Vai jūs būtu kopā ar šādu puisi?

 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Jūs būtu kopā ar puisi, kurš jūs mīl un jūs viņu arī, kurš rūpējas par jums un ir gādīgs, kuram ir darbs ar sakarīgu algu un kopumā puisim nav mīnusu, tikai vienīgais mīnuss ir tas, ka nav pabeidzis vidusskolu un arī neplāno to darīt?
24.07.2016 19:57 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Vo vo, izglītiba nenosaka intelektu. Kas tas par bulšitu? :-) Es personígi,par intelektualu uzskatu cilveku kurš ir zinošs par daudz un dazadam lietam,spej domat logiski un ar pratu, nevis tads kuram kkadas augstskolas diploms kabatā :-D
24.07.2016 20:46 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man mazliet gruuti iedomaaties taadu situaaciju, jo muusu valstii vidusskola ir pats minimums. Es, visticamaak, censtos viirieti ietekmeet un pierunaat, lai tachu padomaa par naakotni. Ne vienmeer buus tas darbs caur paziishanos, bet piekriitu, noteikti ir veel visaadi miinusi.. Kaut vai falts, ka nav veelmes pilnveidoties un attiistiities, manaas aciis ir miinuss.
24.07.2016 20:47 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
miegalācis, pats personīgi esmu rakstījis kursa un bakalaura darbus šādām cacām un saldajiem puišiem. Jāpiekrīt, ka viņi ar īpašu intelektu neizceļas, tomēr mana ikdienas saskarsme ar cilvēkiem ir pārliecinājusi, ka vismaz bakalaura grāds ir nepieciešams ikvienam. Atskaitot retos gadījumus, kad kāds vienkārši "nopērk" diplomu zināmās augstskolās, vairumā gadījumu izglītība atstāj ļoti pozitīvi ietekmi uz tās ieguvēja kognitīvajām spējām.
24.07.2016 20:47 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Garantijas talonu pie piedzimšanas neviens neizsniedz - lūk, intelektuāla doma šim vakaram. :-D
24.07.2016 20:47 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Labi, ja nerunājam par intelektu, bet par darba iespējām? Tagadējo darbu puisis dabūjis caur pazīšanos, nav taču garantija, ka visu dzīvi tā paveiksies? P.s. Strādā jomā, kur darbs ar fizisko slodzi saistīts.

Valodas padodas? Ja zina valodas, tad bez darba nepaliks.
Bet jā, ar 9. klasēm nekāda dižā karjera nav gaidāma, ja vien nav pazīšanās vai veiksme.
24.07.2016 20:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Roberts.I ko tas augstskolas diploms maina?
Ir daudz dažādu programmu, es arī varu atrast kādu vieglāku, kur tikšu pat budžetā, un iegūt to papīriņu. Bet kas mainīsies? Kļūšu gudrāks? Tajā sfērā jā, bet vispārīgi nē. Intelekts ir tas, ko min Rvis. Plašas zināšanas kopā ar spēju domāt un analizēt.
Es uzskatu, ka ir jāiegūst vidējā izglītība, lai var dabūt darbu vai arī jāstudē tādā nozarē par kuru tiešām grib strādāt, un strādās. Nevis ķeksīša pēc.
24.07.2016 20:54 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nejau izglītība ir intelekta rādītājs.. Zinu vīrieti, kas sāka savu biznesu, galva strādāja ļoti labi, viss tik labi aizgāja, ka vsk nepabeidza, jo strādāja, un tā jau kādus gadus 20. Nezinu, kā ir tagad, bet vismaz agrāk viņa vārdu manīju Latvijas bagātāko cilvēku topos.
Ok, nejau visi ir tādi gadījumi, un ar laiku es droši vien vismaz mēģinātu mudināt beigt vidusskolu, tas, ka nevēlas to tagad, nenozīmē, ka negribēs pēc laika :) Draudzenei puisis arī ap kādiem 25 g tikai pabeidza vidusskolu, jo vajadzēja strādāt, bet tagad strādā albi algotā darbā un iestājās augstskolā, lai arī visu laiku teica, ka noteikti nekad nestāsies :)
24.07.2016 20:55 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ak jā, tagad jau ir iespēja tālmācībā mācīties, ja nākotnē sagrib iegūt papīru.
24.07.2016 20:57 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Likteņa vēstnesis, viss atkarīgs no iegūtās izglītības. Ja absolvēsi kaut kādu EKA, iespējams, jēgas būs mazāk, bet, iegūstot, piemēram, būvniecības bakalaura grādu (un inženiera kvalifikāciju vienlaikus) RTU, nedomāju, ka sūdzēsies par zemu atalgojumu vai darba trūkumu savā nozarē.
24.07.2016 21:09 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012

Roberts.I, palasot gan tavas diskusijas, gan tēmas, kurās esi komentējis, nekādu intelektuāļa iespaidu par sevi neesi atstājis, kaut gan nevari vien beigt sevi lielīt, bet kurš cits sunim asti cels, ja ne pats?
24.07.2016 21:11 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es pabeidzu EKA, ja godigi, karjeras izaugsmi sasniedzu laika kad macijos un priekshniekam bija vienalga kada bija mana izglitiba. Un jaa, kad aizgaju no darba, vel peec tam aicinaja nakt atpakal un pat piedavaja 2x lielaku algu.
Jaa, protams, ir jomas, kur vajag izglitibu, kaa manam virietim. Bez papiriem vinjsh nekad nevaretu tur stradat, kur strada sobrid. Ir daudz situaciju un daudz cilveku. Iespejams, sim cilvekam ir labi kaa ir.
24.07.2016 21:14 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un- busim reaali, lielakotie labajos darbos "sez" cilveki, kuri tikusi darbos caur pazishanos.
24.07.2016 21:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atkariigs no:
a) iemesla, kaapeec nepabeidza to vsk
b) cik perspektiivs vinjsh ir (t.i., kaa perspektiivaa izskatas vinja naakotnes darbs(-i) /karjera)
24.07.2016 21:17 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Skola intelektu neiemāca, to lieliski pierāda jau minētie gadījumi, ka arī cilvēks ar maģistra grādu var būt zābaks, bet uzskatu, ka tomēr 90% gadījumu starp to, kurš nav pabeidzis vidusskolu un kādu, kurš ir ieguvis augstāko izglītību, ir jūtama izteikta atšķirība. Nerunājot par to, ka skola sniedz kaudzi teorētisku un reizēm šķietami sausu zināšanu, mācīšanās attīsta domāšanu, spēju analizēt, izteikties, plānot savu laiku, sniedz plašāku ieskatu dažādās jomās, utt, utjp. Protams, ka šīs lietas var vairāk vai mazāk attīstīt arī neejot skolā, bet būsim reāli - cik daudzi no tiem, kuri uzskata, ka viņiem pietiek tikai ar pamatskolas izglītību, ikdienā īpaši piestrādā pie sevis pilnveidošanas un pašizglītošanās, interesējas par literatūru, zinātni, utml?
Jā, personīgi pazīstu puisi, kurš pameta mācības vidusskolā un šobrīd, joprojām būdams ļoti jauns, strādā augsti atalgotā darbā (nav melnais darbs) un veido veiksmīgu karjeru, ir interesants sarunu biedrs un atstāj tiešām gudra cilvēka iespaidu. Bet tādi gadījumi ir retums.
24.07.2016 21:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Roberts.I, palasot gan tavas diskusijas, gan tēmas, kurās esi komentējis, nekādu intelektuāļa iespaidu par sevi neesi atstājis, kaut gan nevari vien beigt sevi lielīt, bet kurš cits sunim asti cels, ja ne pats?
Pilnigi piekritu..... Un so var ari uz autori attiecinat. Seriali , avoni un visas intereses. :-D
24.07.2016 21:18 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Roberts.I kurš apstrīd par darba iespējām? Par to to tak neiet runa!
Tu pasniedzi tā ka augstākā izglītība ir obligāta, tiem kam nav tie ir dumji. Nu nav tā...liela daļa ar to diplomu ir stulbāki par vidusskolēniem. Un te es nedomāju konkrēto studijas virzienu. Vnk vai nu cilvēks interesējas, domā līdzi vai arī ir zombijs. Izglītība to nenosaka.
Izglītība ir tikai veicinošs faktors lai prāts strādātu. Galvenais kas ir pašā cilvēkā. Ja viņam neinteresēs nekas ārpus izklaides, tad kāds tur vel intelektuālis pat ja viņam ir sazin kādi grādi?
24.07.2016 21:24 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Roberts.I, palasot gan tavas diskusijas, gan tēmas, kurās esi komentējis, nekādu intelektuāļa iespaidu par sevi neesi atstājis, kaut gan nevari vien beigt sevi lielīt, bet kurš cits sunim asti cels, ja ne pats?

Nekad neesmu pozicionējis sevi kā kādu "intelektuāli", lai arī nenoliedzu, ka vērtēju savas prāta spējas augstāk par vidējām.
24.07.2016 21:31 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Nebūtu. Pēc pieredzes saku.
Manā skatījumā augstākas izglītības iegūšana ir saistāma arī ar mērķtiecību un vēlmi pakāpties vienu soli vēl tuvāk pašizaugsmei.
Biju ar puisi, kurš pamatskolu pabeidza vakarskolā un mācības vidusskolā tikai iesāka, bez plāna pabeigt, par ko augstāku nemaz nerunājot, jo priekš kam man to vajag? Galvenais, ka labu naudu pelnu.. Lieki piebilst, ka ar šo puisi nevarēja runāt par kādām dziļākām tēmām, jo nu viņam svarīgāki bija vienkāršāki jautājumi like viņa izskats etc.
Nav gluži tā, ka tas viss ir tikai papīrs. Ja cilvēks ir atvērts procesam, tad papīram papildus iegūst pašdisciplīnu, mērķtiecību, laika plānošanas spējas, plašāku redzesloku etc.
24.07.2016 21:37 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Robert.I- Ar katru savu komentāru tu tikai parādi savu zemo intelektu:-D Katrs tavs komentārs ir tikai tukša, nepamatots sevis slavināšana. Pretīgi.
24.07.2016 21:42 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
mis_magdalena- Bet to visu ir iespējams iegūt arī nemācoties augstskolā.
24.07.2016 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits