Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aplidošana

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ietekmējoties no diskusijas " Par attiecībām jācīnās!?", aizdomājos, ko mūsdienu meitenes/sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana".
Ja izjūtu simpātijas pret kādu pretējā dzimuma pārstāvi un jau kaut nedaudz pazīstu šo cilvēku, piedāvāju satikties, aiziet uz randiņu, pavadīt laiku kopā. Un pēc tam sagaidu, ka arī viņa izrādīs man savu uzmanību, piemēram, uzaicinot kaut kur. Uzskatu, ka ir pilnīgi pašsaprotami, ja vīrietis ievēro etiķeti (atver durvis sievietei, piedāvā roku u.tml.), taču to nekādā veidā neuzskatu par aplidošanu, bet gan cieņas izrādīšanu sievietei un sev pašam.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas. Personīgi es neredzu jēgu "ar galvu skriet aizslēgtās durvīs", mēģinot izrādīt uzmanību sievietei, kas izturas vēsi un vienaldzīgi.
Ko jūs saprotat ar jēdzienu "aplidošana"?
25.07.2016 14:00 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Sākotnēji tikai vēlējos saprast, ko sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana", bet redzu, ka diskusijas attīstījusies nedaudz citādā gultnē. :-)
28.07.2016 14:14 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
KitijaK- Maldies, pa klubiem tusētājas mani nesaista, bet ar meiteni kas nelieto alko man vnk būtu gruti sadzīvot, jo pasam patik iedzert pa laikam ;-)
Bet rakstam piekrītu par kādiem 90% :-)
28.07.2016 12:29 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Nu zini, izskatās, ka LV tiešām uz pirmajiem randiņiem nāk ar biksēm, ko jāizgludina, zeķēm, ko jāizmazgā un sagaida no sievietes pašgatavotas vakariņas un ko tur vēl ne.

Ka tad savādāk likt sievietei justies vajadzīgai?
28.07.2016 12:23 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Sievietes arī kādreiz grib vienkārši justies kā sievietes, un vīrietis ar lielo burtu liks saprast, ka esmu tā, kuru viņš ir ''izvēlējies''. 'Aplidošanas' būtība. :D
28.07.2016 12:09 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nu nez, es uz katru randiņu eju ar maisu gludināmā, kā lai savādāk uzsāk sarunu?

Nu zini, izskatās, ka LV tiešām uz pirmajiem randiņiem nāk ar biksēm, ko jāizgludina, zeķēm, ko jāizmazgā un sagaida no sievietes pašgatavotas vakariņas un ko tur vēl ne. :D
28.07.2016 12:08 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Vismaz es pirmajos randiņos negludinu vīrieša drēbes

Nu nez, es uz katru randiņu eju ar maisu gludināmā, kā lai savādāk uzsāk sarunu?
28.07.2016 12:02 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tas raksts primāri ir stulbs jau vien tāpēc, ka atspoguļo kaut kādu visu vīriešu viedokli par sievietēm (vīriešiem nepatīk, ja sievietes iet uz klubiem un lieto alkoholu.. pajautā šajā forumā bijušajam Elmo, ko viņš domā par sievietēm, kas neapmeklē klubus un nelieto alkoholu, viņš pateiks, ka tās ir iedomīgas nūģes :D :D ), lai gan nav tāda vienota viedokļa. Un ne mazsvarīgi, ka tur ir rakstīts par attiecībām, ja minēts par gludināšanu, mājas kārtošanu un citām lietām. Vismaz es pirmajos randiņos negludinu vīrieša drēbes, savukārt kopā dzīvojot - skaidrs, ka jā. :D
28.07.2016 12:00 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
LV, tu joprojām neiebrauc vārda "aplidošana", kā to saprot sievietes, nozīmē. :D :D Vai tiešām tik grūti saprast, ka runa NAV par rūpēm, ēst gatavošanu, komplimentiem, naudas sadalījumu ATTIECĪBĀS, bet laiku PIRMS attiecībām? Izveido jaunu tēmu - "kā jūs rūpējaties par saviem vīriešiem attiecībās esot" un tad redzēsi, ka 90% sieviešu gan gatavo ēst, gan mazgā zeķes, gan kārdina ar seksīgu apakšveļu, gan sagatavo dāvaniņas saviem vīriešiem.
28.07.2016 11:56 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
http://www.tvnet.lv/egoiste/attiecibas/618610-kadas_sievietes_patik_viriesiem
1:0 cosmo vīriešu labā:-D pataisījāt mūs par meža dīvaiņiem, bet redz kā atklājas, ka vairākums domā līdzīgi;-)
Lielākajai daļai vīriešu patīk, ja sievietes ir patstāvīgas un mērķtiecīgas.

Tieši tā, to mēs jums skaidrojām.
Vīriešiem joprojām patīk arī sievietes – saimnieces. Ja tev patīk un tu proti gatavot gardas maltītes

Tas ko es teicu par aplidošanu - gardas maltītes pagatavošanu.
Daudziem vīriešiem ir nepieciešams izjust, ka par viņiem rūpējas.

Ne tikai jūs sievietes gribat izjust, ka par jums rūpējas, gādā;-)
Vīrieši līdzīgi kā sievietes nav vienaldzīgi pret komplimentiem un uzslavām.

Un lūdzu, tas ko jūs te centāties apgalvot kā tā ir sieviešu privilēģija un ka mēs cosmo vīrieši neesam riktīgi!
Un vispār 90% tam rakstam es varu tikai piekrist. Redz kā domāju tomēr kā vairākums;-)
Jums vel augt un augt līdz izpratīsiet vīriešus:-D
28.07.2016 11:45 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
fejja es sāku par šīm lietām interesēties jo man viens cilvēks pārmeta vairākas lietas, kas man piemīt, kuras man ir vienmēr piemitušas, bet vairākumam nepiemīt. Gribēju noskaidrot kāpēc es esmu tāds kāds esmu, un palasot horoskopu aprakstus, sapratu kāpēc tāds esmu. Viss ko man pārmeta bija minēts manas horoskopa zīmes aprakstā. Kā lai tad netic, ka piedzimstot zvaigznes dod mums iekšējo būtību?
Esmu mēģinājis mainīt sevi, bet rezultāti ir švaki.
Un no ģimenes locekļiem es pat ļoti atšķiros savā raksturā un uzskatos...protams ir dažas iezīmes kopīgas, piemēram spītība ar māsu...bet viņa ir auns pēc horoskopa;-)
Bet pareizi tu saki, katra ziņā ir ticēt šiem aprakstiem vai nē. Es ticu, bet nesekoju akli rakstītajam. Cenšos paņemt labāko un slikto nolikt aiz atslēgas. Cik labi sanāk, tas ir cits jautājums.
Lai vai kā...
27.07.2016 19:54 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Likteņa Vēstnesi - ne jau tavu raksturu vai "mīkstumu" :D ir runa . Es neapstrīdu to kāds tu esi vai neesi, bet man liekas, ka tas ir smieklīgi, ka cilvēks savu izturēšanos vai rīcību attaisno ar to, ka tas ir ierakstīts zvaigznēs
Cilvēks ir tāds, kāds viņš ir. Tas ir atkarīgs no iedzimta temperamenta un apkārtējās vides, kurā viņš uzturas.
Bet nu, ne man te spriedelēt par to, kam katrs izvēlas ticēt :)
27.07.2016 19:44 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Rvis tieši tāpat kā es:-)
27.07.2016 19:42 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Liktens Vēstnesis- Manuprāt kaut kur esmu sieviškīgs un kaut kur ne :-)
27.07.2016 19:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
KitijaK ir doma nākotnē aiziet pie īsta astrologa, bet šaubos vai šeit ir lielas kļūdas, jo svešs cilvēks neko par mani nezinot viegli mani ''nolasīja''. Vienīgajai lietai kam nepiekrītu ir par radošumu, tā lieta man nepiemīt.
Viss pārējais atbilst. Nu neesmu es ''ciets'', ko tur padarīt.
Un kas attiecas uz uzskatu mainīšanu...manā gadījumā ļoti ļoti reti kad ko mainu savos uzskatos. Esmu principiāls cilvēks. Nenododu savus uzskatus.
Man ir pat viens princips, uzskats kura dēļ esmu gatavs nolikt karoti, nevis pārkāpt.
Tāpēc ticu šim aprakstam, to, ka neesmu ''riktīgs'' sen zinu. Bet vai tāpēc esmu sliktāks? Jūsu vidū skaitos nūģis, pats tāds nejūtos, un tas ir pats galvenais, ko pats par sevi domā, nevis citi.
Lai vai kā, neaiziesim oftopikā. Galu galā tēma nav par mani vai manu ''mīkstumu''.
27.07.2016 19:31 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
LV, neko sliktu par tevi nesaku, bet tava horoskopa sastādītāja.. mjā, ūdeni liet arī ir jāprot. :D
Viņas vārdi: Var būt , bet var būt tieši otrādi. Ģeniāli! :D Ar gadiem mainīsies tavi uzskati - ko nu neteiksi, man šķita, ka cilvēki kā 15 gados pieņēmuši vienu taisnību, tā līdz mūža galam arī paliek pie šī viedokļa. :D Pārējais apraksts arī šablonisks, dzīve liek uzdot jautājumus, grūti sevi saprast utt. - tas ir 99% cilvēkiem. Beigās vēl kompliments par interesanto personību, lai pozitīvi tevi noskaņotu par šo horoskopu.
27.07.2016 19:21 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
fejja agrāk neticēju, un neticu aizvien parastajiem, bet esmu sācis ticēt zvaigžņu horoskopiem, zīmju aprakstiem. Iemesls ir tāds, ka es pa lielam atbilstu tiem aprakstiem + 95-99% atbilst šim aprakstam, ko man ''iztulkoja'' pēc manas zvaigžņu kartes. Atzīsti tak, ka ar tādu aprakstu nesanāks nekāds brutālais tēviņš?
Likteņa vēstnesis, Tev ir ļoti stipra Lauvas ietekme, pie tam Venera savienota ar Marsu, kas vēl vairāk to pastiprina. Ja savu dzimšanas laiku zini precīzi, tad, jā, Mēness ir Aunā, piedevām stipri aspektēts, tas nozīmē, ka izpaužas spēcīgi – daudz emociju, viegli tās izsaukt, dinamiska iekšējā pasaule, nav miera. Tas gan ir konfliktā ar Sauli Vēzī, jo Vēzis ir mierīgāks un mājās sēdētājs, reizēm varētu būt grūti ar sevi sadzīvot. Merkura un Saturna opozīcija – dzīve piespēlē situācijas, kas liek uzdot jautājumus – kāpēc tā, kas patiesībā notiek, kam patiesībā var ticēt. Var būt grūtības pārliecinoši paust savu viedokli šaubu dēļ vai tāpēc, ka ir pieredze, kas cilvēki tam ne vienmēr piekrīt. Var būt tieši otrādi – gribas uzspiest savu viedokli, un tad dzīve aplauž spārnus. Var būt vēlme apšaubīt arī citu teikto, tāpat arī visādas reliģiskas, filozofiskas u.c. sistēmas. Ar laiku var sasniegt augstu objektivitātes pakāpi un izkopt spēcīgu intelektu. Saule opozīcijā ar Urānu un Neptūnu. Brīvības un patiesības meklējumi. Daudz negaidītu pavērsienu. No vienas puses ģimene un drošības sajūtas būvēšana, no otras – dumpinieciskums, neatkarība, vēlme būt brīvam no saistībām. Neptūns visu pārklāj ar tādu kā miglu – grūti sevi izprast, grūti izprast pasauli, taču tas labi, jo ir radīts liels kontrasts, kas var kalpot par pamatu lielai garīgai izaugsmei. Mistiskas pieredzes, bet jāmācās atšķirt ilūzijas no realitātes. Man patīk Tavs horoskops, esi interesanta personība (ja dzimšanas laiks ir pareizs, protams). Noteikti ar gadiem ļoti mainīsies, uzskati mainīsies. Žēl, ka neredzu mājas. Un lūdzu, dari kaut ko radošu
27.07.2016 19:11 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ko nu padarīt, tādi esam:-D Nu, ja palasās te dažu cosmiešu rakstīto, tad īsti vīrieši:-D
Rvis vai tad tu sevi arī skaiti par sievišķīgu vīrieti? Tev tak ir dažādi aizspriedumi, piemēram par matu krāsošanu (paskaties uz futbolistiem, viņiem ļoti daudziem ir ;) ):-D
Nezinu kā tu, bet es sevi neuzskatu par tradicionāli sievišķīgu vīrieti jeb mīksto, jo zināmos apstākļos man piemīt ''varoņa'' sindroms, kas ir raksturīgi vīriešiem nevis sievietēm, kas bīstamās situācijās sāks raudāt nevis dot pa purnu;-)
27.07.2016 19:06 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
jo ir tā sagadījies, ka man zvaigznēs ir ierakstītas pastiprinātas jūtas, tā teikt garīgais ''trauslums'' + mana planēta skaitas Mēness, kas skaitās sievišķīga planēta.

nopietni? man likās, ka sievietēm ir tendence ticēt šitām mēness/zvaigžņu ietekmēm uz dzīvi utt :D :D
27.07.2016 19:03 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Liktens Vēstnesis- Ak mēs sieviškīgie vīrieši :-D
27.07.2016 18:56 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
rakstītu rozā meiteņu portālā

Man nepatīk rozā krāsa, ja kas;-) + es lasu forumā/piedalos tikai man interesējošajās tēmās. Kas tur slikts?
KitijaK man aplidošana skaitās viss periods līdz kāzām vai kopdzīves uzsākšanai, ne tikai pirmie randiņi.
Kas ir aplidošana manā izpratnē? Tā ir abu izturēšanās vienam pret otru. Tā kā te viena aprakstīja par to auksto ūdens atnešanu.
Es neuzskatu, ka ir nepareizi, ja meitene izrāda savas jūtas/simpātijas kaut kur aicinot/uzdāvinot kādu simbolisku nieku.
Ja vecis ir nopietns, nav brunču mednieks, tad viņš novērtēs šīs jaunkundzes simpātiju izpausmes.
Kas attiecas uz izmaksu segšanu randiņu sakarā...uzskatu, ka džekam jāsedz vai atsevišķos gadījumos jāmaksā uz pusēm. Izņēmuma gadījumā var atļaut samaksāt meitenei, bet tad džekam jāsagādā kāds pārsteigums. Piemēram ziedu pušķis nākošajā tikšanas reizē.
Kas attiecas uz ''sievišķu vīriešu'' terminu...jā, atzīstu, neesmu vīrišķīgais, drīzāk sievišķīgais, jo ir tā sagadījies, ka man zvaigznēs ir ierakstītas pastiprinātas jūtas, tā teikt garīgais ''trauslums'' + mana planēta skaitas Mēness, kas skaitās sievišķīga planēta. Tāpat neinteresē tradicionālās vīriešu lietas (izņemot sportu), bet piemēram patīk skatīties zvaigznēs un ''sapņot''.
Tā kā es ar visu sev piemītošo lepnumu nekaunos atzīt, ka neesmu vīrišķīgs, bet tas man netraucē būt pietiekoši džentlmeniskam:-)
27.07.2016 18:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits