nopārdeva vienu šķūni. Pēc tam vēl vienu un tad izdomāja, ka būs mākleris. :-P
27.07.2016 22:47 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man arii patiik cilveeki ar augstiem meerkjiem, centiigi, straadiigi. Gruuti sevi buutu iedomaaties ar kaadu, kursh katru dienu suukstaas par naudas truukumu un nespeej atljauties man tureet liidzi. Jaa, es esmu materiaaliste. Man patiik labas lietas, labi restoraani, celjojumi. Es tomeer justos nedaudz diivaina, ja viirietis nekad nevareetu neko taadu atljauties unman vinjam viss buutu jaauzsauc. Es nesaku, ka mekleeju speciaali cilveeku ar konkreetu ciparu, bet tomeer sabiedriibaa var noveerteet un atrast kaadu +/- savaa liimenii. Jaapiebilst, ka shis ir tikai siikums. Pirmaas noteikti ir emocijas un simpaatijas.
Par sevi pashu runaajot.. Esmu diezgan veiksmiiga. Studeejot augstskolaa, shis bija amats, ko veeleejos, tachu tagad latinjsh ir pacelts un gribas jau augstaak. Varu atljauties lietas, ko veelos. Nav nevienam jaaluudz paliidziiba, vieniigais, kas ljoti grauzh ir fakts, ka veeleejos iegaadaaties dziivokli shogad, bet savaam veelmeem naaksies veel gadu iekraat, tas, protams, nav nekas briesmiigs, vienkaarshi nepatiik, ka nenotiek kaa plaanots.
Par to, ka nauda naak un iet - tad labaak, lai ir vismaz iisu laiku, nekaa nemaz! Man ir gjimene un draugi, gan otra pusiite, neuzskatu, ka tas ir kaut kas neiespeejams, taapeec bez naudas buutu gruuti izbaudiit visaadas dziives sniegtaas iespeejas :)
27.07.2016 22:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Slava un nauda biezi vien ir tiraka veiksme. ;-)
27.07.2016 22:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kapitālisma pasaulē ir tikai viens veids, kā izmērīt izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu. Tā ir nauda jeb kapitāls naudas izteiksmē.

Jā, piemēram, visādi zagļi, bagātnieku mantinieki, prostitūtas, pasūtījuma slepkavas, narkodīleri ir visspējīgākie, bet talantīgs sava aroda meistars sanāk nejēga, jo viņa nozarē ir konkrēti atalgojuma griesti.
27.07.2016 22:37 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kapitālisma pasaulē ir tikai viens veids, kā izmērīt izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu. Tā ir nauda jeb kapitāls naudas izteiksmē.
Ar to arī, manuprāt, viss ir izteikts.

Nauda bieži vien korelē ar popularitāti, nevis talantu/spējām. Jūs nopietni domājat, ka daudzi jaunie "mūziķi" ir talantīgi? :-) Domāju, ka vairums ir ieguvuši lētu popularitāti, tādēļ viņu ienākumiem nav nekāda sakara ar muzikālo talantu.
27.07.2016 22:31 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Ar panākumiem un sasniegumiem nedomāju tikai akumulēto kapitālu naudas izteiksmē, bet, pirmkārt, izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu.

Kas ir interesanti- ne tik sen skatījos kkādu video youtubē par to, pēc kā sievietes izvēlas čaļus. Protams, līdz 20mit gadiem tas ir izskats vai popularitāte, bet ar gadiem tas mainās un kā galvenais kritērijs ir jau pieminētā "izglītība, spējas, talanti un sociālais statuss".
Kapitālisma pasaulē ir tikai viens veids, kā izmērīt izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu. Tā ir nauda jeb kapitāls naudas izteiksmē.
Ar to arī, manuprāt, viss ir izteikts.
27.07.2016 22:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta bija cita kas vairakus gadus meloja, nodeva ka lika it ka savu foto un meitenes atmaskoja meli.
27.07.2016 22:21 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Cataleya ir tā pati, kura te pirms gadiem izteicās, ka viņai pielūdzēji vislaik ar personīgo lidmašīnu uz randiņu vizina?
27.07.2016 22:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vina ir tupa un bezkauniga mele! Nav ko te nakts pie sievietem parastam un savus murgojumus sapnus klastit!
27.07.2016 20:45 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es zinu vairaakus cilveekus,kuriem veiksmiigs bizness,bet gimenes dziivei iisti nav laika,taapeec domaaju ka taa ir patiesaam liela veikme-maaksla -apvienot abus!
Kaapeec taads naids pret Cataleya?Katrs tacu var izteikt savu viedokli!Kapeec taa jaauzbruuk-normaali nevar diskuteet?
27.07.2016 20:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja esi sudigs ilveks un luzeris, direktorina rikotajina amats apliecinas ka tomer esi neveiksminieks.
27.07.2016 19:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Patiesi veiksmigs cilveks bus tads ari privata dzive. tadu zinu daudzus. Piemers Vaira Vike Freiberga lauliba 50 it gadus? Lielsika izglitiba, karjkera , berni.Raimonds Pauls un simtiem citu.
27.07.2016 19:02 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Mani arī piesaista veiksmīgi (ala centīgi) cilvēki, nevis neveiksmīgi (ala slinki). Vārdā centīgums slēpjas veiksmīguma būtība - nav svarīgi, kur cilvēks strādā, vai mācās, vai ir statuss, svarīgi, lai viņš ir darbīgs, patstāvīgi pilnveidojās! Te nav runa par konkrētām naudas summām, statusu, amatu, bet par to, ka cilvēks visu laiku progresē.
Ja runājam par veiksmīgumu tikai karjeras kontekstā, tad veiksmīgs karjeras cilvēks bieži vien ir neveiksmīgs privātajā dzīvē. Nesen par to vēlreiz pārliecinājos. No sirds ticu, ka tas konkrētais cilvēks bija perfekts savā amatā, par to liecina viņa rakstura īpašības un zināšanas, tomēr šīs pašas rakstura īpašības, kas rūdītas sūrā darbā, ir novedušas pie tā, ka miesīgs bērns ar viņu praktiski nekomunicē nemaz. Tagad dzīves norietā šis cilvēks, lai arī ir aktīvs, tomēr viņu apkārtējie cilvēki pacieš tikai pieklājības pēc.
27.07.2016 18:57 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Engelens-es arii padomaaju par tam pasaam veiksmiigajaam attieciibaam,runaajot par veiksmi .Es ,piemeeram ,noteikti nedomaaju tikai naudu.
27.07.2016 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Kas mani varētu piesaistīt 30 gadus vecā sievietē, kura strādā par grāmatveža palīdzi un mēnesī saņem 500 eiro lielu atalgojumu?

Nopietni? :D Bet Tu nekad nezināsi, kas ir viņas dzīvē! Var būt divi bērni, veiksmīgs vīrs, kas ļauj savai sievai strādat, lai nebūtu jadzīvojas pa māju un japrasa nauda saviem ikdienas tēriņiem! Lai sieva nepārgurtu un mājās vienmēr būtu smaidīga un spētu pilnvērtīgi savu laiku pavadīt ar ģimeni!Šai gadījumā viņa ir veiksmīga sieviete! ;)
27.07.2016 17:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits