"Es neesmu gatavs"

 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Īss apraksts: Esam kopā 8 gadus, dzīvojam kopā, ir ļoti labas attiecības (strīdi tikai par ikdienišķiem niekiem). Mīlam viens otru. Abiem ir stabils darbs. Ir daudz kopīgas intereses. Brīvdienās vienmēr kaut ko foršu daram (ar ģimeni, draugiem, paši) un viss ir forši.
Problēma: Viņš "nav gatavs" ne precēties (nevar paskaidrot, kāpēc, saka, ka vienkārši nav gatavs. Kad jautāju - kas mainīsies uz slikto pusi, nevar pateikt, saka, ka nekas. Jautāju, vai nav pārliecināts par mūsu attiecībām, saka, ka ir, ja nebūtu, jau sen nebūtu vairs kopā.) un "nav gatavs bērniem". Es pat esmu izdomājusi, kādus vārdus bērniem gribētu un viņam tie patīk - kad pa radio pasaka, ka šodien vārda dienu svin x (bērna vārds, kādu izdomāju), viņš skatās uz mani un smaida (pats saka, ka esmu jau viņu pieradinājusi pie tā, vārdi viņam patīk). Bērni arī viņam patīk. Bet neesot gatavs un viss.
Vai tiešām vienīgais pareizais ir - pieņem vai ej prom?
Esot kopā tik ilgu laiku, jau šķiet, ka iestājusies neliela krīze - vairākus gadus draudzējāmies (1.etaps), sākām dzīvot kopā (2.etaps), bet tālāk viss.. Nu, tā sliktā sajūta, ka nekas vairs nenotiek, lai arī vajadzētu - esam tak jauni un vajag ģimeni! Man tim ļoti gribas ģimeni ar viņu (precēties, kļūt par mammu, man to GRIBAS!!!) skatos un jaunajām māmiņām un man arī tā gribas.
Ahh.. :(
22.07.2016 09:42 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Sańēmos un kārtīgi izrunājos ar draugu, pajautāju, vai vispār taisās mani precēt kaut kad, un, ja nē, tad jāiet katram uz savu pusi...

Tev vairāk nepieciešams konkrētais puisis (Tavs draugs) vai abstrakta laulība?
22.07.2016 16:12 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Varbūt esmu ļoti konservatīva un mani uzskati ir novecojuši, bet man laulība ir vīrieša goda apliecinājums. Tas man parāda, ka viņš grib mani saukt par savu sievu un grib mani redzēt sev blakus visu dzīvi.

++
Es nespēju sevi iedomāties draudzenes lomā gadu gadiem.
22.07.2016 16:21 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Tev vairāk nepieciešams konkrētais puisis (Tavs draugs) vai abstrakta laulība?

Roberts.I, sievietei vajag pārliecību, ka vīrietis viņu mīl līdz matu galiņiem, ka viņš vēlas ar viņu kopā novecot. Un, ja partneris, ar kuru esi kopā, to nespēj sniegt, tad katram ir jāiet savs ceļš.
.
Par autores situāciju, nu, tur var būt gan viens, gan otrs variants. Tur tiešām jāsaprot, kad laulība un bērni ietilpst viņa plānos? Te iepriekš bija stāsti, ka pēc 10 gadiem bildina, man, savukārt, ir zināms pāris no skolas, kas bija kopā no 16 gadu vecuma, draudzējās līdz gadiem 22, viņa gribēja bērnus, viņš nebija gatavs. Viņa aizgāja, drīz vien satika citu, tagad auklē divus bērniņu un izskatās ļoti laimīgs pāris.
22.07.2016 16:29 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja pieņemam, ka vairums sabiedrības locekļu ir tādās pašās domās, tad tie steigtos slēgt "vērtīgās" laulības, bet ir novērojams tieši pretējais. Mūsdienās pat bērni nereģistrētās attiecībās dzimst vairāk nekā laulībās. Secinājumus var izdarīt katrs pats.
Mūsdienās, vīriešu loma sabiedrībā ir stipri degradējusies! Un lūk arī rezultāts. Draudzējas pa 10 gadiem, bez saistībām un ar ārlaulības bērniem! Kauns nav? Lupatas.
22.07.2016 16:30 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012

Ja pieņemam, ka vairums sabiedrības locekļu ir tādās pašās domās, tad tie steigtos slēgt "vērtīgās" laulības, bet ir novērojams tieši pretējais.

Muļķības
Arī vīrieši grib precēties, plāno ģimeni un bērnus. Pazīstu daudzus pārus no kuriem vairums ir precējušies, (ar kāzām vai bez, tas ir cits jautājums)
Nav arī tā, ka sievietes ir tās kuras pierunā vai spiež precēties savus savus draugus.
Ir, protams, vīrieši kuri ir neizlēmīgi un baidās no atbildības par otru cilvēku un nākošo ģimeni.
Tie arī izplata mītus par precēšanās briesmām
22.07.2016 16:41 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Un, ja partneris, ar kuru esi kopā, to nespēj sniegt, tad katram ir jāiet savs ceļš.

Saprotu, jāizbeidz visā veidā veiksmīgas attiecības, jo "neprec". Ko tad iesākt, ja arī pēc 8 gadiem nākamajās attiecībās vīrietis "neprec"? Laikam jāievieto sludinājums portālos, ka padzīvojusi sieviete meklē vīrieti laulība; vecumam un ārienei nav nozīmes.
Mūsdienās, vīriešu loma sabiedrībā ir stipri degradējusies! Un lūk arī rezultāts.

Jāsāk domāt, kas ir tik stipri "degradējis" nabaga vīriešus. Vai tik ne pašas sievietes?
22.07.2016 16:58 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Roberts.I manā gadījumā situācija bija nedaudz citāda, jo to 8 gadu laikā bijām tik tālu nodzīvojušies, ka nebija bijusi pat normāla, godīga saruna par to, vai mēs kaut kad precēsimies un, nezināju, vai vińam vispār gribās laulības kā tādas. Visādas citas lietas, kā jau minēju, studijas, darbi utt. bija priekšplānā. Kad tas viss bija +/- sakārtots, tad arī aizdomājos par to, ka gribu nokārtot visu oficiāli. Īpašumu gribās, bet mani uzskati nełauj man neko kopīgu pirkt, esot "draudzenes" statusā. Man laulības vajag gan no juridiskā viedokła, gan arī emocionālā- tas solījums vienam otram būt kopā visu atlikušo dzīvi. Lai jau tas neko negarantē, bet man tas ir svarīgi. Nespēju tagad iztēloties sevi tik ilgās attiecībās, zinot, ka tas cilvēks nav TAS, ar kuru vēlos kaut kad gimeni.
22.07.2016 17:02 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Jāsāk domāt, kas ir tik stipri "degradējis" nabaga vīriešus. Vai tik ne pašas sievietes?

Jā, jo ļauj kāpt uz galvas, paliekot pie sitējiem, dzērājiem un lupatām. Arī ir tās mammas, kas dēlus tur mazā saitītē, taisa ēst un sūta naudu vēl pat 25 gadu vecumā. Vīrietim nav jābūt nabaga vīrietim un jāžēlo, ka ir sievietes, kuras, nelietes, vēlas precēties un veidot ģimeni.
22.07.2016 17:07 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Maina to, ka tiek sakārtotas materiālās lietas, ja ir īpašumi. Ja nekas nepieder, ja attiecības netiek plānotas kā ilgtermiņa, tad oficiālai to noformēšanai nav nozīmes.

a kur problēma īpašumus noformēt uz abiem? zinu tādus pārus, kuri nopirkuši īpašumu un zemesgrāmatā abi vienādās daļā ir īpašnieki.sanāk tas pats, kas laulībā, ka katram pieder kopīgi. laulības apliecība nav vienīgais dokuments, ar kuru var sasaistīt cilvēkus, pastāv dažāda veida dokumenti, kā sakārtot mantiskās attiecības.
vislabāk man patika kā te viena ieteica netērēt laiku ar to, kurš nav īstais, kad pati pāris teikumus atpakaļ bija rakstījusi, ka negrib precēties (bet tomēr ir kopā ar to cilvēku), jo nav pārliecības, ka ir īstais - šī tēma kā jau daudzas citas ir vienā virzienā vērstas, es skatos.
bet kopumā piekrītu weee un tām meitenēm, kas runā par elementāru dzīves sakārtošanu. galu galā ne visus apmierina visu dzīvi mētāties pa īrētiem dzīvokļiem, no kuriem jebkurā brīdī var izmest ārā. arī mums šobrīd finanses tiek novirzītas, lai nodrošinātu, ka abi ieguvusi izglītību un pēc tam jau domāsim tālāk.
22.07.2016 17:17 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kā viņam ar draugiem ? Tie ir precējušies?
Par īpašumu - nu reti kuram 25 gados ir savs īpašums par paša nopelnītiem līdzekļiem. Radi palīdz, manto utt. Dzīvokli kredītā es arī neuzskatu par savu īpašumu - kamēr tu maksā bankai, tu vēl īre.
Par kāzām - īsti nezinu ko ieteikt, jo.man pašai visa tā precēšanās ir nekas, plika paraža kas nākusi no senajiem laikiem, kad vīrieši precēja sievietes, lai ciemā zinātu, ka sieviete pieder tam vīrietim.
Neatbalstu ultimātu - precamies vai šķiramies.
Un ne vienmēr vēlme neprecēties nozīme, ka nemīl un gaida ko labāku. Vienkārši ne visiem šīs kāzas ir tāda vērtība.
22.07.2016 17:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jā, jo ļauj kāpt uz galvas, paliekot pie sitējiem, dzērājiem un lupatām. Arī ir tās mammas, kas dēlus tur mazā saitītē, taisa ēst un sūta naudu vēl pat 25 gadu vecumā. Vīrietim nav jābūt nabaga vīrietim un jāžēlo, ka ir sievietes, kuras, nelietes, vēlas precēties un veidot ģimeni.

+++
22.07.2016 17:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Saprotu, jāizbeidz visā veidā veiksmīgas attiecības, jo "neprec". Ko tad iesākt, ja arī pēc 8 gadiem nākamajās attiecībās vīrietis "neprec"? Laikam jāievieto sludinājums portālos, ka padzīvojusi sieviete meklē vīrieti laulība; vecumam un ārienei nav nozīmes

Un kas tur ir tik veiksmīgs, ja sieviete ļoti grib precēties, bērnus laulībā un būt pārliecināta vismaz kaut cik par to, ka viņu novērtē nopietni, bet vīrietis negrib i pirkstu pakustināt, vispār nesniedzot nekādu reakciju? Tas, ka gadiem ejot, dusmas un neapmierinātība par savu partneri ņems virsroku? Ja nu sievietei ir vēlme pēc ģimenes, viņu tas grauž un apbēdina, tad nedomāju, ka šīs attiecības var saukt par visā veidā veiksmīgajām.
22.07.2016 17:25 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Jā, jo ļauj kāpt uz galvas, paliekot pie sitējiem, dzērājiem un lupatām.

Ja vien sievietei nav "lieli putni", tad, visticamāk, viņa apzinās, ka nekas labāks viņai tāpat nav reāli atrodams. Nepazīstu nevienu veiksmīgu sievieti, kas veidotu attiecības ar "sitējiem, dzērājiem un lupatām"'. Ja sieviete veido, tad neko labāku arī nav pelnījusi manā skatījumā.
Arī ir tās mammas, kas dēlus tur mazā saitītē, taisa ēst un sūta naudu vēl pat 25 gadu vecumā.

Lai dzīvo Sparta! Mazus puisēnus arī jāper publiski, kā to darīja Spartā, turklāt tie nedrīkst izrādīt emocijas - tikai tā var izaudzēt īstu vīrieti.
22.07.2016 17:26 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tieši šis bija viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc pārtraucu pirmās attiecības.
Jā, biju jauna, bet man gribējās tāpat to drošības sajūtu, viņš nemācēja man atbildēt ne par mūsu attiecību turpmāko redzējumu, ne par sevi, tad nu vienā jaukā dienā es aizgāju.
Man bija konkrēts mērķis, ja veido nopietnas attiecības, tad ir tikai loģisks attiecību turpinājums- kāzas un bērni, un es nevēlējos būt n-tos gados ar statusu draudzene.
Un nenožēloju šo soli, jo šobrīd ir ģimene, vīrs un viss, ko esmu vēlējusies. Cilvēks, kurš mani novērtēja un galvenais saskanēja dzīves redzējums uz lietām, kas mums bija svarīgas.
Es autores vietā jau sen būtu izšķīrusies. bet tā esmu es. Labāk dzīvot vienai, nekā gaidīt no vīrieša mistisku gatavību, tas jau vien parāda, ka nav kopīgs redzējums uz lietām. Plus puisis varbūt nav iztrakojies, ja tik agri sākāt attiecības.
22.07.2016 17:44 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tas Roberta izpratnē ideāls vīrietis:
Īsts vīrietis ir tāds kurš 10 gadus dzīvo kopā ar sievieti un tā arī nav drošs vai tā tomēr ir īstā.
Īsts vīrietis neprecēsies jo nekad nebūs gatavs tam
Īsts vīrietis negrib bērnus, jo ir īsts vīrietis
22.07.2016 17:48 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Nebrīnīšos, ja arī īsts vīrietis ir vientuļš vīrietis :-D
22.07.2016 17:53 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Katram ir tiesība uz savu viedokli. Kā jau vairākkārtīgi esmu uzsvēris, ka neesmu pret laulībām, taču uzskatu, ka ir nepareizi mēģināt risināt paša nedrošību vai attiecību nestabilitāti ar šīs savienības palīdzību.
22.07.2016 18:13 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tur jau tā lieta, ka neviens no mums nav tusētājs. Uz Vecrīgu draugs aiziet 1x gadā, es vēl retāk. Uzskatām to dzeršanu par naudas izmešanu. Nu nav iemesls tas, ka "gribu vēl skraidīt apkārt". Tāpēc jau man ir tik skumji
----
Tu tiešām domā, ka vienīgais, kas mainās ar bērna ienākšanu ģimenē, ir tas, ka nevar tusēties Vecrīgā? Man liekas, ka puisis ir reālāk domājošs un saprot, ka ar bērnu mainās daudz vairāk. Domāju, ka jaunības izbaudīšana šajā gadījumā nav Vecrīga, bet kaut vai netraucēts miegs, divatā pavadīts laiks, tikai savu divu cilvēku vēlmju apmierināšana nerēķinoties ar bērnu utt. Tiešām cilvēks 26 gados nevar to vēlēties un viņam jāgrib bērns, kuru var mierīgi paspēt uztaisīt arī pēc vairākiem gadiem?
Kā jau teicu iepriekš, domāju, ka lielākais iemesls, kāpēc vīrietis negrib precēties, ka bērnu jautājums kļūs vēl uzmācīgāks. Es tavā vietā piebremzētu ar vēlmi par bērnu vai meklētu citu vīrieti, lai to īstenotu. Domāju, pat ja tu nesaki katru dienu, ka gribi bērnu, tāpat to var ļoti labi just, ja puisis pat ir informēts par topošajiem bērnu vārdiem un gan jau tā nav vienīgā jocīgā lieta.
22.07.2016 19:27 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Un tas, ka dzīvo 8 gadus kopā.. Tas nav svarīgi, svarīgi, cik gadu ir cilvēkiem. Ko dod šie 8 gadi, ja tie ir jaunieši, kuriem tiešām būtu vairāk jādomā par savu izglītību un karjeru. Savukārt, ja cilvēki viens otru satiek 30 gados, tad skaidrs, ka 8 gadi netiks gaidīti, jo tas ir nedaudz cits dzīves posms. Bet, protams, katram savas prioritātes un dzīves uzskati, daži bērnus uztaisa jau vidusskolā un apprecas vēl nepilngadīgi būdami. Par precībām es gan esmu pozitīvi noskaņota, tomēr šajā gadījumā arī neuzskatu, ka ir tik svarīgi steigties.
22.07.2016 19:45 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Nedomāju, ka te ir kāds sakars ar to, ka īrē dzīvokli. Tad jau puisis tā arī būtu teicis, vai tad ne?
Varbūt nejūtas gatavs tādām saistībām kā laulības un bērns. Es zinu vīriešus, kuriem ir 30 gadi un joprojām nav bērnu, jo viņiem tas liekas liels apgrūtinājums. Tas jau no cilvēka atkarīgs. Ne visi gatavi ziedot sevi bērnam.

Pilnībā piekrītu! Neuzskatu, ka visiem cilvēkiem šajā dzīvē jādzīvo pēc viena dzīves plāna - obligāti pēc x attiecībās pavadītiem gadiem jāprecas, tad jārada bērni un kopā līdz mūža galam jāsēž laimīgu bērnu un mazbērnu bariņā. Nav, nu nav visiem cilvēkiem vienādas dzīves prioritātes. Puisis taču saka, ka vēlas, bet vēl ne. Man ir pilnībā saprotama puiša nostāja. Jums ir tikai 24 un 26 gadi. Jā, var teikt, ka kāzas un bērni netraucē, taču, savas korekcijas ikdienā tas ievieš gan. Un ja cilvēks nav gatavs tam visam, un savos 26 gados vēl neredz sevi mainām bērna autiņus vai nevēlas naktīs celties augšā un ucināt brēcošu zīdaini, tad tas ir tikai saprotams. Ja tik ļoti gribas savu sapni piepildīt un ir pilnīgi vienalga, ka otra pusīte to vēl nevēlas, tad jāmeklē kādu, kurš uzreiz būs gatavs pie altāra vest un bērnus taisīt. Atvainojos, ja par skarbu, taču mani nebeidz pārsteigt sieviešu mūžīgā vēlme savus sapņus vēlēties realizēt uz otra cilvēka rēķina, nepadomājot par to, cik egoistiski tas viss ir.
22.07.2016 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits