Veiksmīgi cilvēki

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Disklaimeris: viss šeit rakstītais ir tikai mans viedoklis; apzinos, ka cilvēki ir dažādi un dažādas arī ir to vērtības, mērķi dzīvē un ambīcijas.
Cik būtiski ir jums potenciālā partnera panākumi un sasniegumi dzīvē, veidojot attiecības? Ar panākumiem un sasniegumiem nedomāju tikai akumulēto kapitālu naudas izteiksmē, bet, pirmkārt, izglītību, spējas, talantus un sociālo statusu.
Kādēļ tāds jautājums?
Šodien piedzīvoju traģikomisku atgadījumu, tādēļ sāku domāt par šīm lietām.
Ja man pašam būtu jāatbild uz paša uzdoto jautājumu, tad es teiktu, ka ārkārtīgi būtiski. Mani vienkārši fascinē veiksmīgi cilvēki, un tam nav tieša sakara ar viņu, brutāli izsakoties, "bagātību", bet gan personību. Kas mani varētu piesaistīt 30 gadus vecā sievietē, kura strādā par grāmatveža palīdzi un mēnesī saņem 500 eiro lielu atalgojumu? Šis cilvēks (sieviete) savā dzīvē, visticamāk, neko daudz vairāk nesasniegs; tādu cilvēku ir vairums. Tajā pašā laikā es nekad nesatiktos ar nepievilcīgi un neizglītotu sievieti tikai tādēļ, ka viņa mantojumā saņēmusi ievērojamus līdzekļus. Man nepieciešams pats cilvēks, nevis viņa nauda.
P. S. Ja meitene studē un paralēli strādā vienkārši darbu, tad viņas vērtība manās acīs tikai aug. Zinu cilvēku, kurš nāk no nelabvēlīgas ģimenes; viņa pirmais darbs bija saistīts ar iepirkšanās ratiņu atgriešanu lielveikalā, bet tagad viņš ir ieguvis izglītību un kļuvis pat ļoti labi situēts. Cienu šo cilvēku!
27.07.2016 14:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu es nepaskaidroju sīkāk, jā. Protams, ja ir tādi faktori kā lauku māja, vairāki bērni, ar kuriem gribas būt kopā utt, jā. Es domāju tā, ka bezbērnu pāris, dzīvoklī pilsētā. Nu es negribētu, lai mana otra puse dara kaut ko nezin ko.
Tad ja piekritu. ;-)
27.07.2016 15:53 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man ir svarīgi, lai man pretī būtu mērķtiecīgs cilvēks ar kuru man sakrīt nākotnes vīzija, dzīves mazie un lielie mērķi, jo nevar viens sapņot par māju laukos, kamēr otrs sapņo par greznu villu.
27.07.2016 15:59 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Malacis

Ne ko piebilst, ne atņemt.
Robert, sākumā Tu par sevi biji atstājis diezgan cienījama cilvēka iespaidu, vismaz tik daudz, cik Tevi manīju forumā pirms pusotra gada un privātajās sarakstēs. Tagad, manuprāt, esi degradējies, visur rakstot to, kā Tev ir gājis dažādos randiņos ar meitenēm no un ārpus cosmo, kā arī to, cik svarīgi Tev šķiet satikties ar inteliģentu un turīgu sievieti. Eh, nebrīnos, ka esi viens, jo esi uzlicis savus standartus, kādiem jābūt Tavā partnerē, par augstu..
27.07.2016 16:02 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Adventi, pirms kāda laika šajā forumā bija pat vesela diskusija, kurā meitenes dalījās pieredzē ar neveiksmīgākajiem randiņiem.
Otrkārt, nesaprotu, kas degradējošs manī izpaužas, ja izjūtu simpātijas pret inteliģentiem un veiksmīgiem cilvēki.
Treškārt, šobrīd vairāk esmu fokusējies uz karjeru, nevis attiecību veidošanu. Brīvajā laikā gluži vienkārši "randiņoju".
27.07.2016 16:07 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vai tiešām katru dienu ir jāapspriež šāda veida tēmas? Tev dzīvē nav nekā svarīgāka ar ko nodarboties?
Es jau kā ieraugu diskusiju, kur autors esi tu Robert, es jau sāku apsvērt par to vai ir vērts lasīt un kārtējo reizi pārliecinājos, ka nav!
Kas tas atkal par murgu? Mēs jau visas sapratām tavus ideāla standartus un naudas maka biezuma vajadzības.
Nedomāju, ka attiecībās tik ļoti svarīgi ir tas, ko cilvēks dzīvē ir sasniedzis. Mani piemēram pilnībā neinteresē ko cilvēks dzīve sasniedz un par ko viņš strādā, ja vien kopā ir patiešām labi.
Nejau nauda un statuss dzīvē ir galvenais, bet tev jau to nesaprast.
Vienam ir vajadzīga mīlestība, bet citam materiālais nodrošinājums. Apsveicu ar to, ka esi gold digger!
27.07.2016 16:11 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Adventi- Tu vinam rakstiiji privaati?;-)
27.07.2016 16:12 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Wallee, šodien tīri izklaides dēļ devos uz tikšanos ar meiteni, kura man šķita tipiska "zeltrace". Viņas izturēšanās to lieliski pierādīja, tādēļ aizdomājos, kāds ir sieviešu viedoklis, vērtējot vīrieti, tādēļ tapa šī diskusija.
Par "zeltraci" nekādā veidā sevi neuzskatu, jo man nav nepieciešama sievietes nauda, taču ļoti patīk veiksmīgi cilvēki, kas dzīvē ir ko sasnieguši (ne vienmēr tam jābūt šauri materiālā plāksnē).
27.07.2016 16:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bet tevi taču interesē sievietes atalgojums, redzi tu netiktos ar sievieti, kura pelna 500 eiro mēnesī.
Tu pats esi tādas sievietes vērts maz, kādi tev tie standarti?
Lai nu kā veiksmi tev. Man ar tādu kā tu, pa ceļam nebūtu nemaz, palasot diskusijas.
27.07.2016 16:19 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Man nerodas sajūta, ka autors ir veiksmīga cilvēka etalons - emocionāla vientulība burtiski spiežas laukā. Veiksmīgam cilvēkam nav nepieciešamības dīkt sieviešu forumā, regulāri postojot ar MB bildi profilā un bezkaunīgi uzkrītošu "attention-horismu" valodā.
27.07.2016 16:20 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Bet tevi taču interesē sievietes atalgojums, redzi tu netiktos ar sievieti, kura pelna 500 eiro mēnesī.

Jā, bet ne jau atalgojuma dēļ, bet tāpēc, ka šī sieviete manā skatījumā ir parasts vidusmērs (vai pat nedaudz zemāks par to).
Ja šī pati sieviete būtu izcila (akadēmiskā) mūziķe, kas nopelnītu aptuveni tādu pašu summu mēnesī, es bez kavēšanās dotos uz randiņu ar viņu.
Ceru, ka saprati manu domu.
27.07.2016 16:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kads vel kirsu zenu vs Robertu lasa? Lueris kas izfantazee savu dzivi.Neko nedara tup 24/7 cosmo un ar gariem verbaliem palagiem fantaziju uzdod p[ar istenibu. Tak bija ieliis foto vakarinu ka dzivo,. ka bomzis! Dzive vientuls ubags luzeris un viss. Bija salicis profila foto google nemta auto foto, zerlta tikotajs. Brinos ka kada uztevr un lasa vinu.
27.07.2016 16:27 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
šī sieviete manā skatījumā ir parasts vidusmērs (vai pat nedaudz zemāks par to).

Varbūt tavā skatījumā viņa ir parasts videsmērs ar savu amatu un algu, bet tu savu latiņu šeit esi nositis krietni zem vidusmēra. Tiešām pretīgi jau lasīt.
27.07.2016 16:31 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Videsmērs vidusmērs
27.07.2016 16:31 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Man nerodas sajūta, ka autors ir veiksmīga cilvēka etalons - emocionāla vientulība burtiski spiežas laukā. Veiksmīgam cilvēkam nav nepieciešamības dīkt sieviešu forumā, regulāri postojot ar MB bildi profilā un bezkaunīgi uzkrītošu "attention-horismu" valodā.

+++++++
27.07.2016 16:33 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Varbūt tavā skatījumā viņa ir parasts videsmērs ar savu amatu un algu, bet tu savu latiņu šeit esi nositis krietni zem vidusmēra.

Nekad neesmu sevi pozicionējis kā kaut ko "augstu" vai "īpašu".
27.07.2016 16:33 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Tas, ka tu esi viens nav tava izvēle (kā tu to mīli katru mīļu brīdi atkārtot, lai pats sevi par to pārliecinātu), bet gan rezultāts tavai aprobežotībai.
27.07.2016 16:36 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
ROBERT I. Liec mieru grāmatvežiem, kuru alga ir 500 eiro mēnesī. Tāds ir algu līmenis Latvijā, bet tas nenozīmē, ka viņi savu darbu neveic izcili. http://www.algas.lv/salaryinfo/ekonomika-finanses-gramatvediba/vecakais-gramatvedis
27.07.2016 16:41 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es kādreiz biju pazīstama ar aptuveni 50 gadus vecu vīrieti, kurš dzīvoja pie mammas dzīvoklī (mamma, protams, veca, bet nebija tā, ka galīgi apkopjama, lai būtu vienmēr viņai blakus), viņam nebija patstāvīga darba un ienākumu, bija tikai kaislīgs hobijs, kura sakarā ik pa laikam haļavas, mājās viņam nebija, piemēram, pat internets, viņš to izmantoja bibliotēkās, viņam bija šķirtā sieva un bērni. Viņam bija argumentēts viedoklis daudzās jomās, tā kā stulbs nebija, bet, kad saruna ar šo vīrieti bija iegrozījusies par darbu, karjeru, finansēm, maniem nākotnes plāniem, viņš secināja, ka esmu iedomīga, un cilvēkus vērtēju pēc mantas, ka dzīvoju rāmīšos, no kuriem man jāizkāpj, visiem nav jāstrādā un jādzīvo pēc viena šablona. Nu varbūt, bet, lai arī cilvēks bija gudrs, tomēr pēc tā es sapratu, ka kaut kādā mērā es tomēr vērtēju cilvēku veiksmīgumu, jo es ar tādu attiecības veidot nevēlētos, man pietiktu kaut vai, ja viņš strādātu par pārdevēju vai ko tādu, bet tomēr pelnītu kaut kādu naudu un spētu nodrošināt sev normālus dzīves apstākļus. Pēc kaut kāda prestiža darbus gan nevērtēju, lai gan nevar noliegt, ka kaut kāda vēlme jau ir, lai vīrietis 40 gados ir stabilāk nodrošināts, ar labāku darbu utt. nekā savos 20 gados.
27.07.2016 16:41 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Tiešām vienkārši jābloķē kārtējo lietotāju.
27.07.2016 16:42 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Jā, man vīriešu izglītība uz zināšanas ir svarīgas. Un ar to es domāju nevis vienkārši kaut kādu grādu a la Alberta koledža, bet Russells Group vai Ivy League ideālajā variantā. Protams, primārais gan ir nevis tas, bet gan zināšanas - uzskatu, ka zināšanas politikā, ekonomikā ir pats pamats, ko obligāti vajadzētu zināt. Tāpat sagaidu, ka vīrietis nav mucā audzis un orientējas literatūrā, filosofijā, mūzikā, ir daudz lasījis.
27.07.2016 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits