Ņemt vai neņemt kaķīti?

 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Sveikas!

Pēdējā laikā esmu domājusi paņemt mazu kaķīti. Bet nomāc viens jautājums - ko darīt kaķītim, ja mēs ar draugu esam visu laiku darbā pa dienu un mājās pārrodamies tikai ap 19:00?
Vai tomēr labāk nogaidīt izdevīgāku laiku (tikai kad tas būs)?

Ļoti ļoti gribas mazu radībiņu mājās ko pamīļot un paspēlēties (l)
29.06.2016 13:49 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Kukuruza jā, tāda interesanta, tumsā bieži saplūst ar fonu un nevar saprast, kur tad viņa ir palikusi :-D Tāpēc uzlikām siksniņu ar zvaniņu, tad var dzirdēt kur viņa dodas :-D
30.06.2016 13:19 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Es ņemtu divus, lai viens otru var izklaidēt. Man pašai ir četri, laika gaitā savākušies, tiesa gan dzīvoju mājā, nevis dzīvoklī.
Izmaksas nav nekādas lielās, tik cik kastrācija 1x dzīvē, potes 1x gadā, pērkot normālu, ne pašu dārgāko, barību un smiltiņas nekāda lielā summa nesalasās arī par 4 kaķiem. :)
30.06.2016 14:44 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Ja zini, ka rūpēsies, noteikti ņem. Es vispār mīlu dzīvnieciņus. Kaķis ir patstavigāks par suni, var pavadīt dienu vienatnē, lai gan ar maziņiem gan es nezinu, mēs gadrīz vienmēr kāds bijām mājās. Un tagad arī, tā ka viņa pat nepaspēj sailgoties, mīļuma uzplūdi ir tad, kad vairākas stundas bijusi viena. Viņa vispār tāds mošķis, un tāda princese. :D viens no iemesliem, kāpēc gribējām kaķi, ne suni- jo patstāvīgāks, nav jālaiž ārā, bla bla. Mhm. Katru dienu uz stundu ārā jāved. Viņa bļauj virsū ar skaļu maaaau, kamēr neizlaiž. :D un mēs Rīgā, tā kā nekur viena neies, ar siksniņu arī neiet, tā nu skraida apkārt kamēr izdodās noķert. Maziņa riktīgi spēlējās, tagad ne visu laiku, bet ir tā, ka aiziet ciet un pa visu māju nesās vai ausis laiza. Samīļot gan viņu var tikai, kad guļ. Vienīgais, kas man nepatīk- izmaksas. Ēd tikai vienu noteiktu barību, pat našķus neēd, tur jau 100 aiziet. (nē, protams, ņemot kaķi, jārēķinās ar izmaksām, bet plānojām mazākas)
30.06.2016 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)