Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aplidošana

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ietekmējoties no diskusijas " Par attiecībām jācīnās!?", aizdomājos, ko mūsdienu meitenes/sievietes saprot ar jēdzienu "aplidošana".
Ja izjūtu simpātijas pret kādu pretējā dzimuma pārstāvi un jau kaut nedaudz pazīstu šo cilvēku, piedāvāju satikties, aiziet uz randiņu, pavadīt laiku kopā. Un pēc tam sagaidu, ka arī viņa izrādīs man savu uzmanību, piemēram, uzaicinot kaut kur. Uzskatu, ka ir pilnīgi pašsaprotami, ja vīrietis ievēro etiķeti (atver durvis sievietei, piedāvā roku u.tml.), taču to nekādā veidā neuzskatu par aplidošanu, bet gan cieņas izrādīšanu sievietei un sev pašam.
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas. Personīgi es neredzu jēgu "ar galvu skriet aizslēgtās durvīs", mēģinot izrādīt uzmanību sievietei, kas izturas vēsi un vienaldzīgi.
Ko jūs saprotat ar jēdzienu "aplidošana"?
25.07.2016 14:00 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Manuprāt, ir tikai normāli, ja arī sieviete izrāda uzmanību vīrietim, piemēram, piedāvājot satikties un noorganizējot šo tikšanos, ja vien viņai konkrētais vīrietis raisa simpātijas.

Man tas šķiet normāli dažreiz, bet, ja tas notiek regulāri, tad tas arī jau nav normāli.
Kopumā, manā uztverē, aplidošana ir pietiekama uzmanības veltīšana tieši šim cilvēkam, komplimentu izteikšana. Noteikti tām lietām nav jābūt obligāti materiālā vērtībā.
Personīgi man pietiek ar uzmanību un jaukām sarunām, tajos brīžos jūtos lieliski, ja varu ar savu simpātiju runāt brīvi par dažādām tēmām pie kafijas tases. (l)
25.07.2016 14:15 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man aplidošana ir tāda uzmanība, kuru es nesagaidu. Atvērt durvis, piedāvāt palīdzību u.tml. ir, vismaz man, pašsaprotami.
Atceros, bijām aizbraukuši skatīties motokrosu ļoti, ļoti karstā dienā... izvilku no somiņas ūdeni un sāku jau taisīt vaļā, bet viņš saka: "Nē, nē, pagaidi, es pēc auksta ūdens aizskriešu, siltu dzert taču nav patīkami". Tajā mirklī jutos ļoti aplidota. :)
25.07.2016 14:25 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Rūpes, komplimenti, ziedi, dāvanas, pārsteigumi, un tādā garā ir aplidošana. Vēl neesmu tikusies ar tādu vīrieti, priekš kura kaut ko būtu ļoti organizējusi. Ja nu vienīgi jau kādu laiku esot attiecībās. Citādā ziņā esmu vecmodīga un tā man patīk :)
25.07.2016 14:44 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Piekrītu Salomē un Dark_Lady, bet saki, lūdzu, Paris, tas nozīmē, ka neaicini vīrieti uz atbildes randiņu, ja viņš pirmo reizi aicinājis Tevi?
25.07.2016 15:51 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es nekad neesmu pati aicinājusi vīrieti uz satikšanos vai randiņu (ja neskaita jau esot attiecībās, tad tas ir pats no sevis). Ne pirmā, ne otrā. Un nekad neesmu iedomājusies, ka tādā gadījumā vīrietis varētu padomāt, ka mani neinteresē. Ir iespējami savādāki varianti kā apliecināt, ka esmu ieinteresēta, ne tikai aicinot uz satikšanos.
Runājot par aplidošanu - durvju atvēršana, rokas padošana utt. vienmēr likusies ļoti mīļa un jauka padarīšana, bet to neuztveru kā aplidošanu. Aplidošanu uzskatu par to, ko vīrietis dara tikai manā labā, nevienai citai neko tādu nepiedāvājot.
25.07.2016 15:58 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es nekad neesmu pati aicinājusi vīrieti uz satikšanos vai randiņu (ja neskaita jau esot attiecībās, tad tas ir pats no sevis). Ne pirmā, ne otrā.

Arī tad, ja Tevī konkrētais vīrietis raisa simpātijas?
Tikai pūlos saprast, jo parasti gaidu, ka pēc pirmās tikšanās meitene mani kaut aicinās. Ja tas neseko, prezumēju, ka neesmu viņai simpātisks.
25.07.2016 16:06 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Arī tad, ja izraisa simpātijas, pirmā neaicinu. Nesaku, ka tas ir jādara tikai un vienīgi vīriešiem, bet es neesmu tā, kura to darīs.
Labi, piebildīšu, ka pēdejoreizi uz randiņu gāju gandrīz septiņus gadus atpakaļ, kad man bija knapi 19, biju ļoti kautrīga un klusa. Mans tagadējais puisis man patika jau no bērna kājas, bet tāpat viņš bija tas, kurš pēc vairākiem gadiem uzaicināja mani satikties. :D
Arī tagad es neaicinātu, es runātos ar puisi un parādītu ar saviem vārdiem, ka man viņš interesē, tādā veidā panākot, ka viņš būs tas, kurš uzaicinās ja vien būs ieinteresēts.
25.07.2016 16:10 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Nesaku, ka tas ir jādara tikai un vienīgi vīriešiem, bet es neesmu tā, kura to darīs.

Nestrīdos, katram sava pozīcija.
... es runātos ar puisi un parādītu ar saviem vārdiem, ka man viņš interesē, tādā veidā panākot, ka viņš būs tas, kurš uzaicinās ja vien būs ieinteresēts.

Ja ar kādu meiteni būtu devies uz randiņu un viņa man tiešā tekstā pasacītu, ka viņai patīku, domāju, ka pēc laika uzaicinātu viņu uz tikšanos vēlreiz. Tad liktu manīt, ka manā izpratnē ir tikai dabiski, ka viens otru kaut kur aicina, sagādā mazus pārsteigumus un iepriecina. Tālākais, protams, atkarīgs no sievietes attieksmes.
25.07.2016 16:17 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Robert, tu esi sajaucis viriesa un sievietes lomu ;)
Vienmer ir bijis ta, ka puisis aicina uz randiniem, es tikai izradu, ka man patik un labprat turpinatu veidot attiecibas
25.07.2016 16:22 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Robert, tu esi sajaucis viriesa un sievietes lomu

Man laikam vairāk patīk krietni emancipētākas sievietes, bet cilvēki ir dažādi. Galvenais, lai abu partneru uzskati saskanētu.
25.07.2016 16:26 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Manā uzskatā aplidošana ir uzmanības izrādīšana cilvēkam, kas iepaticies. Man personīgi nekad nav bijis problēmu izrādīt uzmanību vīrietim, kas patīk, uzaicināt kaut kur, utt. Neesmu šajā ziņā vecmodīga.
25.07.2016 16:31 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Šajā jautājumā es sliecos uz Roberta viedokli...nedzīvojam tak viduslaikos.
25.07.2016 16:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ar viduslaikiem te nav nekāda sakara. Vienkārši nekad neesmu uzskatījusi, ka sieviete un vīrietis ir vienādi /protams, neminot absurdas lietas/. Bet manā uztverē ir vīriešu pienākumi un ir sieviešu. Protams, nav aizliegts miksēt un jaukt, bet kopumā jā, savā ziņā pieturos pie tradicionālajām vērtībām. Pagaidām neviens vīrietis nav pārmetis, ka ak, visu laiku jāaicina viņam un tieši viņam jābūt nedaudz uzstājīgākam. Un nē, tas nenozīmē, ka tēloju Ledus karalieni.
25.07.2016 16:37 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Mans vīrietis atver durvis un padod roku arī visām omītēm un vecākām sievietēm. Ja uzskatītu to par aplidošanu, būtu stipri jokaina. :-D
25.07.2016 16:46 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Galvenais, lai abu partneru uzskati saskanētu.

Perfekti! :-)
25.07.2016 16:47 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Citiem vīriešiem patīk grūtniecēm sist pa vēderu un saukt par invalīdēm - tā arī savā veidā aplidošanas! :-D:-D:-D
25.07.2016 16:49 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Es laikam te būšu 3.vīrietis, kurš uzskata ka meitenei aicināt uz randinu puisi ir pilnīgi normāla lieta. Ja vinai vinš ir iepaticies, priekš kam tēlot nepieejamo un mūžīgi gaidīt pirmo soli?? Nekad to nesapratīšu. Loti cienu sievietes,kuras nekaunās i pirmas rakstit,i pirmās uzaicinat iz randinu. Tas ir super. Bet ne,es neuzskatu ka vienmer tas ir jadara sievietei,bet tadas, kuras vienmer pirmo soli gaidis no viriesa,mani jau principa neinteresē.
25.07.2016 16:50 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Laikam grūta dzīve, ka tik daudz ko nesaprot! :-D:-P
25.07.2016 16:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Interesanti, ka tieši vīrieši ir tie, kuri pārsvarā uzskata, ka sievietēm arī tas ir jādara. Pēdējā laikā arvien vairāk pārliecinos, ka vīriešiem arī gribas izbaudīt to ko sievietēm un ne tikai izbaudīt, bet arī uzvesties :D
25.07.2016 16:58 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Par aplidošanu nu noteikti neuzskatu durvju atvēršanu vai rokas padošanu. Tas drīzāk ir jauks žests no vīrieša puses, kurš, diemžēl, mūsdienās kļūst arvien retāk sastopams.
Kas attiecas uz randiņošanu-es laikam arī tādā ziņā esmu vecmodīga, bet pēc pirmā, uz kuru uzaicinājis vīrietis, noteikti gaidītu uzaicinājumu arī uz otru. Pati pēc pirmā neņemtos aicināt. Kad cilvēks jau gana iepazīts, tad gan nav problēmu kaut kur uzaicināt.
25.07.2016 16:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits