"Es neesmu gatavs"

 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Īss apraksts: Esam kopā 8 gadus, dzīvojam kopā, ir ļoti labas attiecības (strīdi tikai par ikdienišķiem niekiem). Mīlam viens otru. Abiem ir stabils darbs. Ir daudz kopīgas intereses. Brīvdienās vienmēr kaut ko foršu daram (ar ģimeni, draugiem, paši) un viss ir forši.
Problēma: Viņš "nav gatavs" ne precēties (nevar paskaidrot, kāpēc, saka, ka vienkārši nav gatavs. Kad jautāju - kas mainīsies uz slikto pusi, nevar pateikt, saka, ka nekas. Jautāju, vai nav pārliecināts par mūsu attiecībām, saka, ka ir, ja nebūtu, jau sen nebūtu vairs kopā.) un "nav gatavs bērniem". Es pat esmu izdomājusi, kādus vārdus bērniem gribētu un viņam tie patīk - kad pa radio pasaka, ka šodien vārda dienu svin x (bērna vārds, kādu izdomāju), viņš skatās uz mani un smaida (pats saka, ka esmu jau viņu pieradinājusi pie tā, vārdi viņam patīk). Bērni arī viņam patīk. Bet neesot gatavs un viss.
Vai tiešām vienīgais pareizais ir - pieņem vai ej prom?
Esot kopā tik ilgu laiku, jau šķiet, ka iestājusies neliela krīze - vairākus gadus draudzējāmies (1.etaps), sākām dzīvot kopā (2.etaps), bet tālāk viss.. Nu, tā sliktā sajūta, ka nekas vairs nenotiek, lai arī vajadzētu - esam tak jauni un vajag ģimeni! Man tim ļoti gribas ģimeni ar viņu (precēties, kļūt par mammu, man to GRIBAS!!!) skatos un jaunajām māmiņām un man arī tā gribas.
Ahh.. :(
22.07.2016 09:42 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Nikola., man šķiet absurdi nebūt gatavam "īrētas dzīvesvietas dēļ". Miljoniem cilvēki visu mūžu īrē. So? Man šķiet, ka tieši tad, ja mums būtu kredīts uz 20 gadiem, varētu justies negatavs (krīzes, utt.).
22.07.2016 10:30 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Nu vispār jau, jūs esat vēl ļoti jauni - viens no iemesliem.
Bet otrs, jā, ir gana daudz piemēru, kad kopā ilgi, bet tomēr jūt, ka nu nav īstā, tāpēc nedz prec, nedz bērnus grib. Vīrietis, kad satiek savu īsto, nešaubās vispār.
22.07.2016 10:35 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kad gribēs, tad apprecēs. :D Labāk lūdz Dievu, lai Kubis neatnāk uz šo diskusiju, visu dabūsi dzirdēt par savu attiecību statusu. :D
22.07.2016 10:37 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Es ar nebūtu gatava bērnam ar īrēto dzīvesvietu. Un man vienalga, kā dzīvo citi. Katram savas vērtības.
Draudzenes piemērs - viņš gribējis dzīvot savā privātmāja un mājas būvēšanā ieguldīt naudu, bet dzīvot pie vecākiem (viņa vecākiem laba, liela māja). Bet mana draudzene bļāva, ka labāk ātrāk prom no vecākiem un kaut ko īrēt. Katrs aizgāja savu ceļu. Viņa tā arī mētājās pa īrētiem kaktiem, viņam jau pašam sava māja (jā, ne līdz galam pabeigta, bet... sava un jau dzīvojama) un laba ģimene. Man tuvāka vienmēr šķita tā viņas bijušā čoma pozīcija.
22.07.2016 10:40 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Tāpat zinu piemēru - pāris piedzemdēja pirmo bērnu, dzīvojot pie vecākiem (vecāku īrētā!!!!!!!!! dzīvoklī), otro - savā īrētā (!!!!!!!!) dzīvoklī, trešo - savā privātmājā.
Kur tieši īrētais dzīvoklis ir problēma? Nesmīdiniet!!!
22.07.2016 10:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir vīrieši kuriem ir pataloģiskas bailes no precībām un bērniem, visticamāk bērnības negatīvā pieredze. (kuru viņi paši neatzīst)
Būt gatavam ģimenei un bērniem nav sakara ar naudu, vai karjeru vai dzīves plāniem. Ja cilvēks tam ir gatavs, tad viņš visu var paveikt arī ar bērnu vai bērniem.
Jā, būs grūti, nebūs vairs brīva laika un naudas tur vajadzēs vairāk, bet tās grūtības ir tā vērtas un jaunam cilvēkam ir labi ar tām pacīnīties.
Liec viņam saprast, ka gatavs var nebūt arī nekad. Neizlēmība ir viena no vīrieša sliktākajā īpašībām.
22.07.2016 10:47 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Labāk lūdz Dievu, lai Kubis neatnāk uz šo diskusiju, visu dabūsi dzirdēt par savu attiecību statusu

Hah, sasmējos :-D
Esmu tieši ievērojusi, ka ir 2 veidu laika vilcēji -
1) Tie, kas pārbauda gadu gaitā vai ir īstā sieviete un tad viņu apprec un ir laimīgs, jo zina, ka viss ir kārtībā un nav zemūdens akmeņu
2) Tie, ko marissa pieminēja - ērti iekārtojušies, bet nav tas "īstās" fīlings, tādēļ dzīvojās un gaida, kad uzpeldēs kāda liktenīgā dāma.
22.07.2016 10:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es lidz galam nesaprotu so modi , nav sava dzivokla nav bernu !? :D nopietni !?
ES drizak domaju , ka vins neviss nav gatavs kazam , bet vinam vienkarsi tam nav naudas vai negrib to teret kazam .... Ja negribetu but ar tevi kopa , tad nebutu tik ilgi .... pati aprecejos, pec gandriz 10 gadu kopdzives ... es zinu , ka tas agri vai velu notiks un liekot roku uz sirds , varu teikt , ka tas pilnigi neko nav mainijis .... Tiesam , tik vien , ka par 1 uzvardu vairak , es pat reizem to aizmirstu pierakstit :D :D :D
22.07.2016 10:48 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man gan liekas, ka jums vecums ir pietiekams, lai precētos vai vismaz izrunātu, kad jūs plānojat to darīt. Es tiešām nesaprotu tās frāzes "es gribu izbaudīt jaunību". Manuprāt, starp nopietnām, vairākus gadus ilgām attiecībām un laulību var likt vienādības zīmi. Es netiktos ar cilvēku, kurš 8 gadus ilgas attiecības neuztvertu pietiekami nopietni, lai precētos. Un tik ilgi nemaz negaidītu.
22.07.2016 10:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē, īres dzīvoklī nav problēma, bet vai jums ir iekrājumi?
Īres dzīvoklis man personīgi neliktos piemērots, jo ja aizietu runa par kāzām un bērniem, tad tomēr gribētos ar laiku arī savu īpašumu.
22.07.2016 10:49 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Ak Dievs, nu tak pieņem taču, ka citiem tā ir problēma... Kas pie kā ir pieradis. Mani, piemēram tā ir audzinājuši, ka jābūt savai mājvietai, ne pa svešiem kaktiem mētāties. Citi varianti man nav pieņemami.
22.07.2016 10:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jāizbauda jaunība - tas ir kā?

Laist pa labi un pa kreisi, nevienam neatskaitīties, nearvienu nerēķināties :)
Es ar nebūtu gatava bērnam ar īrēto dzīvesvietu. Un man vienalga, kā dzīvo citi. Katram savas vērtības.

Kamēr dabū savu nekustamo īpašumu, var arī nokavēt auglīgo laiku :) Un tad var sēdēt tai savā mājā divatā. Ne visiem agrā jaunībā izdodas tikt pie mantojuma, bet nopirkt par savu naudu nav tik vienkārši, tad jāgrābjas kredītā.
22.07.2016 10:51 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es netiktos ar cilvēku, kurš 8 gadus ilgas attiecības neuztvertu pietiekami nopietni, lai precētos. Un tik ilgi nemaz negaidītu.

++
Varbūt esmu ļauna, bet arī savam draugam diezgan daudz reižu esmu teikusi, ka ilgāk par pieciem gadiem negaidīšu. Trīs ir pagājuši, tad jau redzēs, ko laiks rādīs. Un man ir pilnīgi vienalga, ka esam jauni (man 22, viņam 24). Neuzskatu, ka cilvēki precas tikai pēc 30.
22.07.2016 10:52 |
 
Reitings 127
Reģ: 23.11.2010
Mazpasaule, jau sapratu Tavas problēmas!
22.07.2016 10:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tie , kas mus audzinaja , dzivoja citos laikos , tur dzivoklus dalija pa labi un pa kreisi ....kamer sakrasi dzivoklim, tikmer jau dzemdet var but par velu , protams , protams, ir skaisti dzemdet ap 35 .... :D
22.07.2016 10:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es arī negaidītu 8 gadus. Gluži vienkārši apniktu, ka viss stāv uz vietas.
22.07.2016 10:53 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
zaneda Nē, nu nav tā, ka īrēta dzīvesvieta, ja tā laba un stabila, būtu šķērslis bērnam. Noteikti, ka nē.
Bet... saprotu, ka Tu diskusiju izveidoju ar mērķi varbūt izprast kāpēc Tavs draugs nav gatavs kāzām, bērniem. Lai objektīvi izvērtētu situāciju, te prasās savādāks situācijas apraksts, kas ietver informāciju par jūsu dzīvesvietu, finansēm, cik ļoti mainītos jūsu dzīve ar bērnu, kā tad ar finansēm, vai būs kas pieskata, aukles utt. Vienkārši šīs ir tās praktiskās lietas par ko parasti domā normāls, saprātīgs vīrietis plānojot ģimenes pieaugumu.
Nu, nezinu, ja Tu šajā tēmā uzskatīji par būtiskāku aprakstīt viņa reakciju uz izdomāto bērna vārdu, ne praktiskos apstākļus, tas, manuprāt, liecina, ka drusku lidinies mākoņos. :-)
22.07.2016 10:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Katram cilvēkam būs savs vecums kad būs gatavi bērniem. Citi arī nekad nebūs gatavi, vienkārši kad pieteiksies, tad vairs nebūs izvēle un punkts. Citi būs gatavi kļūt par vecākiem 18 gadu vecumā, citi vel pie 35 nebūs. Nav konkrēts laiks kad visi ir 100% gatavi.
22.07.2016 10:53 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
PAr to, ka ja negribētu, tad nemaz tik ilgi kopā nedzīvotu. Muļķības. Es te jau kādreiz minēju piemēru. Kad dzīvoja kopā ļoti ilgi, arī visiem radiem stāstīja - mēs reiz noteikti precēsimies, bet mēs vel neesam gatavi bērniem utt. UN tur kopā dzīvošanas stāžs bija ap 8-10 gadiem. I neko, viņš satika citu, patiesi iemīlējās un gan ātri vien bildināja, gan ar bērniem nevilka garumā. Viņš dzīvoja ar to pirmo, jo bija labi kopā, kopīgās intereses, smuka meitene un pārējie bla-bla-bla. Bet tad satika savu īsto. Viss.
22.07.2016 10:54 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Manas domas -
kā jau te minēja ,varbūt čalis pārbauda meiteni kopdzīves laikā un aprecēs vēlāk.
Vai nu jūt ka nav īstā , un ir kopā jo ir labi , aiziess prom ja atradīss labāku un tad viss notiks.
22.07.2016 10:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!