Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Novelc mēteli!

 
Reitings 65
Reģ: 15.10.2015
Es mīlu mieru. Nekrītu uz nerviem apkārtējiem un naivi ceru, ka viņi darīs to pašu.
Varu sevi saukt arī par dīvainu. Ejot gulēt, atvienoju no strāvas visas elektroierīces, izņemot ledusskapi. Tas tādēļ, lai nekur nemirgotu lampiņas, nedūktu vai kā citādi neliktu sevi manīt iekārtas, kas iepirktas ikdienas atvieglošanai. Tumsa un klusums ir ideāli apstākļi smadzeņu atpūtināšanai.
Kopš sevi apzinos, man vienmēr veiksmīgi ir izdevies sev šādus apstākļus miegam nodrošināt. Taču tagad manai labsajūtai ir pienācis vardarbigs gals! :'-(
Pirms mēneša apprecējās kaimiņiene no augšējā dzīvokļa. Lai viņai laime un viss cits, kas piedien pie laulības! Kopš dienas, kad apprecējās, viņa augšā vairs nedzīvo. Kādu laiku vēroju sludinājumu vienā no Facebook grupām, kurā, nu jau precētā kundze, piedāvāja kādam kļūt par manu jauno kaimiņu. Viņa nemeloja, kad rakstīja, ka kaimiņi būs klusi, taču aizmirsa minēt, ka tādam būtu jābūt arī viņas dzīvokļa īrniekam.
Šis mans jaunais kaimiņš ir visiem iemācījis no galvas visus Calvin Harris hitus. Tas vēl būtu sīkums, jo man ir izdevies atrast pozitīvo noti gan šī mākslinieka šedevros, gan faktā, ka tie sāk skanēt pusstundu ātrāk, nekā man reāli vajadzētu celties.
Pretenzijas man ir pret ko citu! Katru, bez izņēmuma karu, vakaru, šis cilvēks mājās ierodas vēlu un noguris. Tik noguris, ka mēteli nevis pakar, bet met uz grīdas. Tas viss būtu štrunts, ja viņš pirms mest, to apģērba gabalu novilktu. Bet nē - met sevi līdzi. Tā viņš dara ar katru apģērba gabalu, kamēr tiek līdz guļamistabai un aizmieg. Man te - lejā, skan pamatīgi un traucē gulēt.
Pirms dažām dienām iespraudu viņam durvīs zīmīti, ka būtu jauki, ja viņš drēbes uz grīdas mestu tās novilcis, citadi man lejā līdz pēdējai zeķei ir dzirdams, kā viņš izģērbjas. Zīmīti viņš ir saņēmis, to es droši zinu. Paradumus nav mainījis.

Kādi ir iespējamie varianti, kā viņu motivēt mainīt savus paradumus? :-|
03.05.2016 22:25 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man arii bija viena kaiminjiene, kura man biezi teica,ka man nav kauna un goda, jo celjos agri un visai maajai mieru trauceejot. Kgan es vispar no ritiem pat tv nesledzu iekshaa, tik cik nomazgaajos, paeedu, zinjas palasu, suni pastaidzinu :D
04.05.2016 15:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vēl ir variants - sagaidīt vakarā kaimiņu mājās un sirsnīgi palīdzēt ieiet dzīvoklī, novilkt mēteli, nolikt gultiņā un apsegt ar sedziņu.
04.05.2016 09:13 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Pirms dažām dienām iespraudu viņam durvīs zīmīti, ka būtu jauki, ja viņš drēbes uz grīdas mestu tās novilcis, citadi man lejā līdz pēdējai zeķei ir dzirdams, kā viņš izģērbjas.


Ja cilvēkam patīk katru dienu dzert, tad šis teksts varētu būt pārāk sarežģīts, varbūt neaz nesaprata, ko ar to gribēji teikt. :-D Raksti vēl vienu zīmīti, bet tiešos un konkrētos vārdos, vēl variants - pateikt viņam to acīs.
04.05.2016 09:01 |
 
Reitings 65
Reģ: 15.10.2015
Es pieietu klāt pašam kaimiņam un pateiktu, ka man traucē.

Rakstiski nelīdz, mutiski nelīdz. Citi formāti nav manā gaumē.
04.05.2016 00:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es pieietu klāt pašam kaimiņam un pateiktu, ka man traucē. Šķiet tur ir vairāk, kā sadzīves trokšņi.
03.05.2016 23:58 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Mana kaimiņiene - kā 7os no rīta sāk kliegt histērijā uz savu ģimeni, tā 2os naktī beidz. Tā kā miega trūkums man pagaidām nav, traci neceļu. Bet kad atvedīšu bēbīti mājās, diez kas nebūs. :-D
03.05.2016 23:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lollipop♡ Izklausas gandrīz vai kā būtu bijuši miega traucējumi, bet nu jā, loģiski ja cilvēks jau tai klusās telpas ierīkošanai pieiet tā apsēsti, tad varētu būt ka pat ūdenis izlietnē kas pil varētu uz nerviem krist. Man tādas problēmas gan parasti ir tik svešās vietās, uztraukumos kad nespēju atslēgties vai vienkārši kad miegs nenāk, Savādāk es varugulēt kamēr veļasmašīna blakus veļu grieztu.
03.05.2016 23:23 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Uz bērnu neviens nebļauj. Bērns ir blakus tam Harrisa fanam

Es savu komentāru teicu no personīgās pieredzes, tas nebija par tavu situāciju.
03.05.2016 23:18 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Padoma nav. Bet vispār es saprotu, tas ir traki. Es gandrīz visu mūžu esmu mocījusies ar trokšņiem. Man arī vajadzēja absolūtu klusumu nakts laikā. Traucēja pat rokaspulksteņa tikšķēšana uz galdiņa, nerunājot par sienas pulksteņiem vai elektroiekārtām. Es pat nenakšņoju vienā istabā ar citiem cilvēkiem. Gandrīz prātā sajuku, kad vīrietis blakus klusi elpoja - troksnis un viss. Tad pārvācos dzīvot šeit pie vīra, kur nevienam nerūpēja citu vēlme pēc klusuma. Pusgads mocību un tagad es guļu un nedzirdu absolūti neko. Man var pa istabu staigāt, krist vai durvis cirst, neko nedzirdu.
03.05.2016 23:10 |
 
Reitings 65
Reģ: 15.10.2015
Sadzīviski trokšņi nekad nav traucējuši, bet ja cilvēks speciāli skaļi uzvedās - bļauj uz bērnu, lai pāris stāvu robežās kaimiņš vārds vārdā dzird, man nešķiet normali.

Uz bērnu neviens nebļauj. Bērns ir blakus tam Harrisa fanam un, izskatās, ka tas nav dzimis Harrisa fans. Te nu man viedoklis ar to bērnu sakrīt - nav ko taisīt troksni lieki. Normālam cilvēkam tie nav sadzīves trikšņi, kā notektruba vai kkas tāds. Man ir vecā māja ar diezgan nopietnām sienām, nevis PSRS laika kartona bunkurmāja. Ja te tā skan visiem kaimiņiem, negribu zināt, kā skan pie viņa iekšā.
03.05.2016 23:07 |
 
Reitings 65
Reģ: 15.10.2015
Varbūt tieši bērna dēļ arī ir tā skaļā mūzika.

Mūzika bija vēl pirms tas bebis piedzima. Bebis mājās ir 5 dienas.
03.05.2016 23:04 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Atslābsti vai arī sauc policiju. Lai gan tie pasmiesies par tevi. :D
03.05.2016 23:00 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Sadzīviski trokšņi nekad nav traucējuši, bet ja cilvēks speciāli skaļi uzvedās - bļauj uz bērnu, lai pāris stāvu robežās kaimiņš vārds vārdā dzird, man nešķiet normali. Vai remontēt dzīvokli vēlu naktī, protams cilvēciņam traki gribās, bet vai tādēļ jācieš parējiem.

Autorei tomēr ieteiktu parunāt ar dzīvokļa īpašnieci.
03.05.2016 22:57 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Uzaicināt uz romantiskām vakariņām-vārīti kartupeļi ar sēņu mērci. (Vēlams gatavot un ēst ar cimdiem,lai nebūtu pirkstu nospiedumi) :-D
03.05.2016 22:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Augšā viņam blakus nesen bebis piedzima, tas no kaimiņa izdarībām aiz sajūsmas spiedz burtiski.


Varbūt tieši bērna dēļ arī ir tā skaļā mūzika. Bēbīši jau kā tādi var būt ļoti tramīgi un ātri sākt raudāt/brēkt, toties ja bēbis pieradīs pie tā skaļuma, tad varēs pēc kāda laika pašu dzīvoklī mūzika skanēt un tas tad gulēs dziļā miegā un pat aci nepamirkšķinās :D

Protams ja bērnam tas traucē, tad varbūt vienkārši tiem kaimiņiem kam traucēir jāvēršas pie konkrētā īrnieka un tas jāpaziņo, vai arī tiešām sazinieties ar īpašnieci.
03.05.2016 22:56 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
Tu ar vinu personigi aci pret aci divata nevari parunat un normali,draudziga toni izstastit visu ka ir? Un ja nekas nemainisies tad to ta neatstasi?
03.05.2016 22:55 |
 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Par tām muršmirēm -labs. ;-)
03.05.2016 22:55 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
aij nu nevajag dramatizēt, nepaliks bez pajumtes, ja ir līdzekļi, lai īrētu šeit, spēs īrēt arī citur ;)
bet varbūt labāk gaidi, kad kaimiņi ar mazuli sāks kaut kā rīkoties, varētu būt, ka viņiem ātrāk tas pacietības mērs būs pilns :D
03.05.2016 22:55 |
 
Reitings 65
Reģ: 15.10.2015
Man, iepriekšējā dzīvoklī, bija viena kaimiņiene, kas atnāca un teica, ka es viņai traucējot miegu, jo ceļos piecos no rīta un vāru tējkannā ūdeni un laižot vannas istabā ūdeni tā, ka viņai trubas skan.
Ko tad man vajadzēja darīt? Nedzert kafiju no rīta vai necelties uz darbu?

Tā ir kašķīga. Es ūdens trubu arī dzirdu, bet nav nācis prātā piesieties par to, ka kāds rīta klumpuci nolaiž kanalizācijā. Kādām jābūt sienām, lai dzirdētu kaimiņa tējkannu, man vispār nav skaidrs. Mūsu gadījumā Calvin Harris ir dzirdams pa visu māju - arī pagalmā un pat piektajā stāvā. Un to viņa gāzelēšanos dzirdu gan es, gan citiem kaimiņiem ap viņu blakus traucē.
03.05.2016 22:54 |
 
Reitings 346
Reģ: 25.04.2016
krabis-ooo- Atrast darbu kurš sākas vēlāk :-D
03.05.2016 22:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits