Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība sāp

 
Reitings 1
Reģ: 27.04.2016
Situācija ir ļoti sarežģīta, tādēļ nezinu, kur citur vērsties, ja ne šeit.
Biju kopā ar vislabāko vīrieti pusotru gadu. Pāris gadus pirms šīm attiecībām bijām labākie draugi un kādu laiku bijām arī kopā. Pēc muļķīga strīda nerunājām vairā nekā gadu, tomēr atradām atpakaļceļu vienam pie otra. Pazinām viens otra ģimeni, domājām par nākotni, kopīgu dzīvi, ļoti bieži palikām viens pie otra. Tomēr pēdējā mēneša laikā sanāca vairāk strīdēties par dažādiem sīkumiem, saprotu, ka liela daļa šo strīdu bija mana vaina. Pirms vairāk kā nedēļas mans vīrietis paziņoja, ka nevēlas attiecības ar mani un arī nevienu citu, vēlas atpūsties un iztrakoties. Apgalvoja, ka mīl mani un noteikti pienāks diena, kad atkal būsim kopā. Piedāvāju viņam dažādus variantus-ieturēt pauzi(pat tik zemu kritu), netikties kādu laiku, bet palikt kopā. Viņš teica, ka nevēlas. Lai lieku viņu mierā. Tādēļ neko nerakstu viņam, nezvanu, tikai reizēm apvaicājos viņa draugiem, kā viņam iet. Kopā strādājam, tādēļ netikties ir neiespējami. Katru dienu darbā saņemu viņa smaidus un katru dienu viņš skatās man acīs nenovērzdamies. Vienu dienu neapmeklēju darbu, zinu, ka viņš jautāja maniem draugiem, kur esmu palikusi. Zinu, ka esmu pieļāvusi kļūdas šajās attiecībās, tomēr zinu, ka spētu tās labot nākamreiz. Kā man rikoties? Pagaidām esmu nonākusi pie domas, ka vajadzētu kādu laiku nekontaktēties ar viņu, neizrādīt savas sāpes, pavadīt laiku ar draugiem un pēc mēneša vai diviem uzaicinât viņu parunāties un tad izrunāt visas problēmas un piedāvāt mēģināt vēlreiz, bet citādi. Saprotu, ka man vajadzētu saprast, ja vīrietis pamet, tātad nemīl utt., bet nedomāju, ka šis ir tas gadījums.

P.s.
Šobrīd esmu nolieguma periodā, nespēju aptvert notikušo un tikt ar to galā. Šo noliegumu arī sekmēja ziņa, ko saņēmu no viņa divas dienas pirms šķiršanās. Ziņā viņš rakstīja, ka mīl mani un baidās mani pazaudēt. Lūdzu palīdziet ar savu padomu, jo šobrīd dzīvoju bailēs un sāpēs par to, ka viņš varētu neatgriezties un ka es varētu būt pazaudējusi ko ļoti vērtīgu pati ar savu briesmīgo izturēšanos.
29.04.2016 12:53 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Ikdienas kašķi par sīkumiem jā, piekrītu.
29.04.2016 14:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šad tad jau var gadīties kašķis par sīkumiem, bet ja tā kļūst par ikdienu.. tad apakšā ir kāda cita.. lielāka sāpe (t)
29.04.2016 13:44 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Ar strīdiem ir jārēķinās. Katrs cilvēks taču mēdz nonākt konfliktā ar sevi. Un ja strīdies ar sevi, kā lai nestrīdies ar otru? Arī mēs ar otro pusīti strīdamies, dažkārt arī par sīkumiem, bet izrunājam visu un nekrājam sevī rūgtumu. Galvenais ir gribēt otru cilvēku savā dzīvē un mācēt atrast kompromisu...
29.04.2016 13:40 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pirms vairāk kā nedēļas mans vīrietis paziņoja, ka nevēlas attiecības ar mani un arī nevienu citu, vēlas atpūsties un iztrakoties.

Piedāvāju viņam dažādus variantus-ieturēt pauzi(pat tik zemu kritu), netikties kādu laiku, bet palikt kopā. Viņš teica, ka nevēlas. Lai lieku viņu mierā.

Nav gatavs attiecībām, lai jau trako un atpūšas!
Sajūta, ka pietur tevi, kā tādu rezerves riteni.
29.04.2016 13:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ideālas attiecības pāris gadus, un tad - stīdi par sīkumiem pāris nedēļas, un hasta la vista, baby?

Kaut kā neticas.
29.04.2016 13:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bailes. Pieķeršanās. Atkarība. Idealizācija.
+++
29.04.2016 13:29 |
 
Reitings 49
Reģ: 27.04.2014
Mīlestība nesāp. Tas vienmēr ir kas cits. Bailes. Pieķeršanās. Atkarība. Idealizācija. Īpašnieciskums.
29.04.2016 13:27 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Vai nu mīl vai nemīl. Nu nevar mīlēt, bet gribēt šķirties. Man tas nav saprotams... (t)
29.04.2016 13:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ka liela daļa šo strīdu bija mana vaina.
Ja jau jūs harmoniski dzīvotu, tad nepaceltos strīdi par sīkumiem.. Problēma, manuprāt, ir dziļāka jūsu savienībā..
29.04.2016 13:03 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Pirms vairāk kā nedēļas mans vīrietis paziņoja, ka nevēlas attiecības ar mani un arī nevienu citu, vēlas atpūsties un iztrakoties.

ja man draugs pateiktu šo frāzi vai iemeslu, man pie viņa atgriezties vairs negribētos. Lai puika trakojās un atpūšas :-D
29.04.2016 13:03 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Izklausās, ka vīrietis pats nezin, ko īsti grib - vienu dienu saka, ka mīl un baidās zaudēt, pēc pāris dienām - ka nevēlas attiecības ar tevi.Nu c'mon - tā ir tāda konkrēta otra cilvēka čakarēšana.
Un ar šo savu uzvedību darbā - smaidi, uzmanība utt., viņš manuprāt nodrošinās, lai, ja gadījumā viņam tevi vajadzēs (lasi - seksa partneri), tad tu vienmēr būsi aizsniedzama, dabūjama. Es šo viņa uzvedību ignorētu. Izturētos neitrāli. Parādītu, ka man nav vajadzīgi viņa smaidi un skatieni. Kaut kā tā - lai saprot, ka nevarēs tevi čakarēt. Ja tu viņam atbildi uz viņa uzmanību un priecājies par to, tas tikai ceļ viņa pašapziņu un grauj tavu vērtību viņa acīs.
29.04.2016 13:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lai cik stipra man būtu pieķeršanās pie šī cilvēka, izslēgtu viņu no savas privātās dzīves.. atpakaļceļš uz manu sirdi nebūtu vairs iespējams :-/

Priekš kam Tev puisi, kurš tad grib trakot, izolēties no Tevis... tad tā kā mīl..
Dzīve piespēlē dažādus grūtības un šķēršļus.. ja jau tagad jums ir šādi.. uz tādu vīrieti taču nevar paļauties.
29.04.2016 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!