Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tusnes un pēc tam??

 
Reitings 28
Reģ: 08.05.2016
Sveikas,meitenes!:-)
Nesen biju izbraukumā ar bariņu kursabiedru uz Liepāju,uzņēmām bildes,protams. Ieskicēšu ainu,kā notika "fotosesija"- parasta siena,kolona, es aiz tās,un it kā ķermenis paliek aiz kolonas, kamēr es izbāžu galvu( ceru,ka sapratāt), bet izdzirdu repliku no meitenes - "Kad centies aizsegt sienu,bet esi pārāk liels.." :-/ Jā, zinu,ka esmu resna kā bumba, tāpēc šis teikums man bija sāpīgs atspēriena punkts, vēlos padiskutēt,kāds jums tas bija,kā nometāt svaru, cik ilgā laikā? Kas mainījās,nometot svaru? Cik daudz nometāt? Ko darījāt? Spilgtākais moments?
Mans augums ir 173 cm, svars pašlaik 73 kg(kad notika sienas replika,svēru 78 kg, esmu no 5 kg atbrīvojusies), esmu 22 gadus veca.
Un cik ir normāls (zinu,ka ķermeņu uzbūves, kauli,utt, visiem ir atšķirīgi, un svars var izskatīties savādāk uz jebkuru cilvēku) svars priekš mana auguma? Esmu ieņēmusi galvā,ka normāls svars būs 62 kg, jo mīnus 111, bet kā jums šķiet/kā ir normāli,kāds ir jūsu sākuma un tagad svars, notievējot?:-P
22.07.2016 10:55 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Atklaati sakot, man arii bija liela uzmaniiba, kad biju resna (jaa, taa sieviete bildee man shkjiet resna), bet es domaaju, ka liela noziime bija manai pashapzinjai. Pirms es zinaaju, kaa tas ir 'buut tievai', man likaas, ka ar mani biss ir kaartiibaa. Tikai tagad, nometot svaru' saprotu, ka bija daudz par daudz!!
Un shobriid man shkjiet ljoti skaisti, ja sievietei ir taads smilshu pulkstenja augums, lai viduklis nepazuud, jaa, tas skaitaas curvy ar lielaam kruutiim un gurnu liiniju, bet tagad jau daamas, ar lielaam kruutiim, lieliem gurniem un riepu saak uzskatiit, ka vinjas ir curvy un seksiikas. Nu nezinu, kas tur seksiigs, ja apseezhoties izskaties peec mucas!
Gribeetos zinaat, kaa autorei klaajaas un vai pieturaas pie svara zaudeeshanas. :)
07.08.2016 09:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Inky
Nu, nu..tas ir vienigi gaumes jautajums. Man vina ir talu, talu no ideala.
Man personigi svaru palidz nomest balto miltu produktu izslegsana un neesana pec astoniem. Varu atlauties ari ko saldu, bet labak rita puse.
07.08.2016 08:46 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Agrāk biju 75kg uz 1,69m,
tagad 63kg uz 1,69m.
Kad biju 60kg, biju vislaimīgākā un gribēju vēl pārīti nost, tagad ar darbu lēnām uzbarojos un nezinu, kā no uzēstā tikt vaļā :(
Piekrišana, šķiet, man bija lielāka, kad biju apaļāka.
Viss atkarīgs, kas notiek galvā - mans svara zudums arī bija vienaudžu ierosināts, bet savādāk tas ir pilnīgi normāls svara skaitlis. Nu un, ka nedaudz vairāk apaļumu? - ir kur iegrābties, ie gan dibens, gan krūtis. Ja vēl pareizi tas svars savietots, tad vispār uhh..
Līdz vienaudžu viedoklim nelikās, ka ir tik traki un dzīvoju laimīgi, bet nenoveicās uz brīdi dzīvē ar apkārt esošajiem.
Te bilde ir vispār ideālu augumu arī pie nedaudz vairāk kg, varēja būt vēl nedaudz vēderiņš un arī skaista meitene, neteiktu, ka ar ko sliktāka par slaidajām:

Ne velti saka, ka viss ir galvā ;)
24.07.2016 01:21 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Uzinstalē telefonā aplikāciju Lifesum, man ļoti palīdz saņemties un nerīt par daudz. Tāpat tur var uzskaitīt izdzerto ūdeni, ūdens dzeršana (vismaz man) palīdz nomest liekos kg. Plus, sportiskās aktivitātes. Man svari pirmdienas rītā rāda iepriecinošus ciparus, ja brīvdienās, piemēram, esmu daudz pastaigājusies. Šodien nostaigāju 14km.
Tāpat ir svarīgi saprast, kas ir veselīgs un kas nav. Mana mamma nometa kaut kādus 25kg, ejot veselīga uztura kursos. Visa fīča ir saprast, kas ir tas ēdiens, no kura jūties paēdusi, bet kalorijas nav pārmērīgas. Nav liela māksla piestumt kuņģi ar frī kartupeļiem un sieru un ar 3000kcal remdēt badu, bet ir māksla apēst 300kcal vienā ēdienreizē un justies super paēdušai.
24.07.2016 01:13 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Nometot svaru mainījās pašapziņa. Sportojot un ēdot pareizi, notievēju ļoti ātri :)
Arī esmu ieturējusi daudz diētas un tie "jojo" efekti ir muļķības (protams, ja to vien dienu dienā nedari kā visu laiku kaut ko gremo).
24.07.2016 00:47 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Esmu lielisks piemērs,ka ar skaistu ēdienkarti un sportošanu vien nepietiek.Man ir hormonu problēmas un svara zaudēšana vienmēr ir bijis emocionāls pārdzīvojums,jo nav kā citiem.Teorētiski svaram vajadzēja nokristies jau gadu atpakaļ vismaz par 10kg,ha,nekā - mēnesī kādi pāris grammi bija.Aizgāja tik tālu,ka burtiski svēru katru ēdienreizi (rīsus,gaļu utt),lai būtu precīzi kā vajag,jo likās,ka apēdot kaut ko vairāk pieņemšos svarā,tā kļuva par māniju.Ar draudzenēm reti tikos,jo likās,ka neiederos,neesmu tik tieviņa.Beidzās ar emocionālu sabrukumu,svēros katru dienu ar cerību,ka vismaz daži kg būs nost.Pēc tam sapratu,ka pie kājas tas svars,galvenais ir tīrs prāts un veselīgs uzturs,nevis"jukšana prātā kaloriju dēļ".Tagad esmu vegāne un nenožēloju.Svars krītas pamazām,jo metabolisms arī normāli izčakarēts,bet priecājos.Es vienkārši priecājos par sevi.
24.07.2016 00:06 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man ir vairāk kg kā autorei un es nejūtos lielāka par sienu. laikam jāiet paraudāt. :D
23.07.2016 23:41 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
cormeum, Kā Tu skaitli kalorijas? Kā Tu zini, cik dienā Tev ir jāapēd?
23.07.2016 22:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas mainījās,nometot svaru?

1. Fiziski uzlabojas pašsajūta! Mazāk nogurstu, vieglāka sajūta..
2. Ilgāk bikses kalpo (nerīvējās audums, jo ciskas vairs neberžas) :D
3. Patīkama apģērbu iegāde. Nav speciāli jāpiemeklē tērps, kurā izskatos slaidāka, jāpārdzīvo, ka kaut kas spiež.. Vairāk apģērba gabali lieliski izskatās..
4. Pašapziņa ceļas, prieks skatīties spogulī :) Mazinās nefotogēniskums :D
5. Vairāk uzmanības no apkārtesošajiem cilvēkiem :)
Nometu dažos mēn 20 kg. Sākotnēji bija nedaudz virs 70 :) Skaitīju kalorijas :)
23.07.2016 21:55 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
marissa, diemzheel nee :D Man par laimi garsho tikai viins, bet taapat. Kokteiljus un visaadus burbuljuudenjus, manupraat, nebuutu praatiigi dzert. Vieniigais es biezhi pietaupiiju kaadas 200kcal vakara viina glaazei.
22.07.2016 15:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
gabijagabija, kā tajā laikā ar alkoholu? Atteicies vispār?
22.07.2016 15:43 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Bez lielas piepuules..
22.07.2016 15:39 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Es divos meeneshos aktiivi sportojot un skaitot kalorijas nometu 10kg.. Peedeejie 5 bija vasaras aktivitaashu deelj un taa vnk notika, bet lielas piepuules (es needu daudz). Un shkjiet, ka tie 10kg divu meeneshu laikaa bija mazliet par aatru! Varbuut taapeec taas strijas.. Itkaa nesanaak daudz vairaak par 1kg nedeeljaa, bet taapat.. :)
22.07.2016 15:38 |
 
Reitings 28
Reģ: 08.05.2016
Wallee_Paldies par atbildi! Man tieši riepa pat nav tagad, esot resnai, bet kājas gan, ujj.
22.07.2016 12:10 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kā tas ir dabīgi, tu domā vai es ievēroju diētas vai kā?
Es kontrolēju ko ēdu, šad tad atļauju sev kādu cheat meal. Man ir šaura figūra un es nemaz tā pa īstam nespēju pieņemties svarā, vienīgais kur nāk viss klāt ir tkai vēders un gurni. Tā saucamā riepa man uzmetas ātri, tāpēc es visu laiku skatos, lai viņa neparādās.
22.07.2016 12:05 |
 
Reitings 28
Reģ: 08.05.2016
gabijagabija_ Kāds ir Tavs augums? Paaldies par iedvesmojošo stāstu!!(l) Cik nopratu,Tu no marta-jūlijam nometi 15 kg?|-)
Fairy_huntress_ Paldies par mājaslapu, noderīgi!:)
Wallee_Bet Tu dabīgi esi ar šādu svaru, cik saprotu,ja?:)
22.07.2016 11:59 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Aaa veel es piemineeshu, ka ljoti daudzas sievietes iesaak tieveet, bet peec nedeeljas padodas, jo uz svariem nav -10kg kaa vinjaam gribeetos. Es pati taada biju, bet vienaa briidii vienkaarshi iestaajaas klikshkjis, ka labs naak ar gaidiishanu :D Taa kaa, ja tu speesi paarvareet savu pirmo laiku, kad svara kritums apstaasies vai celsies, piemeeram, mr deelj, tad viss buus lieliski.
5 kilogrami jau ir labs rezultaats, apsveicu un taa tik turpinaat! Nu nav tas nemaz tik gruuti.. Un tas ekstra shokolaades gabalinjsh arii tev nav vajadziigs (lai kaa arii dazhreiz liktos, ka ir) :D
22.07.2016 11:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šobrīd mans svars ir 57kg un tāds parasti arī siltajā laikā turas. Uz ziemu atļauju svaram uzkāpt līdz 60kg, bet nekad vairāk arī nav bijis. esmu 172cm gara.
Es sveros katru dienu, tāpēc mierīgi varu sevi kontrolēt. Es neesmu apsēsta vai kā tamlīdzīgi, vienkārši es tā arī jūtos vislabāk, tāpēc pie tā arī turos. Ja tev kaut kas interesē, vari man droši rakstīt. :)
22.07.2016 11:52 |
 
Reitings 100
Reģ: 24.12.2014
Floydyy, ja neesi slinka, tad man, piemēram, ļoti patīk mājaslapa cronometer.com, tur var uzstādīt kādu svaru vēlies sasniegt, un pierakstot, ko apēd, redzēt, cik kaloriju uzņemts, arī visas uzturvielas. Manuprāt, lieliska lapa gan tām, kuras cenšas notievēt, gan tām, kuras pieņemties svarā. :) Pati izmantoju, lai redzētu, vai uzņemu visus vitamīnus, minerālvielas utt.
22.07.2016 11:51 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Pirms vairaakiem gadiem sveeru 75, martaa sveeru 65, tagad esmu 50-52.. Saakumaa arii domaaju, ka tas ideaalais svars ir -110.. Tas arii bija pirmais mazais meerkjis saakot savu tieveeshanu martaa, bet sasniedzot, sapratu, ka gribu veel mazliet! Pats diivainaakais, ka tie peedeejie kg nonaaca nemanot. Laikam biju pieradusi pie mazaam porcijaam un +/- veseliiga eediena. Man visa pamataa bija kaloriju skaitiishana un taa tas ir visiem. Pat, ja tu neskaiti, bet tev svars kriitaas, tad galu galaa tev ir kaloriju deficiits. Es arii aktivi sportoju, lai nomestais svars nepaarveerstos nokarenaa aadaa.
Spilgtaakais monents bija iepirkshanaas peec tieveeshanas, bija jaamaina garderobe, jo viss bija par lielu. Piemeerot kaadu kleitu, likaas, ka veikalja spogulji melo.. Ka vinji ir paaraak sashaurinaati, liku pat sevi fotograafeet :D bet iisteniibaa es vienkaarshi nebiju redzeejusi sevi pieguljoshaa apgjeerbaa jau kaadus 2 meeneshus un ar jauno figuuru.
Mainiijies ir ljoti daudz kas, pirmkaart jau uzmaniiba un komplimenti. Es neteiktu, ka pirms tam nebija, jo esmu bijusi ljoti paarliecinaata par sevi arii ar visiem 75, bet tie tomeer ir daudz vairaak tagad. Varu vilkt visu, ko veelos, nevis to, kas der vai nosleepj taukus. Ir sievetes, kas apjautaajaas, kaa es to esmu panaakusi, jautaa padomus un juutas iedvesmotas, kas ir ljoti patiikami :) tad veel arii tas, ka izskatos veseliigaaka - mati, seja, aada. Jaapiemin, ka arii nekad neatgrieziishos tur, kur biju. Esmu iemaaciijusies eest normaali un tas notiek dabiski.. Nedeeljaa ir viena vai neviena cheat day, atkariibaa no situaacijas. Ceru, ka viss shis garais palags tevi kaut mazliet iedvesmoja!
Vieniigais miinuss - man ir nedaudz strijas, taapeec iespeejams man sho visu vajadzeeja dariit leenaak, bet es driizumaa sanjemshos tai laazera proceduurai, jo striju nav tikdaudz un negribas justies slikti, uzvelkot peldkostiimu.
Lai veicaas!! (l)
22.07.2016 11:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!