Vai jūs būtu kopā ar šādu puisi?

 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Jūs būtu kopā ar puisi, kurš jūs mīl un jūs viņu arī, kurš rūpējas par jums un ir gādīgs, kuram ir darbs ar sakarīgu algu un kopumā puisim nav mīnusu, tikai vienīgais mīnuss ir tas, ka nav pabeidzis vidusskolu un arī neplāno to darīt?
24.07.2016 19:57 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Rosaura, varbūt škiries no puiša un atłauj viñam būt kopā ar kādu, kura viñu pieñems tādu kāds viñš ir? Vispār jau izglītību var iegūt jebkurā vecumā un dzīves plāni mēdz mainīties.
24.07.2016 21:47 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Rvis, autore minēja par vidusskolas nebeigšanu. Tas ir mans viedoklis, kas var kādam patikt vai nepatikt.
24.07.2016 21:47 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tu pasniedzi tā ka augstākā izglītība ir obligāta, tiem kam nav tie ir dumji.

Tā nu gluži es neteicu, lai arī nesaprotu, kādēļ cilvēkam, kuram bijušas labas sekmes vidusskolā, neturpināt studijas augstskolā.
24.07.2016 21:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
tomēr mana ikdienas saskarsme ar cilvēkiem ir pārliecinājusi, ka vismaz bakalaura grāds ir nepieciešams ikvienam

Kā tad šo saprast?
24.07.2016 21:53 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tā arī saprast: uzskatu, ka vismaz bakalaura grāds mūsdienās nepieciešams ikvienam. Nekad neesmu apgalvojis, ka cilvēki ar vidējo izglītību būtu "dumji", bet domāju, ka viņi tikai iegūtu no labas augstākās izglītības.
24.07.2016 21:59 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
Protams, būtu, ja attiecības ir harmoniskas un ir sapratne un saskaņa.
Neuzskatu, ka izglītība ir šķērslis. Tas ir tikai papīrs.
Nesaprotu RobertsI viedokli, ja vienam no pāra nav augstākā, tad automātiski nav par ko runāt ar šo cilvēku un galva viņam tukša muca. Ir zināmi daži cilvēki (abiem augstākā) kuri nespēj uzturēt normālas un harmoniskas attiecības, abi kaut kādi iedomīgi mērkaķi. Ir zināmi arī tādi kuriem ir tikai vidusskola vai obligātā specializētā un ir kopā laimīgi vairākus gadus. Pilnīgi aplams viedoklis, ka izglītība būtu viens no noteicošajiem faktoriem - būt vai nebūt.
Inteliģence nāk no iekšienes, nevis no skolas vai universitātes.
24.07.2016 22:00 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Neuzskatu, ka izglītība ir šķērslis. Tas ir tikai papīrs.

Ne jau izglītība ir šķērslis, bet atšķirīgie abu partneru "apvāršņi". Par ko es varētu runāt ar mana vecuma sievieti, kurai ir pamatizglītība? Goda vārds, nespēju iedomāties.
24.07.2016 22:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autore poziione sevi ka intelektuali ar labu izglitibu. Tacu apskatot interessu sauro loku skaidrs ka garlaiciga un ar tadu nebutu par ko runat.
24.07.2016 22:07 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nu intelektuāli cilvēki nevērtē citus pēc vinu izglītības :-D
24.07.2016 22:12 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
Apvāršņi, apvāršņi. Un kā tad ar cilvēkiem, kuri lasa grāmatas, bet nav augstākā izglītība? Satiec sievieti, kurai ir pamatizglītība, bet plašs interešu loks un lasa dažādas grāmatas, tai skaitā zinātniskas, arī nerunātu pat ar tādu? Un kā ar cilvēkiem, kuriem maciņš spiež iet strādāt pilnas slodzes maiņas, bet ir plašs interešu loks?
Man arī nav augstākās. Man ir tikai vidējā. Skolu pabeidzu labi, bet nabadzīgās ģimenes apstākļu dēļ nācās strādāt pilnas slodzes darbu, lai savilktu kopā galus. Ja ietu kaut kur studēt, droši vien tehnikumā.
24.07.2016 22:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es pazīstu vairākus cilvēkus ap 30 ar tikai vidusskolas izglītību (atsevišķos gadījumos - arī iesākta un pamesta augstākā), kuriem ar "apvāršņiem" viss kārtībā - lasa, apgūst jaunas profesionālās iemaņas pašmācībā, ar karjeru viss kārtībā. Tādās jomās kā māksla, vēsture, politika, IT un valodu zināšanas es ar visu savu augstāko līdzi neturu (un man arī labpatīk domāt, ka mans intelekts ir virs vidējā).
Attiecīgi, es nebūtu gatava norakstīt cilvēku TIKAI tāpēc, ka ir tikai vidusskolas izglītība. Ja izglītības nav un "apvāršņu" arī nav - nu tad jau ir cita saruna, tad norakstīšanas iemesls būs tieši "apvāršņu" trūkums, nevis akadēmiskā grāda formāls trūkums.
24.07.2016 22:16 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Es pazīstu vairākus cilvēkus ap 30 ar tikai vidusskolas izglītību (atsevišķos gadījumos - arī iesākta un pamesta augstākā), kuriem ar "apvāršņiem" viss kārtībā - lasa, apgūst jaunas profesionālās iemaņas pašmācībā, ar karjeru viss kārtībā.

Jā, nenoliedzu, arī es zinu vienu šādu cilvēku, kuram ir nepabeigta augstākā izglītība, bet es varu iedomāties vismaz duci ļautiņu (vecumā virs 25 gadiem) ar vidēji kvalitatīvi apgūtu vidējo izglītību, kuri, maigi sakot, apkārtējos neapžilbina ar sava prāta spožumu.
Attiecīgi, es nebūtu gatava norakstīt cilvēku TIKAI tāpēc, ka ir tikai vidusskolas izglītība.

Runāju par statistiku, nevis konkrētiem cilvēkiem.
24.07.2016 22:24 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ne jau izglītība ir šķērslis, bet atšķirīgie abu partneru "apvāršņi". Par ko es varētu runāt ar mana vecuma sievieti, kurai ir pamatizglītība? Goda vārds, nespēju iedomāties.

Ja agrāk par tevi bija neitrāls viedoklis, tad ar šo tu kļūsti par nicināmu lietotāju...atvaino, bet no tevis laukā nāk tādi brīnumi...
Tev tiešām nepielec, ka izglītība nenosaka to, kāda ir domāšana, zināšanas un tā tālāk? Un atvaino, bet pēc taviem komentāriem var redzēt, ka tu esi tuvāk pamatizglītībai nevis augstākajai...aprobežota domāšana tev ir daudzos jautājumos + tu nespēj izprast/analizēt savas kļūdas (tas domāts par attiecībām).
Es būšu godīgs (neņem ļaunā), bet Rvis man liekas lielāks intelektuālis par tevi, jo viņam piemīt dziļāka domāšana nekā tev. Bet Rvis nav intelektuālis, tā kā padomā pats. Tā kā būs tev ko runāt ar to kurai ir pamatskolas izglītība:-)
Un es uzsveru, ka negribu tevi nolikt vai ko tamlīdzīgi, bet lai tu pats beidzot saprastu elementāru lietu, ka tu neesi tik gudrs, kā pats iztaisies, jo gudrs nekad sevi tā necels debesīs + nenoliks citus.
Un pēdējā lieta: Es tev došu reālu piemēru no dzīves: Viņa ar vidējo izglītību, viņš ar pamata. Viņa ir totāli aprobežota, neinteresē nekas nopietns/dziļākas tēmas. Viņš līdzīgs, bet ar to atšķirību, ka tomēr nedaudz ar viņu var parunāt arī par ko nopietnu.
Lūdzu! Šajā piemērā abi nav intelektuāļi, ne tuvu, bet džeks ar savu pamata izglītību ir drīzāk intelektuālis nekā meitene ar savu vidējo.
Un vel tāds piemērs. Džeks, ar vidēji profesionālo. Gudrs matemātikā. Var parunāt ar viņu par nopietnām lietām.
Viņa intelekta līmeni pielīdzinu savam...nav intelektuālis, bet uz to pusi.
Un tādu piemēru ir daudz, kad neatkarībā no izglītības ir sakarīgi, uz intelektuāļa pusi vērsti cilvēki. Kamēr zinu arī kam ir augstākā...neinteresē nopietnākas tēmas. Bet protams zinu arī, kas ir ar augstāko un ir intelektuāļi.
Viss ir iekšā, nevis papīrā. Kad tu to sapratīsi, tad tu sāksi savu ceļu pretī intelekta apgūšanai:-)
24.07.2016 22:28 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
9 klases un prof.izglītība ir OK.
tikai 9 klases - nē un nē, izņemot, ja intelekts no tā cilvēka nespiežas ārā pa visām malām. Prāta saturs man ir būtisks un ticu, ka izglīgība tās dažādos līmeņos to dod.
24.07.2016 22:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, vidēji kvalitatīvi apgūta augstskola arī baigos "apvāršņus" nedod, ja pēc tiem 3 gadiem cilvēks neko "apvāršņu" paplašināšanai nedara.
24.07.2016 22:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Hmm.. atkarīgs no dažādiem faktoriem.. Cik liels cīnītājs pa dzīvi ir šis cilvēks.. un kāda ir īsti viņa nodarbošanās..
Kaut kāda nozīme ir arī tam, cik kategoriski viņš nevēlas tālāk izglītoties..
24.07.2016 22:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Gribat apgūt jaunas zināšanas? Lasāt grāmatas, ziņu portālus, skatāties filmas. Apvienojot kopā ar loģisko domāšanu jūs iegūsiet pietiekoši plašu zināšanu bāzi.
24.07.2016 22:35 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Jaa, es buutu kopaa ar taadu puisi.
24.07.2016 22:35 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Tev tiešām nepielec, ka izglītība nenosaka to, kāda ir domāšana, zināšanas un tā tālāk?

Tātad treniņi nekādi neietekmē atlēta sniegumu? Cilvēks jau piedzimst kā olimpiskais čempions? :-)
Cilvēkam zināšanas sniedz vienīgi izglītība vai paša pētījumi. Interesanti, kā veikt šos pētījumus, ja pašam trūkst atbilstošas izglītības.
Nenoliedzu, ka dažādiem cilvēkiem piemīt dažādas spējas. Tad kādēļ cilvēkam, kuram ir dabas dots talants un spējas kādā nozarē neturpināt studijas šajā jomā, bet apstāties pie vidējās izglītības?
Džeks, ar vidēji profesionālo. Gudrs matemātikā. Var parunāt ar viņu par nopietnām lietām.
Tas atkarīgs, ko nu kurš saprot ar "gudrību" šajā priekšmetā un "nopietnām lietām". :-)
24.07.2016 22:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ne jau izglītība ir šķērslis, bet atšķirīgie abu partneru "apvāršņi". Par ko es varētu runāt ar mana vecuma sievieti, kurai ir pamatizglītība? Goda vārds, nespēju iedomāties.

Pieļauju, ka par uzacu raustīšanu... :D :D :D Atcerējos randiņa tēmu :D :D :D
24.07.2016 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits