Aplidošana

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ietekmējoties no diskusijas " Par attiecībām jācīnās!?", aizdomājos, ko mūsdienu meitenes/sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana".
Ja izjūtu simpātijas pret kādu pretējā dzimuma pārstāvi un jau kaut nedaudz pazīstu šo cilvēku, piedāvāju satikties, aiziet uz randiņu, pavadīt laiku kopā. Un pēc tam sagaidu, ka arī viņa izrādīs man savu uzmanību, piemēram, uzaicinot kaut kur. Uzskatu, ka ir pilnīgi pašsaprotami, ja vīrietis ievēro etiķeti (atver durvis sievietei, piedāvā roku u.tml.), taču to nekādā veidā neuzskatu par aplidošanu, bet gan cieņas izrādīšanu sievietei un sev pašam.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas. Personīgi es neredzu jēgu "ar galvu skriet aizslēgtās durvīs", mēģinot izrādīt uzmanību sievietei, kas izturas vēsi un vienaldzīgi.
Ko jūs saprotat ar jēdzienu "aplidošana"?
25.07.2016 14:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tapec pirmais solis vai kaut vai uzrakstit nakamaja dienaa pirmajai pec randina, man ir loti svarigi.

Tā var gadīties, ka abi gaidāt un nesagaidāt :)
25.07.2016 18:56 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nerea- Nu tad vienkarsi nebus bijis lemts un viss :-) Es nebusu no tiem kas skries pakal, ja es izradu uzmanibu, gribu ka minimums tik pat daudz sanemt atpakal.Citadi man nevajag.
25.07.2016 18:59 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Taisnība, tev ir, bet neredzu problēmu lai sieviete nevarētu pirmā uzaicināt uz satikšanos;-)
Lai vai kā cits nevar ielīst otra prātā, nezin ko domā/jūt, tāpēc ir labi, ja abi izrāda viens otram simpātijas. Tādi ir mani uzskati un pie tiem es palikšu, tāpēc vairāk šajā diskusijā neiesaistīšos neredzu jēgu pa apli malt vienu un to pašu dziesmu.
Novēlu visām vientuļām dvēselēm šajā forumā atrast otru tādu pašu, kuru sirdis sitīs vienā taktī. Lai veicas!
P.S. ''Ražojiet'' bērnus, lai Latvija neizmirst;-)
25.07.2016 19:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ak, mans Dievs. Ko es te lasu.
Izradās, ka tās, kas neaicinā vīriešus pirmās, ir kaut kādas defektīvas.
Jo labāk... tad es nesaprotu šo cepienu. Dārgie vīrieši, nu ja tās sievietes (es tai skaitā) ir pilnīgi nenormālas un neinteresantas, nu.. gaidiet savu ideālo, kas aicinās jūs uz randiņu. Kur problēma? Tik grūti pieņemt, ka visi cilvēki ir dažādi?
Nu, neaicināšu es veci uz randiņu nedz pirmā, nedz otrā.. No tā jums gabals nokritīs?
25.07.2016 19:08 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
vecmodīga tu esi, meksikanka :)
25.07.2016 19:14 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kāds tam vispār ir sakars ar vecmodīgumu??
Tas, ka tā darīja sen atpakaļ, nenozīmē, k tas ir vecmodīgi. Man šķiet, ka daži te nedaudz pārspīlē ar sieviešu un vīriešu vienlīdzību. Protams, daudz kas ir mainījies gadu gaitā, bet ir lietas, kas nemainās un ir cilvēki, kam patīk tā kā ir bijis sen atpakaļ, kad vīriešiem bija jāaplido sievietes.
Šeit esošie " vīrieši" lieliski parāda, kāpēc joprojām ir vieni. Jo gaida, kad kāda viņus aplidos un ir pārāk lepni vai arī gļēvi, lai spertu pirmo soli.
Tik grūti saprast, ka cilvēki ir dažādi un tā būs vienmēr, tieši tāpēc jau arī mēs atšķiramies viens no otra, katram savs dzīves redzējums.
Nekad neesmu uzskatījusi, ka ja es neuzaicināšu vīrieti uz randiņu, tad palikšu bešā. Nekad arī neesmu pat domājusi to darīt un nedarīšu. Ja es patiesi interesēšu viņu, tad mani uzaicinās, ja nē, tad man arī nevajag. Vaitad maz vīriešu pasaulē? Kaut kur jau ir tas, ar kuru domas un vērtības sakritīs.
25.07.2016 19:33 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Uz pirmo randiņu noteikti neaicinātu, par otro vēl padomātu, bet uz trešo gan laikam uzaicinātu, ja simpātijas būtu abpusējas. Ja vīrietis izrāda man uzmanību un viņš mani interesē, tad neredzu problēmu viņu kaut kur uzaicināt. Manuprāt, tikai godīgi paspert mazu solīti pretīm :)
25.07.2016 19:43 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Neparasti, bet šobrīd mans viedoklis lielā mērā sakrīt ar šī portāla puišu uzskatiem. Es neuzskatu, ka sievietes pienākums ir obligāti aicināt uz randiņu pirmajai, bet neuzskatu, ka tas būtu arī vīrieša pienākums. Manā izpratnē brīvprātīgās attiecībās vispār nav pienākumu.
Roberts.I es domāju, ka ja Tu iepazītos ar meiteni, kura nu ļooooti patiktu, tad Tev nebūtu pretenzijas viņu aplidot. Piemēram, ja viņa ar prieku ar Tevi tiktos un patīkami pavadītu laiku, taču pati nosākuma neaicinātu pirmā - Tu tak turpinātu aicināt, ja vien redzi, ja neesi vienaldzīgs.

Jā, protams, es censtos izrādīt labvēlību meitenei, kura man "nu ļoooti patiktu", taču gaidītu no viņas abpusējo simpātiju apstiprinājumu arī darbos, ne tikai vārdos: aicinājumu uz randiņu, pasākumu, ceļojumu, restorānu u.tml.
Uzskatu, ka sievietes ir vienlīdzīgas vīriešiem. Labprāt kaut šovakar uzaicinātu simpātisku meiteni uz restorānu (tas nav mājiens); abpusēju simpātiju gadījumā es, saprotams, gaidītu, ka nākamreiz uz restorānu viņa aicinās mani.
Vēlējos vēl tikai piebilst, ka mani laikam nesaista sievietes, kuras nepārtraukti (vārdiski un ar savu izturēšanos) liek vīrietim viņas lūgties. Ja tā paanalizē, laikam mans "ideāls" ir racionāla, lietišķa un emancipēta sieviete.
25.07.2016 19:57 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Esmu aicinājusi gan uz pirmo ,gan otro, bet nekas labs nav sanācis no tā. Jo man palika iespaids, ka vīriešiem tomēr nepatīk, ka sieviete pati aicina. Tā, ka abiem dzimumiem var būt dažādi uzskati. Vienu gan zinu, ja būs lemts,tad neskatoties ne uz ko tie randiņi sekos un attiecības izveidosies. :)
Jo es pēc nelabas pieredzes biju diezgan noslēgta un vēsa, bet atradās puisis, kurš aicināja uz 1. un arī 5. randiņu un aplidoja tā vārda tiešajā nozīmē, parsteidzot ar ziediem, dāvaniņām, izbraucieniem,, utt., kurus negaidīju līdz mēneša laikā tikām līdz bučai un esam kopā vēl arvien un diezgan ilgi.
25.07.2016 20:01 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tieši tāpēc jūs atrodaties sieviešu forumā un jums ir labi pašiem ar sevi.
Tak gaidat savas izredzētās, kad viņas jūs aicinās uz restorāniem, kino un ceļojumiem, bet nevajag ar visu varu uzspiest savu viedokli. Sapratām, ka tas atšķiras, tāpēc arī pārējām meitenēm iespējams ir savādāk domājoši vīrieši. Neviena uzskati nav nepareizi vai dīvaini. Kādi ir, tādi ir. Tak pietiks burt te drāmu.
25.07.2016 20:03 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es gan neskaitu, kas kuru tagad kur aicinās. Ja man gribas to cilvēku uzaicināt kaut kur, es arī aicinu! Un nezinu, vai tas būs pēc pirmā, piektā vai divdesmit piektā randiņa. Attiecībās vispār neesmu principiāla, jo, ja ir, tad ir, un ātri vien tā nākamā ziņa no cilvēka atnāk. Ja nav, nu tad arī nav un nebūs, lai kurš no abiem aicinātu.
Pirmā gan neesmu aicinājusi uz randiņu, kaut kā nav sanācis, jo puisis vienmēr pirmais paspēj. Esmu aicinājusi uz otro tikšanos, bet neuzskatu to par savu pienākumu. Man vienkārši tā gribējās. :)
25.07.2016 20:07 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
Wallee,
Kāds tam vispār ir sakars ar vecmodīgumu??
Protams, daudz kas ir mainījies gadu gaitā, bet ir lietas, kas nemainās un ir cilvēki, kam patīk tā kā ir bijis sen atpakaļ, kad vīriešiem bija jāaplido sievietes.
tev ta kā neliekas, ka tieši tas nozīmē būt vecmodīgam? tu esi vienkārši vista
25.07.2016 20:10 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Vairāk jau diskusija bija tieši par aplidošanu un tikai viens neliels jautājums par to, vai sievietes arī uz tikšanos uzaicina pirmās. :)
25.07.2016 20:11 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Neviena uzskati nav nepareizi vai dīvaini. Kādi ir, tādi ir. Tak pietiks burt te drāmu.

Vispār diskusijas sākotnējais jautājums bija, kā sievietes saprot aplidošanu...
25.07.2016 20:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man jau šķiet, ka tā aplidošana no vīrieša puses notiek organiski, ja tiešām sieviete patīk..
Tajā pat laikā, manuprāt, nav nekas šaušalīgs, ja meitene sper pirmo soli. Galvenais, lai tas nepārvēršas par izmisīgu pakaļskriešanu :)
25.07.2016 20:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
default - es nemaz neko saprātīgu no tevis negaidīju, kā tikai tukšus aizvainojumus no tukša cilvēka, ja neko vairāk par apvainojumiem nespēj uzrakstīt. Saņemies!
Nē manā izpratnē tam ir cits skaidrojums, tas nenozīmē, ka cilvēks ir vecmodīgs.
25.07.2016 20:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Roberts.I - es protu lasīt, bet kā redzi, saruna ir aizgājusi citā gultnē jau sen.
25.07.2016 20:24 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet galīgi nesievišķīgi atklāti izrādīt savas simpātijas. Ko vēl sievietēm darīt vīriešu vietā? (t)
25.07.2016 20:24 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Bet tur tā lieta ka neviens, vismaz es,te savu viedokli neuzspiež. Tikai izteicu savu viedokli un pieredzi. Man ir svarigi lai sieviete ir pretimnakosa un ari aicinas ssatikties, man nav gruti uzaicinat uz pirmo randinju pirmajam, bet es noteikti nebusu tas,kurs aicinas uz visiem ne randinu periods,ne attiecibas. Protams ja sieviete uzaicinas ari uz pirmo randinju pirma,tad manaas aciis,tas bus tikai liels plus. Un vispar tiesi to ari gribeju pateikt. Ka musdienas ir pilnigi normala paradiba sievietei spert pirmo soli un ta ir loti bieza paradiba. Tas ir tikai passaprotami un normali.
25.07.2016 20:26 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es šeit nesaskatu kādus īpašus apvainojumus: dalībnieki pauž savus dažādos viedokļus.
Manuprāt, galvenais, lai abu partneru uzskati saskanētu: es diez vai kādreiz tiktos ar sievieti, kura vēlas, lai viņa tiktu nepārtraukti aplidota, bet šādām sievietēm arī es diez vai šķistu interesants.
25.07.2016 20:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits