Aplidošana

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ietekmējoties no diskusijas " Par attiecībām jācīnās!?", aizdomājos, ko mūsdienu meitenes/sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana".
Ja izjūtu simpātijas pret kādu pretējā dzimuma pārstāvi un jau kaut nedaudz pazīstu šo cilvēku, piedāvāju satikties, aiziet uz randiņu, pavadīt laiku kopā. Un pēc tam sagaidu, ka arī viņa izrādīs man savu uzmanību, piemēram, uzaicinot kaut kur. Uzskatu, ka ir pilnīgi pašsaprotami, ja vīrietis ievēro etiķeti (atver durvis sievietei, piedāvā roku u.tml.), taču to nekādā veidā neuzskatu par aplidošanu, bet gan cieņas izrādīšanu sievietei un sev pašam.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas. Personīgi es neredzu jēgu "ar galvu skriet aizslēgtās durvīs", mēģinot izrādīt uzmanību sievietei, kas izturas vēsi un vienaldzīgi.
Ko jūs saprotat ar jēdzienu "aplidošana"?
25.07.2016 14:00 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Esmu pamanījusi, ka lielākā daļa vīriešu, kuri vienkārši nepatīk pretējam dzimumam, to attaisno ar frāzi "ai, vienkārši nevēlos attiecības"
25.07.2016 18:17 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Roberts.I es domāju, ka ja Tu iepazītos ar meiteni, kura nu ļooooti patiktu, tad Tev nebūtu pretenzijas viņu aplidot. Piemēram, ja viņa ar prieku ar Tevi tiktos un patīkami pavadītu laiku, taču pati nosākuma neaicinātu pirmā - Tu tak turpinātu aicināt, ja vien redzi, ja neesi vienaldzīgs. Tad kad jau ir attiecības tad jau arī draudzenes daudz ko ierosina un organizē. Un ja nu šī super valdzinošā meitene ieminētos, ka viņa patīk ziedi - vai Tu nenopirktu? Es domāju, kad tad, kad vīrietis satiek meiteni, kura tiešām paķer sirdi, tad par aplidošanu tik daudz nedomā - dara visu, lai meitene būtu laimīga un varētu veidot attiecības :)
25.07.2016 18:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Īsi un kodolīgi: Sievietes grib tikai saņemt, bet nevēlas sniegt pretī

Paskaties, kā ir dabā, dzīvnieku pasaulē, un tad kritizē :) Tas viss ir instinktīvi.
25.07.2016 18:18 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Īsi un kodolīgi: Sievietes grib tikai saņemt, bet nevēlas sniegt pretī

šeit runa ir par pašu attiecību sākumu, kad jā, sievietes gaida no vīrieša pastipinātu interesi un vairāk nekā pašas "dod". Es domāju, ka tas saistās arī ar to, ka sieviete grib pārliecināties, ka vīrietim ir nopietni nolūku ne tikai bauda uz vienu nakti.
.
Bet ja runājam par attiecībām - sievietes tomēr ļoti daudz dod un bieži ir tās, kas visvairāk domā par to kā iepriecināt, iedrošināt un apmierināt. Normāli vīrietis pēc tam šo "došanu" saņem atpakaļ dubultā jau esot attiecībās.
25.07.2016 18:24 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Azalea šajā diskusijā vairākums pauž viedokli, ka sievietēm nepienākas izrādīt uzmanību vīrietim! Tā darīja viduslaikos, ne 21. gadsimtā.
21. gadsimtā sievietes vēlas tās pašas tiesības, ko vīrieši + uzgrūž pienākumos, kas agrāk nebija jāveic vīrietim. Tad ir viss ok, no jūsu skatu punkta.
Bet ja vīrietis vēlas saņemt uzmanības apliecinājumus, ka viņš nav vienaldzīgs, tad tas jums skaitās neriktīgi...saucat to par sieviešu privilēģiju:-D
Ja atsevišķi runājam par randiņiem. Šajā jautājumā mani uzskati ir šādi: Vienalga kurš uzaicina pirmais. Ja sieviete pirmā uzaicina, tad nākamreiz vīrietis, ja vīrietis pirmais, tad no situācijas. var gan vīrietis, gan sieviete aicināt.
Attiecībās jābūt vienlīdzībai nevis, ka vīrietim ir nemitīgi jāizrāda savas simpātijas, bet pretī nesaņemot to pašu.
Vīrietis no sievietes atšķiras tikai ar fiziskām īpašībām, bet garīgā ziņā nē. Vīriešiem arī ir jūtas, gribas būt mīlētiem, bet to jūs pataisāt par noziegumu...
25.07.2016 18:27 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vīrieši pamatīgi atšķiras no sievietēm arī garīgi :-D
25.07.2016 18:28 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Esmu pamanījusi, ka lielākā daļa vīriešu, kuri vienkārši nepatīk pretējam dzimumam, to attaisno ar frāzi "ai, vienkārši nevēlos attiecības"

Tu to par mani? Tad man tevi jāapbēdina, jo mani ir pietiekoši lenkušas meitenes:-P:-D
Es vnk viņas ignorēju, jo attiecības nevēlos, nevis kā tu saki, ka es tā saku, jo man nepievērš uzmanību.
25.07.2016 18:30 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Apple_pie kādā ziņā? Tas bija domāts par jūtu pasauli nevis interesēm vai ko tamlīdzīgu.
Nez, varbūt tad esmu neriktīgs, jo esmu par mīkstu tieši jūtu ziņā. Laikam tas neskaitas vīrišķīgi:-D
25.07.2016 18:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī par jūtu pasauli runāju
25.07.2016 18:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Sieviešu domāšanā cilvēces pastāvēšanas laikā ir ieliktas bailes no izmantotājiem - vīriešiem, kas "piesmej" un pamet. Iemesls ir praktisks - neviena nevēlas būt vientuļā māte. Tāpēc arī mūs, meitenes, parasti audzina tā, ka vīrietim mūsu uzmanība ir jānopelna. Starp citu, arī tēvi, kas paši taču ir vīrieši, to ieaudzina savām meitām. Tātad tas ir pamatoti. Un to nesaprast, par to brīnīties un čīkstēt tiešām ir tuvredzīgi.
25.07.2016 18:34 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Vīriešiem arī ir jūtas, gribas būt mīlētiem, bet to jūs pataisāt par noziegumu...

Dabiskā atlase. Ja vīrietis ir apvainojies, ka nesaucu viņu uz randiņu, es tikai priecāšos, ka mums nekas nesanāca.:-D
25.07.2016 18:36 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Un ja nu nesanāk beigās izveidot attiecības? Sanak ka virietis visu laiku skrejis ka nogribejies sunits pakal leduskaralienei. Uzskatu ka abiem jāizrāda
50:50 interese gan attiecibas,gan randinu laika. Ka es varu piemeram zinat,vai meitenei intereseju, ja vina nesper pirmo soli?! Man tas ir svarigi. Ja es tomer esmu saneemies uzaicinat pirmais uz randinu, tad man ir loti svarigi lai nakamaja ritaa vinja man uzraksta pirmaa,tad vismaz ir parlieciba ka sievietei tiesam intereseju. Koketesana un viss parejais, neko neizsaka. Vismaz man.
25.07.2016 18:37 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Ir ļoti viegls veids uzzināt, vai esi iepaticies sievietei. Uzaicini uz randiņu. Ja piekrita, tad patīc.:-D
25.07.2016 18:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ka es varu piemeram zinat,vai meitenei intereseju, ja vina nesper pirmo soli?!

Vai tad nejūti pēc attieksmes? Vai viņa ir atsaucīga, vai flirtē, vai izsaka kaut kādus mājienus?
25.07.2016 18:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nerea tev ir arī taisnība, bet tad man atkal jāmin par 21. gadsimtu. Paskaties uz sieviešu uzvedību, izskatu...tā labi audzinātas neuzvedas/neģērbas. Tā kā...
Ir jāsaprot, ka pasaule mainās, tai skaitā arī vīrieša/sievietes lomas izlīdzinās.
25.07.2016 18:41 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
P.S. Praktiski vienmer man ta ir bijis,sapratu ka man ta patik un nemaz nevelos savadak.;-) Un mana pieredze Ir tada ka tiesi looti jaunas un orata menobriedusas skukjenes ir tadas kas vienmer gaidis pirmo soli no viriesa. Vecakas, nobriedusakas un pieredzejusam sievietem nebus nekadu problemu uznemties iniciativu pirmajai un ar prieku to daris. :-) Un so var nemaz nemeginat apsaubit,ta ir mana personiga pieredze.
25.07.2016 18:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ir jāsaprot, ka pasaule mainās, tai skaitā arī vīrieša/sievietes lomas izlīdzinās.

Nenotiek tas tik ātri. Paaudžu mantojums sniedzas ļoti tālu. Es vēl gribēju pieminēt, ka sievietes, kas ir emancipētas tikai ~100 gadus, pirms tam tūkstošiem gadu bija spiestas dzīvot vīrieša ēnā. Tas nozīmē to, ka viņas izkopa tādas īpašības un uzvedību, kas ļāva panākt savu ar viltu - nekādā gadījumā ne tieši, jo tas nebija pieļaujams. Tas izskaidro to, kāpēc sievietes mēdz runāt aizplīvuroti un panākt no vīrieša sev vēlamo rīcību, viņam pat to neapzinoties. Piemēram - es varu panākt, ka vīrietis mani uzaicinās uz randiņu. Viņš domās, ka pats to ir izdarījis, bet patiesībā es viņu esmu uz to uzvedinājusi. Tādas lietas 100 gadu laikā nemainās :)
25.07.2016 18:45 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nerea tu vari panākt lai tevi uzaicina vienīgi, ja vīrietis ir ieinteresēts to darīt;-) Tā teikt tu viņu vari iedrošināt.
Man te viena tāda ilgu laiku ņēmās apkārt ar saviem mājieniem, es šo ignorēju un šī pārsviedās pie nākamā kandidāta...aizvien meklējas:-D
Bet tev ir arī taisnība, ka tas notiek lēnām, no šīs diskusijas tas ļoti labi redzams. Bet tomēr pamazām mainās cilvēku uzskati par dzimumu lomām:-)
25.07.2016 18:50 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nerea- Taa attieksme var but mānīga. Varbut meitene bus loti klusa, maz runiga un nopietna jo ir kautriga,bet iekseji vederaa vinai knudo. Un varbut kokjeta, divdomiga, nekitra, pirma sakt grabstities utt un patiesiba vinja taa izturas pret visiem chaliem. Tapec pirmais solis vai kaut vai uzrakstit nakamaja dienaa pirmajai pec randina, man ir loti svarigi.
25.07.2016 18:52 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nerea tu vari panākt lai tevi uzaicina vienīgi, ja vīrietis ir ieinteresēts to darīt Tā teikt tu viņu vari iedrošināt.

Nē, protams, ka ar varu tas neizdosies :) Bet ir situācijas, kad vīrietis jāiedrošina tādam solim, bet sieviete nevēlas iet atklātā uzbrukumā. Tad arī vislabāk to izdarīt tā uzvedinoši.
25.07.2016 18:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits