Aplidošana

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ietekmējoties no diskusijas " Par attiecībām jācīnās!?", aizdomājos, ko mūsdienu meitenes/sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana".
Ja izjūtu simpātijas pret kādu pretējā dzimuma pārstāvi un jau kaut nedaudz pazīstu šo cilvēku, piedāvāju satikties, aiziet uz randiņu, pavadīt laiku kopā. Un pēc tam sagaidu, ka arī viņa izrādīs man savu uzmanību, piemēram, uzaicinot kaut kur. Uzskatu, ka ir pilnīgi pašsaprotami, ja vīrietis ievēro etiķeti (atver durvis sievietei, piedāvā roku u.tml.), taču to nekādā veidā neuzskatu par aplidošanu, bet gan cieņas izrādīšanu sievietei un sev pašam.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas. Personīgi es neredzu jēgu "ar galvu skriet aizslēgtās durvīs", mēģinot izrādīt uzmanību sievietei, kas izturas vēsi un vienaldzīgi.
Ko jūs saprotat ar jēdzienu "aplidošana"?
25.07.2016 14:00 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Man aicināšana uz randiņu vairāk saistās ar vīrieša pienākumu, ne sievietes. Pati droši vien aicinātu uz tikšanos, ja puisi būtu jau iepazīts, vai vienkārši redzētu, ka patīku viņam, bet vīrietis ir pārāk kautrīgs, lai spertu pirmo soli. Manuprāt, tā vīrietis parāda cieņu pret sievieti, ja pirmais uzaicina uz randiņu, savā ziņā arī romantiskāk. Nē, labi, ja nekas cits neatliktu, tad gan jau uzaicinātu kaut kur, bet tā vienkārši censtos iedrošināt ar smaidu, skatieniem, ka viņš man interesē.
Durvju attaisīšanu, palaišanu pa priekšu, rokas padošanu uzskatu vienkārši par foršu žestu un pieklājību, nevis par aplidošanu. Aplidošana vairāk saistās ar rūpēm, komplimentiem, ziediem, dāvanām.:-)
25.07.2016 17:10 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
AG- Ienākot saja foruma, dazreiz liekas ka daudzas te dzivo vel kaut kados viduslaikos :D Logiski ka to nevar saprast un nevajag ari.
25.07.2016 17:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
tadas, kuras vienmer pirmo soli gaidis no viriesa,mani jau principa neinteresē.

Jo viņas uz tevi pat neskatās. Tās, kas vienmēr gaida pirmo soli, vienkārši to var atļauties - ir pielūdzēji, no kā izvēlēties, tāpēc nav vajadzības pašai kādam skriet pakaļ.
25.07.2016 17:16 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nerea- Pilnigas mulkibas! Tas kas vienmer gaida pirmo soli, parasti ari nekad nesagaida un paliek nevienam nevajadzigas. Viriesi ari nav lupatas, kas skrietu pakal taadaam, ja ir normalas sievietes kas nebaidas spert pirmo soli. Vienkarsi tadas sievietes ir drosmigas,parasti ari pieredzejusas un ari gulta mik but dominantes,kas ir super (l)
25.07.2016 17:26 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es gan dzīvoju viduslaikos un gaidu, ka puisis uzaicinās uz randiņu. Gan pirmo, gan otro, gan trešo. Un kaut kā nekad apdalīta nejutos, un tie puiši arī vienmēr ir ņēmuši un aicinājuši. Ja kāds kko arī gaidīja, nezinu, tad lkm pa ceļam mums nebija :D Savu interesi, ja tāda bija, tad nu izrādīju to tikšanās laikā, man patīk koķetēt, ieminējos kādreiz kkādas lietas, ko mēs vēl varētu kopā padarīt utt, bet nu ne jau aicināju uz randiņu :D Aplidošana? Ai es nezinu, tur pārāk daudz kas ietilpst, bet nu ne jau elementāra pieklājība. To, ka man atvērs durvis un palaidīs pa priekšu, gaidu arī no vnk saviem draugiem. Cosmo puišu gaumē es noteikti nebūtu, bet man ir vienalga, ar visu manu viduslaiku domāšanu, viena nekad īsti ilgu laiku nebiju un tgd arī viss ok :D
25.07.2016 17:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Rvis tie tavi jokainie uzskati arī ir VIENS NO iemesliem, kāpēc esi viens. Paklau, tu ziedus no sievietes arī gaidi? :-D
25.07.2016 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 29.01.2009
Nu es, piemēram, nekad pirmā neaicinātu vīrieti uz randiņu, jo man liktos, ka tādā veidā viņu pazemoju (varbūt nav īstais vārds, bet apmēram tā), lieku justies vājākam un nevarīgākam par mani, ja jau viņš pats to nav spējis pirmais izdarīt. Tā kā es tādā veidā izrādu viņam cieņu - ļauju pirmajam izrādīt iniciatīvu. Jo es sev blakus gribu spēcīgu, vīrišķīgu vīrieti, kuram uzaicināt sievieti uz randiņu nesagādā nekādas problēmas un mocības. Ok, ja vēl puisis jauns (līdz 25-30) tad vēl var saprast, vēl varbūt nav īsti nobriedis. Tas nenozīmē, ka pati tēloju vēso un neizrādu, ka man puisis patīk, protams, ka izrādu un ja viņš nav muļķis, tad sapratīs, ka simpātijas ir abpusējas.
Bet, ja par aplidošanu - manā izpratnē aplidošana ir īpaša uzmanības izrādīšana sievietei. Ne tā kā citām, bet īpaši, tā, lai es jūtu, ka tiešām viņam patīku.
25.07.2016 17:44 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nu ja reiz gribat kā vecos laikos, tad varbūt no sievietēm arī to vajag sagaidīt? Savādāk sanāk, ka vīrietim jādzīvo ieražu važās, bet sievietes var darīt kā vēlas...dīvaini.
Šajā pašā forumā esmu lasījis tekstus par to, ka vīrietis nepalīdz tīrīt māju, negatavo ēst, par daudz strādā un tādā garā...bet tas neiet kopā ar šo. Sieviešu pienākums no seniem laikiem ir rūpēties par saimniecību, gatavot ēst, ņemties ar bērniem, kamēr vīrietim gādāt iztiku un rūpēties par drošību.
Tāpat kur paliek tas, ka sievietēm jādzemdē bērni? Daudzas to negrib, karjera svarīgāka...tāpēc izmirstam.
Ir jāsaprot, ka mēs vairs nedzīvojam viduslaikos, ar spēcīgām ieražām, bet gan 21. gadsimtā, kad sieviete un vīrietis ir vienlīdzīgi ar visām izrietošajām sekām.
Šajā jautājumā par aplidošanu nesaskatu neko tādu nepareizu, ja vīrietis arī gaida, kad viņa izredzētā izrāda uzmanības apliecinājumus.
Cilvēce progresē, bet cilvēku domāšana ļoti lēni mainās...
Kas attiecas uz durvju atvēršanu un tamlīdzīgiem sīkumiem, tad tā ir nevis aplidošana, bet gan manieres.
25.07.2016 17:47 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Man liekas, ka tas ir koķeti, kad sieviete aicina vīrieti uz otro randiņu (l)
Uz pirmo arī nav ne vainas, tomēr domāju, ka jādod vīrietim iespēja aicināt pirmajam.
Manuprāt, aplidošana izpaužas tā, ka vīrietis zina, kas tev patīk un īpaši tam pievērš uzmanību, piemēram, ja viņš zina, kādas ir tavas mīļākās puķes vai mīļākās vietas, tad dāvina tās puķes un ved uz tām vietām. Aplidošana, man šķiet, ka ir vienkārši īpašas uzmanības un rūpju izrādīšana, un tai ir daudz dažādu veidu, kā izpausties.
25.07.2016 17:49 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Paklau, tu ziedus no sievietes arī gaidi?

Nav jautājums adresēts man, bet nokomentēšu par puķēm kā tādām.
Esmu estētiķis, man patīk skaistas puķes tai skaitā. Bet sabiedrībā pieņemts, ka puķes (audzēšana un tādā garā) ir sieviešu padarīšana, bet ja kādam patīk puķes, tad tas nenozīmē, ka viņš ir mazāk vīrišķīgs.
Kas attiecas uz pieminēto jautājumu. Normāli protams negaida puķes, grieztas, bet dzīvas, podiņā? Kāpēc ne.
25.07.2016 17:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nerea- Pilnigas mulkibas! Tas kas vienmer gaida pirmo soli, parasti ari nekad nesagaida un paliek nevienam nevajadzigas.

Nu bet es taču teicu, ka pirmo soli gaida un sagaida tās, kas var to atļauties. Ja nesagaida, tad arī sāk pašas uzmākties vīriešiem. Kas tur nesaprotams?
25.07.2016 17:53 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
AG- Jokainie uzskati? Kada zinja jokaini? Un pat ja taa, nu un?? Tas ir tikai normali,tas nozime ka esmu personiba un mekleju sievieti kas doma tapat un savadakas nahuj nevajag. Un nee, ne tamdle man nav attiecibu. es vienkarsi nemekleju un negribu attiecibas. Vienkarsi N E G R I B U. Tik dzila ala dzivo ka nezinaji ka ir cilveki kuriem ir labi ari bez taa?
25.07.2016 17:59 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
AG- Atbildot uz jautajumu-negaidu,bet pats ari neesmu ziedu davinatajs. Ta vieta labak noperku vinu,sampi vai alu.
25.07.2016 18:01 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
+++ Liktens Vēstnesis.
25.07.2016 18:02 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ar "aplidosanu" saprotu izteiktu uzmanibu, manis iepriecinasanu un attieksmi, kas parada , ka virietis mani tiesam grib.
Piemeram, skaisti noorganizetas vakarinas loti laba restorana, parupesanas par manu komfortu (vins pats vai ari soferis vienmer aizved/atved) , manu interesu ieverosana ( ja saku, ka man patik maksla, tad neilgi pec tiksanas seko uzaicinajums uz kadu izstadi vai biografisku filmu par kada makslinieka dzivi). Atkariba no ta , ka attistas attiecibas, uzaicinajums uz romantisku nedelas nogali Capri, Portofino vai kada cita romantiska vieta.
Rokas padosanu un durvju atversanu uzskatu par absoluto normu no viriesa dzimuma, nevis aplidosanu. Pati nekad nezvanu un uz randiniem neaicinu, tas ir jadara virietim. Un man patik izlemigi viriesi, kuri zina ko grib un to ari iet un dabu.
25.07.2016 18:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un man patik izlemigi viriesi, kuri zina ko grib un to ari iet un dabu.

Nu tieši tā - neviltota interese arī ir tas, kas mums, sievietēm, tik ļoti patīk aplidošanas procesā.
25.07.2016 18:05 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Īsi un kodolīgi: Sievietes grib tikai saņemt, bet nevēlas sniegt pretī.
25.07.2016 18:11 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Īsi un kodolīgi: Sievietes grib tikai saņemt, bet nevēlas sniegt pretī.

Nevajag vispārināt. Šeit runa ir tikai par to,ka sievietes nevēlas vai vienkārši nav drošas aicināt uz 2./ 3. randiņu.
25.07.2016 18:14 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Neredzu neko sliktu, ja sieviete uzaicina uz randiņu vīrieti :-)
25.07.2016 18:15 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ta nu gan nav. Es sniedzu savu laiku un savu sabiedribu. Man laikam ir parak augsta pasapzina, lai to novertetu ka kaut ko mazsvarigu. Un galu gala, ja virietis ir laimigs, pacilats un velas tikties pec iespejas biezak- nedomaju, ka daru kaut ko nepareizi. Just the right role play 8-)
25.07.2016 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits